Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kamień 15 37 11 4 0 63 8 55
2 Stal II Stalowa Wola 15 35 11 2 2 46 14 32
3 LZS Ździary 15 34 11 1 3 45 11 34
4 Transdźwig Stale 15 32 10 2 3 36 24 12
5 Stal Nowa Dęba 15 30 9 3 3 33 14 19
6 Pogoń Leżajsk 15 26 7 5 3 29 14 15
7 Azalia Wola Zarczycka 15 25 8 1 6 43 26 17
8 Stal Gorzyce 15 22 6 4 5 25 18 7
9 Tanew Wólka Tanewska 15 21 6 3 6 36 38 -2
10 San Kłyżów 15 18 6 0 9 32 49 -17
11 KS Jarocin 15 18 6 0 9 24 40 -16
12 Siarka II Tarnobrzeg 15 18 6 0 9 32 35 -3
13 Olimpia Pysznica 15 10 3 1 11 17 45 -28
14 Junior Zakrzów 15 9 2 3 10 13 40 -27
15 ŁKS Łowisko 15 8 2 2 11 11 33 -22
16 Unia Nowa Sarzyna 15 1 0 1 14 14 90 -76
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 6/7 sierpnia
KS Jarocin 1 - 0 ŁKS Łowisko
Tanew Wólka Tanewska 0 - 1 Transdźwig Stale
Stal Gorzyce 0 - 2 Stal Nowa Dęba
Junior Zakrzów 1 - 5 Siarka II Tarnobrzeg
LZS Ździary 7 - 0 Unia Nowa Sarzyna
San Kłyżów 3 - 0 Olimpia Pysznica
Sokół Kamień 5 - 1 Azalia Wola Zarczycka
Stal II Stalowa Wola 1 - 0 Pogoń Leżajsk

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 13/14 sierpnia
Unia Nowa Sarzyna 0 - 6 Pogoń Leżajsk
Azalia Wola Zarczycka 1 - 3 Stal II Stalowa Wola
Olimpia Pysznica 3 - 1 Junior Zakrzów
Stal Nowa Dęba 3 - 0 San Kłyżów
ŁKS Łowisko 0 - 3 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 1 - 3 Sokół Kamień
LZS Ździary 6 - 0 Tanew Wólka Tanewska
Transdźwig Stale 4 - 1 KS Jarocin
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 20/21 sierpnia
San Kłyżów 3 - 2 ŁKS Łowisko
Junior Zakrzów 0 - 2 Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk 2 - 0 Azalia Wola Zarczycka
Tanew Wólka Tanewska 8 - 1 Unia Nowa Sarzyna
KS Jarocin 2 - 1 LZS Ździary
Stal Gorzyce 1 - 4 Transdźwig Stale
Sokół Kamień 3 - 0 Olimpia Pysznica
Stal II Stalowa Wola 1 - 0 Siarka II Tarnobrzeg
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 27/28 sierpnia
Transdźwig Stale 3 - 1 San Kłyżów
Unia Nowa Sarzyna 1 - 9 Azalia Wola Zarczycka
Stal Nowa Dęba 1 - 3 Sokół Kamień
LZS Ździary 2 - 0 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 1 - 2 Pogoń Leżajsk
Olimpia Pysznica 0 - 6 Stal II Stalowa Wola
ŁKS Łowisko 0 - 1 Junior Zakrzów
Tanew Wólka Tanewska 4 - 1 KS Jarocin
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 3/4 września
Pogoń Leżajsk 4 - 2 Olimpia Pysznica
Stal Gorzyce 2 - 1 Tanew Wólka Tanewska
Azalia Wola Zarczycka 0 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba 2 - 0 Stal II Stalowa Wola
KS Jarocin 7 - 1 Unia Nowa Sarzyna
San Kłyżów 1 - 4 LZS Ździary
Sokół Kamień 4 - 1 ŁKS Łowisko
Junior Zakrzów 1 - 2 Transdźwig Stale
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 10/11 września
ŁKS Łowisko 3 - 2 Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica 0 - 5 Azalia Wola Zarczycka
Stal Nowa Dęba 2 - 1 Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale 0 - 5 Sokół Kamień
LZS Ździary 5 - 1 Junior Zakrzów
Tanew Wólka Tanewska 2 - 4 San Kłyżów
KS Jarocin 0 - 4 Stal Gorzyce
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 17/18 września
San Kłyżów 5 - 3 KS Jarocin
Stal Gorzyce 5 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Junior Zakrzów 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska
Siarka II Tarnobrzeg 2 - 4 Olimpia Pysznica
Azalia Wola Zarczycka 3 - 2 Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień 1 - 0 LZS Ździary
Stal II Stalowa Wola 1 - 1 Transdźwig Stale
Pogoń Leżajsk 1 - 0 ŁKS Łowisko

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 24/25 września
Transdźwig Stale 2 - 1 Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko 0 - 1 Azalia Wola Zarczycka
Unia Nowa Sarzyna 1 - 3 * Olimpia Pysznica
Stal Nowa Dęba 4 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
LZS Ździary 0 - 3 Stal II Stalowa Wola
Stal Gorzyce 3 - 1 San Kłyżów
Tanew Wólka Tanewska 0 - 6 Sokół Kamień
KS Jarocin 1 - 0 Junior Zakrzów
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 1/2 października
Pogoń Leżajsk 1 - 1 LZS Ździary
Junior Zakrzów 2 - 2 Stal Gorzyce
Azalia Wola Zarczycka 3 - 0 Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola 7 - 2 Tanew Wólka Tanewska
Siarka II Tarnobrzeg 8 - 0 ŁKS Łowisko
San Kłyżów 4 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Sokół Kamień 8 - 0 KS Jarocin
Olimpia Pysznica 1 - 1 Stal Nowa Dęba
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 8/9 października
LZS Ździary 3 - 1 Azalia Wola Zarczycka
Unia Nowa Sarzyna 0 - 6 Stal Nowa Dęba
ŁKS Łowisko 3 - 0 Olimpia Pysznica
Stal Gorzyce 1 - 1 Sokół Kamień
Transdźwig Stale 8 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Tanew Wólka Tanewska 3 - 3 Pogoń Leżajsk
KS Jarocin 0 - 1 Stal II Stalowa Wola
San Kłyżów 5 - 1 Junior Zakrzów
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 15/16 października
Pogoń Leżajsk 5 - 0 KS Jarocin
Azalia Wola Zarczycka 2 - 3 Tanew Wólka Tanewska
Olimpia Pysznica 1 - 2 Transdźwig Stale
Junior Zakrzów 3 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba 4 - 0 ŁKS Łowisko
Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 0 - 3 LZS Ździary
Sokół Kamień 4 - 0 San Kłyżów
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 22/23 października
LZS Ździary 5 - 0 Olimpia Pysznica
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 ŁKS Łowisko
Tanew Wólka Tanewska 5 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
KS Jarocin 1 - 3 Azalia Wola Zarczycka
Stal Gorzyce 0 - 0 Pogoń Leżajsk
Junior Zakrzów 1 - 1 Sokół Kamień
Transdźwig Stale 1 - 1 Stal Nowa Dęba
San Kłyżów 2 - 6 Stal II Stalowa Wola
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 29/30 października
Stal Nowa Dęba 0 - 3 LZS Ździary
ŁKS Łowisko 0 - 1 Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola 7 - 0 Junior Zakrzów
Pogoń Leżajsk 2 - 1 San Kłyżów
Azalia Wola Zarczycka 2 - 2 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 0 - 3 KS Jarocin
Sokół Kamień 17 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Pysznica 1 - 3 Tanew Wólka Tanewska

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 5/6 listopada
LZS Ździary 2 - 0 ŁKS Łowisko
Unia Nowa Sarzyna 3 - 6 Transdźwig Stale
Junior Zakrzów 0 - 0 Pogoń Leżajsk
Stal Gorzyce 0 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 Stal Nowa Dęba
KS Jarocin 4 - 2 Olimpia Pysznica
San Kłyżów 2 - 10 Azalia Wola Zarczycka
Sokół Kamień 1 - 1 Stal II Stalowa Wola
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 11 listopada
Azalia Wola Zarczycka 2 - 0 Junior Zakrzów
Siarka II Tarnobrzeg 5 - 0 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 5 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Pysznica 0 - 2 Stal Gorzyce
Stal Nowa Dęba 2 - 0 KS Jarocin
ŁKS Łowisko 0 - 0 Tanew Wólka Tanewska
Pogoń Leżajsk 1 - 1 Sokół Kamień
Transdźwig Stale 1 - 3 LZS Ździary

Inne terminarze / wyniki