Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strug Tyczyn 7 19 6 1 0 19 3 16
2 Sokół Sokołów Małopolski 7 18 6 0 1 22 8 14
3 Resovia II 7 16 5 1 1 20 5 15
4 KS Zaczernie 7 14 4 2 1 21 7 14
5 Włókniarz Rakszawa 7 13 4 1 2 20 8 12
6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 13 4 1 2 10 8 2
7 Błażowianka Błażowa 7 10 3 1 3 12 9 3
8 Jedność Niechobrz 7 10 3 1 3 10 12 -2
9 Sawa Sonina 7 9 3 0 4 12 19 -7
10 Strumyk Malawa 7 9 3 0 4 15 18 -3
11 KS Przybyszówka Rzeszów 7 9 3 0 4 14 17 -3
12 Leśna Wólka Podleśna 7 6 2 0 5 7 17 -10
13 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 6 2 0 5 11 24 -13
14 Iskra Zgłobień 7 4 1 1 5 11 21 -10
15 LKS Wola Dalsza 7 4 1 1 5 8 25 -17
16 Plantator Nienadówka 7 2 0 2 5 7 18 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 13/14 sierpnia
Strug Tyczyn 2 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 Resovia II
Sawa Sonina 1 - 7 Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie 6 - 2 LKS Wola Dalsza
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 Jedność Niechobrz
Iskra Zgłobień 1 - 4 Leśna Wólka Podleśna
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 1 Błażowianka Błażowa
Strumyk Malawa 3 - 0 Plantator Nienadówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 20/21 sierpnia
KS Przybyszówka Rzeszów 6 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Włókniarz Rakszawa 3 - 2 Błażowianka Błażowa
Resovia II 5 - 0 Sokół Sokołów Małopolski
LKS Wola Dalsza 0 - 0 Iskra Zgłobień
Jedność Niechobrz 0 - 0 KS Zaczernie
Plantator Nienadówka 1 - 3 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 3 - 1 Strumyk Malawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Leśna Wólka Podleśna
3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 27/28 sierpnia
KS Zaczernie 7 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 2 LKS Wola Dalsza
Strumyk Malawa 2 - 1 Włókniarz Rakszawa
Sokół Sokołów Małopolski 1 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Błażowianka Błażowa 0 - 0 Resovia II
Strug Tyczyn 2 - 0 Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 - 2 Plantator Nienadówka
Iskra Zgłobień 1 - 2 Jedność Niechobrz
4. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 3/4 września
Włókniarz Rakszawa 2 - 3 Resovia II
KS Przybyszówka Rzeszów 3 - 0 Iskra Zgłobień
LKS Wola Dalsza 0 - 9 Sokół Sokołów Małopolski
Jedność Niechobrz 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Strumyk Malawa 1 - 5 Strug Tyczyn
Plantator Nienadówka 0 - 0 KS Zaczernie
Leśna Wólka Podleśna 0 - 3 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 3 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 10/11 września
KS Zaczernie 3 - 0 Sawa Sonina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 3 KS Przybyszówka Rzeszów
Błażowianka Błażowa 0 - 1 LKS Wola Dalsza
Iskra Zgłobień 5 - 4 Plantator Nienadówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 1 Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 1 Jedność Niechobrz
Resovia II 5 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Strug Tyczyn 0 - 0 Włókniarz Rakszawa
6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 17/18 września
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
Włókniarz Rakszawa 4 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Jedność Niechobrz 1 - 4 Błażowianka Błażowa
Plantator Nienadówka 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
LKS Wola Dalsza 2 - 4 Resovia II
Strumyk Malawa 3 - 4 KS Zaczernie
Sawa Sonina 4 - 1 Iskra Zgłobień
Strug Tyczyn 5 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 24/25 września
KS Zaczernie 1 - 2 Strug Tyczyn
Resovia II 3 - 0 Jedność Niechobrz
LKS Wola Dalsza 1 - 3 Leśna Wólka Podleśna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 1 Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 3 Włókniarz Rakszawa
Iskra Zgłobień 3 - 4 Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Plantator Nienadówka
Błażowianka Błażowa 2 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 1/2 października
Włókniarz Rakszawa ? - ? LKS Wola Dalsza
Jedność Niechobrz ? - ? Leśna Wólka Podleśna
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Resovia II
Plantator Nienadówka ? - ? Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina ? - ? Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa ? - ? Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Strug Tyczyn ? - ? Iskra Zgłobień
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? KS Zaczernie
9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 8/9 października
KS Zaczernie ? - ? Włókniarz Rakszawa
Iskra Zgłobień ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski ? - ? Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa ? - ? Sawa Sonina
Resovia II ? - ? Plantator Nienadówka
Leśna Wólka Podleśna ? - ? KS Przybyszówka Rzeszów
LKS Wola Dalsza ? - ? Jedność Niechobrz
10. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 15/16 października
Włókniarz Rakszawa ? - ? Jedność Niechobrz
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? LKS Wola Dalsza
Plantator Nienadówka ? - ? Leśna Wólka Podleśna
Sawa Sonina ? - ? Resovia II
Strumyk Malawa ? - ? Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn ? - ? Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Zaczernie ? - ? Iskra Zgłobień
11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 22/23 października
Iskra Zgłobień ? - ? Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? KS Zaczernie
Sokół Sokołów Małopolski ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błażowianka Błażowa ? - ? Strug Tyczyn
Resovia II ? - ? Strumyk Malawa
Leśna Wólka Podleśna ? - ? Sawa Sonina
LKS Wola Dalsza ? - ? Plantator Nienadówka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 29/30 października
Włókniarz Rakszawa ? - ? KS Przybyszówka Rzeszów
Plantator Nienadówka ? - ? Jedność Niechobrz
Sawa Sonina ? - ? LKS Wola Dalsza
Strumyk Malawa ? - ? Leśna Wólka Podleśna
Strug Tyczyn ? - ? Resovia II
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Błażowianka Błażowa
KS Zaczernie ? - ? Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Zgłobień ? - ? Orzeł Wólka Niedźwiedzka
13. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 5/6 listopada
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Włókniarz Rakszawa
Sokół Sokołów Małopolski ? - ? Iskra Zgłobień
Błażowianka Błażowa ? - ? KS Zaczernie
Resovia II ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Leśna Wólka Podleśna ? - ? Strug Tyczyn
LKS Wola Dalsza ? - ? Strumyk Malawa
Jedność Niechobrz ? - ? Sawa Sonina

14. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 12/13 listopada
Włókniarz Rakszawa ? - ? Plantator Nienadówka
Sawa Sonina ? - ? KS Przybyszówka Rzeszów
Strumyk Malawa ? - ? Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn ? - ? LKS Wola Dalsza
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Leśna Wólka Podleśna
KS Zaczernie ? - ? Resovia II
Iskra Zgłobień ? - ? Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ? - ? Sokół Sokołów Małopolski
15. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 19/20 listopada
Sokół Sokołów Małopolski ? - ? Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa ? - ? Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Resovia II ? - ? Iskra Zgłobień
Leśna Wólka Podleśna ? - ? KS Zaczernie
LKS Wola Dalsza ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz ? - ? Strug Tyczyn
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Strumyk Malawa
Plantator Nienadówka ? - ? Sawa Sonina

Inne terminarze / wyniki