Terminarz: Rzeszów > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Tabela: Rzeszów > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stobierna 16 40 13 1 2 42 16 26
2 Crasnovia Krasne 16 33 10 3 3 44 19 25
3 LKS Wola Dalsza 15 28 9 1 5 30 28 2
4 Iskra Jawornik Polski 15 28 8 4 3 35 19 16
5 Zorza Trzeboś 16 28 8 4 4 29 18 11
6 Herkules Trzebuska 15 26 8 2 5 35 31 4
7 Dynovia Dynów 16 25 8 1 7 29 25 4
8 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 24 7 3 6 36 27 9
9 Szarotka Rogóżno 16 19 6 1 9 28 47 -19
10 Astra Medynia Głogowska 16 16 5 1 10 24 34 -10
11 Rzemieślnik Strażów 16 16 4 4 8 32 42 -10
12 HALO Hyżne 16 15 3 6 7 16 22 -6
13 Markovia Markowa 16 6 1 3 12 20 50 -30
14 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Rzeszów > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 19/20 sierpnia
Iskra Jawornik Polski 3 - 1 LKS Wola Dalsza
Astra Medynia Głogowska 1 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Crasnovia Krasne 2 - 1 HALO Hyżne
Rzemieślnik Strażów 2 - 0 Dynovia Dynów
Unia Korniaktów 2 - 2 Herkules Trzebuska
Markovia Markowa 3 - 3 Zorza Trzeboś
Szarotka Rogóżno 0 - 5 KS Stobierna

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 26/27 sierpnia
KS Stobierna 4 - 1 Markovia Markowa
Dynovia Dynów 3 - 1 Astra Medynia Głogowska
Herkules Trzebuska 3 - 2 Rzemieślnik Strażów
Crasnovia Krasne 1 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
LKS Wola Dalsza 3 - 1 Zorza Trzeboś
HALO Hyżne 3 - 0 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 2 - 1 Unia Korniaktów
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 2/3 września
Astra Medynia Głogowska 0 - 6 Herkules Trzebuska
Crasnovia Krasne 3 - 0 Dynovia Dynów
Rzemieślnik Strażów 1 - 1 Iskra Jawornik Polski
Szarotka Rogóżno 4 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Unia Korniaktów 0 - 2 LKS Wola Dalsza
Zorza Trzeboś 0 - 1 KS Stobierna
HALO Hyżne 0 - 0 Markovia Markowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 9/10 września
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5 - 0 Markovia Markowa
Dynovia Dynów 5 - 2 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 3 - 2 Astra Medynia Głogowska
Unia Korniaktów 2 - 7 Rzemieślnik Strażów
LKS Wola Dalsza 0 - 3 KS Stobierna
Herkules Trzebuska 2 - 4 Crasnovia Krasne
HALO Hyżne 1 - 1 Zorza Trzeboś
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 16/17 września
Crasnovia Krasne 1 - 2 Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów 2 - 1 Markovia Markowa
KS Stobierna 2 - 0 HALO Hyżne
Rzemieślnik Strażów 4 - 5 LKS Wola Dalsza
Szarotka Rogóżno 3 - 1 Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś 4 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Astra Medynia Głogowska 4 - 0 Unia Korniaktów
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 23/24 września
Dynovia Dynów 0 - 1 Zorza Trzeboś
Iskra Jawornik Polski 5 - 1 Szarotka Rogóżno
Unia Korniaktów 0 - 3 * Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Astra Medynia Głogowska
LKS Wola Dalsza 3 - 1 HALO Hyżne
KS Stobierna 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Herkules Trzebuska 3 - 1 Markovia Markowa
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 30 września/1 października
Crasnovia Krasne 3 - 1 Rzemieślnik Strażów
KS Stobierna 1 - 4 Dynovia Dynów
Szarotka Rogóżno 5 - 1 Unia Korniaktów
Iskra Jawornik Polski 5 - 2 Markovia Markowa
Astra Medynia Głogowska 2 - 0 LKS Wola Dalsza
Zorza Trzeboś 2 - 0 Herkules Trzebuska
HALO Hyżne 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 7/8 października
Dynovia Dynów 5 - 0 HALO Hyżne
Rzemieślnik Strażów 2 - 5 Szarotka Rogóżno
Iskra Jawornik Polski 2 - 0 Zorza Trzeboś
Unia Korniaktów 2 - 2 Markovia Markowa
LKS Wola Dalsza 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Astra Medynia Głogowska 1 - 2 Crasnovia Krasne
Herkules Trzebuska 0 - 4 KS Stobierna
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 14/15 października
KS Stobierna 1 - 0 Iskra Jawornik Polski
Crasnovia Krasne 5 - 1 LKS Wola Dalsza
Rzemieślnik Strażów 2 - 1 Markovia Markowa
Dynovia Dynów 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Szarotka Rogóżno 3 - 2 Astra Medynia Głogowska
HALO Hyżne 0 - 1 Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś 2 - 1 Unia Korniaktów
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 21/22 października
Iskra Jawornik Polski 0 - 0 HALO Hyżne
Rzemieślnik Strażów 1 - 5 Zorza Trzeboś
Crasnovia Krasne 5 - 0 Szarotka Rogóżno
Unia Korniaktów 3 - 4 KS Stobierna
LKS Wola Dalsza 0 - 0 Dynovia Dynów
Astra Medynia Głogowska 4 - 2 Markovia Markowa
Herkules Trzebuska 4 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 28/29 października
KS Stobierna 3 - 0 Rzemieślnik Strażów
Crasnovia Krasne 7 - 0 Markovia Markowa
Zorza Trzeboś 1 - 0 Astra Medynia Głogowska
Iskra Jawornik Polski 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Dynovia Dynów 5 - 2 Herkules Trzebuska
Szarotka Rogóżno 1 - 3 LKS Wola Dalsza
HALO Hyżne 1 - 0 Unia Korniaktów
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 4/5 listopada
Iskra Jawornik Polski 7 - 0 Dynovia Dynów
Unia Korniaktów 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Crasnovia Krasne 2 - 2 Zorza Trzeboś
Szarotka Rogóżno 4 - 3 Markovia Markowa
LKS Wola Dalsza 0 - 3 Herkules Trzebuska
Rzemieślnik Strażów 3 - 3 HALO Hyżne
Astra Medynia Głogowska 0 - 3 * KS Stobierna
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 11 listopada
HALO Hyżne 2 - 2 Astra Medynia Głogowska
KS Stobierna 3 - 3 Crasnovia Krasne
LKS Wola Dalsza 5 - 2 Markovia Markowa
Zorza Trzeboś 0 - 0 Szarotka Rogóżno
Dynovia Dynów 0 - 1 Unia Korniaktów
Rzemieślnik Strażów 1 - 5 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Herkules Trzebuska 4 - 2 Iskra Jawornik Polski

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 23/24 marca
LKS Wola Dalsza 2 - 0 Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów 0 - 2 Rzemieślnik Strażów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Astra Medynia Głogowska
HALO Hyżne 0 - 1 Crasnovia Krasne
KS Stobierna 3 - 0 * Szarotka Rogóżno
Zorza Trzeboś 2 - 0 Markovia Markowa
Herkules Trzebuska ? - ? Unia Korniaktów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 30 marca
Markovia Markowa 1 - 2 KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska 1 - 0 Dynovia Dynów
Zorza Trzeboś 2 - 3 LKS Wola Dalsza
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Strażów 2 - 2 Herkules Trzebuska
Szarotka Rogóżno 0 - 3 * HALO Hyżne
Unia Korniaktów ? - ? Iskra Jawornik Polski
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 6/7 kwietnia
Dynovia Dynów 2 - 1 Crasnovia Krasne
KS Stobierna 1 - 3 Zorza Trzeboś
Iskra Jawornik Polski 1 - 1 Rzemieślnik Strażów
LKS Wola Dalsza ? - ? Unia Korniaktów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 * Szarotka Rogóżno
Markovia Markowa 1 - 0 HALO Hyżne
Herkules Trzebuska 2 - 1 Astra Medynia Głogowska
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 13/14 kwietnia
KS Stobierna ? - ? LKS Wola Dalsza
Crasnovia Krasne ? - ? Herkules Trzebuska
Astra Medynia Głogowska ? - ? Iskra Jawornik Polski
Zorza Trzeboś ? - ? HALO Hyżne
Szarotka Rogóżno ? - ? Dynovia Dynów
Rzemieślnik Strażów ? - ? Unia Korniaktów
Markovia Markowa ? - ? Orzeł Wólka Niedźwiedzka
18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 20/21 kwietnia
Markovia Markowa ? - ? Dynovia Dynów
LKS Wola Dalsza ? - ? Rzemieślnik Strażów
Unia Korniaktów ? - ? Astra Medynia Głogowska
Iskra Jawornik Polski ? - ? Crasnovia Krasne
Herkules Trzebuska ? - ? Szarotka Rogóżno
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Zorza Trzeboś
HALO Hyżne ? - ? KS Stobierna
19. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 27/28 kwietnia
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? KS Stobierna
HALO Hyżne ? - ? LKS Wola Dalsza
Zorza Trzeboś ? - ? Dynovia Dynów
Markovia Markowa ? - ? Herkules Trzebuska
Szarotka Rogóżno ? - ? Iskra Jawornik Polski
Crasnovia Krasne ? - ? Unia Korniaktów
Astra Medynia Głogowska ? - ? Rzemieślnik Strażów

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 4/5 maja
Markovia Markowa ? - ? Iskra Jawornik Polski
LKS Wola Dalsza ? - ? Astra Medynia Głogowska
Rzemieślnik Strażów ? - ? Crasnovia Krasne
Unia Korniaktów ? - ? Szarotka Rogóżno
Herkules Trzebuska ? - ? Zorza Trzeboś
Dynovia Dynów ? - ? KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? HALO Hyżne
21. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 11/12 maja
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? LKS Wola Dalsza
HALO Hyżne ? - ? Dynovia Dynów
KS Stobierna ? - ? Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś ? - ? Iskra Jawornik Polski
Markovia Markowa ? - ? Unia Korniaktów
Szarotka Rogóżno ? - ? Rzemieślnik Strażów
Crasnovia Krasne ? - ? Astra Medynia Głogowska
22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 18/19 maja
Markovia Markowa ? - ? Rzemieślnik Strażów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Dynovia Dynów
LKS Wola Dalsza ? - ? Crasnovia Krasne
Astra Medynia Głogowska ? - ? Szarotka Rogóżno
Unia Korniaktów ? - ? Zorza Trzeboś
Iskra Jawornik Polski ? - ? KS Stobierna
Herkules Trzebuska ? - ? HALO Hyżne
23. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 25/26 maja
Dynovia Dynów ? - ? LKS Wola Dalsza
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Herkules Trzebuska
HALO Hyżne ? - ? Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna ? - ? Unia Korniaktów
Zorza Trzeboś ? - ? Rzemieślnik Strażów
Markovia Markowa ? - ? Astra Medynia Głogowska
Szarotka Rogóżno ? - ? Crasnovia Krasne
24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 1/2 czerwca
Markovia Markowa ? - ? Crasnovia Krasne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Iskra Jawornik Polski
LKS Wola Dalsza ? - ? Szarotka Rogóżno
Astra Medynia Głogowska ? - ? Zorza Trzeboś
Rzemieślnik Strażów ? - ? KS Stobierna
Unia Korniaktów ? - ? HALO Hyżne
Herkules Trzebuska ? - ? Dynovia Dynów
25. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 8/9 czerwca
Herkules Trzebuska ? - ? LKS Wola Dalsza
Dynovia Dynów ? - ? Iskra Jawornik Polski
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Unia Korniaktów
HALO Hyżne ? - ? Rzemieślnik Strażów
KS Stobierna ? - ? Astra Medynia Głogowska
Zorza Trzeboś ? - ? Crasnovia Krasne
Markovia Markowa ? - ? Szarotka Rogóżno

26. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 15/16 czerwca
Markovia Markowa ? - ? LKS Wola Dalsza
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Rzemieślnik Strażów
Szarotka Rogóżno ? - ? Zorza Trzeboś
Crasnovia Krasne ? - ? KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska ? - ? HALO Hyżne
Unia Korniaktów ? - ? Dynovia Dynów
Iskra Jawornik Polski ? - ? Herkules Trzebuska

Pozostałe terminarze: