Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Sarzyna 9 25 8 1 0 22 4 18
2 Górnovia Górno 10 21 6 3 1 34 7 27
3 San Wierzawice 9 19 6 1 2 20 13 7
4 Tanew Harasiuki 10 18 6 0 4 31 20 11
5 Azalia Brzóza Królewska 10 17 5 2 3 24 19 5
6 Victoria Giedlarowa 9 16 5 1 3 29 17 12
7 Wólczanka Wólka Grodziska 9 16 5 1 3 15 12 3
8 Grabniak Hucisko 9 15 5 0 4 25 14 11
9 KS Majdan Łętowski 9 10 3 1 5 17 30 -13
10 Azalia II Wola Zarczycka 10 9 3 0 7 15 33 -18
11 Jutrzenka Kopki 10 8 2 2 6 16 27 -11
12 Złotsan Kuryłówka 9 8 2 2 5 10 31 -21
13 Orzeł Biedaczów 9 7 2 1 6 17 24 -7
14 Kłyż Tarnogóra 9 7 2 1 6 13 27 -14
15 Jodła Przychojec 9 5 1 2 6 12 22 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 14/15 sierpnia
Azalia Brzóza Królewska 2 - 2 Victoria Giedlarowa
Grabniak Hucisko 1 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Jutrzenka Kopki 0 - 1 San Wierzawice
Górnovia Górno 0 - 0 Jodła Przychojec
KS Majdan Łętowski 2 - 5 Orzeł Biedaczów
Kłyż Tarnogóra 2 - 6 Tanew Harasiuki
Azalia II Wola Zarczycka 0 - 1 Złotsan Kuryłówka

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 21/22 sierpnia
Azalia Brzóza Królewska 2 - 2 Orzeł Biedaczów
Złotsan Kuryłówka 1 - 1 Jutrzenka Kopki
Wólczanka Wólka Grodziska 4 - 0 Azalia II Wola Zarczycka
Tanew Harasiuki 0 - 3 Victoria Giedlarowa
San Wierzawice 3 - 3 Górnovia Górno
KS Majdan Łętowski 0 - 4 Grabniak Hucisko
KS Sarzyna 1 - 0 Kłyż Tarnogóra
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 28/29 sierpnia
Jodła Przychojec 1 - 2 San Wierzawice
Victoria Giedlarowa 1 - 2 KS Sarzyna
Grabniak Hucisko 5 - 1 Azalia Brzóza Królewska
Jutrzenka Kopki 2 - 3 Wólczanka Wólka Grodziska
Górnovia Górno 8 - 0 Złotsan Kuryłówka
Azalia II Wola Zarczycka 1 - 2 KS Majdan Łętowski
Orzeł Biedaczów 2 - 4 Tanew Harasiuki
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 4/5 września
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 2 Górnovia Górno
Złotsan Kuryłówka 3 - 1 Jodła Przychojec
KS Majdan Łętowski 6 - 1 Jutrzenka Kopki
Kłyż Tarnogóra 0 - 5 Victoria Giedlarowa
Tanew Harasiuki 1 - 0 Grabniak Hucisko
Azalia Brzóza Królewska 3 - 1 Azalia II Wola Zarczycka
KS Sarzyna 3 - 1 Orzeł Biedaczów
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 11/12 września
Jodła Przychojec 0 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 0 - 3 KS Sarzyna
Górnovia Górno 11 - 0 KS Majdan Łętowski
Jutrzenka Kopki 1 - 2 Azalia Brzóza Królewska
San Wierzawice 4 - 2 Złotsan Kuryłówka
Azalia II Wola Zarczycka 3 - 2 Tanew Harasiuki
Orzeł Biedaczów 2 - 1 Kłyż Tarnogóra
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 18/19 września
Azalia Brzóza Królewska 1 - 2 Górnovia Górno
KS Sarzyna 4 - 0 Azalia II Wola Zarczycka
Kłyż Tarnogóra 0 - 4 Grabniak Hucisko
Victoria Giedlarowa 5 - 1 Orzeł Biedaczów
Tanew Harasiuki 7 - 1 Jutrzenka Kopki
KS Majdan Łętowski 2 - 2 Jodła Przychojec
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 3 San Wierzawice
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 25/26 września
Górnovia Górno 3 - 0 * Tanew Harasiuki
Złotsan Kuryłówka 0 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 2 - 3 Victoria Giedlarowa
Jodła Przychojec 4 - 1 Azalia Brzóza Królewska
Jutrzenka Kopki 0 - 1 KS Sarzyna
San Wierzawice 3 - 0 KS Majdan Łętowski
Azalia II Wola Zarczycka 5 - 3 Kłyż Tarnogóra

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 2/3 października
Azalia Brzóza Królewska 2 - 1 San Wierzawice
KS Sarzyna 1 - 1 Górnovia Górno
KS Majdan Łętowski 5 - 1 Złotsan Kuryłówka
Kłyż Tarnogóra 3 - 3 Jutrzenka Kopki
Victoria Giedlarowa 7 - 1 Azalia II Wola Zarczycka
Tanew Harasiuki 5 - 2 Jodła Przychojec
Orzeł Biedaczów 2 - 3 Grabniak Hucisko
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 9/10 października
Górnovia Górno 0 - 1 Kłyż Tarnogóra
Jodła Przychojec 1 - 4 KS Sarzyna
Złotsan Kuryłówka 1 - 6 Azalia Brzóza Królewska
San Wierzawice 3 - 0 Tanew Harasiuki
Jutrzenka Kopki 5 - 2 Victoria Giedlarowa
Azalia II Wola Zarczycka 2 - 1 Orzeł Biedaczów
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 0 KS Majdan Łętowski
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 16/17 października
Azalia Brzóza Królewska 4 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 6 - 2 Azalia II Wola Zarczycka
Kłyż Tarnogóra 3 - 1 Jodła Przychojec
Victoria Giedlarowa 1 - 4 Górnovia Górno
Tanew Harasiuki 6 - 1 Złotsan Kuryłówka
KS Sarzyna 3 - 0 San Wierzawice
Orzeł Biedaczów 1 - 2 Jutrzenka Kopki
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 23/24 października
Górnovia Górno ? - ? Orzeł Biedaczów
Jodła Przychojec ? - ? Victoria Giedlarowa
Złotsan Kuryłówka ? - ? KS Sarzyna
KS Majdan Łętowski ? - ? Azalia Brzóza Królewska
Wólczanka Wólka Grodziska ? - ? Tanew Harasiuki
Jutrzenka Kopki ? - ? Grabniak Hucisko
San Wierzawice ? - ? Kłyż Tarnogóra
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 30/31 października
KS Sarzyna ? - ? Wólczanka Wólka Grodziska
Kłyż Tarnogóra ? - ? Złotsan Kuryłówka
Victoria Giedlarowa ? - ? San Wierzawice
Orzeł Biedaczów ? - ? Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko ? - ? Górnovia Górno
Azalia II Wola Zarczycka ? - ? Jutrzenka Kopki
Tanew Harasiuki ? - ? KS Majdan Łętowski
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 6/7 listopada
Górnovia Górno ? - ? Azalia II Wola Zarczycka
Jodła Przychojec ? - ? Grabniak Hucisko
San Wierzawice ? - ? Orzeł Biedaczów
Złotsan Kuryłówka ? - ? Victoria Giedlarowa
Wólczanka Wólka Grodziska ? - ? Kłyż Tarnogóra
KS Majdan Łętowski ? - ? KS Sarzyna
Azalia Brzóza Królewska ? - ? Tanew Harasiuki

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 11 listopada
KS Sarzyna ? - ? Azalia Brzóza Królewska
Kłyż Tarnogóra ? - ? KS Majdan Łętowski
Victoria Giedlarowa ? - ? Wólczanka Wólka Grodziska
Orzeł Biedaczów ? - ? Złotsan Kuryłówka
Grabniak Hucisko ? - ? San Wierzawice
Azalia II Wola Zarczycka ? - ? Jodła Przychojec
Jutrzenka Kopki ? - ? Górnovia Górno
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 13/14 listopada
Jodła Przychojec ? - ? Jutrzenka Kopki
San Wierzawice ? - ? Azalia II Wola Zarczycka
Złotsan Kuryłówka ? - ? Grabniak Hucisko
Wólczanka Wólka Grodziska ? - ? Orzeł Biedaczów
KS Majdan Łętowski ? - ? Victoria Giedlarowa
Azalia Brzóza Królewska ? - ? Kłyż Tarnogóra
Tanew Harasiuki ? - ? KS Sarzyna

Inne terminarze / wyniki