Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
11. kolejka - Dębica > Klasa A · sezon 2026/2027 2026-10-31

Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie w ramach 11. kolejki - Dębica > Klasa A. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Kaskada Kamionka vs. Pogórze Wielopole Skrzyńskie, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Dębica > Klasa A oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 17 bezpośrednich spotkań

Kaskada Kamionka 5 wygranych (29%)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 wygranych (47%)
Kaskada Kamionka 4 remisy (24%) Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2025/2026
15:00 19.04.2026
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
17:00 13.09.2025
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2022/2023
14:00 29.04.2023
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
16:00 17.09.2022
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2020/2021
17:00 10.07.2021
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
17:00 22.08.2020
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2019/2020
17:00 31.08.2019
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2016/2017
11:00 14.05.2017
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
14:00 09.10.2016
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2014/2015
17:00 24.05.2015
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
16:00 28.09.2014
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2012/2013
17:00 30.05.2013
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
15:00 13.10.2012
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
2010/2011
16:00 30.04.2011
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka
16:30 11.09.2010
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2009/2010
17:00 29.05.2010
Kaskada Kamionka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
14:00 25.10.2009
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka

Dębica > Klasa A - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 7-0
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 3 1 0 0 2-0
4 1 3 1 0 0 2-0
5 1 3 1 0 0 3-2
6 1 3 1 0 0 2-1
7 1 1 0 1 0 0-0
8 1 1 0 1 0 0-0
9 1 0 0 0 1 2-3
10 1 0 0 0 1 1-2
11 1 0 0 0 1 0-2
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 0-4
14 1 0 0 0 1 0-7
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa A - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 4-0
2 1 3 1 0 0 3-2
3 1 1 0 1 0 0-0
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 1 0 0 0 1 1-2
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 0-2
14 1 0 0 0 1 0-7
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa A - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 7-0
2 1 3 1 0 0 2-0
3 1 3 1 0 0 2-0
4 1 3 1 0 0 2-1
5 1 1 0 1 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
13 1 0 0 0 1 2-3
14 1 0 0 0 1 0-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Kaskada Kamionka - ostatnie mecze
2026/2027 · Dębica > Klasa A
15:00 22.08.2026
Kaskada Kamionka
Borowiec Straszęcin
W
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - ostatnie mecze
2026/2027 · Dębica > Klasa A
16:00 23.08.2026
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
DAP Dębica
P
Kaskada Kamionka - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Dębica > Klasa A
15:00 22.08.2026
Kaskada Kamionka
Borowiec Straszęcin
W

Mecz Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (Dębica > Klasa A)

Spotkanie pomiędzy Kaskada Kamionka i Pogórze Wielopole Skrzyńskie rozegrane zostanie w ramach Dębica > Klasa A (11. kolejki - Dębica > Klasa A).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Kaskada Kamionka vs Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Dębica > Klasa A - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Kaskada Kamionka lub Pogórze Wielopole Skrzyńskie - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Kaskada Kamionka vs Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Mecz Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie odbędzie się w ramach 11. kolejki - Dębica > Klasa A. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 31 października 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Kaskada Kamionka przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Dębica > Klasa A przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Pogórze Wielopole Skrzyńskie.

Dębica > Klasa A - sytuacja w tabeli

Przed meczami 11. kolejki - Dębica > Klasa A gospodarze (Kaskada Kamionka) zajmują 6. miejsce w tabeli. Goście (Pogórze Wielopole Skrzyńskie) plasują się na 12. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Kaskada Kamionka vs. Pogórze Wielopole Skrzyńskie - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Kaskada Kamionka - Pogórze Wielopole Skrzyńskie znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Kaskada Kamionka vs. Pogórze Wielopole Skrzyńskie - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Kaskada Kamionka vs. Pogórze Wielopole Skrzyńskie albo innych spotkań Dębica > Klasa A na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.