Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bukowianka Bukowsko 13 36 12 0 1 49 14 35
2 Sanovia Lesko 13 31 10 1 2 41 17 24
3 LKS Pisarowce 13 23 6 5 2 35 24 11
4 LKS Długie 13 23 7 2 4 26 17 9
5 LKS Płowce Stróże Małe 13 20 6 2 5 22 22 0
6 Górnik Strachocina 13 20 6 2 5 30 25 5
7 LKS Izdebki 13 18 5 3 5 21 28 -7
8 Lotniarz Bezmiechowa 13 17 4 5 4 19 18 1
9 Zgoda Zarszyn 13 16 4 4 5 24 24 0
10 Brzozovia Brzozów 13 15 5 0 8 17 27 -10
11 Iskra Przysietnica 13 12 4 0 9 21 33 -12
12 Orzeł Bażanówka 13 12 3 3 7 18 33 -15
13 Osława Zagórz 13 8 2 2 9 30 39 -9
14 LKS Czaszyn 13 7 2 1 10 21 53 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 14/15 sierpnia
Bukowianka Bukowsko 2 - 1 Sanovia Lesko
Górnik Strachocina 1 - 4 LKS Długie
LKS Pisarowce 4 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 0 Zgoda Zarszyn
LKS Czaszyn 0 - 3 * Orzeł Bażanówka
Osława Zagórz 0 - 1 Brzozovia Brzozów
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 2 LKS Izdebki

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 21/22 sierpnia
Orzeł Bażanówka 1 - 4 LKS Pisarowce
Sanovia Lesko 0 - 3 Iskra Przysietnica
LKS Izdebki 6 - 1 LKS Czaszyn
LKS Długie 1 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Zgoda Zarszyn 2 - 2 Osława Zagórz
Bukowianka Bukowsko 3 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Brzozovia Brzozów 1 - 5 Górnik Strachocina
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 28/29 sierpnia
LKS Czaszyn 1 - 2 LKS Długie
LKS Pisarowce 6 - 0 LKS Izdebki
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 4 Sanovia Lesko
Osława Zagórz 0 - 5 Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 0 Brzozovia Brzozów
Iskra Przysietnica 3 - 0 Orzeł Bażanówka
Górnik Strachocina 2 - 2 Zgoda Zarszyn
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 4/5 września
Bukowianka Bukowsko 3 - 2 Górnik Strachocina
Sanovia Lesko 3 - 0 Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki 2 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Długie 1 - 1 LKS Pisarowce
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 1 Osława Zagórz
Zgoda Zarszyn 3 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Brzozovia Brzozów 3 - 1 LKS Czaszyn
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 11/12 września
Górnik Strachocina 1 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Pisarowce 4 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS Czaszyn 1 - 4 Zgoda Zarszyn
Osława Zagórz 1 - 2 Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka 0 - 0 LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 5 Bukowianka Bukowsko
Iskra Przysietnica 1 - 3 LKS Długie
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 18/19 września
Sanovia Lesko 6 - 1 LKS Izdebki
LKS Długie 1 - 3 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 7 - 1 LKS Czaszyn
LKS Płowce Stróże Małe 0 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Osława Zagórz 4 - 5 Górnik Strachocina
Zgoda Zarszyn 0 - 2 LKS Pisarowce
Brzozovia Brzozów 3 - 2 Iskra Przysietnica
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 25/26 września
LKS Pisarowce 2 - 7 Bukowianka Bukowsko
Górnik Strachocina 2 - 3 Sanovia Lesko
LKS Czaszyn 3 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Izdebki 1 - 1 LKS Długie
Iskra Przysietnica 4 - 1 Zgoda Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 2 Osława Zagórz
Orzeł Bażanówka 1 - 4 Brzozovia Brzozów

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 2/3 października
Sanovia Lesko 3 - 1 LKS Długie
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 2 LKS Pisarowce
Górnik Strachocina 0 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Osława Zagórz 3 - 4 LKS Czaszyn
Zgoda Zarszyn 4 - 2 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 2 - 0 Iskra Przysietnica
Brzozovia Brzozów 0 - 1 LKS Izdebki
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 9/10 października
Orzeł Bażanówka 1 - 5 Bukowianka Bukowsko
LKS Pisarowce 3 - 1 Osława Zagórz
LKS Czaszyn 1 - 3 Górnik Strachocina
LKS Izdebki 2 - 2 Zgoda Zarszyn
LKS Długie 3 - 0 Brzozovia Brzozów
Lotniarz Bezmiechowa 0 - 2 Sanovia Lesko
Iskra Przysietnica 0 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 16/17 października
Sanovia Lesko 2 - 1 Brzozovia Brzozów
Zgoda Zarszyn 2 - 1 LKS Długie
Osława Zagórz 7 - 0 Iskra Przysietnica
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 1 LKS Czaszyn
Bukowianka Bukowsko 4 - 0 LKS Izdebki
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Orzeł Bażanówka
Górnik Strachocina 4 - 1 LKS Pisarowce
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 23/24 października
Orzeł Bażanówka 5 - 4 Osława Zagórz
LKS Pisarowce 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Czaszyn 0 - 10 Sanovia Lesko
LKS Długie 2 - 0 Bukowianka Bukowsko
LKS Izdebki 2 - 0 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Przysietnica 3 - 0 Górnik Strachocina
Brzozovia Brzozów 0 - 2 Zgoda Zarszyn
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 30/31 października
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 2 LKS Długie
Sanovia Lesko 3 - 2 Zgoda Zarszyn
LKS Czaszyn 3 - 3 LKS Pisarowce
Bukowianka Bukowsko 5 - 2 Brzozovia Brzozów
Osława Zagórz 4 - 3 LKS Izdebki
Górnik Strachocina 3 - 0 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 4 - 0 Iskra Przysietnica
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 6/7 listopada
LKS Pisarowce 2 - 2 Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Izdebki 1 - 2 Górnik Strachocina
Zgoda Zarszyn 0 - 1 Bukowianka Bukowsko
Brzozovia Brzozów 1 - 0 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Długie 4 - 1 Osława Zagórz
Iskra Przysietnica 3 - 4 LKS Czaszyn

Inne terminarze / wyniki