Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słowianin Grębów | 13 | 33 | 11 | 0 | 2 | 40 | 15 | 25 | |
2 | Olimpia Pysznica | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 36 | 15 | 21 | |
3 | Kolejarz Knapy | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 38 | 17 | 21 | |
4 | Czarni Lipa | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 28 | 14 | 14 | |
5 | San Wrzawy | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 36 | 23 | 13 | |
6 | Bukowa Jastkowice | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 41 | 26 | 15 | |
7 | Wisan Skopanie | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 27 | 27 | 0 | |
8 | LZS Wola Rzeczycka | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 29 | 34 | -5 | |
9 | Junior Zakrzów | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 25 | 27 | -2 | |
10 | LZS Żabno | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 19 | 32 | -13 | |
11 | LZS Jadachy | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 26 | 37 | -11 | |
12 | PG CNC Skowierzyn | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 23 | 36 | -13 | |
13 | LZS Rzeczyca Długa | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 13 | 38 | -25 | |
14 | Sokół Sokolniki | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 23 | 63 | -40 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Stalowa Wola > Klasa A, gr. I (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Kolejarz Knapy | 0 - 0 | Junior Zakrzów | |
LZS Żabno | 2 - 2 | PG CNC Skowierzyn | |
San Wrzawy | 2 - 3 | Olimpia Pysznica | |
Słowianin Grębów | 3 - 0 | LZS Wola Rzeczycka | |
LZS Rzeczyca Długa | 1 - 3 | LZS Jadachy | |
Sokół Sokolniki | 3 - 5 | Wisan Skopanie | |
Bukowa Jastkowice | 1 - 3 | Czarni Lipa |
2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Sokół Sokolniki | 5 - 2 | PG CNC Skowierzyn | |
Junior Zakrzów | 0 - 1 | Słowianin Grębów | |
LZS Jadachy | 1 - 3 | LZS Żabno | |
LZS Wola Rzeczycka | 2 - 1 | LZS Rzeczyca Długa | |
Wisan Skopanie | 2 - 5 | Bukowa Jastkowice | |
Olimpia Pysznica | 0 - 1 | Czarni Lipa | |
San Wrzawy | 2 - 4 | Kolejarz Knapy |
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LZS Żabno | 1 - 3 | LZS Wola Rzeczycka | |
Kolejarz Knapy | 2 - 3 | Olimpia Pysznica | |
Słowianin Grębów | 2 - 1 | San Wrzawy | |
LZS Rzeczyca Długa | 1 - 0 | Junior Zakrzów | |
Sokół Sokolniki | 1 - 2 | LZS Jadachy | |
Bukowa Jastkowice | 2 - 2 | PG CNC Skowierzyn | |
Czarni Lipa | 2 - 0 | Wisan Skopanie |
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
LZS Jadachy | 2 - 4 | Bukowa Jastkowice | |
Junior Zakrzów | 6 - 1 | LZS Żabno | |
LZS Wola Rzeczycka | 5 - 1 | Sokół Sokolniki | |
Kolejarz Knapy | 3 - 2 | Słowianin Grębów | |
Olimpia Pysznica | 3 - 0 | Wisan Skopanie | |
San Wrzawy | 1 - 2 | LZS Rzeczyca Długa | |
PG CNC Skowierzyn | 1 - 2 | Czarni Lipa |
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Czarni Lipa | 3 - 0 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 3 - 4 | PG CNC Skowierzyn | |
Słowianin Grębów | 3 - 1 | Olimpia Pysznica | |
LZS Rzeczyca Długa | 0 - 3 | Kolejarz Knapy | |
LZS Żabno | 2 - 2 | San Wrzawy | |
Sokół Sokolniki | 2 - 5 | Junior Zakrzów | |
Bukowa Jastkowice | 3 - 3 | LZS Wola Rzeczycka |
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
LZS Jadachy | 2 - 3 | Wisan Skopanie | |
LZS Wola Rzeczycka | 2 - 2 | Czarni Lipa | |
San Wrzawy | 6 - 1 | Sokół Sokolniki | |
Junior Zakrzów | 2 - 0 | Bukowa Jastkowice | |
Kolejarz Knapy | 3 - 1 | LZS Żabno | |
Słowianin Grębów | 4 - 1 | LZS Rzeczyca Długa | |
Olimpia Pysznica | 1 - 0 | PG CNC Skowierzyn |
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Bukowa Jastkowice | 3 - 3 | San Wrzawy | |
Czarni Lipa | 0 - 1 | Junior Zakrzów | |
LZS Żabno | 0 - 3 | Słowianin Grębów | |
LZS Rzeczyca Długa | 1 - 8 | Olimpia Pysznica | |
Sokół Sokolniki | 0 - 3 | Kolejarz Knapy | |
Wisan Skopanie | 4 - 1 | LZS Wola Rzeczycka | |
PG CNC Skowierzyn | 3 - 5 | LZS Jadachy |
8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Olimpia Pysznica | 1 - 0 | LZS Jadachy | |
LZS Wola Rzeczycka | 5 - 1 | PG CNC Skowierzyn | |
Junior Zakrzów | 1 - 3 | Wisan Skopanie | |
San Wrzawy | 2 - 0 | Czarni Lipa | |
Kolejarz Knapy | 5 - 2 | Bukowa Jastkowice | |
Słowianin Grębów | 6 - 2 | Sokół Sokolniki | |
LZS Rzeczyca Długa | 1 - 2 | LZS Żabno |
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
LZS Żabno | 2 - 2 | Olimpia Pysznica | |
Bukowa Jastkowice | 3 - 1 | Słowianin Grębów | |
Czarni Lipa | 1 - 0 | Kolejarz Knapy | |
PG CNC Skowierzyn | 3 - 0 | Junior Zakrzów | |
Sokół Sokolniki | 3 - 5 | LZS Rzeczyca Długa | |
Wisan Skopanie | 0 - 2 | San Wrzawy | |
LZS Jadachy | 1 - 2 | LZS Wola Rzeczycka |
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
LZS Rzeczyca Długa | 0 - 4 | Bukowa Jastkowice | |
Olimpia Pysznica | 3 - 1 | LZS Wola Rzeczycka | |
LZS Żabno | 3 - 1 | Sokół Sokolniki | |
Junior Zakrzów | 2 - 3 | LZS Jadachy | |
Kolejarz Knapy | 2 - 0 | Wisan Skopanie | |
Słowianin Grębów | 3 - 0 | Czarni Lipa | |
San Wrzawy | 3 - 2 | PG CNC Skowierzyn |
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Bukowa Jastkowice | 2 - 1 | LZS Żabno | |
Czarni Lipa | 3 - 0 * | LZS Rzeczyca Długa | |
LZS Wola Rzeczycka | 3 - 5 | Junior Zakrzów | |
Sokół Sokolniki | 1 - 3 | Olimpia Pysznica | |
Wisan Skopanie | 1 - 2 | Słowianin Grębów | |
LZS Jadachy | 2 - 3 | San Wrzawy | |
PG CNC Skowierzyn | 1 - 4 | Kolejarz Knapy |
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Olimpia Pysznica | 6 - 1 | Junior Zakrzów | |
San Wrzawy | 5 - 0 | LZS Wola Rzeczycka | |
Kolejarz Knapy | 5 - 3 | LZS Jadachy | |
Sokół Sokolniki | 0 - 11 | Bukowa Jastkowice | |
Słowianin Grębów | 4 - 1 | PG CNC Skowierzyn | |
LZS Żabno | 1 - 4 | Czarni Lipa | |
Wisan Skopanie | 4 - 0 | LZS Rzeczyca Długa |
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
LZS Jadachy | 2 - 6 | Słowianin Grębów | |
Bukowa Jastkowice | 1 - 2 | Olimpia Pysznica | |
Czarni Lipa | 7 - 3 | Sokół Sokolniki | |
LZS Wola Rzeczycka | 2 - 4 | Kolejarz Knapy | |
PG CNC Skowierzyn | 1 - 0 | LZS Rzeczyca Długa | |
Wisan Skopanie | 2 - 0 | LZS Żabno | |
Junior Zakrzów | 2 - 4 | San Wrzawy |