https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


O nas

Portal podkarpacieLIVE.pl - piłkarskie wyniki na żywo powstał w lipcu 2009 roku. Od tego czasu na naszej stronie znaleźć możecie wszelkie informacje o podkarpackiej piłce nożnej, a także wyniki meczów piłkarskich aż do klasy C.
 
Przez lata wiele się u nas zmieniało i cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu. O tym jak nasz portal wyglądał przed laty możecie poczytać (i zobaczyć na zdjęciach) tutaj: PodkarpacieLIVE w nowej odsłonie. Zobacz jak się zmienialiśmy [ZDJĘCIA]
 
Tylko u nas znajdziecie najświeższe informacje o meczach sparingowych podkarpackich drużyn od II ligi do klas okręgowych oraz najszybsze newsy dotyczące sytuacji w klubach. Transfery, zmiany kadrowe, bieżące informacje o treningach i przygotowaniach do sezonu.
 
W trakcie rozgrywek na podkarpacieLIVE.pl znajdziecie relacje i fotogalerie z meczów piłkarskich od II do IV ligi oraz materiały wideo.
 
Uwaga!
 
Właścicielem portalu jest spółka zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Wszelkie treści oraz reklamy promujące firmy bukmacherskie nie działające na polskim rynku skierowane są tylko i wyłącznie do posługujących się językiem polskim mieszkańców państw w których zakłady wzajemne online i gra w kasynie przez internet są legalne. Bardzo byśmy chcieli żebyś z nami został, ale jeżeli nie jesteś mieszkańcem takiego kraju - niezwłocznie opuść nasz serwis.
 
Zakłady bukmacherskie są dozwolone jedynie dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.