http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

Terminarze / wyniki - II liga

Zobacz też: Statystyki - II liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla II liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Katowice 17 38 12 2 3 34 18 16
2 Górnik Polkowice 16 38 12 2 2 34 12 22
3 Wigry Suwałki 17 36 11 3 3 27 15 12
4 Chojniczanka Chojnice 17 33 10 3 4 30 16 14
5 Skra Częstochowa 18 31 10 1 7 26 16 10
6 KKS 1925 Kalisz 18 27 9 0 9 25 21 4
7 Śląsk II Wrocław 17 27 8 3 6 27 23 4
8 Sokół Ostróda 18 26 8 2 8 27 24 3
9 Stal Rzeszów 17 24 7 3 7 25 23 2
10 Pogoń Siedlce 18 24 8 3 7 30 30 0
11 Garbarnia Kraków 18 23 6 5 7 24 27 -3
12 Motor Lublin 18 22 5 7 6 21 21 0
13 Bytovia Bytów 18 20 5 5 8 25 28 -3
14 Olimpia Elbląg 18 19 5 4 9 24 30 -6
15 Błękitni Stargard 16 17 5 2 9 17 31 -14
16 Lech II Poznań 18 17 5 2 11 28 35 -7
17 Znicz Pruszków 18 16 4 4 10 16 33 -17
18 Olimpia Grudziądz 18 16 4 4 10 16 32 -16
19 Hutnik Kraków 17 13 4 1 12 21 42 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - II liga 29/30 sierpnia
Sokół Ostróda 2 - 0 Lech II Poznań
Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów 2 - 1 Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Błękitni Stargard
Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Motor Lublin 1 - 2 Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Skra Częstochowa
Hutnik Kraków 3 - 2 GKS Katowice

2. kolejka - II liga 5/6 września
Znicz Pruszków 1 - 1 Bytovia Bytów
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków
Błękitni Stargard 1 - 0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 0 - 2 Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg 1 - 3 Motor Lublin
Skra Częstochowa 1 - 0 KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice 3 - 0 Sokół Ostróda
3. kolejka - II liga 12/13 września
Wigry Suwałki 2 - 1 Skra Częstochowa
Stal Rzeszów 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków ? - ? Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 2 - 2 Błękitni Stargard
Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda 0 - 1 Pogoń Siedlce
GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznań
4. kolejka - II liga 19/20 września
Błękitni Stargard 1 - 4 Bytovia Bytów
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa 1 - 1 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1 - 3 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz 0 - 4 Sokół Ostróda
Górnik Polkowice 0 - 2 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 2 - 1 Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław 0 - 3 KKS 1925 Kalisz
5. kolejka - II liga 26/27 września
Hutnik Kraków 2 - 2 Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów 0 - 0 Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki 2 - 0 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 - 1 Garbarnia Kraków
Lech II Poznań 1 - 3 Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Błękitni Stargard
Bytovia Bytów 0 - 1 Skra Częstochowa
Sokół Ostróda 2 - 0 Znicz Pruszków
GKS Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce
6. kolejka - II liga 30 września
Znicz Pruszków 1 - 0 Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg 3 - 3 Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 2 - 2 Bytovia Bytów
Skra Częstochowa 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard 0 - 5 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 4 - 2 Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz 0 - 3 Wigry Suwałki
7. kolejka - II liga 3/4 października
Górnik Polkowice 4 - 2 Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów 2 - 2 Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda 0 - 2 Błękitni Stargard
GKS Katowice 1 - 1 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów 3 - 2 Skra Częstochowa
Motor Lublin 0 - 3 KKS 1925 Kalisz

8. kolejka - II liga 10/11 października
Znicz Pruszków 2 - 1 Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków 0 - 0 Stal Rzeszów
Błękitni Stargard 1 - 0 Hutnik Kraków
Skra Częstochowa 3 - 0 Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Katowice
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Górnik Polkowice
Wigry Suwałki 1 - 0 Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Bytovia Bytów
9. kolejka - II liga 17/18 października
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów 0 - 3 Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków 3 - 1 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 4 - 0 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów 1 - 2 Wigry Suwałki
Lech II Poznań 2 - 3 Olimpia Elbląg
GKS Katowice ? - ? Błękitni Stargard
Sokół Ostróda 1 - 1 Garbarnia Kraków
10. kolejka - II liga 24/25 października
Olimpia Elbląg 0 - 3 Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków 2 - 1 Hutnik Kraków
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Katowice
Znicz Pruszków 1 - 2 Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz 0 - 2 Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław 0 - 2 Sokół Ostróda
Wigry Suwałki 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard 1 - 0 Lech II Poznań
Motor Lublin 2 - 1 Bytovia Bytów
11. kolejka - II liga 4 listopada
Stal Rzeszów 1 - 2 Wigry Suwałki
Lech II Poznań 1 - 0 Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce 4 - 3 Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice 2 - 1 Błękitni Stargard
Sokół Ostróda 1 - 4 KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice 2 - 1 Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Motor Lublin
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków 2 - 5 Śląsk II Wrocław
12. kolejka - II liga 7/8 listopada
Olimpia Elbląg 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków 2 - 4 Lech II Poznań
Skra Częstochowa 1 - 3 Górnik Polkowice
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz 4 - 0 Hutnik Kraków
Błękitni Stargard 1 - 2 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 1 - 2 Sokół Ostróda
Bytovia Bytów 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław 0 - 3 GKS Katowice
13. kolejka - II liga 14/15 listopada
Stal Rzeszów 3 - 3 Bytovia Bytów
GKS Katowice 4 - 1 KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań 2 - 1 Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce 1 - 2 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 2 - 1 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 1 - 0 Motor Lublin
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 1 - 2 Wigry Suwałki

14. kolejka - II liga 21/22 listopada
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2 - 3 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 4 - 0 Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów 1 - 0 Sokół Ostróda
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Katowice
Motor Lublin 3 - 0 Hutnik Kraków
15. kolejka - II liga 28/29 listopada
Znicz Pruszków 0 - 5 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 4 - 2 Błękitni Stargard
Hutnik Kraków 3 - 1 Bytovia Bytów
Lech II Poznań 1 - 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 1 - 2 Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice 2 - 1 KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice 2 - 1 Motor Lublin
16. kolejka - II liga 2 grudnia
Skra Częstochowa 0 - 1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 2 - 1 Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów ? - ? Sokół Ostróda
Motor Lublin 1 - 0 Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki ? - ? Górnik Polkowice
17. kolejka - II liga 5/6 grudnia
Znicz Pruszków 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg 1 - 2 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 1 - 2 Wigry Suwałki
Błękitni Stargard 1 - 0 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 1 - 1 Motor Lublin
Hutnik Kraków ? - ? Stal Rzeszów
Lech II Poznań 1 - 1 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 0 - 1 KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
18. kolejka - II liga 12/13 grudnia
Garbarnia Kraków 3 - 0 Błękitni Stargard
Motor Lublin 3 - 3 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 1 - 1 Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Znicz Pruszków
Bytovia Bytów 0 - 2 Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław 3 - 1 Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda 3 - 0 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 0 - 1 GKS Katowice
19. kolejka - II liga 27/28 lutego
Znicz Pruszków 1 - 2 Wigry Suwałki
Lech II Poznań 5 - 1 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 2 - 0 Bytovia Bytów
Skra Częstochowa 1 - 0 Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 1 - 0 KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice 2 - 1 Sokół Ostróda
Błękitni Stargard ? - ? Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice ? - ? Chojniczanka Chojnice

20. kolejka - II liga 6/7 marca
Skra Częstochowa ? - ? Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard ? - ? KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg ? - ? Wigry Suwałki
Znicz Pruszków ? - ? Motor Lublin
Olimpia Grudziądz ? - ? Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce ? - ? Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice ? - ? Stal Rzeszów
Lech II Poznań ? - ? Sokół Ostróda
GKS Katowice ? - ? Hutnik Kraków
21. kolejka - II liga 13/14 marca
Hutnik Kraków ? - ? Lech II Poznań
Sokół Ostróda ? - ? Górnik Polkowice
Stal Rzeszów ? - ? Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice ? - ? Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów ? - ? Znicz Pruszków
Motor Lublin ? - ? Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki ? - ? Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz ? - ? Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław ? - ? Garbarnia Kraków
22. kolejka - II liga 17 marca
Górnik Polkowice 3 - 0 Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków ? - ? KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa ? - ? Wigry Suwałki
Błękitni Stargard ? - ? Motor Lublin
Olimpia Elbląg ? - ? Bytovia Bytów
Znicz Pruszków ? - ? Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz ? - ? Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce ? - ? Sokół Ostróda
Lech II Poznań ? - ? GKS Katowice
23. kolejka - II liga 20/21 marca
GKS Katowice ? - ? Górnik Polkowice
Hutnik Kraków ? - ? Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda ? - ? Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów ? - ? Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice ? - ? Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów ? - ? Błękitni Stargard
Motor Lublin ? - ? Skra Częstochowa
Wigry Suwałki ? - ? Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz ? - ? Śląsk II Wrocław
29. kolejka - II liga 24/25 kwietnia
Pogoń Siedlce ? - ? Znicz Pruszków
Górnik Polkowice ? - ? Olimpia Elbląg
Lech II Poznań ? - ? Błękitni Stargard
GKS Katowice ? - ? Skra Częstochowa
Hutnik Kraków ? - ? Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda ? - ? Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów ? - ? KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice ? - ? Wigry Suwałki
Bytovia Bytów ? - ? Motor Lublin
24. kolejka - II liga 27/28 marca
Śląsk II Wrocław ? - ? Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków ? - ? Motor Lublin
Skra Częstochowa ? - ? Bytovia Bytów
Błękitni Stargard ? - ? Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg ? - ? Stal Rzeszów
Znicz Pruszków ? - ? Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz ? - ? Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce ? - ? GKS Katowice
Górnik Polkowice ? - ? Lech II Poznań

25. kolejka - II liga 3 kwietnia
Lech II Poznań ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Katowice ? - ? Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków ? - ? Znicz Pruszków
Sokół Ostróda ? - ? Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów ? - ? Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice ? - ? Skra Częstochowa
Bytovia Bytów ? - ? Garbarnia Kraków
Motor Lublin ? - ? Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki ? - ? KKS 1925 Kalisz
26. kolejka - II liga 10/11 kwietnia
Olimpia Elbląg 0 - 1 Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz ? - ? Motor Lublin
Śląsk II Wrocław ? - ? Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków ? - ? Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa ? - ? Stal Rzeszów
Błękitni Stargard ? - ? Sokół Ostróda
Znicz Pruszków ? - ? GKS Katowice
Olimpia Grudziądz ? - ? Lech II Poznań
Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Polkowice
27. kolejka - II liga 14 kwietnia
Górnik Polkowice ? - ? Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań ? - ? Znicz Pruszków
GKS Katowice ? - ? Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków ? - ? Błękitni Stargard
Sokół Ostróda ? - ? Skra Częstochowa
Stal Rzeszów ? - ? Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice ? - ? Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów ? - ? KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin ? - ? Wigry Suwałki
28. kolejka - II liga 17/18 kwietnia
Wigry Suwałki ? - ? Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz ? - ? Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław ? - ? Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków ? - ? Sokół Ostróda
Skra Częstochowa ? - ? Hutnik Kraków
Błękitni Stargard ? - ? GKS Katowice
Olimpia Elbląg ? - ? Lech II Poznań
Znicz Pruszków ? - ? Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz ? - ? Pogoń Siedlce
30. kolejka - II liga 28 kwietnia
Motor Lublin ? - ? Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki ? - ? Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz ? - ? Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław ? - ? Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków ? - ? GKS Katowice
Skra Częstochowa ? - ? Lech II Poznań
Błękitni Stargard ? - ? Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg ? - ? Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Grudziądz
31. kolejka - II liga 1/2 maja
Olimpia Grudziądz ? - ? Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce ? - ? Błękitni Stargard
Górnik Polkowice ? - ? Skra Częstochowa
Lech II Poznań ? - ? Garbarnia Kraków
GKS Katowice ? - ? Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków ? - ? KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda ? - ? Wigry Suwałki
Stal Rzeszów ? - ? Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice ? - ? Bytovia Bytów

32. kolejka - II liga 8/9 maja
Bytovia Bytów ? - ? Stal Rzeszów
Motor Lublin ? - ? Sokół Ostróda
Wigry Suwałki ? - ? Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz ? - ? GKS Katowice
Śląsk II Wrocław ? - ? Lech II Poznań
Garbarnia Kraków ? - ? Górnik Polkowice
Skra Częstochowa ? - ? Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard ? - ? Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg ? - ? Znicz Pruszków
33. kolejka - II liga 15/16 maja
Znicz Pruszków ? - ? Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz ? - ? Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce ? - ? Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice ? - ? Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań ? - ? KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice ? - ? Wigry Suwałki
Hutnik Kraków ? - ? Motor Lublin
Sokół Ostróda ? - ? Bytovia Bytów
Stal Rzeszów ? - ? Chojniczanka Chojnice
34. kolejka - II liga 19 maja
Chojniczanka Chojnice ? - ? Sokół Ostróda
Bytovia Bytów ? - ? Hutnik Kraków
Motor Lublin ? - ? GKS Katowice
Wigry Suwałki ? - ? Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz ? - ? Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław ? - ? Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa ? - ? Znicz Pruszków
Błękitni Stargard ? - ? Olimpia Elbląg
35. kolejka - II liga 22/23 maja
Sokół Ostróda 2 - 3 Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg ? - ? Skra Częstochowa
Znicz Pruszków ? - ? Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz ? - ? Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce ? - ? KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice ? - ? Wigry Suwałki
Lech II Poznań ? - ? Motor Lublin
GKS Katowice ? - ? Bytovia Bytów
Hutnik Kraków ? - ? Chojniczanka Chojnice
36. kolejka - II liga 29/30 maja
Stal Rzeszów ? - ? Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice ? - ? GKS Katowice
Bytovia Bytów ? - ? Lech II Poznań
Motor Lublin ? - ? Górnik Polkowice
Wigry Suwałki ? - ? Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz ? - ? Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław ? - ? Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa ? - ? Błękitni Stargard
37. kolejka - II liga 5/6 czerwca
Błękitni Stargard ? - ? Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg ? - ? Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków ? - ? KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz ? - ? Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce ? - ? Motor Lublin
Górnik Polkowice ? - ? Bytovia Bytów
Lech II Poznań ? - ? Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice ? - ? Stal Rzeszów
Hutnik Kraków ? - ? Sokół Ostróda

38. kolejka - II liga 12/13 czerwca
Sokół Ostróda ? - ? GKS Katowice
Stal Rzeszów ? - ? Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice ? - ? Górnik Polkowice
Bytovia Bytów ? - ? Pogoń Siedlce
Motor Lublin ? - ? Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki ? - ? Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz ? - ? Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław ? - ? Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków ? - ? Skra Częstochowa

Inne terminarze / wyniki