https://bilety.cwks-resovia.pl/


Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 10 25 8 1 1 39 13 26
2 Błękitni Siedlanka 11 24 8 0 3 26 17 9
3 Zacisze Trześń 10 23 7 2 1 24 11 13
4 KS Dzikowiec 10 22 7 1 2 23 11 12
5 Dromader Chrząstów 11 19 6 1 4 27 17 10
6 LKS Babicha 10 17 5 2 3 21 21 0
7 Jamnica Dulcza Wielka 11 17 5 2 4 23 21 2
8 Start Wola Mielecka 11 16 4 4 3 17 17 0
9 Piast Wadowice Górne 11 14 4 2 5 21 23 -2
10 Raniżovia Raniżów 12 13 4 1 7 22 23 -1
11 Strażak Grochowe 10 13 4 1 5 17 20 -3
12 Hetman Dąbrówka Wisłocka 11 12 3 3 5 16 23 -7
13 Tempo Cmolas 10 10 3 1 6 14 22 -8
14 Barka Breń Osuchowski 11 9 2 3 6 22 36 -14
15 Orły Ruda 11 4 1 1 9 17 36 -19
16 Pitmark Jaślany 10 3 0 3 7 18 36 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 14/15 sierpnia
Błękitni Siedlanka 5 - 3 Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka 3 - 1 KS Dzikowiec
Dromader Chrząstów 3 - 1 Raniżovia Raniżów
Zacisze Trześń 5 - 1 Barka Breń Osuchowski
Piast Wadowice Górne 4 - 2 Strażak Grochowe
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 1 Tempo Cmolas
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 1 Orły Ruda

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 21/22 sierpnia
Pitmark Jaślany 1 - 1 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 1 - 2 Błękitni Siedlanka
Strażak Grochowe 1 - 2 Jamnica Dulcza Wielka
Barka Breń Osuchowski 2 - 4 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 3 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Orły Ruda 2 - 0 LKS Babicha
Raniżovia Raniżów 1 - 3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 25 sierpnia
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 1 Raniżovia Raniżów
LKS Babicha 1 - 3 Dromader Chrząstów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 0 * KS Dzikowiec
Jamnica Dulcza Wielka 6 - 1 Barka Breń Osuchowski
Start Wola Mielecka 1 - 0 Tempo Cmolas
Zacisze Trześń 2 - 0 Orły Ruda
Błękitni Siedlanka 3 - 2 Strażak Grochowe
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 28/29 sierpnia
Raniżovia Raniżów 0 - 1 KS Dzikowiec
Pitmark Jaślany 1 - 3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Strażak Grochowe 2 - 1 Start Wola Mielecka
Barka Breń Osuchowski 1 - 3 Błękitni Siedlanka
Dromader Chrząstów 0 - 1 Zacisze Trześń
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 1 LKS Babicha
Orły Ruda 1 - 2 Piast Wadowice Górne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 4/5 września
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 0 Tempo Cmolas
Start Wola Mielecka 3 - 2 Barka Breń Osuchowski
KS Dzikowiec 4 - 0 Pitmark Jaślany
LKS Babicha 2 - 0 Raniżovia Raniżów
Zacisze Trześń 3 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Piast Wadowice Górne 0 - 3 Dromader Chrząstów
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 Orły Ruda
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 11/12 września
Raniżovia Raniżów 4 - 0 Pitmark Jaślany
Strażak Grochowe 2 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Dromader Chrząstów 1 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 1 Piast Wadowice Górne
Tempo Cmolas 0 - 3 KS Dzikowiec
Orły Ruda 0 - 4 Błękitni Siedlanka
LKS Babicha 2 - 1 Zacisze Trześń
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 15 września
Zacisze Trześń 2 - 2 Raniżovia Raniżów
Piast Wadowice Górne 2 - 3 LKS Babicha
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 2 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Start Wola Mielecka 3 - 1 Orły Ruda
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4 - 1 Barka Breń Osuchowski
KS Dzikowiec 3 - 1 Strażak Grochowe
Pitmark Jaślany 2 - 4 Tempo Cmolas
Błękitni Siedlanka 3 - 2 Dromader Chrząstów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 18/19 września
Barka Breń Osuchowski 3 - 3 KS Dzikowiec
Dromader Chrząstów 4 - 0 Start Wola Mielecka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 3 - 1 Błękitni Siedlanka
Zacisze Trześń 5 - 2 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 1 - 2 Tempo Cmolas
LKS Babicha 4 - 2 Jamnica Dulcza Wielka
Strażak Grochowe 3 - 2 Pitmark Jaślany
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 25/26 września
Piast Wadowice Górne 1 - 3 Raniżovia Raniżów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 8 - 2 Orły Ruda
Pitmark Jaślany 2 - 2 Barka Breń Osuchowski
Błękitni Siedlanka 2 - 3 LKS Babicha
Start Wola Mielecka 1 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Tempo Cmolas 0 - 2 Strażak Grochowe
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 2 Zacisze Trześń
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 2/3 października
Barka Breń Osuchowski 3 - 1 Tempo Cmolas
Dromader Chrząstów 2 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zacisze Trześń 1 - 0 Błękitni Siedlanka
Piast Wadowice Górne 3 - 0 * Jamnica Dulcza Wielka
Orły Ruda 1 - 4 KS Dzikowiec
Raniżovia Raniżów 2 - 0 Strażak Grochowe
LKS Babicha 2 - 2 Start Wola Mielecka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 9/10 października
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Błękitni Siedlanka 2 - 1 Piast Wadowice Górne
Start Wola Mielecka 1 - 2 Zacisze Trześń
Pitmark Jaślany 4 - 4 Orły Ruda
Strażak Grochowe 2 - 2 Barka Breń Osuchowski
KS Dzikowiec 2 - 0 Dromader Chrząstów
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 4 Raniżovia Raniżów
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 16/17 października
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 1 Błękitni Siedlanka
Dromader Chrząstów 6 - 3 Pitmark Jaślany
Hetman Dąbrówka Wisłocka 0 - 2 KS Dzikowiec
Piast Wadowice Górne 1 - 1 Start Wola Mielecka
Orły Ruda 4 - 5 Tempo Cmolas
LKS Babicha 3 - 6 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Raniżovia Raniżów 3 - 4 Barka Breń Osuchowski
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 23/24 października
Start Wola Mielecka ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Zacisze Trześń
Strażak Grochowe ? - ? Orły Ruda
Pitmark Jaślany ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Błękitni Siedlanka ? - ? Raniżovia Raniżów
KS Dzikowiec ? - ? LKS Babicha
Tempo Cmolas ? - ? Dromader Chrząstów

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 30/31 października
Orły Ruda ? - ? Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów ? - ? Strażak Grochowe
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Tempo Cmolas
LKS Babicha ? - ? Pitmark Jaślany
Zacisze Trześń ? - ? KS Dzikowiec
Piast Wadowice Górne ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Błękitni Siedlanka ? - ? Start Wola Mielecka
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 6/7 listopada
Start Wola Mielecka ? - ? Raniżovia Raniżów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
KS Dzikowiec ? - ? Piast Wadowice Górne
Pitmark Jaślany ? - ? Zacisze Trześń
Tempo Cmolas ? - ? LKS Babicha
Strażak Grochowe ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Barka Breń Osuchowski ? - ? Dromader Chrząstów
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 11 listopada
Raniżovia Raniżów ? - ? Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Barka Breń Osuchowski
LKS Babicha ? - ? Strażak Grochowe
Zacisze Trześń ? - ? Tempo Cmolas
Piast Wadowice Górne ? - ? Pitmark Jaślany
Jamnica Dulcza Wielka ? - ? KS Dzikowiec
Błękitni Siedlanka ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 13/14 listopada
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Start Wola Mielecka
KS Dzikowiec ? - ? Błękitni Siedlanka
Pitmark Jaślany ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
Tempo Cmolas ? - ? Piast Wadowice Górne
Strażak Grochowe ? - ? Zacisze Trześń
Barka Breń Osuchowski ? - ? LKS Babicha
Orły Ruda ? - ? Dromader Chrząstów

Inne terminarze / wyniki