Terminarze / wyniki - II liga

Zobacz też: Statystyki - II liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla II liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 11 29 9 2 0 23 9 14
2 Wisła Puławy 12 20 6 2 4 23 15 8
3 Znicz Pruszków 12 20 6 2 4 18 16 2
4 Polonia Warszawa 11 20 5 5 1 20 12 8
5 KKS 1925 Kalisz 11 19 5 4 2 21 15 6
6 GKS Jastrzębie 12 19 5 4 3 14 12 2
7 Olimpia Elbląg 12 18 4 6 2 18 13 5
8 Zagłębie II Lubin 12 18 6 0 6 20 25 -5
9 Stomil Olsztyn 12 17 4 5 3 15 13 2
10 Górnik Polkowice 12 15 4 3 5 14 16 -2
11 Garbarnia Kraków 11 14 4 2 5 23 22 1
12 Śląsk II Wrocław 12 13 3 4 5 15 20 -5
13 Radunia Stężyca 12 12 3 3 6 22 25 -3
14 Siarka Tarnobrzeg 12 12 3 3 6 19 26 -7
15 Lech II Poznań 11 11 2 5 4 17 19 -2
16 Pogoń Siedlce 11 10 3 1 7 14 19 -5
17 Motor Lublin 12 10 2 4 6 12 22 -10
18 Hutnik Kraków 12 10 3 1 8 20 29 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - II liga 16/17 lipca
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków 3 - 2 Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 0 - 1 GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca 3 - 3 Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków 2 - 2 Motor Lublin
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg 0 - 1 Górnik Polkowice
Polonia Warszawa ? - ? KKS 1925 Kalisz

2. kolejka - II liga 23/24 lipca
Znicz Pruszków 3 - 1 Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz 3 - 1 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 - 1 Polonia Warszawa
Wisła Puławy 3 - 1 Hutnik Kraków
Motor Lublin 1 - 1 Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn 6 - 2 Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
GKS Jastrzębie 0 - 2 Górnik Polkowice
3. kolejka - II liga 30/31 lipca
Zagłębie II Lubin 3 - 4 Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Znicz Pruszków
Górnik Polkowice 2 - 0 Motor Lublin
Radunia Stężyca 3 - 3 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 3 - 2 Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków 0 - 0 GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg 2 - 2 KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa 1 - 1 Stomil Olsztyn
4. kolejka - II liga 6/7 sierpnia
KKS 1925 Kalisz 2 - 2 Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn 2 - 2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 2 - 0 Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie 2 - 1 Motor Lublin
Wisła Puławy 1 - 0 Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Polonia Warszawa
Lech II Poznań 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków 6 - 0 Siarka Tarnobrzeg
5. kolejka - II liga 10 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 3 - 1 Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca 2 - 1 Hutnik Kraków
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Wisła Puławy
Górnik Polkowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 4 - 0 Stomil Olsztyn
Motor Lublin 0 - 3 KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa 1 - 1 Znicz Pruszków
6. kolejka - II liga 13/14 sierpnia
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Polkowice
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Radunia Stężyca
Znicz Pruszków 2 - 1 Garbarnia Kraków
Lech II Poznań 1 - 3 Polonia Warszawa
Hutnik Kraków 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin
GKS Jastrzębie 1 - 1 KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy 1 - 2 Zagłębie II Lubin
7. kolejka - II liga 20/21 sierpnia
Garbarnia Kraków 0 - 1 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 2 - 1 Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz 3 - 2 Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 - 0 Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa 0 - 0 Wisła Puławy
Radunia Stężyca 4 - 2 GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin 4 - 2 Hutnik Kraków

8. kolejka - II liga 27/28 sierpnia
GKS Jastrzębie 3 - 1 Pogoń Siedlce
Wisła Puławy 3 - 2 Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn 0 - 1 KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań 0 - 0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2 - 3 Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Motor Lublin
Znicz Pruszków 2 - 0 Górnik Polkowice
Hutnik Kraków 1 - 4 Polonia Warszawa
9. kolejka - II liga 3/4 września
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 GKS Jastrzębie
Garbarnia Kraków 4 - 2 Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce 0 - 0 Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg 2 - 1 Wisła Puławy
Górnik Polkowice 3 - 3 Lech II Poznań
Polonia Warszawa 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 0 - 0 Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz 3 - 0 Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Radunia Stężyca
10. kolejka - II liga 10/11 września
GKS Jastrzębie 1 - 1 Stomil Olsztyn
Lech II Poznań 2 - 0 Motor Lublin
Hutnik Kraków 2 - 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Garbarnia Kraków
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy 0 - 0 Górnik Polkowice
Znicz Pruszków 2 - 0 KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca 2 - 3 Polonia Warszawa
Śląsk II Wrocław 1 - 0 Pogoń Siedlce
11. kolejka - II liga 17/18 września
Garbarnia Kraków 3 - 1 Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 3 - 4 Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin ? - ? GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice 1 - 0 Hutnik Kraków
Motor Lublin 2 - 6 Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz 2 - 2 Lech II Poznań
Stomil Olsztyn 1 - 0 Śląsk II Wrocław
Polonia Warszawa 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
12. kolejka - II liga 24/25 września
Znicz Pruszków 0 - 2 Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin 1 - 2 Polonia Warszawa
GKS Jastrzębie 1 - 0 Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy 3 - 1 KKS 1925 Kalisz
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Górnik Polkowice
Lech II Poznań ? - ? Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków 1 - 3 Motor Lublin
Radunia Stężyca 2 - 2 Olimpia Elbląg
13. kolejka - II liga 1/2 października
Garbarnia Kraków ? - ? Zagłębie II Lubin
Polonia Warszawa ? - ? GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice ? - ? Radunia Stężyca
Motor Lublin ? - ? Siarka Tarnobrzeg
KKS 1925 Kalisz ? - ? Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce ? - ? Wisła Puławy
Stomil Olsztyn ? - ? Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław ? - ? Znicz Pruszków

14. kolejka - II liga 8/9 października
GKS Jastrzębie ? - ? Znicz Pruszków
Lech II Poznań ? - ? Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy ? - ? Stomil Olsztyn
Hutnik Kraków ? - ? Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg ? - ? KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca ? - ? Motor Lublin
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin ? - ? Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa ? - ? Garbarnia Kraków
15. kolejka - II liga 15/16 października
Garbarnia Kraków ? - ? GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg ? - ? Polonia Warszawa
Górnik Polkowice ? - ? Zagłębie II Lubin
Motor Lublin ? - ? Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz ? - ? Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn ? - ? Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław ? - ? Wisła Puławy
Znicz Pruszków ? - ? Lech II Poznań
16. kolejka - II liga 22/23 października
GKS Jastrzębie ? - ? Lech II Poznań
Wisła Puławy ? - ? Znicz Pruszków
Hutnik Kraków ? - ? Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca ? - ? Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg ? - ? KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin ? - ? Motor Lublin
Polonia Warszawa ? - ? Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
17. kolejka - II liga 29/30 października
Olimpia Elbląg ? - ? GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice ? - ? Garbarnia Kraków
Motor Lublin ? - ? Polonia Warszawa
KKS 1925 Kalisz ? - ? Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn ? - ? Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków ? - ? Hutnik Kraków
Lech II Poznań ? - ? Wisła Puławy
18. kolejka - II liga 5/6 listopada
GKS Jastrzębie ? - ? Wisła Puławy
Lech II Poznań ? - ? Hutnik Kraków
Znicz Pruszków ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław ? - ? Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce ? - ? Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz ? - ? Polonia Warszawa
Motor Lublin ? - ? Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice ? - ? Olimpia Elbląg
19. kolejka - II liga 12/13 listopada
Górnik Polkowice ? - ? GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg ? - ? Motor Lublin
Garbarnia Kraków ? - ? KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa ? - ? Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin ? - ? Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca ? - ? Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Lech II Poznań
Hutnik Kraków ? - ? Wisła Puławy

20. kolejka - II liga 25/26 lutego
GKS Jastrzębie ? - ? Hutnik Kraków
Wisła Puławy ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Lech II Poznań ? - ? Radunia Stężyca
Znicz Pruszków ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Śląsk II Wrocław ? - ? Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn ? - ? Polonia Warszawa
Pogoń Siedlce ? - ? Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz ? - ? Olimpia Elbląg
Motor Lublin ? - ? Górnik Polkowice
21. kolejka - II liga 4/5 marca
Motor Lublin ? - ? GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice ? - ? KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg ? - ? Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków ? - ? Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa ? - ? Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin ? - ? Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Lech II Poznań
Radunia Stężyca ? - ? Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Hutnik Kraków
22. kolejka - II liga 11/12 marca
GKS Jastrzębie ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków ? - ? Radunia Stężyca
Wisła Puławy ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań ? - ? Zagłębie II Lubin
Znicz Pruszków ? - ? Polonia Warszawa
Śląsk II Wrocław ? - ? Garbarnia Kraków
Stomil Olsztyn ? - ? Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz ? - ? Motor Lublin
23. kolejka - II liga 18/19 marca
KKS 1925 Kalisz ? - ? GKS Jastrzębie
Motor Lublin ? - ? Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice ? - ? Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg ? - ? Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków ? - ? Znicz Pruszków
Polonia Warszawa ? - ? Lech II Poznań
Zagłębie II Lubin ? - ? Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Hutnik Kraków
Radunia Stężyca ? - ? Siarka Tarnobrzeg
24. kolejka - II liga 25/26 marca
GKS Jastrzębie ? - ? Radunia Stężyca
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków ? - ? Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy ? - ? Polonia Warszawa
Lech II Poznań ? - ? Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław ? - ? Górnik Polkowice
Stomil Olsztyn ? - ? Motor Lublin
Pogoń Siedlce ? - ? KKS 1925 Kalisz
25. kolejka - II liga 1/2 kwietnia
Pogoń Siedlce ? - ? GKS Jastrzębie
KKS 1925 Kalisz ? - ? Stomil Olsztyn
Motor Lublin ? - ? Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice ? - ? Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg ? - ? Lech II Poznań
Garbarnia Kraków ? - ? Wisła Puławy
Polonia Warszawa ? - ? Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Radunia Stężyca

26. kolejka - II liga 8/9 kwietnia
GKS Jastrzębie ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca ? - ? Zagłębie II Lubin
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Polonia Warszawa
Hutnik Kraków ? - ? Garbarnia Kraków
Wisła Puławy ? - ? Olimpia Elbląg
Lech II Poznań ? - ? Górnik Polkowice
Znicz Pruszków ? - ? Motor Lublin
Śląsk II Wrocław ? - ? KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn ? - ? Pogoń Siedlce
27. kolejka - II liga 15/16 kwietnia
Stomil Olsztyn ? - ? GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce ? - ? Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz ? - ? Znicz Pruszków
Motor Lublin ? - ? Lech II Poznań
Górnik Polkowice ? - ? Wisła Puławy
Olimpia Elbląg ? - ? Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa ? - ? Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin ? - ? Kotwica Kołobrzeg
28. kolejka - II liga 22/23 kwietnia
GKS Jastrzębie 3 - 1 Zagłębie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Polonia Warszawa
Radunia Stężyca ? - ? Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków ? - ? Górnik Polkowice
Wisła Puławy ? - ? Motor Lublin
Lech II Poznań ? - ? KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków ? - ? Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław ? - ? Stomil Olsztyn
29. kolejka - II liga 29/30 kwietnia
Śląsk II Wrocław ? - ? GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn ? - ? Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce ? - ? Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz ? - ? Wisła Puławy
Motor Lublin ? - ? Hutnik Kraków
Górnik Polkowice ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg ? - ? Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa ? - ? Zagłębie II Lubin
30. kolejka - II liga 6/7 maja
GKS Jastrzębie ? - ? Polonia Warszawa
Zagłębie II Lubin ? - ? Garbarnia Kraków
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca ? - ? Górnik Polkowice
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Motor Lublin
Hutnik Kraków ? - ? KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy ? - ? Pogoń Siedlce
Lech II Poznań ? - ? Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków ? - ? Śląsk II Wrocław
31. kolejka - II liga 13/14 maja
Znicz Pruszków ? - ? GKS Jastrzębie
Śląsk II Wrocław ? - ? Lech II Poznań
Stomil Olsztyn ? - ? Wisła Puławy
Pogoń Siedlce ? - ? Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin ? - ? Radunia Stężyca
Górnik Polkowice ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg ? - ? Zagłębie II Lubin
Garbarnia Kraków ? - ? Polonia Warszawa

32. kolejka - II liga 20/21 maja
GKS Jastrzębie ? - ? Garbarnia Kraków
Polonia Warszawa ? - ? Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin ? - ? Górnik Polkowice
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Motor Lublin
Radunia Stężyca ? - ? KKS 1925 Kalisz
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków ? - ? Stomil Olsztyn
Wisła Puławy ? - ? Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań ? - ? Znicz Pruszków
33. kolejka - II liga 27/28 maja
Lech II Poznań ? - ? GKS Jastrzębie
Znicz Pruszków ? - ? Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław ? - ? Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce ? - ? Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz ? - ? Kotwica Kołobrzeg
Motor Lublin ? - ? Zagłębie II Lubin
Górnik Polkowice ? - ? Polonia Warszawa
Olimpia Elbląg ? - ? Garbarnia Kraków
34. kolejka - II liga 3/4 czerwca
GKS Jastrzębie ? - ? Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków ? - ? Górnik Polkowice
Polonia Warszawa ? - ? Motor Lublin
Zagłębie II Lubin ? - ? KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg ? - ? Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca ? - ? Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków ? - ? Znicz Pruszków
Wisła Puławy ? - ? Lech II Poznań

Inne terminarze / wyniki