https://bilety.cwks-resovia.pl/


Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KSTŁK Stalowa Wola 9 25 8 1 0 54 6 48
2 Orzeł Rudnik 8 21 7 0 1 25 4 21
3 LZS Zbydniów 9 19 6 1 2 25 14 11
4 Sanna Zaklików 9 15 5 0 4 21 26 -5
5 LZS Kotowa Wola 8 15 5 0 3 30 16 14
6 LZS Turbia 9 14 4 2 3 15 20 -5
7 Łęg Stany 8 12 4 0 4 24 18 6
8 LZS Przędzel 8 11 3 2 3 20 21 -1
9 Herosi Krzaki-Słomiana 8 10 3 1 4 16 22 -6
10 Milenium Bieliny 9 9 3 0 6 20 29 -9
11 Orzeł Glinianka 10 9 3 0 7 16 29 -13
12 KP Zarzecze 8 7 2 1 5 16 23 -7
13 WKS Kurzyna 9 6 2 0 7 17 42 -25
14 Huragan Zdziechowice 8 3 1 0 7 10 39 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 14/15 sierpnia
KP Zarzecze 3 - 2 Orzeł Glinianka
LZS Przędzel 3 - 0 * WKS Kurzyna
Orzeł Rudnik 3 - 0 Sanna Zaklików
Milenium Bieliny 4 - 2 Huragan Zdziechowice
LZS Zbydniów 2 - 1 LZS Kotowa Wola
KSTŁK Stalowa Wola 6 - 2 Łęg Stany

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 21/22 sierpnia
LZS Kotowa Wola 1 - 6 KSTŁK Stalowa Wola
Milenium Bieliny 3 - 5 Sanna Zaklików
WKS Kurzyna 1 - 2 Orzeł Rudnik
Orzeł Glinianka 3 - 0 LZS Przędzel
LZS Turbia 2 - 1 Herosi Krzaki-Słomiana
Huragan Zdziechowice 1 - 3 LZS Zbydniów
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 28/29 sierpnia
Orzeł Rudnik 0 - 1 Orzeł Glinianka
Milenium Bieliny 4 - 3 WKS Kurzyna
LZS Zbydniów 8 - 2 Sanna Zaklików
KSTŁK Stalowa Wola 11 - 0 Huragan Zdziechowice
Łęg Stany 1 - 4 LZS Kotowa Wola
KP Zarzecze 0 - 2 LZS Turbia
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 4/5 września
Huragan Zdziechowice 3 - 0 * Łęg Stany
KSTŁK Stalowa Wola 5 - 1 Sanna Zaklików
WKS Kurzyna 1 - 2 LZS Zbydniów
Orzeł Glinianka 0 - 5 * Milenium Bieliny
LZS Turbia 4 - 4 LZS Przędzel
Herosi Krzaki-Słomiana 2 - 2 KP Zarzecze
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 11/12 września
Orzeł Rudnik 5 - 0 LZS Turbia
KSTŁK Stalowa Wola 14 - 1 WKS Kurzyna
LZS Zbydniów 5 - 0 Orzeł Glinianka
Łęg Stany 0 - 3 * Sanna Zaklików
LZS Kotowa Wola 5 - 1 Huragan Zdziechowice
LZS Przędzel 3 - 4 Herosi Krzaki-Słomiana
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 18/19 września
LZS Kotowa Wola 2 - 4 Sanna Zaklików
LZS Turbia 5 - 0 Milenium Bieliny
WKS Kurzyna 0 - 7 Łęg Stany
KP Zarzecze 4 - 5 LZS Przędzel
Orzeł Glinianka 0 - 3 KSTŁK Stalowa Wola
Herosi Krzaki-Słomiana 0 - 2 Orzeł Rudnik
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 25/26 września
Orzeł Rudnik 6 - 2 KP Zarzecze
Milenium Bieliny 2 - 3 Herosi Krzaki-Słomiana
LZS Zbydniów 0 - 2 LZS Turbia
Łęg Stany 3 - 1 Orzeł Glinianka
LZS Kotowa Wola 8 - 1 WKS Kurzyna
Huragan Zdziechowice 0 - 3 Sanna Zaklików

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 2/3 października
WKS Kurzyna 7 - 2 Huragan Zdziechowice
Orzeł Glinianka 1 - 6 LZS Kotowa Wola
LZS Przędzel 0 - 3 Orzeł Rudnik
KP Zarzecze 3 - 0 Milenium Bieliny
LZS Turbia 0 - 0 KSTŁK Stalowa Wola
Herosi Krzaki-Słomiana 5 - 2 LZS Zbydniów
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 9/10 października
Milenium Bieliny 2 - 4 LZS Przędzel
LZS Zbydniów 2 - 1 KP Zarzecze
Huragan Zdziechowice 1 - 6 Orzeł Glinianka
WKS Kurzyna 3 - 0 Sanna Zaklików
Łęg Stany 7 - 0 LZS Turbia
KSTŁK Stalowa Wola 5 - 0 Herosi Krzaki-Słomiana
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 16/17 października
KP Zarzecze 1 - 4 KSTŁK Stalowa Wola
Orzeł Rudnik 4 - 0 Milenium Bieliny
Orzeł Glinianka 2 - 3 Sanna Zaklików
Herosi Krzaki-Słomiana 1 - 4 Łęg Stany
LZS Przędzel 1 - 1 LZS Zbydniów
LZS Turbia 0 - 3 LZS Kotowa Wola
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 23/24 października
LZS Zbydniów ? - ? Orzeł Rudnik
LZS Kotowa Wola ? - ? Herosi Krzaki-Słomiana
WKS Kurzyna ? - ? Orzeł Glinianka
Łęg Stany ? - ? KP Zarzecze
Huragan Zdziechowice ? - ? LZS Turbia
KSTŁK Stalowa Wola ? - ? LZS Przędzel
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 30/31 października
LZS Turbia ? - ? Sanna Zaklików
Herosi Krzaki-Słomiana ? - ? Huragan Zdziechowice
KP Zarzecze ? - ? LZS Kotowa Wola
LZS Przędzel ? - ? Łęg Stany
Orzeł Rudnik ? - ? KSTŁK Stalowa Wola
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 6/7 listopada
KSTŁK Stalowa Wola ? - ? Milenium Bieliny
Łęg Stany ? - ? Orzeł Rudnik
LZS Kotowa Wola ? - ? LZS Przędzel
Huragan Zdziechowice ? - ? KP Zarzecze
Sanna Zaklików ? - ? Herosi Krzaki-Słomiana
WKS Kurzyna ? - ? LZS Turbia

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 11 listopada
LZS Turbia ? - ? Orzeł Glinianka
Herosi Krzaki-Słomiana ? - ? WKS Kurzyna
KP Zarzecze ? - ? Sanna Zaklików
LZS Przędzel ? - ? Huragan Zdziechowice
Orzeł Rudnik ? - ? LZS Kotowa Wola
Milenium Bieliny ? - ? Łęg Stany
LZS Zbydniów ? - ? KSTŁK Stalowa Wola
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 13/14 listopada
Łęg Stany ? - ? LZS Zbydniów
LZS Kotowa Wola ? - ? Milenium Bieliny
Huragan Zdziechowice ? - ? Orzeł Rudnik
Sanna Zaklików ? - ? LZS Przędzel
WKS Kurzyna ? - ? KP Zarzecze
Orzeł Glinianka ? - ? Herosi Krzaki-Słomiana

Inne terminarze / wyniki