https://www.dikyspray.pl/


Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 25 71 23 2 0 95 15 80
2 Start Rymanów 25 54 17 3 5 70 22 48
3 Cosmos Nowotaniec 23 53 17 2 4 87 24 63
4 Tempo Nienaszów 25 51 15 6 4 66 31 35
5 Zamczysko Odrzykoń 25 46 13 7 5 52 33 19
6 Przełom Besko 25 40 11 7 7 59 35 24
7 Przełęcz Dukla 25 40 11 7 7 42 41 1
8 Markiewicza Krosno 25 39 11 6 8 56 39 17
9 Wisłok Sieniawa 25 34 8 10 7 38 30 8
10 Ostoja Kołaczyce 25 30 8 6 11 34 48 -14
11 Kotwica Korczyna 25 30 8 6 11 47 62 -15
12 Nafta Jedlicze 25 29 8 5 12 35 56 -21
13 Grabowianka Grabówka 24 27 7 6 11 46 73 -27
14 Orzeł Faliszówka 25 26 7 5 13 37 46 -9
15 Beskid Posada Górna 25 25 7 4 14 42 81 -39
16 Szarotka Uherce 25 23 5 8 12 37 62 -25
17 LKS Czeluśnica 25 21 6 3 16 30 62 -32
18 LKS Skołyszyn 24 19 4 7 13 32 66 -34
19 Iskra Przysietnica 25 17 4 5 16 25 65 -40
20 Brzozovia Brzozów 25 14 3 5 17 33 72 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25/26 lipca
Beskid Posada Górna 4 - 2 Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze 0 - 2 Markiewicza Krosno
LKS Czeluśnica 0 - 2 Przełęcz Dukla
Przełom Besko 2 - 0 Brzozovia Brzozów
Grabowianka Grabówka 0 - 3 Wisłok Sieniawa
Cosmos Nowotaniec 0 - 2 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Start Rymanów 1 - 0 Orzeł Faliszówka
LKS Skołyszyn 0 - 1 Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce 2 - 2 Zamczysko Odrzykoń

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1/2 sierpnia
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2 - 0 Przełom Besko
Wisłok Sieniawa 0 - 2 Przełęcz Dukla
Orzeł Faliszówka 2 - 0 Beskid Posada Górna
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna 2 - 1 LKS Czeluśnica
Brzozovia Brzozów 0 - 1 Start Rymanów
Grabowianka Grabówka 2 - 5 Cosmos Nowotaniec
Iskra Przysietnica 3 - 0 Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów 3 - 0 Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno 1 - 1 Szarotka Uherce
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 8/9 sierpnia
Start Rymanów 1 - 1 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze 2 - 0 Orzeł Faliszówka
Przełęcz Dukla 1 - 1 Kotwica Korczyna
LKS Czeluśnica 2 - 0 Iskra Przysietnica
Beskid Posada Górna 4 - 4 Brzozovia Brzozów
Przełom Besko 4 - 0 Grabowianka Grabówka
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Wisłok Sieniawa
LKS Skołyszyn 0 - 0 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 1 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Szarotka Uherce 1 - 3 Tempo Nienaszów
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 sierpnia
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 7 - 0 Beskid Posada Górna
Orzeł Faliszówka 3 - 1 Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów 3 - 2 LKS Skołyszyn
Zamczysko Odrzykoń 3 - 0 LKS Czeluśnica
Wisłok Sieniawa 4 - 3 Kotwica Korczyna
Brzozovia Brzozów 4 - 4 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 3 - 2 Start Rymanów
Cosmos Nowotaniec 5 - 1 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 1 - 1 Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 22/23 sierpnia
LKS Czeluśnica 2 - 3 Markiewicza Krosno
Beskid Posada Górna 8 - 0 Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze 1 - 5 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełom Besko 1 - 1 Wisłok Sieniawa
Start Rymanów 0 - 2 Cosmos Nowotaniec
LKS Skołyszyn 3 - 0 Orzeł Faliszówka
Kotwica Korczyna 3 - 0 Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce 4 - 5 Tempo Nienaszów
Przełęcz Dukla 1 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Szarotka Uherce 1 - 1 Brzozovia Brzozów
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 29/30 sierpnia
Orzeł Faliszówka 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 6 - 0 Szarotka Uherce
Zamczysko Odrzykoń 1 - 1 Kotwica Korczyna
Wisłok Sieniawa 0 - 1 Iskra Przysietnica
Przełom Besko 1 - 2 Start Rymanów
Brzozovia Brzozów 1 - 2 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 4 - 0 Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec 1 - 2 Beskid Posada Górna
Markiewicza Krosno 2 - 1 Przełęcz Dukla
Tempo Nienaszów 1 - 0 LKS Czeluśnica
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 5/6 września
LKS Czeluśnica 0 - 0 Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze 2 - 5 Cosmos Nowotaniec
Beskid Posada Górna 2 - 2 Przełom Besko
Start Rymanów 2 - 0 Wisłok Sieniawa
LKS Skołyszyn 2 - 7 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna 1 - 3 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 1 - 0 Brzozovia Brzozów
Przełęcz Dukla 1 - 3 Tempo Nienaszów
Szarotka Uherce 4 - 4 Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica 0 - 2 Zamczysko Odrzykoń

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 września
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2 - 1 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Faliszówka 1 - 1 Przełęcz Dukla
Przełom Besko 1 - 1 Nafta Jedlicze
Brzozovia Brzozów 2 - 0 LKS Czeluśnica
Grabowianka Grabówka 1 - 0 LKS Skołyszyn
Cosmos Nowotaniec 6 - 0 Szarotka Uherce
Start Rymanów 8 - 0 Beskid Posada Górna
Wisłok Sieniawa 2 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno 4 - 1 Iskra Przysietnica
Tempo Nienaszów 4 - 1 Kotwica Korczyna
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 września
Nafta Jedlicze 0 - 6 Start Rymanów
LKS Czeluśnica 0 - 5 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Beskid Posada Górna 0 - 2 Wisłok Sieniawa
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Markiewicza Krosno
LKS Skołyszyn 0 - 7 Cosmos Nowotaniec
Kotwica Korczyna 2 - 2 Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 4 - 1 Brzozovia Brzozów
Szarotka Uherce 1 - 3 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 1 - 2 Tempo Nienaszów
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 wrześna
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Ostoja Kołaczyce
Beskid Posada Górna 3 - 1 Nafta Jedlicze
Wisłok Sieniawa 7 - 2 Markiewicza Krosno
Orzeł Faliszówka 1 - 0 Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów 1 - 6 Kotwica Korczyna
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2 - 2 Przełęcz Dukla
Grabowianka Grabówka 3 - 3 LKS Czeluśnica
Start Rymanów 3 - 0 Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów 4 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko 6 - 0 LKS Skołyszyn
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3/4 października
Nafta Jedlicze 1 - 1 Wisłok Sieniawa
LKS Czeluśnica 0 - 7 Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla 3 - 0 Grabowianka Grabówka
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Orzeł Faliszówka
LKS Skołyszyn 1 - 5 Start Rymanów
Kotwica Korczyna 2 - 4 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce 4 - 1 Beskid Posada Górna
Iskra Przysietnica 1 - 1 Brzozovia Brzozów
Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 1 - 1 Tempo Nienaszów
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 10/11 października
Nafta Jedlicze 1 - 1 Szarotka Uherce
Wisłok Sieniawa 0 - 0 Tempo Nienaszów
Beskid Posada Górna 2 - 4 LKS Skołyszyn
Orzeł Faliszówka 1 - 2 Markiewicza Krosno
Start Rymanów 4 - 0 Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko 7 - 1 LKS Czeluśnica
Cosmos Nowotaniec 6 - 1 Przełęcz Dukla
Brzozovia Brzozów 3 - 5 Zamczysko Odrzykoń
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 5 - 1 Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka 2 - 2 Kotwica Korczyna
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 17/18 października
LKS Czeluśnica 1 - 4 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Tempo Nienaszów 2 - 0 Orzeł Faliszówka
LKS Skołyszyn 1 - 2 Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla 3 - 4 Przełom Besko
Kotwica Korczyna 1 - 1 Cosmos Nowotaniec
Markiewicza Krosno 8 - 1 Brzozovia Brzozów
Szarotka Uherce 2 - 1 Wisłok Sieniawa
Iskra Przysietnica 2 - 3 Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Beskid Posada Górna

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 24/25 października
Beskid Posada Górna 1 - 3 LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze 1 - 3 Ostoja Kołaczyce
Wisłok Sieniawa 4 - 2 Orzeł Faliszówka
Brzozovia Brzozów 3 - 1 Tempo Nienaszów
Cosmos Nowotaniec 10 - 0 Iskra Przysietnica
Przełom Besko 0 - 1 Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce 1 - 1 LKS Skołyszyn
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3 - 1 Markiewicza Krosno
Grabowianka Grabówka 1 - 6 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 1 - 1 Przełęcz Dukla
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 31 października
Tempo Nienaszów 1 - 3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn 1 - 1 Wisłok Sieniawa
Ostoja Kołaczyce 2 - 2 Szarotka Uherce
LKS Czeluśnica 0 - 3 Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla 4 - 1 Beskid Posada Górna
Kotwica Korczyna 4 - 3 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 2 - 1 Cosmos Nowotaniec
Orzeł Faliszówka 5 - 0 Brzozovia Brzozów
Iskra Przysietnica 1 - 6 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 6 - 0 Grabowianka Grabówka
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 listopada
Wisłok Sieniawa 2 - 1 Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze 0 - 2 Przełęcz Dukla
Beskid Posada Górna 1 - 1 Kotwica Korczyna
Start Rymanów 5 - 1 Iskra Przysietnica
Przełom Besko 2 - 2 Zamczysko Odrzykoń
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 6 - 1 Orzeł Faliszówka
Grabowianka Grabówka 0 - 4 Tempo Nienaszów
Szarotka Uherce 2 - 3 LKS Czeluśnica
LKS Skołyszyn 2 - 2 Ostoja Kołaczyce
Cosmos Nowotaniec 3 - 1 Markiewicza Krosno
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11 listopada
Zamczysko Odrzykoń 3 - 1 Start Rymanów
Markiewicza Krosno 2 - 3 Przełom Besko
Przełęcz Dukla 2 - 0 Szarotka Uherce
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Wisłok Sieniawa
Kotwica Korczyna 3 - 0 Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica 2 - 3 Beskid Posada Górna
Tempo Nienaszów 1 - 1 Cosmos Nowotaniec
Orzeł Faliszówka 4 - 2 Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów 0 - 3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
LKS Czeluśnica 2 - 4 LKS Skołyszyn
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 listopada
Beskid Posada Górna 1 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 4 - 0 Markiewicza Krosno
Przełom Besko 1 - 1 Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 LKS Czeluśnica
Wisłok Sieniawa 0 - 3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Grabowianka Grabówka 6 - 1 Brzozovia Brzozów
Cosmos Nowotaniec 5 - 1 Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze 1 - 0 Iskra Przysietnica
Szarotka Uherce 4 - 1 Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn 0 - 3 Przełęcz Dukla
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 listopada
LKS Czeluśnica 1 - 3 Wisłok Sieniawa
Tempo Nienaszów 1 - 1 Start Rymanów
Orzeł Faliszówka 1 - 2 Przełom Besko
Przełęcz Dukla 0 - 1 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń 0 - 2 Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna 5 - 2 LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica 0 - 1 Szarotka Uherce
Markiewicza Krosno 2 - 2 Beskid Posada Górna
Brzozovia Brzozów 0 - 2 Cosmos Nowotaniec
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3 - 0 Grabowianka Grabówka

20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 13/14 marca
Przełęcz Dukla 1 - 0 LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka 0 - 1 Start Rymanów
Iskra Przysietnica 2 - 2 LKS Skołyszyn
Wisłok Sieniawa 2 - 2 Grabowianka Grabówka
Zamczysko Odrzykoń 0 - 1 Szarotka Uherce
Brzozovia Brzozów 1 - 1 Przełom Besko
Tempo Nienaszów 4 - 1 Beskid Posada Górna
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3 - 0 * Cosmos Nowotaniec
Markiewicza Krosno 1 - 2 Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna 1 - 3 Ostoja Kołaczyce
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 20/21 marca
Szarotka Uherce 0 - 1 Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze 1 - 1 Tempo Nienaszów
Beskid Posada Górna 3 - 1 Orzeł Faliszówka
Start Rymanów 5 - 0 Brzozovia Brzozów
Cosmos Nowotaniec ? - ? Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 0 - 0 Wisłok Sieniawa
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn 3 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko 0 - 3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
LKS Czeluśnica 2 - 1 Kotwica Korczyna
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 27/28 marca
Wisłok Sieniawa ? - ? Cosmos Nowotaniec
Orzeł Faliszówka ? - ? Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka ? - ? Przełom Besko
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Start Rymanów
Brzozovia Brzozów ? - ? Beskid Posada Górna
Kotwica Korczyna ? - ? Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Skołyszyn
Tempo Nienaszów ? - ? Szarotka Uherce
Iskra Przysietnica ? - ? LKS Czeluśnica
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3 kwietnia
Kotwica Korczyna ? - ? Wisłok Sieniawa
Przełęcz Dukla ? - ? Iskra Przysietnica
LKS Czeluśnica ? - ? Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn ? - ? Tempo Nienaszów
Szarotka Uherce ? - ? Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze ? - ? Brzozovia Brzozów
Beskid Posada Górna ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełom Besko ? - ? Cosmos Nowotaniec
Start Rymanów ? - ? Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce ? - ? Markiewicza Krosno
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 10/11 kwietnia
Orzeł Faliszówka ? - ? LKS Skołyszyn
Wisłok Sieniawa ? - ? Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec ? - ? Start Rymanów
Grabowianka Grabówka ? - ? Beskid Posada Górna
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Przełęcz Dukla
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Nafta Jedlicze
Brzozovia Brzozów ? - ? Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów ? - ? Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Czeluśnica
Iskra Przysietnica ? - ? Kotwica Korczyna
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 17/18 kwietnia
Szarotka Uherce ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
LKS Czeluśnica ? - ? Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze ? - ? Grabowianka Grabówka
Beskid Posada Górna ? - ? Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla ? - ? Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna ? - ? Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn ? - ? Brzozovia Brzozów
Start Rymanów ? - ? Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce ? - ? Orzeł Faliszówka
Iskra Przysietnica ? - ? Wisłok Sieniawa

26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 24/25 kwietnia
Orzeł Faliszówka 3 - 2 LKS Czeluśnica
Wisłok Sieniawa 0 - 1 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 2 - 2 Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka 4 - 4 Szarotka Uherce
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 9 - 1 LKS Skołyszyn
Brzozovia Brzozów 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko 9 - 1 Beskid Posada Górna
Tempo Nienaszów 8 - 0 Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno 6 - 1 Kotwica Korczyna
Cosmos Nowotaniec 6 - 0 Nafta Jedlicze
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1/2 maja
Przełęcz Dukla 2 - 2 Orzeł Faliszówka
Zamczysko Odrzykoń 1 - 1 Wisłok Sieniawa
Iskra Przysietnica 1 - 6 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 1 - 6 Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce 0 - 4 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn 1 - 1 Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce 3 - 5 Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze 1 - 0 Przełom Besko
Beskid Posada Górna 1 - 0 Start Rymanów
LKS Czeluśnica 2 - 1 Brzozovia Brzozów
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 8/9 maja
Orzeł Faliszówka 7 - 1 Kotwica Korczyna
Wisłok Sieniawa 3 - 0 Beskid Posada Górna
Start Rymanów 3 - 1 Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec ? - ? LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 4 - 1 Ostoja Kołaczyce
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1 - 0 LKS Czeluśnica
Brzozovia Brzozów 3 - 4 Przełęcz Dukla
Przełom Besko 2 - 0 Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów 4 - 0 Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno 1 - 1 Zamczysko Odrzykoń
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 maja
LKS Czeluśnica 4 - 2 Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 0 - 4 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce 1 - 4 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 1 - 6 Start Rymanów
Nafta Jedlicze 8 - 1 Beskid Posada Górna
Zamczysko Odrzykoń 4 - 1 Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna 0 - 3 Brzozovia Brzozów
LKS Skołyszyn 0 - 0 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 0 - 0 Wisłok Sieniawa
Iskra Przysietnica 3 - 0 Orzeł Faliszówka
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19 maja
Cosmos Nowotaniec ? - ? LKS Czeluśnica
Wisłok Sieniawa ? - ? Nafta Jedlicze
Beskid Posada Górna ? - ? Szarotka Uherce
Przełom Besko ? - ? Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka ? - ? Przełęcz Dukla
Orzeł Faliszówka ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Tempo Nienaszów ? - ? Markiewicza Krosno
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Kotwica Korczyna
Brzozovia Brzozów ? - ? Iskra Przysietnica
Start Rymanów ? - ? LKS Skołyszyn
31. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 22/23 maja
Tempo Nienaszów ? - ? Wisłok Sieniawa
Markiewicza Krosno ? - ? Orzeł Faliszówka
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Brzozovia Brzozów
Iskra Przysietnica ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna ? - ? Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla ? - ? Cosmos Nowotaniec
LKS Czeluśnica ? - ? Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce ? - ? Start Rymanów
LKS Skołyszyn ? - ? Beskid Posada Górna
Szarotka Uherce ? - ? Nafta Jedlicze

32. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 29/30 maja
Wisłok Sieniawa ? - ? Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze ? - ? LKS Skołyszyn
Beskid Posada Górna ? - ? Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów ? - ? LKS Czeluśnica
Przełom Besko ? - ? Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec ? - ? Kotwica Korczyna
Grabowianka Grabówka ? - ? Iskra Przysietnica
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Brzozovia Brzozów ? - ? Markiewicza Krosno
Orzeł Faliszówka ? - ? Tempo Nienaszów
33. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3 czerwca
Orzeł Faliszówka ? - ? Wisłok Sieniawa
Tempo Nienaszów ? - ? Brzozovia Brzozów
Markiewicza Krosno ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica ? - ? Cosmos Nowotaniec
Kotwica Korczyna ? - ? Przełom Besko
Przełęcz Dukla ? - ? Start Rymanów
LKS Czeluśnica ? - ? Beskid Posada Górna
Ostoja Kołaczyce ? - ? Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn ? - ? Szarotka Uherce
34. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 5/6 czerwca
Wisłok Sieniawa ? - ? LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce ? - ? Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze ? - ? LKS Czeluśnica
Beskid Posada Górna ? - ? Przełęcz Dukla
Start Rymanów ? - ? Kotwica Korczyna
Przełom Besko ? - ? Iskra Przysietnica
Cosmos Nowotaniec ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Grabowianka Grabówka ? - ? Markiewicza Krosno
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Tempo Nienaszów
Brzozovia Brzozów ? - ? Orzeł Faliszówka
35. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 czerwca
Brzozovia Brzozów ? - ? Wisłok Sieniawa
Orzeł Faliszówka ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Tempo Nienaszów ? - ? Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno ? - ? Cosmos Nowotaniec
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Przełom Besko
Iskra Przysietnica ? - ? Start Rymanów
Kotwica Korczyna ? - ? Beskid Posada Górna
Przełęcz Dukla ? - ? Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica ? - ? Szarotka Uherce
Ostoja Kołaczyce ? - ? LKS Skołyszyn
36. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16 czerwca
Wisłok Sieniawa ? - ? Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn ? - ? LKS Czeluśnica
Szarotka Uherce ? - ? Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze ? - ? Kotwica Korczyna
Beskid Posada Górna ? - ? Iskra Przysietnica
Start Rymanów ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko ? - ? Markiewicza Krosno
Cosmos Nowotaniec ? - ? Tempo Nienaszów
Grabowianka Grabówka ? - ? Orzeł Faliszówka
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Brzozovia Brzozów
37. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 czerwca
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ? - ? Wisłok Sieniawa
Brzozovia Brzozów ? - ? Grabowianka Grabówka
Orzeł Faliszówka ? - ? Cosmos Nowotaniec
Tempo Nienaszów ? - ? Przełom Besko
Markiewicza Krosno ? - ? Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Beskid Posada Górna
Iskra Przysietnica ? - ? Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna ? - ? Szarotka Uherce
Przełęcz Dukla ? - ? LKS Skołyszyn
LKS Czeluśnica ? - ? Ostoja Kołaczyce

38. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 czerwca
Wisłok Sieniawa ? - ? LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce ? - ? Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn ? - ? Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce ? - ? Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Beskid Posada Górna ? - ? Markiewicza Krosno
Start Rymanów ? - ? Tempo Nienaszów
Przełom Besko ? - ? Orzeł Faliszówka
Cosmos Nowotaniec ? - ? Brzozovia Brzozów
Grabowianka Grabówka ? - ? MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

Inne terminarze / wyniki