Terminarz: Jarosław > Klasa B Lubaczów (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Wybierz sezon:

Tabela: Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Stary Dzików 20 54 17 3 0 75 13 62
2 Piast Antoniki 20 46 15 1 4 73 20 53
3 LKS Mołodycz 20 39 12 3 5 66 38 28
4 Roztocze Ruda Różaniecka 20 36 11 3 6 55 39 16
5 Leśnik Płazów 19 32 10 2 7 46 35 11
6 LKS Korzenica 20 30 10 0 10 42 41 1
7 Walter Opaka 20 26 8 2 10 26 54 -28
8 Tanew Wola Wielka 20 23 7 2 11 46 44 2
9 Start II Lisie Jamy 20 20 6 2 12 56 54 2
10 Błękitni Zalesie 20 11 3 2 15 31 71 -40
11 Legia Oleszyce 19 0 0 0 19 13 120 -107
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Jarosław > Klasa B Lubaczów (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 19/20 sierpnia
Victoria Stary Dzików 5 - 1 Walter Opaka
Piast Antoniki 4 - 3 LKS Mołodycz
LKS Korzenica 3 - 0 Błękitni Zalesie
Legia Oleszyce 2 - 8 Tanew Wola Wielka
Leśnik Płazów 4 - 1 Start II Lisie Jamy

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 26/27 sierpnia
LKS Mołodycz 1 - 0 Tanew Wola Wielka
Roztocze Ruda Różaniecka 5 - 0 Legia Oleszyce
Walter Opaka 2 - 2 Leśnik Płazów
Piast Antoniki 0 - 1 Victoria Stary Dzików
Start II Lisie Jamy 0 - 3 LKS Korzenica
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 2/3 września
Victoria Stary Dzików 5 - 0 LKS Mołodycz
LKS Korzenica 4 - 0 Walter Opaka
Legia Oleszyce 1 - 4 Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka 0 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Leśnik Płazów 4 - 2 Piast Antoniki
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 9/10 września
LKS Mołodycz 3 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Zalesie 3 - 4 Tanew Wola Wielka
Piast Antoniki 0 - 2 LKS Korzenica
Victoria Stary Dzików 8 - 1 Leśnik Płazów
Start II Lisie Jamy 14 - 1 Legia Oleszyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 16/17 września
LKS Korzenica 1 - 2 Victoria Stary Dzików
Legia Oleszyce 1 - 3 Walter Opaka
Roztocze Ruda Różaniecka 5 - 2 Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka 5 - 3 Start II Lisie Jamy
Leśnik Płazów 1 - 2 LKS Mołodycz
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 23/24 września
LKS Mołodycz 3 - 4 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 2 - 1 Tanew Wola Wielka
Start II Lisie Jamy 4 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Piast Antoniki 7 - 0 Legia Oleszyce
Leśnik Płazów 5 - 0 LKS Korzenica
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 30 września/1 października
LKS Korzenica 1 - 5 LKS Mołodycz
Legia Oleszyce 0 - 9 Victoria Stary Dzików
Roztocze Ruda Różaniecka 5 - 1 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 4 - 4 Start II Lisie Jamy
Tanew Wola Wielka 0 - 2 Piast Antoniki

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 7/8 października
Leśnik Płazów ? - ? Legia Oleszyce
Walter Opaka 3 - 0 Błękitni Zalesie
Piast Antoniki 5 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 4 - 1 Tanew Wola Wielka
LKS Mołodycz 2 - 1 Start II Lisie Jamy
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 14/15 października
Legia Oleszyce 0 - 6 LKS Korzenica
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 2 Victoria Stary Dzików
Błękitni Zalesie 0 - 7 Piast Antoniki
Tanew Wola Wielka 2 - 3 Leśnik Płazów
Start II Lisie Jamy 4 - 2 Walter Opaka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 21/22 października
Piast Antoniki 4 - 3 Start II Lisie Jamy
LKS Mołodycz 9 - 0 Walter Opaka
Victoria Stary Dzików 5 - 0 Błękitni Zalesie
Leśnik Płazów 0 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Korzenica 4 - 0 Tanew Wola Wielka
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 28/29 października
Start II Lisie Jamy 1 - 5 Victoria Stary Dzików
Błękitni Zalesie 3 - 4 Leśnik Płazów
Legia Oleszyce 2 - 9 LKS Mołodycz
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 0 * LKS Korzenica
Walter Opaka 0 - 6 Piast Antoniki
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 6/7 kwietnia
LKS Mołodycz 1 - 1 Piast Antoniki
Walter Opaka 0 - 3 Victoria Stary Dzików
Start II Lisie Jamy 1 - 3 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 0 - 2 LKS Korzenica
Tanew Wola Wielka 10 - 1 Legia Oleszyce
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 13/14 kwietnia
Leśnik Płazów 1 - 1 Walter Opaka
Tanew Wola Wielka 2 - 0 LKS Mołodycz
Legia Oleszyce 1 - 6 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Korzenica 4 - 1 Start II Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 2 - 0 Piast Antoniki

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 20/21 kwietnia
LKS Mołodycz 2 - 2 Victoria Stary Dzików
Piast Antoniki 3 - 0 Leśnik Płazów
Walter Opaka 1 - 0 LKS Korzenica
Błękitni Zalesie 6 - 1 Legia Oleszyce
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 4 Tanew Wola Wielka
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 27/28 kwietnia
Tanew Wola Wielka 3 - 0 Błękitni Zalesie
Legia Oleszyce 0 - 10 Start II Lisie Jamy
LKS Korzenica 0 - 4 Piast Antoniki
Leśnik Płazów 0 - 2 Victoria Stary Dzików
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 3 LKS Mołodycz
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 4/5 maja
LKS Mołodycz 3 - 2 Leśnik Płazów
Walter Opaka 2 - 1 Legia Oleszyce
Błękitni Zalesie 2 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Start II Lisie Jamy 2 - 2 Tanew Wola Wielka
Victoria Stary Dzików 4 - 1 LKS Korzenica
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 11/12 maja
Tanew Wola Wielka 0 - 1 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 1 - 4 LKS Mołodycz
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 1 Start II Lisie Jamy
Legia Oleszyce 1 - 5 Piast Antoniki
LKS Korzenica 1 - 3 Leśnik Płazów
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 18/19 maja
LKS Mołodycz 5 - 1 LKS Korzenica
Piast Antoniki 6 - 0 Tanew Wola Wielka
Start II Lisie Jamy 2 - 0 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 1 - 3 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 3 - 0 Legia Oleszyce
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 25/26 maja
Tanew Wola Wielka 1 - 1 Victoria Stary Dzików
Legia Oleszyce 0 - 4 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 2 - 3 Walter Opaka
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 5 Piast Antoniki
Start II Lisie Jamy 2 - 3 LKS Mołodycz

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 1/2 czerwca
LKS Korzenica 3 - 0 Legia Oleszyce
Leśnik Płazów 4 - 2 Tanew Wola Wielka
Piast Antoniki 2 - 0 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 0 - 1 Start II Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 2 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 8/9 czerwca
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 0 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 0 - 8 Victoria Stary Dzików
Tanew Wola Wielka 1 - 3 LKS Korzenica
Walter Opaka 3 - 2 LKS Mołodycz
Start II Lisie Jamy 0 - 6 Piast Antoniki
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 15/16 czerwca
Leśnik Płazów 5 - 0 Błękitni Zalesie
Victoria Stary Dzików 2 - 1 Start II Lisie Jamy
Piast Antoniki 4 - 0 Walter Opaka
LKS Korzenica 3 - 7 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz 6 - 1 Legia Oleszyce

Pozostałe terminarze: