Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
12. kolejka - Dębica > Klasa A · sezon 2026/2027 2026-11-07

LKS Żyraków - Team Przecław (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu LKS Żyraków - Team Przecław w ramach 12. kolejki - Dębica > Klasa A. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz LKS Żyraków - Team Przecław, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań LKS Żyraków vs. Team Przecław, informacje o pozostałych meczach 12. kolejki - Dębica > Klasa A oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 5 bezpośrednich spotkań

LKS Żyraków 2 wygrane (40%)
Team Przecław 2 wygrane (40%)
LKS Żyraków 1 remis (20%) Team Przecław
2020/2021
18:00 26.05.2021
Team Przecław
LKS Żyraków
14:00 11.10.2020
LKS Żyraków
Team Przecław
2019/2020
14:00 13.10.2019
LKS Żyraków
Team Przecław
2018/2019
17:00 11.05.2019
LKS Żyraków
Team Przecław
16:00 06.10.2018
Team Przecław
LKS Żyraków

Dębica > Klasa A - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 7-0
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 3 1 0 0 2-0
4 1 3 1 0 0 2-0
5 1 3 1 0 0 3-2
6 1 3 1 0 0 2-1
7 1 1 0 1 0 0-0
8 1 1 0 1 0 0-0
9 1 0 0 0 1 2-3
10 1 0 0 0 1 1-2
11 1 0 0 0 1 0-2
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 0-4
14 1 0 0 0 1 0-7
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa A - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 4-0
2 1 3 1 0 0 3-2
3 1 1 0 1 0 0-0
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 1 0 0 0 1 1-2
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 0-2
14 1 0 0 0 1 0-7
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa A - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 7-0
2 1 3 1 0 0 2-0
3 1 3 1 0 0 2-0
4 1 3 1 0 0 2-1
5 1 1 0 1 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
13 1 0 0 0 1 2-3
14 1 0 0 0 1 0-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
LKS Żyraków - ostatnie mecze
2026/2027 · Dębica > Klasa A
14:00 22.08.2026
LKS Żyraków
LKS Łopuchowa
W
Team Przecław - ostatnie mecze
2026/2027 · Dębica > Klasa A
17:00 22.08.2026
LKS Nagoszyn
Team Przecław
W
LKS Żyraków - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Dębica > Klasa A
14:00 22.08.2026
LKS Żyraków
LKS Łopuchowa
W
Team Przecław - ostatnie mecze na wyjezdzie
2026/2027 · Dębica > Klasa A
17:00 22.08.2026
LKS Nagoszyn
Team Przecław
W

Mecz LKS Żyraków - Team Przecław (Dębica > Klasa A)

Spotkanie pomiędzy LKS Żyraków i Team Przecław rozegrane zostanie w ramach Dębica > Klasa A (12. kolejki - Dębica > Klasa A).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu LKS Żyraków vs Team Przecław

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Dębica > Klasa A - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu LKS Żyraków lub Team Przecław - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: LKS Żyraków vs Team Przecław

Mecz LKS Żyraków - Team Przecław odbędzie się w ramach 12. kolejki - Dębica > Klasa A. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 07 listopada 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

LKS Żyraków przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Dębica > Klasa A przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Team Przecław.

Dębica > Klasa A - sytuacja w tabeli

Przed meczami 12. kolejki - Dębica > Klasa A gospodarze (LKS Żyraków) zajmują 7. miejsce w tabeli. Goście (Team Przecław) plasują się na 4. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

LKS Żyraków vs. Team Przecław - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu LKS Żyraków - Team Przecław znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: LKS Żyraków vs. Team Przecław - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu LKS Żyraków vs. Team Przecław albo innych spotkań Dębica > Klasa A na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.