Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wiki Sanok 13 32 10 2 1 35 11 24
2 Sanovia Lesko 13 29 9 2 2 32 15 17
3 LKS Płowce Stróże Małe 13 26 8 2 3 38 23 15
4 LKS Pisarowce 13 22 7 1 5 39 20 19
5 LKS Długie 13 21 6 3 4 29 20 9
6 Zgoda Zarszyn 13 20 6 2 5 22 20 2
7 Remix Niebieszczany 13 20 6 2 5 25 20 5
8 Bieszczady Jankowce 13 19 6 1 6 24 28 -4
9 Górnik Strachocina 13 19 6 1 6 26 28 -2
10 Orzeł Bażanówka 13 16 4 4 5 22 27 -5
11 LKS Izdebki 13 12 3 3 7 24 30 -6
12 Lotniarz Bezmiechowa 13 12 4 0 9 22 51 -29
13 Szarotka Uherce 13 7 2 1 10 12 30 -18
14 Iskra Przysietnica 13 6 2 0 11 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 13/14 sierpnia
LKS Pisarowce 4 - 0 Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki 0 - 0 Zgoda Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa 0 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
Bieszczady Jankowce 1 - 4 Wiki Sanok
Szarotka Uherce 0 - 3 * Iskra Przysietnica
Remix Niebieszczany 2 - 2 Górnik Strachocina
Sanovia Lesko 5 - 0 LKS Długie

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 20/21 sierpnia
Zgoda Zarszyn 2 - 4 LKS Pisarowce
LKS Płowce Stróże Małe 5 - 3 Bieszczady Jankowce
Górnik Strachocina 4 - 0 LKS Izdebki
LKS Długie 7 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka 0 - 0 Sanovia Lesko
Iskra Przysietnica 0 - 4 Wiki Sanok
Szarotka Uherce 0 - 3 Remix Niebieszczany
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 27/28 sierpnia
LKS Pisarowce 6 - 0 Górnik Strachocina
Remix Niebieszczany 3 - 0 Iskra Przysietnica
Bieszczady Jankowce 4 - 1 LKS Długie
LKS Izdebki 4 - 1 Szarotka Uherce
Wiki Sanok 5 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
Lotniarz Bezmiechowa 3 - 2 Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko 2 - 1 Zgoda Zarszyn
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 3/4 września
Szarotka Uherce 2 - 1 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 2 - 1 Bieszczady Jankowce
Zgoda Zarszyn 2 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Górnik Strachocina 3 - 1 Sanovia Lesko
LKS Długie 1 - 2 Wiki Sanok
Iskra Przysietnica 0 - 5 LKS Płowce Stróże Małe
Remix Niebieszczany 2 - 0 LKS Izdebki
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 10/11 września
LKS Pisarowce 3 - 4 Remix Niebieszczany
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 LKS Długie
Bieszczady Jankowce 0 - 4 Zgoda Zarszyn
LKS Izdebki 0 - 3 * Iskra Przysietnica
Sanovia Lesko 5 - 1 Szarotka Uherce
Wiki Sanok 2 - 1 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 4 - 3 Górnik Strachocina
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 17/18 września
Zgoda Zarszyn 1 - 2 Wiki Sanok
Górnik Strachocina 2 - 3 Bieszczady Jankowce
Remix Niebieszczany 4 - 2 Sanovia Lesko
LKS Izdebki 0 - 4 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 1 - 5 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Przysietnica 0 - 3 LKS Długie
Szarotka Uherce 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 24/25 września
LKS Pisarowce 5 - 0 Iskra Przysietnica
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 2 Zgoda Zarszyn
LKS Długie 1 - 1 Orzeł Bażanówka
Bieszczady Jankowce 1 - 0 Szarotka Uherce
Sanovia Lesko 3 - 2 LKS Izdebki
Wiki Sanok 3 - 0 Górnik Strachocina
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 3 Remix Niebieszczany

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 1/2 października
Górnik Strachocina 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Pisarowce 0 - 3 Sanovia Lesko
Zgoda Zarszyn 1 - 6 LKS Długie
Remix Niebieszczany 1 - 2 Bieszczady Jankowce
LKS Izdebki 9 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Szarotka Uherce 0 - 1 Wiki Sanok
Iskra Przysietnica 1 - 3 Orzeł Bażanówka
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 8/9 października
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 1 Szarotka Uherce
Bieszczady Jankowce 1 - 3 LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 7 LKS Pisarowce
Sanovia Lesko 2 - 1 Iskra Przysietnica
Wiki Sanok 1 - 1 Remix Niebieszczany
LKS Długie 3 - 0 Górnik Strachocina
Orzeł Bażanówka 2 - 2 Zgoda Zarszyn
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 15/16 października
LKS Pisarowce 1 - 1 Bieszczady Jankowce
Iskra Przysietnica 0 - 2 Zgoda Zarszyn
Remix Niebieszczany 1 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Izdebki 1 - 1 Wiki Sanok
Górnik Strachocina 2 - 1 Orzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 1 - 1 LKS Długie
Sanovia Lesko 4 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 22/23 października
Zgoda Zarszyn 0 - 1 Górnik Strachocina
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 2 LKS Izdebki
Bieszczady Jankowce 0 - 1 Sanovia Lesko
LKS Długie 2 - 0 Remix Niebieszczany
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 0 Iskra Przysietnica
Wiki Sanok 3 - 0 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 4 - 2 Szarotka Uherce
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 29/30 października
LKS Pisarowce 1 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 3 Bieszczady Jankowce
Szarotka Uherce 1 - 2 Zgoda Zarszyn
Remix Niebieszczany 1 - 2 Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki 0 - 3 * LKS Długie
Sanovia Lesko 2 - 1 Wiki Sanok
Iskra Przysietnica 1 - 5 Górnik Strachocina
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 5/6 listopada
Bieszczady Jankowce 4 - 2 Iskra Przysietnica
Górnik Strachocina 0 - 2 Szarotka Uherce
Wiki Sanok 6 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 2 Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka 3 - 3 LKS Izdebki
Zgoda Zarszyn 3 - 0 Remix Niebieszczany
LKS Długie 0 - 3 LKS Pisarowce

Inne terminarze / wyniki