Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tanew Harasiuki 13 37 12 1 0 42 14 28
2 San Wierzawice 13 27 8 3 2 40 16 24
3 Grabniak Hucisko 12 25 8 1 3 29 14 15
4 Azalia II Wola Zarczycka 13 24 8 0 5 35 27 8
5 Rotunda Krzeszów 13 23 7 2 4 19 13 6
6 Jodła Przychojec 13 22 7 1 5 34 18 16
7 Victoria Giedlarowa 13 19 5 4 4 16 16 0
8 Orzeł Biedaczów 13 18 5 3 5 20 22 -2
9 Złotsan Kuryłówka 13 18 6 0 7 30 25 5
10 GKS Groble 13 18 5 3 5 15 14 1
11 Azalia Brzóza Królewska 13 10 2 4 7 12 30 -18
12 Kłyż Tarnogóra 13 9 2 3 8 10 24 -14
13 Wólczanka Wólka Grodziska 12 3 0 3 9 8 40 -32
14 KS Łukowa 13 2 0 2 11 18 55 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 13/14 sierpnia
GKS Groble 1 - 0 Azalia II Wola Zarczycka
Rotunda Krzeszów 1 - 1 Victoria Giedlarowa
Tanew Harasiuki 3 - 1 Złotsan Kuryłówka
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 2 KS Łukowa
Azalia Brzóza Królewska 1 - 1 Grabniak Hucisko
San Wierzawice 4 - 1 Kłyż Tarnogóra
Jodła Przychojec 2 - 3 Orzeł Biedaczów

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 20/21 sierpnia
KS Łukowa 1 - 1 Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka 3 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
Kłyż Tarnogóra 0 - 4 Jodła Przychojec
Azalia II Wola Zarczycka 4 - 2 Orzeł Biedaczów
Grabniak Hucisko 2 - 0 San Wierzawice
Victoria Giedlarowa 1 - 2 Tanew Harasiuki
GKS Groble 1 - 0 Rotunda Krzeszów
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 27/28 sierpnia
San Wierzawice 9 - 0 KS Łukowa
Orzeł Biedaczów 2 - 1 Kłyż Tarnogóra
Azalia Brzóza Królewska 0 - 4 Złotsan Kuryłówka
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 1 Victoria Giedlarowa
Rotunda Krzeszów 0 - 4 Azalia II Wola Zarczycka
Tanew Harasiuki 1 - 0 GKS Groble
Jodła Przychojec 0 - 3 Grabniak Hucisko
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 3/4 września
KS Łukowa 1 - 4 Jodła Przychojec
Rotunda Krzeszów 1 - 1 Tanew Harasiuki
Grabniak Hucisko 3 - 2 Orzeł Biedaczów
Złotsan Kuryłówka 1 - 2 San Wierzawice
Azalia II Wola Zarczycka 3 - 2 Kłyż Tarnogóra
Victoria Giedlarowa 3 - 0 Azalia Brzóza Królewska
GKS Groble 3 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 10/11 września
Orzeł Biedaczów 4 - 2 KS Łukowa
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 3 Rotunda Krzeszów
Tanew Harasiuki 6 - 0 Azalia II Wola Zarczycka
Azalia Brzóza Królewska 1 - 3 GKS Groble
Jodła Przychojec 3 - 1 Złotsan Kuryłówka
Kłyż Tarnogóra 1 - 2 Grabniak Hucisko
San Wierzawice 1 - 1 Victoria Giedlarowa
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 17/18 września
Złotsan Kuryłówka 1 - 2 Orzeł Biedaczów
KS Łukowa 0 - 1 Kłyż Tarnogóra
Victoria Giedlarowa 2 - 1 Jodła Przychojec
GKS Groble 1 - 1 San Wierzawice
Azalia II Wola Zarczycka 3 - 1 Grabniak Hucisko
Tanew Harasiuki 3 - 0 * Wólczanka Wólka Grodziska
Rotunda Krzeszów 3 - 1 Azalia Brzóza Królewska
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 24/25 września
San Wierzawice 3 - 1 Rotunda Krzeszów
Azalia Brzóza Królewska 1 - 5 Tanew Harasiuki
Kłyż Tarnogóra 0 - 3 Złotsan Kuryłówka
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 6 Azalia II Wola Zarczycka
Jodła Przychojec 1 - 1 GKS Groble
Grabniak Hucisko 5 - 2 KS Łukowa
Orzeł Biedaczów 0 - 0 Victoria Giedlarowa

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 1/2 października
Złotsan Kuryłówka 2 - 3 Grabniak Hucisko
Victoria Giedlarowa 0 - 0 Kłyż Tarnogóra
Rotunda Krzeszów 0 - 1 Jodła Przychojec
GKS Groble 0 - 1 Orzeł Biedaczów
Tanew Harasiuki 5 - 3 San Wierzawice
Azalia II Wola Zarczycka 6 - 4 KS Łukowa
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 2 Azalia Brzóza Królewska
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 8/9 października
Jodła Przychojec 3 - 4 Tanew Harasiuki
Orzeł Biedaczów 0 - 1 Rotunda Krzeszów
San Wierzawice 6 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
Azalia Brzóza Królewska 2 - 1 Azalia II Wola Zarczycka
Kłyż Tarnogóra 0 - 0 GKS Groble
KS Łukowa 3 - 6 Złotsan Kuryłówka
Grabniak Hucisko 5 - 0 Victoria Giedlarowa
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 15/16 października
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 8 Jodła Przychojec
Azalia II Wola Zarczycka 4 - 2 Złotsan Kuryłówka
Victoria Giedlarowa 3 - 0 KS Łukowa
Rotunda Krzeszów 1 - 0 Kłyż Tarnogóra
Azalia Brzóza Królewska 2 - 2 San Wierzawice
GKS Groble 0 - 3 * Grabniak Hucisko
Tanew Harasiuki 3 - 2 Orzeł Biedaczów
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 22/23 października
San Wierzawice 3 - 2 Azalia II Wola Zarczycka
Jodła Przychojec 3 - 0 Azalia Brzóza Królewska
Kłyż Tarnogóra 0 - 3 Tanew Harasiuki
Grabniak Hucisko 0 - 1 Rotunda Krzeszów
KS Łukowa 2 - 4 GKS Groble
Złotsan Kuryłówka 4 - 2 Victoria Giedlarowa
Orzeł Biedaczów 1 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 29/30 października
Azalia Brzóza Królewska 1 - 1 Orzeł Biedaczów
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 2 Kłyż Tarnogóra
Rotunda Krzeszów 6 - 0 KS Łukowa
Azalia II Wola Zarczycka 2 - 0 Victoria Giedlarowa
GKS Groble 1 - 2 Złotsan Kuryłówka
Tanew Harasiuki 2 - 1 Grabniak Hucisko
San Wierzawice 3 - 0 * Jodła Przychojec
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 5/6 listopada
KS Łukowa 1 - 4 Tanew Harasiuki
Jodła Przychojec 4 - 0 Azalia II Wola Zarczycka
Złotsan Kuryłówka 0 - 1 Rotunda Krzeszów
Orzeł Biedaczów 0 - 3 San Wierzawice
Grabniak Hucisko ? - ? Wólczanka Wólka Grodziska
Kłyż Tarnogóra 2 - 0 Azalia Brzóza Królewska
Victoria Giedlarowa 2 - 0 GKS Groble

Inne terminarze / wyniki