https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

Terminarze / wyniki - I liga

Zobacz też: Statystyki - I liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla I liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 1 3 1 0 0 4 1 3
2 Widzew Łódź 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Korona Kielce 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Puszcza Niepołomice 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Chrobry Głogów 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Resovia 1 1 0 1 0 2 2 0
7 GKS Katowice 1 1 0 1 0 2 2 0
8 ŁKS Łódź 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Arka Gdynia 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Górnik Polkowice 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Zagłębie Sosnowiec 1 1 0 1 0 1 1 0
13 GKS Tychy 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Skra Częstochowa 1 0 0 0 1 0 2 -2
17 Odra Opole 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - I liga 31 lipca/1 sierpnia
Odra Opole 1 - 4 Miedź Legnica
Korona Kielce 2 - 0 Skra Częstochowa
GKS Tychy 1 - 1 ŁKS Łódź
GKS Katowice 2 - 2 Resovia
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Polkowice 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów

2. kolejka - I liga 7/8 sierpnia
Resovia ? - ? GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Odra Opole
Miedź Legnica ? - ? GKS Katowice
Korona Kielce ? - ? Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź ? - ? Skra Częstochowa
Górnik Polkowice ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia ? - ? Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Stomil Olsztyn
3. kolejka - I liga 14/15 sierpnia
Widzew Łódź ? - ? Chrobry Głogów
Górnik Polkowice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole ? - ? Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy ? - ? Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice ? - ? ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn ? - ? Arka Gdynia
Resovia ? - ? Skra Częstochowa
Korona Kielce ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
4. kolejka - I liga 18 sierpnia
Stomil Olsztyn ? - ? Korona Kielce
ŁKS Łódź ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Resovia ? - ? Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica ? - ? Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? GKS Tychy
Arka Gdynia ? - ? Widzew Łódź
GKS Katowice ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Odra Opole ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice ? - ? Chrobry Głogów
5. kolejka - I liga 21/22 sierpnia
Widzew Łódź ? - ? Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice ? - ? Arka Gdynia
Odra Opole ? - ? Chrobry Głogów
GKS Katowice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice ? - ? Miedź Legnica
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Resovia
Korona Kielce ? - ? ŁKS Łódź
6. kolejka - I liga 28/29 sierpnia
Stomil Olsztyn ? - ? ŁKS Łódź
Resovia ? - ? Korona Kielce
Miedź Legnica ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS Tychy
Chrobry Głogów ? - ? GKS Katowice
Arka Gdynia ? - ? Odra Opole
Widzew Łódź ? - ? Górnik Polkowice
7. kolejka - I liga 4/5 września
Górnik Polkowice ? - ? Stomil Olsztyn
Odra Opole ? - ? Widzew Łódź
GKS Katowice ? - ? Arka Gdynia
GKS Tychy ? - ? Chrobry Głogów
Skra Częstochowa ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice ? - ? Sandecja Nowy Sącz
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce ? - ? Miedź Legnica
ŁKS Łódź ? - ? Resovia

8. kolejka - I liga 11/12 września
Stomil Olsztyn ? - ? Resovia
Miedź Legnica ? - ? ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów ? - ? Skra Częstochowa
Arka Gdynia ? - ? GKS Tychy
Widzew Łódź ? - ? GKS Katowice
Górnik Polkowice ? - ? Odra Opole
9. kolejka - I liga 18/19 września
Odra Opole ? - ? Stomil Olsztyn
GKS Katowice ? - ? Górnik Polkowice
GKS Tychy ? - ? Widzew Łódź
Skra Częstochowa ? - ? Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice ? - ? Chrobry Głogów
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce ? - ? Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia ? - ? Miedź Legnica
10. kolejka - I liga 25/26 września
Stomil Olsztyn ? - ? Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Resovia
Sandecja Nowy Sącz ? - ? ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Korona Kielce
Chrobry Głogów ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Arka Gdynia ? - ? Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź ? - ? Skra Częstochowa
Górnik Polkowice ? - ? GKS Tychy
Odra Opole ? - ? GKS Katowice
11. kolejka - I liga 2/3 października
GKS Katowice ? - ? Stomil Olsztyn
GKS Tychy ? - ? Odra Opole
Skra Częstochowa ? - ? Górnik Polkowice
Puszcza Niepołomice ? - ? Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Arka Gdynia
Korona Kielce ? - ? Chrobry Głogów
ŁKS Łódź ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Resovia ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
12. kolejka - I liga 9/10 października
Stomil Olsztyn ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Resovia
Chrobry Głogów ? - ? ŁKS Łódź
Arka Gdynia ? - ? Korona Kielce
Widzew Łódź ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Polkowice ? - ? Puszcza Niepołomice
Odra Opole ? - ? Skra Częstochowa
GKS Katowice ? - ? GKS Tychy
13. kolejka - I liga 16/17 października
GKS Tychy ? - ? Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa ? - ? GKS Katowice
Puszcza Niepołomice ? - ? Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Górnik Polkowice
Korona Kielce ? - ? Widzew Łódź
ŁKS Łódź ? - ? Arka Gdynia
Resovia ? - ? Chrobry Głogów
Miedź Legnica ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Sandecja Nowy Sącz

14. kolejka - I liga 23/24 października
Stomil Olsztyn ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów ? - ? Miedź Legnica
Arka Gdynia ? - ? Resovia
Widzew Łódź ? - ? ŁKS Łódź
Górnik Polkowice ? - ? Korona Kielce
Odra Opole ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
GKS Katowice ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Tychy ? - ? Skra Częstochowa
15. kolejka - I liga 30/31 października
Skra Częstochowa ? - ? Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Tychy
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? GKS Katowice
Korona Kielce ? - ? Odra Opole
ŁKS Łódź ? - ? Górnik Polkowice
Resovia ? - ? Widzew Łódź
Miedź Legnica ? - ? Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Zagłębie Sosnowiec
16. kolejka - I liga 6/7 listopada
Stomil Olsztyn ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź ? - ? Miedź Legnica
Górnik Polkowice ? - ? Resovia
Odra Opole ? - ? ŁKS Łódź
GKS Katowice ? - ? Korona Kielce
GKS Tychy ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa ? - ? Puszcza Niepołomice
17. kolejka - I liga 13/14 listopada
Puszcza Niepołomice ? - ? Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Skra Częstochowa
Korona Kielce ? - ? GKS Tychy
ŁKS Łódź ? - ? GKS Katowice
Resovia ? - ? Odra Opole
Miedź Legnica ? - ? Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Chrobry Głogów
18. kolejka - I liga 20/21 listopada
Chrobry Głogów ? - ? Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa ? - ? Korona Kielce
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Górnik Polkowice
Miedź Legnica ? - ? Odra Opole
Resovia ? - ? GKS Katowice
ŁKS Łódź ? - ? GKS Tychy
19. kolejka - I liga 27/28 listopada
Stomil Olsztyn ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Górnik Polkowice
Chrobry Głogów ? - ? Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice ? - ? Korona Kielce
Skra Częstochowa ? - ? ŁKS Łódź
GKS Tychy ? - ? Resovia
GKS Katowice ? - ? Miedź Legnica
Odra Opole ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź ? - ? Zagłębie Sosnowiec

20. kolejka - I liga 4/5 grudnia
Arka Gdynia ? - ? Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa ? - ? Resovia
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Korona Kielce
Chrobry Głogów ? - ? Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? GKS Katowice
Miedź Legnica ? - ? GKS Tychy
ŁKS Łódź ? - ? Puszcza Niepołomice
21. kolejka - I liga 26/27 lutego
Sandecja Nowy Sącz ? - ? GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Odra Opole
Chrobry Głogów ? - ? Górnik Polkowice
Korona Kielce ? - ? Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice ? - ? Resovia
Skra Częstochowa ? - ? Miedź Legnica
GKS Tychy ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź ? - ? Arka Gdynia
22. kolejka - I liga 5/6 marca
Stomil Olsztyn ? - ? Widzew Łódź
Arka Gdynia ? - ? Górnik Polkowice
Chrobry Głogów ? - ? Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz ? - ? GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Skra Częstochowa
Miedź Legnica ? - ? Puszcza Niepołomice
Resovia ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
ŁKS Łódź ? - ? Korona Kielce
23. kolejka - I liga 12/13 marca
ŁKS Łódź ? - ? Stomil Olsztyn
Korona Kielce ? - ? Resovia
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa ? - ? Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy ? - ? Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice ? - ? Chrobry Głogów
Odra Opole ? - ? Arka Gdynia
Górnik Polkowice ? - ? Widzew Łódź
24. kolejka - I liga 19/20 marca
Stomil Olsztyn ? - ? Górnik Polkowice
Widzew Łódź ? - ? Odra Opole
Arka Gdynia ? - ? GKS Katowice
Chrobry Głogów ? - ? GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Skra Częstochowa
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Miedź Legnica ? - ? Korona Kielce
Resovia ? - ? ŁKS Łódź
25. kolejka - I liga 26/27 marca
Resovia ? - ? Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź ? - ? Miedź Legnica
Korona Kielce ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa ? - ? Chrobry Głogów
GKS Tychy ? - ? Arka Gdynia
GKS Katowice ? - ? Widzew Łódź
Odra Opole ? - ? Górnik Polkowice

26. kolejka - I liga 2/3 kwietnia
Stomil Olsztyn ? - ? Odra Opole
Górnik Polkowice ? - ? GKS Katowice
Widzew Łódź ? - ? GKS Tychy
Arka Gdynia ? - ? Skra Częstochowa
Chrobry Głogów ? - ? Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? ŁKS Łódź
Miedź Legnica ? - ? Resovia
27. kolejka - I liga 9/10 kwietnia
Miedź Legnica ? - ? Stomil Olsztyn
Resovia ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS Łódź ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce ? - ? Zagłębie Sosnowiec
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice ? - ? Arka Gdynia
Skra Częstochowa ? - ? Widzew Łódź
GKS Tychy ? - ? Górnik Polkowice
GKS Katowice ? - ? Odra Opole
28. kolejka - I liga 16/17 kwietnia
Stomil Olsztyn ? - ? GKS Katowice
Odra Opole ? - ? GKS Tychy
Górnik Polkowice ? - ? Skra Częstochowa
Widzew Łódź ? - ? Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Chrobry Głogów ? - ? Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec ? - ? ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Resovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Miedź Legnica
29. kolejka - I liga 23/24 kwietnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Stomil Olsztyn
Miedź Legnica ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Resovia ? - ? Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź ? - ? Chrobry Głogów
Korona Kielce ? - ? Arka Gdynia
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice ? - ? Górnik Polkowice
Skra Częstochowa ? - ? Odra Opole
GKS Tychy ? - ? GKS Katowice
30. kolejka - I liga 27 kwietnia
Stomil Olsztyn ? - ? GKS Tychy
GKS Katowice ? - ? Skra Częstochowa
Odra Opole ? - ? Puszcza Niepołomice
Górnik Polkowice ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Widzew Łódź ? - ? Korona Kielce
Arka Gdynia ? - ? ŁKS Łódź
Chrobry Głogów ? - ? Resovia
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
31. kolejka - I liga 30 kwietnia/1 maja
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica ? - ? Chrobry Głogów
Resovia ? - ? Arka Gdynia
ŁKS Łódź ? - ? Widzew Łódź
Korona Kielce ? - ? Górnik Polkowice
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Odra Opole
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Katowice
Skra Częstochowa ? - ? GKS Tychy

32. kolejka - I liga 7/8 maja
Stomil Olsztyn ? - ? Skra Częstochowa
GKS Tychy ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Katowice ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Odra Opole ? - ? Korona Kielce
Górnik Polkowice ? - ? ŁKS Łódź
Widzew Łódź ? - ? Resovia
Arka Gdynia ? - ? Miedź Legnica
Chrobry Głogów ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Sandecja Nowy Sącz
33. kolejka - I liga 14/15 maja
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz ? - ? Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Arka Gdynia
Miedź Legnica ? - ? Widzew Łódź
Resovia ? - ? Górnik Polkowice
ŁKS Łódź ? - ? Odra Opole
Korona Kielce ? - ? GKS Katowice
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? GKS Tychy
Puszcza Niepołomice ? - ? Skra Częstochowa
34. kolejka - I liga 21/22 maja
Stomil Olsztyn ? - ? Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
GKS Tychy ? - ? Korona Kielce
GKS Katowice ? - ? ŁKS Łódź
Odra Opole ? - ? Resovia
Górnik Polkowice ? - ? Miedź Legnica
Widzew Łódź ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów ? - ? Zagłębie Sosnowiec

Inne terminarze / wyniki