Terminarz: Krosno > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Tabela: Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Jasło 23 61 20 1 2 58 16 42
2 Start Rymanów 23 52 16 4 3 68 30 38
3 LKS Czeluśnica 23 49 15 4 4 62 25 37
4 Tempo Nienaszów 23 48 14 6 3 63 35 28
5 Przełom Besko 24 42 13 3 8 48 44 4
6 Partyzant Targowiska 23 38 12 2 9 63 35 28
7 Wiki Sanok 24 37 10 7 7 37 33 4
8 Zamczysko Mrukowa 22 36 10 6 6 29 31 -2
9 Przełęcz Dukla 24 35 11 2 11 50 47 3
10 Nafta Jedlicze 25 30 9 3 13 45 39 6
11 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 23 21 6 3 14 29 45 -16
12 Zamczysko Odrzykoń 24 21 5 6 13 18 37 -19
13 Ostoja Kołaczyce 23 11 2 5 16 23 69 -46
14 Górnik Grabownica Starzeńska 23 9 2 3 18 21 75 -54
15 LKS Skołyszyn 23 5 0 5 18 19 72 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Krosno > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 1 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 2 - 1 Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 1 - 1 Tempo Nienaszów
Partyzant Targowiska 1 - 2 Przełęcz Dukla
Czarni Jasło 1 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Wiki Sanok 0 - 3 Start Rymanów
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Skołyszyn

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa 1 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Tempo Nienaszów 5 - 1 Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn 1 - 4 Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla 2 - 2 Przełom Besko
Czarni Jasło 2 - 0 Wiki Sanok
LKS Czeluśnica 3 - 1 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów ? - ? Markiewicza Krosno
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Nafta Jedlicze 2 - 1 Przełęcz Dukla
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 1 Tempo Nienaszów
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 0 LKS Czeluśnica
Partyzant Targowiska 3 - 0 Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Zamczysko Odrzykoń
Wiki Sanok 3 - 3 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 5 - 0 LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno ? - ? Czarni Jasło
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
Tempo Nienaszów 0 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Czarni Jasło 3 - 2 Partyzant Targowiska
Zamczysko Mrukowa ? - ? Markiewicza Krosno
LKS Czeluśnica 0 - 0 Wiki Sanok
LKS Skołyszyn 0 - 6 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 2 - 1 Przełom Besko
Przełęcz Dukla 2 - 1 Ostoja Kołaczyce
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 września
Partyzant Targowiska 0 - 0 Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze 0 - 1 Start Rymanów
Wiki Sanok 3 - 1 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zamczysko Odrzykoń 2 - 1 Przełęcz Dukla
Przełom Besko 1 - 1 Czarni Jasło
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 5 Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce 4 - 4 LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Czeluśnica
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 września
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 3 Wiki Sanok
Czarni Jasło 1 - 0 Nafta Jedlicze
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne ? - ? Markiewicza Krosno
Tempo Nienaszów 4 - 2 Przełęcz Dukla
Zamczysko Mrukowa 2 - 4 Przełom Besko
LKS Skołyszyn 0 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 5 - 2 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 3 - 2 Partyzant Targowiska
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16/17 września
Przełęcz Dukla 2 - 1 LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Partyzant Targowiska 3 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zamczysko Odrzykoń 0 - 0 Start Rymanów
Wiki Sanok 1 - 3 Tempo Nienaszów
Przełom Besko 1 - 3 LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze 3 - 0 * Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 0 - 6 Czarni Jasło

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 września
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 3 Przełom Besko
Czarni Jasło 5 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 8 Partyzant Targowiska
Wiki Sanok ? - ? Markiewicza Krosno
Start Rymanów 4 - 1 Przełęcz Dukla
Tempo Nienaszów 1 - 1 LKS Skołyszyn
Zamczysko Mrukowa 2 - 1 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 4 - 2 Nafta Jedlicze
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 września/1 października
LKS Skołyszyn 3 - 3 Start Rymanów
Nafta Jedlicze 1 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska 4 - 0 Wiki Sanok
Markiewicza Krosno ? - ? Tempo Nienaszów
Przełom Besko 3 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Czeluśnica 4 - 0 Ostoja Kołaczyce
Przełęcz Dukla 1 - 2 Czarni Jasło
Zamczysko Odrzykoń 0 - 1 Zamczysko Mrukowa
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 października
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 2 Nafta Jedlicze
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło 3 - 1 LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno ? - ? Partyzant Targowiska
Zamczysko Mrukowa 4 - 2 Przełęcz Dukla
LKS Czeluśnica 2 - 1 Zamczysko Odrzykoń
Wiki Sanok 0 - 1 Przełom Besko
Tempo Nienaszów 4 - 4 Start Rymanów
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 października
Nafta Jedlicze 0 - 2 Wiki Sanok
Ostoja Kołaczyce 2 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
Przełęcz Dukla 2 - 1 LKS Czeluśnica
Partyzant Targowiska 5 - 1 Tempo Nienaszów
Przełom Besko ? - ? Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń 0 - 0 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn 1 - 2 Zamczysko Mrukowa
Start Rymanów 0 - 2 Czarni Jasło
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 października
Tempo Nienaszów 2 - 1 Czarni Jasło
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Partyzant Targowiska 4 - 0 Przełom Besko
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 3 Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno ? - ? Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa 0 - 3 Start Rymanów
Wiki Sanok 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 4 - 0 LKS Skołyszyn
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 października
Nafta Jedlicze 3 - 0 Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla 5 - 3 Górnik Grabownica Starzeńska
Czarni Jasło 1 - 0 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce ? - ? Markiewicza Krosno
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 Wiki Sanok
Przełom Besko 0 - 3 Tempo Nienaszów
Start Rymanów 2 - 1 LKS Czeluśnica
LKS Skołyszyn 1 - 4 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Wiki Sanok 2 - 1 Przełęcz Dukla
Partyzant Targowiska 6 - 0 Ostoja Kołaczyce
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 1 Start Rymanów
Markiewicza Krosno ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Tempo Nienaszów 0 - 0 Zamczysko Mrukowa
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 1 LKS Skołyszyn
Przełom Besko 3 - 1 Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica 1 - 2 Czarni Jasło
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Zamczysko Odrzykoń 0 - 4 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 3 - 1 Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn 2 - 4 Wiki Sanok
Start Rymanów 6 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Czarni Jasło 3 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla ? - ? Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze 0 - 3 Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa 2 - 2 LKS Czeluśnica
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 marca
Górnik Grabownica Starzeńska 4 - 3 Czarni Jasło
Tempo Nienaszów 0 - 3 LKS Czeluśnica
Przełęcz Dukla 1 - 2 Partyzant Targowiska
Zamczysko Odrzykoń 2 - 1 Przełom Besko
Zamczysko Mrukowa 1 - 0 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 2 - 0 Wiki Sanok
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 marca
Wiki Sanok 1 - 2 Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce 4 - 5 Tempo Nienaszów
Partyzant Targowiska 3 - 0 LKS Skołyszyn
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 1 Zamczysko Mrukowa
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze 1 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko 4 - 3 Przełęcz Dukla
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 6/7 kwietnia
Przełęcz Dukla 3 - 0 Nafta Jedlicze
Tempo Nienaszów 8 - 0 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zamczysko Odrzykoń 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 0 - 3 Wiki Sanok
LKS Czeluśnica 6 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
Start Rymanów 3 - 2 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 0 - 1 Przełom Besko
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 13/14 kwietnia
Wiki Sanok 2 - 2 LKS Czeluśnica
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce 0 - 4 Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze 4 - 1 LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska 0 - 3 Czarni Jasło
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 Tempo Nienaszów
Przełom Besko 1 - 5 Start Rymanów

20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 20/21 kwietnia
Tempo Nienaszów 4 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
Czarni Jasło 5 - 0 Przełom Besko
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 0 - 1 Wiki Sanok
Zamczysko Mrukowa 2 - 1 Partyzant Targowiska
Start Rymanów 4 - 2 Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn 0 - 2 Ostoja Kołaczyce
Przełęcz Dukla 2 - 0 Zamczysko Odrzykoń
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 27/28 kwietnia
Przełęcz Dukla 3 - 1 Tempo Nienaszów
Wiki Sanok 2 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Nafta Jedlicze 0 - 2 Czarni Jasło
Partyzant Targowiska 0 - 3 LKS Czeluśnica
Zamczysko Odrzykoń 3 - 0 LKS Skołyszyn
Przełom Besko 3 - 2 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 0 - 2 Start Rymanów
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 maja
Zamczysko Mrukowa 3 - 3 Nafta Jedlicze
Tempo Nienaszów 1 - 1 Wiki Sanok
LKS Skołyszyn 1 - 5 Przełęcz Dukla
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Partyzant Targowiska
Czarni Jasło 3 - 0 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 3 - 1 Przełom Besko
Start Rymanów 6 - 1 Zamczysko Odrzykoń
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 maja
LKS Skołyszyn 1 - 4 Tempo Nienaszów
Przełęcz Dukla 1 - 4 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 Czarni Jasło
Partyzant Targowiska 4 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
Nafta Jedlicze 2 - 4 LKS Czeluśnica
Przełom Besko 4 - 0 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce ? - ? Zamczysko Mrukowa
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 18/19 maja
Wiki Sanok 4 - 4 Partyzant Targowiska
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 3 Przełom Besko
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 1 Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce 0 - 6 LKS Czeluśnica
Czarni Jasło 3 - 0 Przełęcz Dukla
Zamczysko Mrukowa 1 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 5 - 0 LKS Skołyszyn
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25/26 maja
Nafta Jedlicze 9 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Skołyszyn 0 - 2 Czarni Jasło
Zamczysko Odrzykoń 1 - 4 LKS Czeluśnica
Start Rymanów 3 - 5 Tempo Nienaszów
Przełęcz Dukla 1 - 1 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 1 - 1 Wiki Sanok
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne

26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 maja
Wiki Sanok 2 - 0 Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa ? - ? LKS Skołyszyn
Tempo Nienaszów ? - ? Partyzant Targowiska
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Czarni Jasło ? - ? Start Rymanów
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica ? - ? Przełęcz Dukla
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1/2 czerwca
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Przełęcz Dukla ? - ? MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Jasło ? - ? Tempo Nienaszów
Start Rymanów ? - ? Zamczysko Mrukowa
LKS Skołyszyn ? - ? LKS Czeluśnica
Przełom Besko ? - ? Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce ? - ? Wiki Sanok
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 8/9 czerwca
Tempo Nienaszów ? - ? Przełom Besko
Partyzant Targowiska ? - ? Nafta Jedlicze
Wiki Sanok ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Przełęcz Dukla
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne ? - ? LKS Skołyszyn
LKS Czeluśnica ? - ? Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa ? - ? Czarni Jasło
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 czerwca
Zamczysko Mrukowa ? - ? Tempo Nienaszów
Czarni Jasło ? - ? LKS Czeluśnica
Start Rymanów ? - ? MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Przełęcz Dukla ? - ? Wiki Sanok
Ostoja Kołaczyce ? - ? Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze ? - ? Przełom Besko
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? Przełom Besko
Tempo Nienaszów ? - ? Nafta Jedlicze
Partyzant Targowiska ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Wiki Sanok ? - ? LKS Skołyszyn
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Start Rymanów
MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne ? - ? Czarni Jasło
LKS Czeluśnica ? - ? Zamczysko Mrukowa

Pozostałe terminarze: