Tabela: II liga Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS 1925 Kalisz | 24 | 43 | 12 | 7 | 5 | 38 | 22 | 16 | |
2 | Kotwica Kołobrzeg | 24 | 42 | 12 | 6 | 6 | 46 | 32 | 14 | |
3 | Pogoń Siedlce | 24 | 41 | 11 | 8 | 5 | 41 | 33 | 8 | |
4 | Chojniczanka Chojnice | 24 | 37 | 10 | 7 | 7 | 32 | 29 | 3 | |
5 | Radunia Stężyca | 24 | 36 | 9 | 9 | 6 | 31 | 29 | 2 | |
6 | Stal Stalowa Wola | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 25 | 26 | -1 | |
7 | Hutnik Kraków | 24 | 34 | 9 | 7 | 8 | 33 | 31 | 2 | |
8 | Lech II Poznań | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 29 | 36 | -7 | |
9 | Zagłębie II Lubin | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 36 | 34 | 2 | |
10 | Olimpia Elbląg | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 30 | 31 | -1 | |
11 | ŁKS II Łódź | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 36 | 33 | 3 | |
12 | Skra Częstochowa | 24 | 32 | 8 | 8 | 8 | 29 | 26 | 3 | |
13 | Polonia Bytom | 24 | 30 | 7 | 9 | 8 | 31 | 34 | -3 | |
14 | GKS Jastrzębie | 24 | 27 | 6 | 9 | 9 | 27 | 33 | -6 | |
15 | Wisła Puławy | 23 | 25 | 5 | 10 | 8 | 32 | 36 | -4 | |
16 | Stomil Olsztyn | 24 | 24 | 7 | 3 | 14 | 21 | 32 | -11 | |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 26 | 37 | -11 | |
18 | Olimpia Grudziądz | 24 | 22 | 5 | 7 | 12 | 24 | 33 | -9 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: II liga (sezon 2023/2024)
1. kolejka - II liga | 22/23 lipca | ||
---|---|---|---|
Pogoń Siedlce | 1 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Polonia Bytom | |
Olimpia Elbląg | 2 - 2 | Lech II Poznań | |
Hutnik Kraków | 3 - 0 | Skra Częstochowa | |
Wisła Puławy | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |
GKS Jastrzębie | 0 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
Stomil Olsztyn | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin |
2. kolejka - II liga | 29/30 lipca | ||
---|---|---|---|
Wisła Puławy | 3 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | Lech II Poznań | |
Pogoń Siedlce | 2 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Hutnik Kraków | |
Zagłębie II Lubin | 0 - 0 | KKS 1925 Kalisz | |
GKS Jastrzębie | 1 - 2 | Stomil Olsztyn |
3. kolejka - II liga | 5/6 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KKS 1925 Kalisz | 3 - 1 | GKS Jastrzębie | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Lech II Poznań | 1 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | |
ŁKS II Łódź | 3 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Stomil Olsztyn | 0 - 0 | Pogoń Siedlce | |
Olimpia Elbląg | 1 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Wisła Puławy | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola |
4. kolejka - II liga | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Olimpia Elbląg | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Pogoń Siedlce | 0 - 2 | KKS 1925 Kalisz | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
ŁKS II Łódź | 3 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 2 | Lech II Poznań | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Polonia Bytom | |
GKS Jastrzębie | 1 - 0 | Hutnik Kraków | |
Wisła Puławy | 2 - 1 | Stomil Olsztyn |
5. kolejka - II liga | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KKS 1925 Kalisz | 1 - 0 | Wisła Puławy | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Pogoń Siedlce | |
GKS Jastrzębie | 0 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Zagłębie II Lubin | 3 - 0 | Polonia Bytom | |
Olimpia Elbląg | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Olimpia Grudziądz | |
Stal Stalowa Wola | 5 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Lech II Poznań | 1 - 1 | Skra Częstochowa | |
Stomil Olsztyn | 0 - 1 | ŁKS II Łódź |
6. kolejka - II liga | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Radunia Stężyca | 1 - 0 | Lech II Poznań | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Olimpia Elbląg | |
GKS Jastrzębie | 4 - 2 | Polonia Bytom | |
Pogoń Siedlce | 3 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Wisła Puławy | 0 - 1 | Hutnik Kraków | |
Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | Stomil Olsztyn | |
ŁKS II Łódź | 3 - 0 | KKS 1925 Kalisz |
7. kolejka - II liga | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Olimpia Grudziądz | 0 - 0 | Skra Częstochowa | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 2 | Wisła Puławy | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | GKS Jastrzębie | |
Polonia Bytom | 1 - 1 | Pogoń Siedlce | |
KKS 1925 Kalisz | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Lech II Poznań | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Hutnik Kraków | 4 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 1 | Radunia Stężyca |
8. kolejka - II liga | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
GKS Jastrzębie | 0 - 2 | Lech II Poznań | |
Chojniczanka Chojnice | 0 - 0 | Skra Częstochowa | |
Radunia Stężyca | 5 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
ŁKS II Łódź | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Hutnik Kraków | |
Stomil Olsztyn | 0 - 3 | KKS 1925 Kalisz | |
Wisła Puławy | 0 - 0 | Polonia Bytom | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Olimpia Elbląg |
9. kolejka - II liga | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Skra Częstochowa | 1 - 1 | Radunia Stężyca | |
Olimpia Elbląg | 3 - 2 | Wisła Puławy | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | GKS Jastrzębie | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Lech II Poznań | 0 - 4 | Pogoń Siedlce | |
Hutnik Kraków | 2 - 1 | Stomil Olsztyn | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | ŁKS II Łódź |
10. kolejka - II liga | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Wisła Puławy | 2 - 2 | Lech II Poznań | |
Chojniczanka Chojnice | 5 - 1 | Radunia Stężyca | |
KKS 1925 Kalisz | 3 - 0 | Hutnik Kraków | |
Zagłębie II Lubin | 0 - 2 | Skra Częstochowa | |
Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stomil Olsztyn | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
ŁKS II Łódź | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
GKS Jastrzębie | 3 - 2 | Olimpia Grudziądz |
11. kolejka - II liga | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Hutnik Kraków | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 2 | KKS 1925 Kalisz | |
Lech II Poznań | 0 - 3 | ŁKS II Łódź | |
Olimpia Elbląg | 0 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Skra Częstochowa | 0 - 0 | GKS Jastrzębie | |
Radunia Stężyca | 3 - 0 | Zagłębie II Lubin | |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 2 | Wisła Puławy | |
Olimpia Grudziądz | 2 - 3 | Pogoń Siedlce | |
Polonia Bytom | 4 - 3 | Stomil Olsztyn |
12. kolejka - II liga | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
ŁKS II Łódź | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stal Stalowa Wola | 3 - 1 | Lech II Poznań | |
GKS Jastrzębie | 1 - 1 | Radunia Stężyca | |
Hutnik Kraków | 1 - 2 | Sandecja Nowy Sącz | |
Pogoń Siedlce | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
Wisła Puławy | 3 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Stomil Olsztyn | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 0 | Polonia Bytom |
13. kolejka - II liga | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Olimpia Elbląg | 0 - 0 | KKS 1925 Kalisz | |
Skra Częstochowa | 4 - 1 | Wisła Puławy | |
Polonia Bytom | 0 - 1 | Hutnik Kraków | |
Radunia Stężyca | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | GKS Jastrzębie | |
Lech II Poznań | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
14. kolejka - II liga | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
KKS 1925 Kalisz | 2 - 1 | Lech II Poznań | |
Wisła Puławy | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
Hutnik Kraków | 1 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
Sandecja Nowy Sącz | 3 - 2 | Polonia Bytom | |
ŁKS II Łódź | 1 - 3 | Skra Częstochowa | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | GKS Jastrzębie | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Pogoń Siedlce | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin |
15. kolejka - II liga | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Elbląg | 4 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Wisła Puławy | |
Polonia Bytom | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 0 | Stomil Olsztyn | |
GKS Jastrzębie | 2 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Lech II Poznań | 4 - 3 | Hutnik Kraków | |
Radunia Stężyca | 0 - 0 | ŁKS II Łódź |
16. kolejka - II liga | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Wisła Puławy | 2 - 2 | GKS Jastrzębie | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Elbląg | |
KKS 1925 Kalisz | 2 - 2 | Olimpia Grudziądz | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 0 | Lech II Poznań | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
Hutnik Kraków | 3 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | Radunia Stężyca | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin |
17. kolejka - II liga | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 2 | Hutnik Kraków | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
GKS Jastrzębie | 3 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Radunia Stężyca | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Zagłębie II Lubin | 4 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Pogoń Siedlce | 2 - 2 | Wisła Puławy | |
Skra Częstochowa | 4 - 1 | KKS 1925 Kalisz |
18. kolejka - II liga | 18/19 listopada | ||
---|---|---|---|
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Stomil Olsztyn | |
Polonia Bytom | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stal Stalowa Wola | 3 - 1 | GKS Jastrzębie | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Wisła Puławy | |
Radunia Stężyca | 1 - 4 | KKS 1925 Kalisz | |
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Hutnik Kraków | |
ŁKS II Łódź | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
Lech II Poznań | 2 - 1 | Olimpia Elbląg |
19. kolejka - II liga | 25/26 listopada | ||
---|---|---|---|
Olimpia Elbląg | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Lech II Poznań | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Hutnik Kraków | 3 - 1 | Radunia Stężyca | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 2 | Skra Częstochowa | |
Stomil Olsztyn | 2 - 0 | GKS Jastrzębie | |
KKS 1925 Kalisz | 3 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Wisła Puławy | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Pogoń Siedlce |
20. kolejka - II liga | 2/3 grudnia | ||
---|---|---|---|
Zagłębie II Lubin | 2 - 0 | Hutnik Kraków | |
Chojniczanka Chojnice | 3 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Lech II Poznań | |
Polonia Bytom | 2 - 2 | Skra Częstochowa | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 1 | Radunia Stężyca | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Pogoń Siedlce | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
GKS Jastrzębie | 1 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Wisła Puławy |
21. kolejka - II liga | 24/25 lutego | ||
---|---|---|---|
Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | ŁKS II Łódź | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Radunia Stężyca | |
Lech II Poznań | 0 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | GKS Jastrzębie | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
KKS 1925 Kalisz | 5 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Stomil Olsztyn | 1 - 1 | Wisła Puławy |
22. kolejka - II liga | 2/3 marca | ||
---|---|---|---|
Pogoń Siedlce | 1 - 1 | Hutnik Kraków | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 3 | GKS Jastrzębie | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Skra Częstochowa | 0 - 2 | Lech II Poznań | |
Polonia Bytom | 3 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
ŁKS II Łódź | 2 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Wisła Puławy | 1 - 1 | KKS 1925 Kalisz |
23. kolejka - II liga | 9/10 marca | ||
---|---|---|---|
Polonia Bytom | 0 - 0 | GKS Jastrzębie | |
KKS 1925 Kalisz | 2 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 3 | Pogoń Siedlce | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Wisła Puławy | |
Stomil Olsztyn | 0 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
Lech II Poznań | 1 - 2 | Radunia Stężyca | |
Olimpia Elbląg | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin | |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Skra Częstochowa | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice |
24. kolejka - II liga | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Skra Częstochowa | 0 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Wisła Puławy | 1 - 3 | Sandecja Nowy Sącz | |
Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | Lech II Poznań | |
Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Polonia Bytom | |
GKS Jastrzębie | 1 - 2 | Olimpia Elbląg | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
ŁKS II Łódź | 0 - 0 | Hutnik Kraków |
25. kolejka - II liga | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Olimpia Elbląg | 1 - 0 | Pogoń Siedlce | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Lech II Poznań | ? - ? | GKS Jastrzębie | |
Polonia Bytom | ? - ? | Wisła Puławy | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | Radunia Stężyca |
26. kolejka - II liga | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Polonia Bytom | |
Wisła Puławy | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Lech II Poznań | |
GKS Jastrzębie | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Skra Częstochowa |
27. kolejka - II liga | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Radunia Stężyca | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | GKS Jastrzębie | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
Lech II Poznań | ? - ? | Wisła Puławy | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Polonia Bytom | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Hutnik Kraków | ? - ? | KKS 1925 Kalisz |
28. kolejka - II liga | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Hutnik Kraków | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Polonia Bytom | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Lech II Poznań | |
Wisła Puławy | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
GKS Jastrzębie | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Radunia Stężyca |
29. kolejka - II liga | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Radunia Stężyca | ? - ? | GKS Jastrzębie | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | Wisła Puławy | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Polonia Bytom | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Hutnik Kraków |
30. kolejka - II liga | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Polonia Bytom | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Lech II Poznań | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Wisła Puławy | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Radunia Stężyca | |
GKS Jastrzębie | ? - ? | Zagłębie II Lubin |
31. kolejka - II liga | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
GKS Jastrzębie | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Wisła Puławy | |
Skra Częstochowa | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Lech II Poznań | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Polonia Bytom | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz |
32. kolejka - II liga | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Wisła Puławy | 3 - 3 | Zagłębie II Lubin | |
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Polonia Bytom | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Lech II Poznań | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Skra Częstochowa | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Radunia Stężyca | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | GKS Jastrzębie |
33. kolejka - II liga | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Pogoń Siedlce | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
GKS Jastrzębie | ? - ? | Wisła Puławy | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Lech II Poznań | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Polonia Bytom |
34. kolejka - II liga | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Polonia Bytom | ? - ? | Lech II Poznań | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Radunia Stężyca | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | GKS Jastrzębie | |
Wisła Puławy | ? - ? | Pogoń Siedlce |
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal