https://bilety.cwks-resovia.pl/


Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Bystrzyca 8 21 7 0 1 43 10 33
2 Progres Kawęczyn 8 20 6 2 0 35 12 23
3 Inter Gnojnica 8 16 5 1 2 34 14 20
4 Plon Klęczany 8 15 5 0 3 40 18 22
5 Strażak Lubzina 8 13 4 1 3 19 18 1
6 Olimpia Nockowa 8 9 3 0 5 17 27 -10
7 Borkovia Borek Wielki 7 3 1 0 6 6 27 -21
8 Korona Góra Ropczycka 7 3 1 0 6 14 47 -33
9 Kaskada II Kamionka 8 3 1 0 7 9 44 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 21/22 sierpnia
Strażak Lubzina 4 - 1 Olimpia Nockowa
Kaskada II Kamionka 2 - 3 Progres Kawęczyn
Inter Gnojnica 7 - 0 Borkovia Borek Wielki
Plon Klęczany 13 - 1 Korona Góra Ropczycka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 28/29 sierpnia
Strażak Lubzina 3 - 2 Korona Góra Ropczycka
Olimpia Nockowa 0 - 7 KS Bystrzyca
Kaskada II Kamionka 1 - 9 Plon Klęczany
Progres Kawęczyn 6 - 0 Borkovia Borek Wielki
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 4/5 września
Plon Klęczany 2 - 3 Progres Kawęczyn
Strażak Lubzina 3 - 0 * Kaskada II Kamionka
Inter Gnojnica 2 - 0 Olimpia Nockowa
KS Bystrzyca 8 - 1 Korona Góra Ropczycka
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 11/12 września
Plon Klęczany 4 - 2 Strażak Lubzina
Olimpia Nockowa 4 - 1 Borkovia Borek Wielki
Inter Gnojnica 8 - 2 Korona Góra Ropczycka
Kaskada II Kamionka 0 - 10 KS Bystrzyca
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 18/19 września
Strażak Lubzina 2 - 2 Progres Kawęczyn
KS Bystrzyca 4 - 2 Plon Klęczany
Inter Gnojnica 6 - 0 Kaskada II Kamionka
Borkovia Borek Wielki ? - ? Korona Góra Ropczycka
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 25/26 września
Plon Klęczany 4 - 2 Inter Gnojnica
Kaskada II Kamionka 2 - 1 Borkovia Borek Wielki
Strażak Lubzina 0 - 3 KS Bystrzyca
Progres Kawęczyn 6 - 1 Olimpia Nockowa
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 2/3 października
Inter Gnojnica 5 - 2 Strażak Lubzina
Borkovia Borek Wielki 3 - 1 Plon Klęczany
Olimpia Nockowa 3 - 2 Korona Góra Ropczycka
KS Bystrzyca 3 - 5 Progres Kawęczyn

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 9/10 października
Strażak Lubzina 3 - 1 Borkovia Borek Wielki
KS Bystrzyca 4 - 2 Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn 8 - 0 Korona Góra Ropczycka
Kaskada II Kamionka 0 - 6 Olimpia Nockowa
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 16/17 października
Borkovia Borek Wielki 0 - 4 KS Bystrzyca
Inter Gnojnica 2 - 2 Progres Kawęczyn
Olimpia Nockowa 2 - 5 Plon Klęczany
Kaskada II Kamionka 4 - 6 Korona Góra Ropczycka

Inne terminarze / wyniki