https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

Najbliższe mecze - II liga

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

II liga 3 czerwca
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Resovia ? - ? Błękitni Stargard
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Olimpia Elbląg
17:00 GKS Katowice ? - ? Górnik Łęczna
17:00 Widzew Łódź ? - ? Skra Częstochowa
17:00 Elana Toruń ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Górnik Polkowice ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 Lech II Poznań ? - ? Garbarnia Kraków

II liga 6 czerwca
17:00 Lech II Poznań ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Garbarnia Kraków ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? Elana Toruń
17:00 Stal Rzeszów ? - ? Widzew Łódź
17:00 Skra Częstochowa ? - ? GKS Katowice
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Stal Stalowa Wola
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Resovia
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Bytovia Bytów ? - ? Gryf Wejherowo
II liga 13 czerwca
17:00 Pogoń Siedlce ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Błękitni Stargard
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Elbląg
17:00 Resovia ? - ? Górnik Łęczna
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Skra Częstochowa
17:00 GKS Katowice ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Widzew Łódź ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 Elana Toruń ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Górnik Polkowice ? - ? Lech II Poznań
II liga 17 czerwca
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Lech II Poznań ? - ? Elana Toruń
17:00 Garbarnia Kraków ? - ? Widzew Łódź
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? GKS Katowice
17:00 Skra Częstochowa ? - ? Resovia
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Gryf Wejherowo
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Bytovia Bytów

II liga 20 czerwca
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Bytovia Bytów ? - ? Olimpia Elbląg
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Górnik Łęczna
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Skra Częstochowa
17:00 Resovia ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 GKS Katowice ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Widzew Łódź ? - ? Lech II Poznań
17:00 Elana Toruń ? - ? Górnik Polkowice
II liga 27 czerwca
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Pogoń Siedlce ? - ? Elana Toruń
17:00 Górnik Polkowice ? - ? Widzew Łódź
17:00 Lech II Poznań ? - ? GKS Katowice
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? Resovia
17:00 Stal Rzeszów ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Skra Częstochowa ? - ? Gryf Wejherowo
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Błękitni Stargard
II liga 1 lipca
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Górnik Łęczna
17:00 Bytovia Bytów ? - ? Skra Częstochowa
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 Resovia ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Lech II Poznań
17:00 GKS Katowice ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Widzew Łódź ? - ? Elana Toruń

II liga 4 lipca
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Pogoń Siedlce ? - ? Widzew Łódź
17:00 Elana Toruń ? - ? GKS Katowice
17:00 Lech II Poznań ? - ? Resovia
17:00 Garbarnia Kraków ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? Gryf Wejherowo
17:00 Stal Rzeszów ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Skra Częstochowa ? - ? Błękitni Stargard
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Olimpia Elbląg
II liga 11 lipca
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Skra Częstochowa
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Bytovia Bytów ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Lech II Poznań
17:00 Resovia ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Elana Toruń
17:00 GKS Katowice ? - ? Widzew Łódź
II liga 16 lipca
17:00 Pogoń Siedlce ? - ? GKS Katowice
17:00 Widzew Łódź ? - ? Stal Stalowa Wola
17:00 Elana Toruń ? - ? Resovia
17:00 Górnik Polkowice ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Lech II Poznań ? - ? Gryf Wejherowo
17:00 Garbarnia Kraków ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? Błękitni Stargard
17:00 Stal Rzeszów ? - ? Olimpia Elbląg
17:00 Skra Częstochowa ? - ? Górnik Łęczna

II liga 19 lipca
17:00 Skra Częstochowa ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 Górnik Łęczna ? - ? Stal Rzeszów
17:00 Olimpia Elbląg ? - ? Legionovia Legionowo
17:00 Błękitni Stargard ? - ? Garbarnia Kraków
17:00 Bytovia Bytów ? - ? Lech II Poznań
17:00 Gryf Wejherowo ? - ? Górnik Polkowice
17:00 Znicz Pruszków ? - ? Elana Toruń
17:00 Resovia ? - ? Widzew Łódź
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? GKS Katowice
II liga 25 lipca
17:00 Stal Stalowa Wola ? - ? Pogoń Siedlce
17:00 GKS Katowice ? - ? Resovia
17:00 Widzew Łódź ? - ? Znicz Pruszków
17:00 Elana Toruń ? - ? Gryf Wejherowo
17:00 Górnik Polkowice ? - ? Bytovia Bytów
17:00 Lech II Poznań ? - ? Błękitni Stargard
17:00 Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
17:00 Legionovia Legionowo ? - ? Górnik Łęczna
17:00 Stal Rzeszów ? - ? Skra Częstochowa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem