Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Jadachy 7 16 5 1 1 19 13 6
2 Jeziorak Chwałowice 7 15 5 0 2 17 10 7
3 Bukowa Jastkowice 7 13 4 1 2 18 16 2
4 San Wrzawy 7 13 4 1 2 19 13 6
5 Czarni Lipa 7 13 4 1 2 17 10 7
6 PG CNC Skowierzyn 7 13 4 1 2 15 10 5
7 KSTŁK Stalowa Wola 7 11 3 2 2 26 17 9
8 Wisan Skopanie 7 11 3 2 2 10 10 0
9 Słowianin Grębów 7 8 2 2 3 10 8 2
10 LZS Wola Rzeczycka 7 8 2 2 3 17 18 -1
11 LZS Rzeczyca Długa 7 7 2 1 4 11 17 -6
12 Strzelec Dąbrowica 7 6 2 0 5 8 15 -7
13 Łęg Kopcie 7 3 0 3 4 4 15 -11
14 Koniczynka Ocice 7 1 0 1 6 11 30 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 13/14 sierpnia
LZS Rzeczyca Długa 0 - 2 PG CNC Skowierzyn
LZS Jadachy 1 - 4 Czarni Lipa
Łęg Kopcie 0 - 3 Jeziorak Chwałowice
Koniczynka Ocice 1 - 6 LZS Wola Rzeczycka
KSTŁK Stalowa Wola 7 - 3 Bukowa Jastkowice
San Wrzawy 5 - 0 Wisan Skopanie
Strzelec Dąbrowica 1 - 0 Słowianin Grębów

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 20/21 sierpnia
LZS Jadachy 5 - 2 LZS Rzeczyca Długa
LZS Wola Rzeczycka 3 - 3 KSTŁK Stalowa Wola
Czarni Lipa 0 - 0 Łęg Kopcie
PG CNC Skowierzyn 2 - 1 Słowianin Grębów
Wisan Skopanie 4 - 0 Strzelec Dąbrowica
Bukowa Jastkowice 5 - 3 San Wrzawy
Jeziorak Chwałowice 3 - 1 Koniczynka Ocice
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 27/28 sierpnia
LZS Jadachy 2 - 1 PG CNC Skowierzyn
Łęg Kopcie 0 - 2 LZS Rzeczyca Długa
Koniczynka Ocice 4 - 8 Czarni Lipa
KSTŁK Stalowa Wola 6 - 4 Jeziorak Chwałowice
San Wrzawy 5 - 1 LZS Wola Rzeczycka
Strzelec Dąbrowica 0 - 2 Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów 1 - 1 Wisan Skopanie
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 3/4 września
LZS Wola Rzeczycka 4 - 1 Strzelec Dąbrowica
Czarni Lipa 3 - 2 KSTŁK Stalowa Wola
PG CNC Skowierzyn 0 - 2 Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice 2 - 2 Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice 3 - 0 San Wrzawy
LZS Rzeczyca Długa 4 - 2 Koniczynka Ocice
LZS Jadachy 2 - 1 Łęg Kopcie
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 10/11 września
Łęg Kopcie 2 - 2 PG CNC Skowierzyn
Koniczynka Ocice 0 - 3 * LZS Jadachy
KSTŁK Stalowa Wola 1 - 1 LZS Rzeczyca Długa
San Wrzawy 1 - 0 Czarni Lipa
Strzelec Dąbrowica 1 - 2 Jeziorak Chwałowice
Słowianin Grębów 3 - 0 LZS Wola Rzeczycka
Wisan Skopanie 0 - 2 Bukowa Jastkowice
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 17/18 września
LZS Wola Rzeczycka 2 - 2 Wisan Skopanie
LZS Jadachy 3 - 2 KSTŁK Stalowa Wola
Łęg Kopcie 1 - 1 Koniczynka Ocice
PG CNC Skowierzyn 3 - 1 Bukowa Jastkowice
Jeziorak Chwałowice 2 - 1 Słowianin Grębów
Czarni Lipa 2 - 0 Strzelec Dąbrowica
LZS Rzeczyca Długa 1 - 2 San Wrzawy
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 24/25 września
Wisan Skopanie 1 - 0 Jeziorak Chwałowice
Koniczynka Ocice 2 - 5 PG CNC Skowierzyn
KSTŁK Stalowa Wola 5 - 0 Łęg Kopcie
San Wrzawy 3 - 3 LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica 5 - 1 LZS Rzeczyca Długa
Słowianin Grębów 2 - 0 Czarni Lipa
Bukowa Jastkowice 3 - 1 LZS Wola Rzeczycka

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 1/2 października
PG CNC Skowierzyn ? - ? LZS Wola Rzeczycka
Jeziorak Chwałowice ? - ? Bukowa Jastkowice
Czarni Lipa ? - ? Wisan Skopanie
LZS Rzeczyca Długa ? - ? Słowianin Grębów
LZS Jadachy ? - ? Strzelec Dąbrowica
Łęg Kopcie ? - ? San Wrzawy
Koniczynka Ocice ? - ? KSTŁK Stalowa Wola
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 8/9 października
KSTŁK Stalowa Wola ? - ? PG CNC Skowierzyn
San Wrzawy ? - ? Koniczynka Ocice
Strzelec Dąbrowica ? - ? Łęg Kopcie
Słowianin Grębów ? - ? LZS Jadachy
Wisan Skopanie ? - ? LZS Rzeczyca Długa
Bukowa Jastkowice ? - ? Czarni Lipa
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Jeziorak Chwałowice
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15/16 października
PG CNC Skowierzyn ? - ? Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa ? - ? LZS Wola Rzeczycka
LZS Rzeczyca Długa ? - ? Bukowa Jastkowice
LZS Jadachy ? - ? Wisan Skopanie
Łęg Kopcie ? - ? Słowianin Grębów
Koniczynka Ocice ? - ? Strzelec Dąbrowica
KSTŁK Stalowa Wola ? - ? San Wrzawy
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 22/23 października
San Wrzawy ? - ? PG CNC Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica ? - ? KSTŁK Stalowa Wola
Słowianin Grębów ? - ? Koniczynka Ocice
Wisan Skopanie ? - ? Łęg Kopcie
Bukowa Jastkowice ? - ? LZS Jadachy
LZS Wola Rzeczycka ? - ? LZS Rzeczyca Długa
Jeziorak Chwałowice ? - ? Czarni Lipa
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 29/30 października
PG CNC Skowierzyn ? - ? Czarni Lipa
LZS Rzeczyca Długa ? - ? Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy ? - ? LZS Wola Rzeczycka
Łęg Kopcie ? - ? Bukowa Jastkowice
Koniczynka Ocice ? - ? Wisan Skopanie
KSTŁK Stalowa Wola ? - ? Słowianin Grębów
San Wrzawy ? - ? Strzelec Dąbrowica
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 5/6 listopada
Strzelec Dąbrowica ? - ? PG CNC Skowierzyn
Słowianin Grębów ? - ? San Wrzawy
Wisan Skopanie ? - ? KSTŁK Stalowa Wola
Bukowa Jastkowice ? - ? Koniczynka Ocice
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Łęg Kopcie
Jeziorak Chwałowice ? - ? LZS Jadachy
Czarni Lipa ? - ? LZS Rzeczyca Długa

Inne terminarze / wyniki