Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. IV (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Krosno > Klasa B, gr. IV

Wybierz sezon:

Tabela: Krosno > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 15 40 13 1 1 71 19 52
2 LKS Lubatowa 14 36 12 0 2 41 8 33
3 Rędzinianka Wojaszówka 14 29 9 2 3 60 19 41
4 Jasiołka Świerzowa 15 26 8 2 5 31 19 12
5 Iwełka Iwla 14 26 8 2 4 39 29 10
6 Victoria Kobylany 14 21 7 0 7 37 44 -7
7 Nafta Chorkówka 14 20 6 2 6 25 26 -1
8 Nurt Potok 15 19 6 1 8 41 63 -22
9 Guzikówka Krosno 14 18 6 0 8 29 33 -4
10 Pasja Krosno 15 13 4 1 10 44 48 -4
11 KS Szczepańcowa 15 12 4 0 11 25 43 -18
12 Piastovia Miejsce Piastowe 15 10 3 1 11 11 37 -26
13 Rotar Węglówka 12 3 1 0 11 11 77 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. IV (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 12/13 sierpnia
Guzikówka Krosno 0 - 4 Jasiołka Świerzowa
LKS Lubatowa 6 - 0 Rotar Węglówka
Nafta Chorkówka 3 - 2 Pasja Krosno
Rędzinianka Wojaszówka 4 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
Nurt Potok 4 - 8 Polonia Kopytowa
KS Szczepańcowa 1 - 5 Iwełka Iwla

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 19/20 sierpnia
Polonia Kopytowa 6 - 1 KS Szczepańcowa
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 2 Nurt Potok
Pasja Krosno 2 - 4 Rędzinianka Wojaszówka
Rotar Węglówka 0 - 4 Nafta Chorkówka
Jasiołka Świerzowa 1 - 0 LKS Lubatowa
Victoria Kobylany 5 - 3 Guzikówka Krosno
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 26/27 sierpnia
LKS Lubatowa 3 - 0 Victoria Kobylany
Nafta Chorkówka 1 - 3 Jasiołka Świerzowa
Rędzinianka Wojaszówka 3 - 0 * Rotar Węglówka
Nurt Potok 5 - 2 Pasja Krosno
KS Szczepańcowa 2 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
Iwełka Iwla 1 - 1 Polonia Kopytowa
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 2/3 września
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 3 Iwełka Iwla
Pasja Krosno 2 - 1 KS Szczepańcowa
Rotar Węglówka 3 - 5 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 2 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Kobylany 2 - 1 Nafta Chorkówka
Guzikówka Krosno 1 - 0 LKS Lubatowa
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 9/10 września
Nafta Chorkówka 1 - 0 Guzikówka Krosno
Rędzinianka Wojaszówka 7 - 0 Victoria Kobylany
Nurt Potok 2 - 3 Jasiołka Świerzowa
KS Szczepańcowa 7 - 0 Rotar Węglówka
Iwełka Iwla 5 - 1 Pasja Krosno
Polonia Kopytowa 4 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 16/17 września
Pasja Krosno 1 - 3 Polonia Kopytowa
Rotar Węglówka 0 - 6 Iwełka Iwla
Jasiołka Świerzowa 2 - 0 KS Szczepańcowa
Victoria Kobylany 4 - 0 Nurt Potok
Guzikówka Krosno 2 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Lubatowa 2 - 0 Nafta Chorkówka
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 23/24 września
Nurt Potok 4 - 3 Guzikówka Krosno
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 1 LKS Lubatowa
KS Szczepańcowa 4 - 1 Victoria Kobylany
Piastovia Miejsce Piastowe 1 - 1 Pasja Krosno
Iwełka Iwla 1 - 1 Jasiołka Świerzowa
Polonia Kopytowa 10 - 0 Rotar Węglówka

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 30 września/1 października
Rotar Węglówka 1 - 2 Piastovia Miejsce Piastowe
Guzikówka Krosno 1 - 0 KS Szczepańcowa
LKS Lubatowa 4 - 1 Nurt Potok
Nafta Chorkówka 2 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Kobylany 3 - 2 Iwełka Iwla
Jasiołka Świerzowa 1 - 3 Polonia Kopytowa
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 7/8 października
Pasja Krosno 11 - 1 Rotar Węglówka
Nurt Potok 1 - 1 Nafta Chorkówka
KS Szczepańcowa 1 - 4 LKS Lubatowa
Piastovia Miejsce Piastowe 3 - 0 Jasiołka Świerzowa
Iwełka Iwla 4 - 3 Guzikówka Krosno
Polonia Kopytowa 7 - 1 Victoria Kobylany
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 14/15 października
Guzikówka Krosno 1 - 3 Polonia Kopytowa
Nafta Chorkówka 3 - 2 KS Szczepańcowa
Rędzinianka Wojaszówka 10 - 1 Nurt Potok
LKS Lubatowa 6 - 1 Iwełka Iwla
Jasiołka Świerzowa 4 - 2 Pasja Krosno
Victoria Kobylany 3 - 1 Piastovia Miejsce Piastowe
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 21/22 października
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 1 Guzikówka Krosno
KS Szczepańcowa 2 - 9 Rędzinianka Wojaszówka
Rotar Węglówka 0 - 6 Jasiołka Świerzowa
Polonia Kopytowa 0 - 3 LKS Lubatowa
Iwełka Iwla 3 - 0 Nafta Chorkówka
Pasja Krosno 6 - 4 Victoria Kobylany
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 28/29 października
Guzikówka Krosno 2 - 4 Pasja Krosno
Nafta Chorkówka 2 - 4 Polonia Kopytowa
Nurt Potok 4 - 3 KS Szczepańcowa
Victoria Kobylany 13 - 0 Rotar Węglówka
LKS Lubatowa 3 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
Rędzinianka Wojaszówka 7 - 0 Iwełka Iwla
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 4/5 listopada
Rotar Węglówka 6 - 4 Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla 6 - 2 Nurt Potok
Polonia Kopytowa 5 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 3 Nafta Chorkówka
Pasja Krosno 3 - 4 LKS Lubatowa
Jasiołka Świerzowa 0 - 1 Victoria Kobylany

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 6/7 kwietnia
Rotar Węglówka ? - ? LKS Lubatowa
Polonia Kopytowa 9 - 2 Nurt Potok
Piastovia Miejsce Piastowe 1 - 7 Rędzinianka Wojaszówka
Pasja Krosno 2 - 3 Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla 2 - 0 KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa 1 - 2 Guzikówka Krosno
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 13/14 kwietnia
Nurt Potok 2 - 3 Piastovia Miejsce Piastowe
Nafta Chorkówka ? - ? Rotar Węglówka
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 1 Pasja Krosno
KS Szczepańcowa 0 - 4 Polonia Kopytowa
Guzikówka Krosno 6 - 0 Victoria Kobylany
LKS Lubatowa 1 - 0 Jasiołka Świerzowa
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 20/21 kwietnia
Rotar Węglówka ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 1 KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa 3 - 1 Nafta Chorkówka
Pasja Krosno 4 - 6 Nurt Potok
Victoria Kobylany 0 - 4 LKS Lubatowa
Polonia Kopytowa 4 - 0 Iwełka Iwla
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 27/28 kwietnia
Iwełka Iwla ? - ? Piastovia Miejsce Piastowe
KS Szczepańcowa ? - ? Pasja Krosno
Nurt Potok ? - ? Rotar Węglówka
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? Jasiołka Świerzowa
Nafta Chorkówka ? - ? Victoria Kobylany
LKS Lubatowa ? - ? Guzikówka Krosno
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 4/5 maja
Guzikówka Krosno ? - ? Nafta Chorkówka
Victoria Kobylany ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
Jasiołka Świerzowa ? - ? Nurt Potok
Rotar Węglówka ? - ? KS Szczepańcowa
Pasja Krosno ? - ? Iwełka Iwla
Piastovia Miejsce Piastowe ? - ? Polonia Kopytowa
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 11/12 maja
Polonia Kopytowa ? - ? Pasja Krosno
Iwełka Iwla ? - ? Rotar Węglówka
KS Szczepańcowa ? - ? Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok ? - ? Victoria Kobylany
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? Guzikówka Krosno
Nafta Chorkówka ? - ? LKS Lubatowa

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 18/19 maja
LKS Lubatowa ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
Guzikówka Krosno ? - ? Nurt Potok
Victoria Kobylany ? - ? KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa ? - ? Iwełka Iwla
Rotar Węglówka ? - ? Polonia Kopytowa
Pasja Krosno ? - ? Piastovia Miejsce Piastowe
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 25/26 maja
Piastovia Miejsce Piastowe ? - ? Rotar Węglówka
Polonia Kopytowa ? - ? Jasiołka Świerzowa
Iwełka Iwla ? - ? Victoria Kobylany
KS Szczepańcowa ? - ? Guzikówka Krosno
Nurt Potok ? - ? LKS Lubatowa
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? Nafta Chorkówka
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 30 maja
Nafta Chorkówka ? - ? Nurt Potok
LKS Lubatowa ? - ? KS Szczepańcowa
Guzikówka Krosno ? - ? Iwełka Iwla
Victoria Kobylany ? - ? Polonia Kopytowa
Jasiołka Świerzowa ? - ? Piastovia Miejsce Piastowe
Rotar Węglówka ? - ? Pasja Krosno
23. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 1/2 czerwca
Pasja Krosno ? - ? Jasiołka Świerzowa
Piastovia Miejsce Piastowe ? - ? Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa ? - ? Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla ? - ? LKS Lubatowa
KS Szczepańcowa ? - ? Nafta Chorkówka
Nurt Potok ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
24. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 8/9 czerwca
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? KS Szczepańcowa
Nafta Chorkówka ? - ? Iwełka Iwla
LKS Lubatowa ? - ? Polonia Kopytowa
Guzikówka Krosno ? - ? Piastovia Miejsce Piastowe
Victoria Kobylany ? - ? Pasja Krosno
Jasiołka Świerzowa ? - ? Rotar Węglówka
25. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 15/16 czerwca
Rotar Węglówka ? - ? Victoria Kobylany
Pasja Krosno ? - ? Guzikówka Krosno
Piastovia Miejsce Piastowe ? - ? LKS Lubatowa
Polonia Kopytowa ? - ? Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
KS Szczepańcowa ? - ? Nurt Potok

26. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 22/23 czerwca
Nurt Potok ? - ? Iwełka Iwla
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? Polonia Kopytowa
Nafta Chorkówka ? - ? Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Lubatowa ? - ? Pasja Krosno
Guzikówka Krosno ? - ? Rotar Węglówka
Victoria Kobylany ? - ? Jasiołka Świerzowa

Pozostałe terminarze: