Terminarz: Dębica > Klasa A (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Dębica > Klasa A

Wybierz sezon:

Tabela: Dębica > Klasa A Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Brzostowianka Brzostek 28 61 19 4 5 102 60 42
2 Igloopol II Dębica 28 59 19 2 7 97 46 51
3 LKS Nagoszyn 28 54 17 3 8 89 63 26
4 Dąbrówka Stara Jastrząbka 28 49 16 1 11 73 49 24
5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 44 14 2 12 61 55 6
6 LKS Łopuchowa 28 42 13 3 12 74 67 7
7 Team Przecław 27 41 12 5 10 72 71 1
8 LKS Wiewiórka 28 41 11 8 9 75 74 1
9 Borowiec Straszęcin 28 40 11 7 10 59 62 -3
10 Legion II Pilzno 28 35 10 5 13 54 66 -12
11 Progres Kawęczyn 28 33 10 3 15 55 74 -19
12 KS Bystrzyca 27 29 8 5 14 57 82 -25
13 LKS Stasiówka 28 25 7 4 17 39 82 -43
14 LKS Łęki Górne 28 22 6 4 18 39 72 -33
15 Sokół Krzywa 28 21 5 6 17 52 75 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Dębica > Klasa A (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Dębica > Klasa A 19/20 sierpnia
LKS Wiewiórka 1 - 3 Igloopol II Dębica
LKS Stasiówka 2 - 2 Progres Kawęczyn
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0 - 3 LKS Łopuchowa
Team Przecław 4 - 4 Brzostowianka Brzostek
LKS Łęki Górne 1 - 3 KS Bystrzyca
Sokół Krzywa 1 - 7 Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn 4 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2. kolejka - Dębica > Klasa A 26/27 sierpnia
Borowiec Straszęcin 1 - 1 LKS Stasiówka
Brzostowianka Brzostek 4 - 1 LKS Łęki Górne
LKS Łopuchowa 7 - 1 Team Przecław
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 0 Sokół Krzywa
Igloopol II Dębica 5 - 0 LKS Nagoszyn
Progres Kawęczyn 2 - 4 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Legion II Pilzno 3 - 3 LKS Wiewiórka
3. kolejka - Dębica > Klasa A 30 sierpnia
Sokół Krzywa 3 - 5 Igloopol II Dębica
LKS Stasiówka 2 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 5 Borowiec Straszęcin
KS Bystrzyca 3 - 1 Brzostowianka Brzostek
LKS Nagoszyn 0 - 6 Legion II Pilzno
Team Przecław 6 - 2 Progres Kawęczyn
LKS Łęki Górne 2 - 4 LKS Łopuchowa
4. kolejka - Dębica > Klasa A 2/3 września
Borowiec Straszęcin 1 - 4 Team Przecław
LKS Łopuchowa 3 - 1 KS Bystrzyca
LKS Nagoszyn 2 - 4 LKS Wiewiórka
Igloopol II Dębica 8 - 0 LKS Stasiówka
Progres Kawęczyn 1 - 0 LKS Łęki Górne
Legion II Pilzno 4 - 1 Sokół Krzywa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
5. kolejka - Dębica > Klasa A 9/10 września
LKS Stasiówka 0 - 0 Legion II Pilzno
Team Przecław 3 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Brzostowianka Brzostek 5 - 3 LKS Łopuchowa
KS Bystrzyca 1 - 1 Progres Kawęczyn
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 0 Igloopol II Dębica
Sokół Krzywa 2 - 2 LKS Wiewiórka
LKS Łęki Górne 0 - 3 Borowiec Straszęcin
6. kolejka - Dębica > Klasa A 16/17 września
Borowiec Straszęcin 2 - 2 KS Bystrzyca
Igloopol II Dębica 3 - 1 Team Przecław
LKS Nagoszyn 2 - 0 Sokół Krzywa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 0 LKS Łęki Górne
Legion II Pilzno 4 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Wiewiórka 5 - 4 LKS Stasiówka
Progres Kawęczyn 6 - 3 Brzostowianka Brzostek
7. kolejka - Dębica > Klasa A 23/24 września
Team Przecław 2 - 1 Legion II Pilzno
LKS Łęki Górne 4 - 1 Igloopol II Dębica
LKS Łopuchowa 2 - 0 Progres Kawęczyn
LKS Stasiówka 0 - 3 LKS Nagoszyn
Brzostowianka Brzostek 7 - 0 Borowiec Straszęcin
KS Bystrzyca 4 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 1 LKS Wiewiórka

8. kolejka - Dębica > Klasa A 30 września/1 października
Borowiec Straszęcin 2 - 3 LKS Łopuchowa
Legion II Pilzno 2 - 2 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3 - 1 LKS Wiewiórka
LKS Nagoszyn 1 - 0 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Igloopol II Dębica 1 - 0 KS Bystrzyca
Sokół Krzywa 4 - 2 LKS Stasiówka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 2 Brzostowianka Brzostek
9. kolejka - Dębica > Klasa A 7/8 października
LKS Łopuchowa 1 - 5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Team Przecław 1 - 5 LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne 3 - 0 LKS Wiewiórka
KS Bystrzyca 2 - 3 Legion II Pilzno
Brzostowianka Brzostek 3 - 2 Igloopol II Dębica
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 0 Sokół Krzywa
Progres Kawęczyn 3 - 1 Borowiec Straszęcin
10. kolejka - Dębica > Klasa A 14/15 października
LKS Stasiówka 1 - 4 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Nagoszyn 4 - 2 LKS Łęki Górne
Legion II Pilzno 0 - 4 Brzostowianka Brzostek
Sokół Krzywa 4 - 4 Team Przecław
Igloopol II Dębica 8 - 2 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 1 Progres Kawęczyn
LKS Wiewiórka 2 - 2 KS Bystrzyca
11. kolejka - Dębica > Klasa A 21/22 października
Borowiec Straszęcin 1 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Łopuchowa 7 - 1 Legion II Pilzno
Team Przecław 5 - 1 LKS Stasiówka
Brzostowianka Brzostek 4 - 2 LKS Wiewiórka
Progres Kawęczyn 2 - 3 Igloopol II Dębica
LKS Łęki Górne 4 - 2 Sokół Krzywa
KS Bystrzyca 3 - 5 LKS Nagoszyn
12. kolejka - Dębica > Klasa A 28/29 października
Legion II Pilzno 2 - 4 Progres Kawęczyn
LKS Stasiówka 1 - 1 LKS Łęki Górne
Igloopol II Dębica 2 - 1 Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn 7 - 1 Brzostowianka Brzostek
Sokół Krzywa 3 - 4 KS Bystrzyca
LKS Wiewiórka 1 - 6 LKS Łopuchowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 0 Team Przecław
13. kolejka - Dębica > Klasa A 4/5 listopada
LKS Łopuchowa 0 - 6 LKS Nagoszyn
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 3 Igloopol II Dębica
Brzostowianka Brzostek 3 - 0 Sokół Krzywa
KS Bystrzyca 2 - 0 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 0 - 5 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Progres Kawęczyn 5 - 1 LKS Wiewiórka
Borowiec Straszęcin 0 - 1 Legion II Pilzno

14. kolejka - Dębica > Klasa A 11 listopada
LKS Wiewiórka 4 - 0 Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka 0 - 6 Brzostowianka Brzostek
Team Przecław 5 - 1 LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn 3 - 0 Progres Kawęczyn
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 1 KS Bystrzyca
Sokół Krzywa 1 - 3 LKS Łopuchowa
Legion II Pilzno 0 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
15. kolejka - Dębica > Klasa A 19 listopada
Borowiec Straszęcin 1 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Łopuchowa 10 - 0 LKS Stasiówka
KS Bystrzyca 6 - 2 Team Przecław
Brzostowianka Brzostek 5 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Progres Kawęczyn 2 - 2 Sokół Krzywa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 5 LKS Wiewiórka
Igloopol II Dębica 4 - 1 Legion II Pilzno
16. kolejka - Dębica > Klasa A 16/17 marca
LKS Łopuchowa 1 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Brzostowianka Brzostek 0 - 1 Team Przecław
Igloopol II Dębica 4 - 2 LKS Wiewiórka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 4 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 2 - 2 Sokół Krzywa
Progres Kawęczyn 5 - 3 LKS Stasiówka
KS Bystrzyca 1 - 1 LKS Łęki Górne
17. kolejka - Dębica > Klasa A 23/24 marca
LKS Nagoszyn 1 - 4 Igloopol II Dębica
Team Przecław 1 - 2 LKS Łopuchowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 0 Progres Kawęczyn
LKS Łęki Górne 1 - 3 Brzostowianka Brzostek
Sokół Krzywa 0 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Wiewiórka 2 - 2 Legion II Pilzno
LKS Stasiówka 1 - 3 Borowiec Straszęcin
18. kolejka - Dębica > Klasa A 30 marca
Legion II Pilzno 2 - 1 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 1 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Brzostowianka Brzostek 5 - 2 KS Bystrzyca
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 0 LKS Stasiówka
Progres Kawęczyn 2 - 4 Team Przecław
LKS Łopuchowa 3 - 0 LKS Łęki Górne
Igloopol II Dębica 4 - 2 Sokół Krzywa
19. kolejka - Dębica > Klasa A 6/7 kwietnia
KS Bystrzyca 1 - 2 LKS Łopuchowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Team Przecław 6 - 1 Borowiec Straszęcin
Sokół Krzywa 6 - 0 Legion II Pilzno
LKS Łęki Górne 0 - 1 Progres Kawęczyn
LKS Wiewiórka 5 - 5 LKS Nagoszyn
LKS Stasiówka 1 - 0 Igloopol II Dębica

20. kolejka - Dębica > Klasa A 13/14 kwietnia
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Łopuchowa 0 - 3 * Brzostowianka Brzostek
Legion II Pilzno 0 - 1 LKS Stasiówka
Igloopol II Dębica 2 - 3 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Progres Kawęczyn 2 - 3 KS Bystrzyca
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 3 Team Przecław
LKS Wiewiórka 2 - 1 Sokół Krzywa
21. kolejka - Dębica > Klasa A 20/21 kwietnia
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 1 Legion II Pilzno
Brzostowianka Brzostek 5 - 0 Progres Kawęczyn
Team Przecław 2 - 1 Igloopol II Dębica
LKS Stasiówka 2 - 3 LKS Wiewiórka
KS Bystrzyca 2 - 5 Borowiec Straszęcin
Sokół Krzywa 2 - 4 LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
22. kolejka - Dębica > Klasa A 27/28 kwietnia
Legion II Pilzno 3 - 3 Team Przecław
LKS Nagoszyn 1 - 0 LKS Stasiówka
Igloopol II Dębica 6 - 0 LKS Łęki Górne
Borowiec Straszęcin 2 - 2 Brzostowianka Brzostek
Progres Kawęczyn 4 - 1 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 KS Bystrzyca
LKS Wiewiórka 2 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
23. kolejka - Dębica > Klasa A 1 maja
KS Bystrzyca 2 - 5 Igloopol II Dębica
LKS Łęki Górne 1 - 2 Legion II Pilzno
LKS Łopuchowa 1 - 2 Borowiec Straszęcin
Brzostowianka Brzostek 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Stasiówka 1 - 3 Sokół Krzywa
LKS Wiewiórka 3 - 3 Team Przecław
24. kolejka - Dębica > Klasa A 4/5 maja
Borowiec Straszęcin 3 - 2 Progres Kawęczyn
Sokół Krzywa 0 - 4 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Igloopol II Dębica 4 - 5 Brzostowianka Brzostek
Legion II Pilzno 0 - 2 KS Bystrzyca
LKS Nagoszyn 4 - 2 Team Przecław
LKS Wiewiórka 4 - 2 LKS Łęki Górne
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 2 LKS Łopuchowa
25. kolejka - Dębica > Klasa A 11/12 maja
Brzostowianka Brzostek 5 - 3 Legion II Pilzno
LKS Łopuchowa 1 - 1 Igloopol II Dębica
KS Bystrzyca 1 - 6 LKS Wiewiórka
Team Przecław 1 - 0 Sokół Krzywa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 - 2 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 2 - 6 LKS Nagoszyn
Progres Kawęczyn 0 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie

26. kolejka - Dębica > Klasa A 18/19 maja
Igloopol II Dębica 9 - 1 Progres Kawęczyn
Legion II Pilzno 4 - 0 LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa 1 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 5 - 2 Team Przecław
LKS Nagoszyn 8 - 1 KS Bystrzyca
LKS Wiewiórka 3 - 3 Brzostowianka Brzostek
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 3 Borowiec Straszęcin
27. kolejka - Dębica > Klasa A 25/26 maja
Borowiec Straszęcin 2 - 2 Igloopol II Dębica
Brzostowianka Brzostek 6 - 2 LKS Nagoszyn
Team Przecław 1 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Łopuchowa 1 - 1 LKS Wiewiórka
Progres Kawęczyn 1 - 4 Legion II Pilzno
KS Bystrzyca 3 - 3 Sokół Krzywa
LKS Łęki Górne 2 - 0 LKS Stasiówka
28. kolejka - Dębica > Klasa A 1/2 czerwca
LKS Stasiówka 3 - 1 KS Bystrzyca
Igloopol II Dębica 3 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Sokół Krzywa 3 - 3 Brzostowianka Brzostek
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 4 LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn 3 - 3 LKS Łopuchowa
LKS Wiewiórka 5 - 1 Progres Kawęczyn
Legion II Pilzno 0 - 2 Borowiec Straszęcin
29. kolejka - Dębica > Klasa A 8/9 czerwca
Borowiec Straszęcin 4 - 5 LKS Wiewiórka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 4 Legion II Pilzno
Progres Kawęczyn 4 - 0 LKS Nagoszyn
LKS Łopuchowa 1 - 6 Sokół Krzywa
Brzostowianka Brzostek 5 - 3 LKS Stasiówka
KS Bystrzyca 3 - 9 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Łęki Górne 2 - 2 Team Przecław
30. kolejka - Dębica > Klasa A 15/16 czerwca
Team Przecław ? - ? KS Bystrzyca
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 - 2 Brzostowianka Brzostek
LKS Stasiówka 3 - 2 LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa 0 - 1 Progres Kawęczyn
LKS Nagoszyn 2 - 3 Borowiec Straszęcin
LKS Wiewiórka 0 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Legion II Pilzno 1 - 4 Igloopol II Dębica

Pozostałe terminarze: