Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa · sezon 2026/2027 2026-09-26

Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze w ramach 8. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Zamczysko Odrzykoń vs. Nafta Jedlicze, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 17 bezpośrednich spotkań

Zamczysko Odrzykoń 2 wygrane (12%)
Nafta Jedlicze 11 wygranych (64%)
Zamczysko Odrzykoń 4 remisy (24%) Nafta Jedlicze
2025/2026
11:00 29.03.2026
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
17:00 23.08.2025
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
2024/2025
10:00 14.06.2025
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
11:00 10.11.2024
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2023/2024
13:00 30.03.2024
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
11:00 15.08.2023
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2022/2023
11:00 28.05.2023
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
15:30 15.10.2022
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
2021/2022
17:00 21.05.2022
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
11:00 10.10.2021
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2020/2021
17:00 26.06.2021
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
14:00 21.11.2020
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2019/2020
11:00 27.10.2019
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2018/2019
17:00 01.05.2019
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
11:00 09.09.2018
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2009/2010
17:00 20.06.2010
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
14:00 31.10.2009
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze

Krosno > Klasa Okręgowa - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 3 9 3 0 0 14-2
2 3 9 3 0 0 7-1
3 3 9 3 0 0 7-4
4 3 6 2 0 1 6-2
5 3 4 1 1 1 8-7
6 3 4 1 1 1 6-5
7 3 4 1 1 1 6-5
8 3 4 1 1 1 4-3
9 3 4 1 1 1 3-4
10 3 3 1 0 2 6-5
11 3 3 1 0 2 7-7
12 3 3 1 0 2 4-7
13 3 3 1 0 2 5-9
14 3 3 1 0 2 3-12
15 3 1 0 1 2 3-10
16 3 0 0 0 3 4-10
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 5-2
2 2 6 2 0 0 4-1
3 1 3 1 0 0 4-1
4 2 3 1 0 1 6-4
5 2 3 1 0 1 5-3
6 1 3 1 0 0 3-1
7 1 3 1 0 0 2-0
8 1 3 1 0 0 4-3
9 2 3 1 0 1 2-2
10 2 3 1 0 1 3-4
11 1 1 0 1 0 1-1
12 1 1 0 1 0 0-0
13 2 1 0 1 1 2-6
14 1 0 0 0 1 0-3
15 2 0 0 0 2 4-8
16 1 0 0 0 1 0-9
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 3-1
2 1 3 1 0 0 9-0
3 1 3 1 0 0 4-0
4 1 3 1 0 0 3-0
5 2 3 1 0 1 7-6
6 2 3 1 0 1 6-5
7 2 3 1 0 1 4-4
8 2 3 1 0 1 3-3
9 1 1 0 1 0 0-0
10 2 1 0 1 1 3-4
11 2 1 0 1 1 2-3
12 1 0 0 0 1 1-2
13 1 0 0 0 1 1-3
14 1 0 0 0 1 0-2
15 1 0 0 0 1 1-4
16 2 0 0 0 2 1-8
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Zamczysko Odrzykoń - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa Okręgowa
20:00 21.08.2026
Wiki Sanok
Zamczysko Odrzykoń
P
11:00 16.08.2026
Zamczysko Odrzykoń
LKS Zarszyn
P
16:30 09.08.2026
Iwonka Iwonicz
Zamczysko Odrzykoń
W
Nafta Jedlicze - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa Okręgowa
15:00 23.08.2026
Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze
W
18:00 14.08.2026
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
R
15:00 09.08.2026
Wiki Sanok
Nafta Jedlicze
P
Zamczysko Odrzykoń - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Krosno > Klasa Okręgowa
11:00 16.08.2026
Zamczysko Odrzykoń
LKS Zarszyn
P
Nafta Jedlicze - ostatnie mecze na wyjezdzie
2026/2027 · Krosno > Klasa Okręgowa
15:00 23.08.2026
Brzozovia Brzozów
Nafta Jedlicze
W

Mecz Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze (Krosno > Klasa Okręgowa)

Spotkanie pomiędzy Zamczysko Odrzykoń i Nafta Jedlicze rozegrane zostanie w ramach Krosno > Klasa Okręgowa (8. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Zamczysko Odrzykoń vs Nafta Jedlicze

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Krosno > Klasa Okręgowa - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Zamczysko Odrzykoń lub Nafta Jedlicze - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Zamczysko Odrzykoń vs Nafta Jedlicze

Mecz Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze odbędzie się w ramach 8. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 26 września 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Zamczysko Odrzykoń przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Krosno > Klasa Okręgowa przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Nafta Jedlicze.

Krosno > Klasa Okręgowa - sytuacja w tabeli

Przed meczami 8. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa gospodarze (Zamczysko Odrzykoń) zajmują 7. miejsce w tabeli. Goście (Nafta Jedlicze) plasują się na 6. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Zamczysko Odrzykoń vs. Nafta Jedlicze - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Zamczysko Odrzykoń - Nafta Jedlicze znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Zamczysko Odrzykoń vs. Nafta Jedlicze - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Zamczysko Odrzykoń vs. Nafta Jedlicze albo innych spotkań Krosno > Klasa Okręgowa na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.