Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Grabownica Starzeńska 7 17 5 2 0 15 3 12
2 Burza Rogi 7 14 4 2 1 19 14 5
3 Iskra Iskrzynia 7 13 4 1 2 14 12 2
4 LKS Lubatówka 7 11 3 2 2 13 11 2
5 Iwonka Iwonicz 7 11 3 2 2 14 15 -1
6 Karpaty Klimkówka 7 10 3 1 3 19 19 0
7 LKS Haczów 7 10 3 1 3 10 11 -1
8 Jasiołka Jaśliska 7 9 2 3 2 8 7 1
9 Grabowianka Grabówka 7 8 2 2 3 19 17 2
10 Płomień Zmiennica 7 8 2 2 3 8 14 -6
11 Iskra Wróblik Szlachecki 7 7 1 4 2 12 12 0
12 Brzozovia Brzozów 7 7 2 1 4 12 14 -2
13 Beskid Posada Górna 7 6 1 3 3 13 15 -2
14 Victoria Niebocko 7 2 0 2 5 5 17 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 13/14 sierpnia
Victoria Niebocko 0 - 0 Jasiołka Jaśliska
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
Beskid Posada Górna 3 - 3 Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów 1 - 3 Iwonka Iwonicz
Burza Rogi 0 - 0 Płomień Zmiennica
Iskra Iskrzynia 2 - 4 LKS Lubatówka
LKS Haczów 1 - 2 Karpaty Klimkówka

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 20/21 sierpnia
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 1 LKS Haczów
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Jasiołka Jaśliska 1 - 2 Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka 0 - 0 Beskid Posada Górna
Karpaty Klimkówka 2 - 3 Burza Rogi
Płomień Zmiennica 3 - 1 Victoria Niebocko
Grabowianka Grabówka 4 - 2 Brzozovia Brzozów
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 27/28 sierpnia
Victoria Niebocko 1 - 4 Karpaty Klimkówka
Beskid Posada Górna 1 - 1 Jasiołka Jaśliska
Brzozovia Brzozów 2 - 1 LKS Lubatówka
Burza Rogi 3 - 3 Iskra Wróblik Szlachecki
Iskra Iskrzynia 2 - 0 Płomień Zmiennica
LKS Haczów 0 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Iwonka Iwonicz 2 - 1 Grabowianka Grabówka
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 3/4 września
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 2 Victoria Niebocko
Karpaty Klimkówka 2 - 3 Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka 4 - 0 Iwonka Iwonicz
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 Brzozovia Brzozów
Płomień Zmiennica 2 - 1 Beskid Posada Górna
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 2 Grabowianka Grabówka
LKS Haczów 2 - 6 Burza Rogi
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 10/11 września
Iskra Iskrzynia 1 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
Beskid Posada Górna 6 - 3 Karpaty Klimkówka
Iwonka Iwonicz 2 - 1 Jasiołka Jaśliska
Brzozovia Brzozów 3 - 0 Płomień Zmiennica
Burza Rogi 0 - 5 Górnik Grabownica Starzeńska
Victoria Niebocko 0 - 3 LKS Haczów
Grabowianka Grabówka 3 - 4 LKS Lubatówka
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 17/18 września
Beskid Posada Górna 2 - 4 Iskra Wróblik Szlachecki
Górnik Grabownica Starzeńska 4 - 0 LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska 3 - 1 Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka 2 - 1 Brzozovia Brzozów
Burza Rogi 4 - 1 Victoria Niebocko
Płomień Zmiennica 2 - 2 Iwonka Iwonicz
LKS Haczów 1 - 3 Iskra Iskrzynia
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 24/25 września
Victoria Niebocko 0 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Lubatówka 0 - 0 Jasiołka Jaśliska
Iskra Iskrzynia 1 - 3 Burza Rogi
Beskid Posada Górna 0 - 2 LKS Haczów
Grabowianka Grabówka 5 - 1 Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów 2 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Iwonka Iwonicz 4 - 4 Karpaty Klimkówka

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 1/2 października
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Jasiołka Jaśliska
Płomień Zmiennica ? - ? LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka ? - ? Grabowianka Grabówka
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Iwonka Iwonicz
LKS Haczów ? - ? Brzozovia Brzozów
Burza Rogi ? - ? Beskid Posada Górna
Victoria Niebocko ? - ? Iskra Iskrzynia
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 8/9 października
Iskra Iskrzynia ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Beskid Posada Górna ? - ? Victoria Niebocko
Brzozovia Brzozów ? - ? Burza Rogi
Iwonka Iwonicz ? - ? LKS Haczów
Grabowianka Grabówka ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Lubatówka ? - ? Karpaty Klimkówka
Jasiołka Jaśliska ? - ? Płomień Zmiennica
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15/16 października
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Płomień Zmiennica
Karpaty Klimkówka ? - ? Jasiołka Jaśliska
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? LKS Lubatówka
LKS Haczów ? - ? Grabowianka Grabówka
Burza Rogi ? - ? Iwonka Iwonicz
Victoria Niebocko ? - ? Brzozovia Brzozów
Iskra Iskrzynia ? - ? Beskid Posada Górna
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 22/23 października
Beskid Posada Górna ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Brzozovia Brzozów ? - ? Iskra Iskrzynia
Iwonka Iwonicz ? - ? Victoria Niebocko
Grabowianka Grabówka ? - ? Burza Rogi
LKS Lubatówka ? - ? LKS Haczów
Jasiołka Jaśliska ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
Płomień Zmiennica ? - ? Karpaty Klimkówka
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 29/30 października
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Karpaty Klimkówka
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Płomień Zmiennica
LKS Haczów ? - ? Jasiołka Jaśliska
Burza Rogi ? - ? LKS Lubatówka
Victoria Niebocko ? - ? Grabowianka Grabówka
Iskra Iskrzynia ? - ? Iwonka Iwonicz
Beskid Posada Górna ? - ? Brzozovia Brzozów
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 5/6 listopada
Brzozovia Brzozów ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Iwonka Iwonicz ? - ? Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka ? - ? Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka ? - ? Victoria Niebocko
Jasiołka Jaśliska ? - ? Burza Rogi
Płomień Zmiennica ? - ? LKS Haczów
Karpaty Klimkówka ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki

Inne terminarze / wyniki