Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Rymanów 26 62 20 2 4 77 31 46
2 Cosmos Nowotaniec 25 61 20 1 4 87 19 68
3 Czarni Jasło 26 59 19 2 5 91 40 51
4 Zamczysko Odrzykoń 26 48 15 3 8 55 32 23
5 Przełom Besko 26 48 15 3 8 55 44 11
6 Partyzant Targowiska 26 43 13 4 9 42 26 16
7 Tempo Nienaszów 25 43 12 7 6 47 30 17
8 Nafta Jedlicze 26 41 12 5 9 38 33 5
9 Markiewicza Krosno 27 39 11 6 10 32 41 -9
10 Wiki Sanok 26 36 11 3 12 47 53 -6
11 Przełęcz Dukla 26 35 11 2 13 62 50 12
12 Cisy Jabłonica Polska 26 34 10 4 12 50 69 -19
13 Zamczysko Mrukowa 26 32 10 2 14 36 45 -9
14 Grabowianka Grabówka 26 22 6 4 16 34 62 -28
15 Ostoja Kołaczyce 26 14 4 2 20 29 58 -29
16 Beskid Posada Górna 25 10 3 1 21 21 88 -67
17 Szarotka Uherce 26 6 1 3 22 20 102 -82
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 sierpnia
Markiewicza Krosno 1 - 4 Przełom Besko
Beskid Posada Górna 0 - 8 Tempo Nienaszów
Cisy Jabłonica Polska 3 - 1 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 4 - 3 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 3 - 2 Czarni Jasło
Grabowianka Grabówka 0 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Wiki Sanok 4 - 1 Przełęcz Dukla
Szarotka Uherce 0 - 1 Partyzant Targowiska

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 sierpnia
Partyzant Targowiska 2 - 0 Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze 3 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Szarotka Uherce 1 - 4 Zamczysko Mrukowa
Start Rymanów 2 - 1 Przełęcz Dukla
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko 2 - 1 Grabowianka Grabówka
Czarni Jasło 8 - 1 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Wiki Sanok
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 sierpnia
Start Rymanów 4 - 0 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 1 - 1 Partyzant Targowiska
Beskid Posada Górna 0 - 8 Zamczysko Odrzykoń
Cisy Jabłonica Polska 3 - 1 Szarotka Uherce
Wiki Sanok 2 - 4 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 3 - 7 Czarni Jasło
Cosmos Nowotaniec 10 - 1 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 2 - 1 Przełęcz Dukla
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1 września
Zamczysko Odrzykoń 0 - 1 Tempo Nienaszów
Przełom Besko 6 - 1 Beskid Posada Górna
Czarni Jasło 4 - 3 Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla 2 - 3 Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce 2 - 0 Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze 0 - 2 Start Rymanów
Szarotka Uherce 3 - 5 Wiki Sanok
Zamczysko Mrukowa 2 - 0 Cisy Jabłonica Polska
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 września
Beskid Posada Górna 1 - 3 Czarni Jasło
Cisy Jabłonica Polska 3 - 0 Partyzant Targowiska
Start Rymanów 5 - 1 Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Cosmos Nowotaniec 5 - 1 Przełęcz Dukla
Wiki Sanok 2 - 0 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 3 - 0 Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno 2 - 0 Nafta Jedlicze
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 września
Przełęcz Dukla 4 - 0 Beskid Posada Górna
Partyzant Targowiska 3 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze 3 - 3 Grabowianka Grabówka
Czarni Jasło 2 - 2 Tempo Nienaszów
Cisy Jabłonica Polska 3 - 0 Wiki Sanok
Zamczysko Mrukowa 0 - 4 Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 2 - 2 Markiewicza Krosno
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 września
Tempo Nienaszów 4 - 1 Przełęcz Dukla
Wiki Sanok 2 - 1 Partyzant Targowiska
Start Rymanów 2 - 2 Cisy Jabłonica Polska
Markiewicza Krosno 3 - 2 Zamczysko Mrukowa
Grabowianka Grabówka 4 - 1 Szarotka Uherce
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Nafta Jedlicze
Beskid Posada Górna 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń 0 - 1 Przełom Besko

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 18/19 września
Partyzant Targowiska 1 - 3 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 2 - 1 Beskid Posada Górna
Szarotka Uherce 0 - 7 Cosmos Nowotaniec
Czarni Jasło 8 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Cisy Jabłonica Polska 5 - 3 Markiewicza Krosno
Zamczysko Mrukowa 2 - 1 Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Tempo Nienaszów
Wiki Sanok 2 - 3 Start Rymanów
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25/26 września
Cosmos Nowotaniec 1 - 2 Zamczysko Mrukowa
Tempo Nienaszów 0 - 2 Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń 3 - 2 Przełęcz Dukla
Start Rymanów 3 - 0 Partyzant Targowiska
Grabowianka Grabówka 2 - 4 Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna 1 - 0 Szarotka Uherce
Przełom Besko 2 - 1 Czarni Jasło
Markiewicza Krosno 1 - 4 Wiki Sanok
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 października
Przełęcz Dukla 3 - 1 Przełom Besko
Szarotka Uherce 0 - 1 Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa 3 - 1 Beskid Posada Górna
Cisy Jabłonica Polska 2 - 8 Cosmos Nowotaniec
Wiki Sanok 1 - 1 Grabowianka Grabówka
Partyzant Targowiska 3 - 3 Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce 1 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 1 - 0 Markiewicza Krosno
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 października
Czarni Jasło 4 - 1 Przełęcz Dukla
Beskid Posada Górna 0 - 4 Cisy Jabłonica Polska
Zamczysko Odrzykoń 0 - 1 Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec 7 - 1 Wiki Sanok
Grabowianka Grabówka 1 - 7 Start Rymanów
Przełom Besko 3 - 0 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 0 - 1 Partyzant Targowiska
Tempo Nienaszów 2 - 1 Zamczysko Mrukowa
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16/17 października
Partyzant Targowiska 3 - 0 Przełęcz Dukla
Wiki Sanok 1 - 3 Beskid Posada Górna
Cisy Jabłonica Polska 1 - 6 Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno 1 - 0 Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce 0 - 1 Czarni Jasło
Nafta Jedlicze 0 - 1 Przełom Besko
Szarotka Uherce 1 - 7 Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów 1 - 3 Cosmos Nowotaniec
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 października
Przełęcz Dukla 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło 2 - 0 Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Zamczysko Mrukowa
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Markiewicza Krosno
Przełom Besko 6 - 1 Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka 0 - 3 Partyzant Targowiska
Beskid Posada Górna 2 - 3 Start Rymanów
Tempo Nienaszów 2 - 1 Wiki Sanok

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30/31 października
Partyzant Targowiska 3 - 1 Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce 0 - 6 Czarni Jasło
Nafta Jedlicze 1 - 0 Przełęcz Dukla
Cisy Jabłonica Polska 2 - 3 Zamczysko Odrzykoń
Zamczysko Mrukowa 0 - 1 Przełom Besko
Start Rymanów 5 - 0 Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno 2 - 0 Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka 1 - 3 Cosmos Nowotaniec
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 6/7 listopada
Przełęcz Dukla 16 - 1 Szarotka Uherce
Przełom Besko 4 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna 0 - 1 Grabowianka Grabówka
Czarni Jasło 5 - 1 Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń 2 - 0 Wiki Sanok
Tempo Nienaszów 2 - 0 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec 1 - 0 Partyzant Targowiska
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11 listopada
Cisy Jabłonica Polska 1 - 5 Czarni Jasło
Partyzant Targowiska 0 - 1 Nafta Jedlicze
Szarotka Uherce 3 - 2 Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa 0 - 1 Przełęcz Dukla
Wiki Sanok 0 - 3 Przełom Besko
Start Rymanów 3 - 1 Zamczysko Odrzykoń
Grabowianka Grabówka 1 - 1 Tempo Nienaszów
Cosmos Nowotaniec 6 - 0 Beskid Posada Górna
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 13/14 listopada
Przełom Besko 1 - 8 Start Rymanów
Nafta Jedlicze 0 - 0 Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów 1 - 1 Cosmos Nowotaniec
Przełęcz Dukla 7 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna 1 - 4 Partyzant Targowiska
Czarni Jasło 5 - 2 Wiki Sanok
Zamczysko Odrzykoń 1 - 1 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Zamczysko Mrukowa
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 marca
Partyzant Targowiska 1 - 0 Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze 1 - 0 Zamczysko Mrukowa
Przełęcz Dukla 5 - 2 Wiki Sanok
Czarni Jasło 1 - 3 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 3 - 1 Grabowianka Grabówka
Tempo Nienaszów 4 - 0 Beskid Posada Górna
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Cisy Jabłonica Polska
Przełom Besko 0 - 0 Markiewicza Krosno
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 marca
Przełęcz Dukla 1 - 2 Start Rymanów
Cisy Jabłonica Polska 4 - 2 Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa 3 - 0 Szarotka Uherce
Wiki Sanok 4 - 1 Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów 0 - 0 Partyzant Targowiska
Cosmos Nowotaniec 0 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Grabowianka Grabówka 1 - 3 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 2 - 0 Czarni Jasło

20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 kwietnia
Szarotka Uherce 2 - 2 Cisy Jabłonica Polska
Nafta Jedlicze 0 - 0 Wiki Sanok
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Start Rymanów
Czarni Jasło 4 - 1 Grabowianka Grabówka
Zamczysko Odrzykoń 6 - 0 Beskid Posada Górna
Przełęcz Dukla 0 - 0 Markiewicza Krosno
Partyzant Targowiska 3 - 0 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 0 - 2 Cosmos Nowotaniec
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 kwietnia
Beskid Posada Górna 0 - 5 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Cisy Jabłonica Polska 0 - 0 Zamczysko Mrukowa
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Czarni Jasło
Grabowianka Grabówka 0 - 3 Przełęcz Dukla
Start Rymanów 2 - 0 Nafta Jedlicze
Wiki Sanok 4 - 0 Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów 0 - 0 Zamczysko Odrzykoń
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16 kwietnia
Szarotka Uherce 2 - 5 Start Rymanów
Tempo Nienaszów 1 - 1 Przełom Besko
Partyzant Targowiska 5 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Zamczysko Mrukowa 3 - 1 Wiki Sanok
Nafta Jedlicze 4 - 0 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 5 - 1 Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 1 - 3 Cosmos Nowotaniec
Czarni Jasło 4 - 1 Beskid Posada Górna
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 kwietnia
Beskid Posada Górna 3 - 4 Przełęcz Dukla
Wiki Sanok 4 - 2 Cisy Jabłonica Polska
Zamczysko Odrzykoń 2 - 0 Partyzant Targowiska
Cosmos Nowotaniec 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka 1 - 2 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 3 - 1 Zamczysko Mrukowa
Tempo Nienaszów 1 - 3 Czarni Jasło
Markiewicza Krosno 4 - 0 Szarotka Uherce
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 kwietnia/1 maja
Przełęcz Dukla 2 - 0 Tempo Nienaszów
Partyzant Targowiska 0 - 0 Wiki Sanok
Cisy Jabłonica Polska 2 - 1 Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa 0 - 2 Markiewicza Krosno
Szarotka Uherce 1 - 2 Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze 0 - 3 Cosmos Nowotaniec
Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Beskid Posada Górna
Przełom Besko 0 - 2 Zamczysko Odrzykoń
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3 maja
Zamczysko Odrzykoń 2 - 3 Czarni Jasło
Beskid Posada Górna 1 - 4 Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec 6 - 0 Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka 2 - 0 Zamczysko Mrukowa
Start Rymanów 1 - 2 Wiki Sanok
Przełom Besko 0 - 2 Partyzant Targowiska
Tempo Nienaszów 3 - 2 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 2 - 0 Cisy Jabłonica Polska

26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 maja
Przełęcz Dukla 2 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Partyzant Targowiska 4 - 0 Start Rymanów
Szarotka Uherce 0 - 2 Beskid Posada Górna
Cisy Jabłonica Polska 1 - 1 Grabowianka Grabówka
Zamczysko Mrukowa 1 - 3 Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze 2 - 2 Tempo Nienaszów
Czarni Jasło 2 - 1 Przełom Besko
Wiki Sanok 0 - 1 Markiewicza Krosno
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 maja
Czarni Jasło 3 - 1 Partyzant Targowiska
Beskid Posada Górna 2 - 3 Zamczysko Mrukowa
Cosmos Nowotaniec 4 - 0 Cisy Jabłonica Polska
Markiewicza Krosno 1 - 1 Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń 3 - 2 Ostoja Kołaczyce
Grabowianka Grabówka 0 - 1 Wiki Sanok
Przełom Besko 1 - 1 Przełęcz Dukla
Tempo Nienaszów 3 - 0 * Szarotka Uherce
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 maja
Partyzant Targowiska 0 - 1 Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze 0 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Przełęcz Dukla 1 - 5 Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce 5 - 2 Przełom Besko
Cisy Jabłonica Polska ? - ? Beskid Posada Górna
Zamczysko Mrukowa ? - ? Tempo Nienaszów
Start Rymanów ? - ? Grabowianka Grabówka
Wiki Sanok ? - ? Cosmos Nowotaniec
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 maja
Przełęcz Dukla ? - ? Partyzant Targowiska
Czarni Jasło ? - ? Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko ? - ? Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Szarotka Uherce
Tempo Nienaszów ? - ? Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna ? - ? Wiki Sanok
Cosmos Nowotaniec ? - ? Start Rymanów
Grabowianka Grabówka ? - ? Markiewicza Krosno
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 czerwca
Partyzant Targowiska ? - ? Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno ? - ? Cosmos Nowotaniec
Start Rymanów ? - ? Beskid Posada Górna
Wiki Sanok ? - ? Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Szarotka Uherce ? - ? Przełom Besko
Nafta Jedlicze ? - ? Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce ? - ? Przełęcz Dukla
31. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla ? - ? Nafta Jedlicze
Czarni Jasło ? - ? Szarotka Uherce
Przełom Besko ? - ? Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Cisy Jabłonica Polska
Tempo Nienaszów ? - ? Start Rymanów
Beskid Posada Górna ? - ? Markiewicza Krosno
Cosmos Nowotaniec ? - ? Grabowianka Grabówka

32. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16 czerwca
Partyzant Targowiska ? - ? Cosmos Nowotaniec
Grabowianka Grabówka ? - ? Beskid Posada Górna
Markiewicza Krosno ? - ? Tempo Nienaszów
Wiki Sanok ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Cisy Jabłonica Polska ? - ? Przełom Besko
Zamczysko Mrukowa ? - ? Czarni Jasło
Szarotka Uherce ? - ? Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze ? - ? Ostoja Kołaczyce
33. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 18/19 czerwca
Nafta Jedlicze ? - ? Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce ? - ? Szarotka Uherce
Przełęcz Dukla ? - ? Zamczysko Mrukowa
Czarni Jasło ? - ? Cisy Jabłonica Polska
Przełom Besko ? - ? Wiki Sanok
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Start Rymanów
Tempo Nienaszów ? - ? Grabowianka Grabówka
Beskid Posada Górna ? - ? Cosmos Nowotaniec
34. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25/26 czerwca
Partyzant Targowiska ? - ? Beskid Posada Górna
Cosmos Nowotaniec ? - ? Tempo Nienaszów
Markiewicza Krosno ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów ? - ? Przełom Besko
Wiki Sanok ? - ? Czarni Jasło
Cisy Jabłonica Polska ? - ? Przełęcz Dukla
Zamczysko Mrukowa ? - ? Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce ? - ? Nafta Jedlicze

Inne terminarze / wyniki