Terminarz: Dębica > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Dębica > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Tabela: Dębica > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Inter Gnojnica 18 46 14 4 0 85 17 68
2 Victoria Ocieka 18 44 14 2 2 73 20 53
3 Korona Góra Ropczycka 18 40 13 1 4 64 30 34
4 Plon Klęczany 18 34 11 1 6 39 30 9
5 Gród Będziemyśl 18 26 8 2 8 42 45 -3
6 Olimpia Nockowa 18 22 7 1 10 32 50 -18
7 LZS Mała 18 21 6 3 9 36 51 -15
8 Lechia II Sędziszów Małopolski 18 20 6 2 10 53 63 -10
9 Borkovia Borek Wielki 18 9 3 0 15 23 60 -37
10 Płomień Zagorzyce 18 0 0 0 18 5 86 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Dębica > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 26/27 sierpnia
Victoria Ocieka 9 - 0 Płomień Zagorzyce
LZS Mała 4 - 1 Lechia II Sędziszów Małopolski
Gród Będziemyśl 2 - 0 Borkovia Borek Wielki
Plon Klęczany 0 - 1 Inter Gnojnica
Korona Góra Ropczycka 2 - 0 Olimpia Nockowa

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 2/3 września
Płomień Zagorzyce 1 - 2 Olimpia Nockowa
Inter Gnojnica 5 - 1 Korona Góra Ropczycka
Borkovia Borek Wielki 1 - 2 Plon Klęczany
Lechia II Sędziszów Małopolski 2 - 6 Gród Będziemyśl
Victoria Ocieka 3 - 0 LZS Mała
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 9/10 września
LZS Mała 7 - 0 Płomień Zagorzyce
Gród Będziemyśl 1 - 6 Victoria Ocieka
Plon Klęczany 3 - 2 Lechia II Sędziszów Małopolski
Korona Góra Ropczycka 2 - 0 Borkovia Borek Wielki
Olimpia Nockowa 1 - 3 Inter Gnojnica
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 16/17 września
Płomień Zagorzyce 1 - 13 Inter Gnojnica
Borkovia Borek Wielki 1 - 4 Olimpia Nockowa
Lechia II Sędziszów Małopolski 2 - 4 Korona Góra Ropczycka
Victoria Ocieka 7 - 1 Plon Klęczany
LZS Mała 0 - 0 Gród Będziemyśl
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 23/24 września
Korona Góra Ropczycka 2 - 0 Victoria Ocieka
Olimpia Nockowa 1 - 3 Lechia II Sędziszów Małopolski
Gród Będziemyśl 5 - 0 Płomień Zagorzyce
Inter Gnojnica 3 - 0 Borkovia Borek Wielki
Plon Klęczany 2 - 0 LZS Mała
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 30 września/1 października
Victoria Ocieka 6 - 2 Olimpia Nockowa
Płomień Zagorzyce 2 - 5 Borkovia Borek Wielki
Gród Będziemyśl 0 - 2 Plon Klęczany
LZS Mała 3 - 2 Korona Góra Ropczycka
Lechia II Sędziszów Małopolski 3 - 7 Inter Gnojnica
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 7/8 października
Plon Klęczany 4 - 0 Płomień Zagorzyce
Olimpia Nockowa 3 - 2 LZS Mała
Korona Góra Ropczycka 6 - 1 Gród Będziemyśl
Inter Gnojnica 3 - 0 Victoria Ocieka
Borkovia Borek Wielki 3 - 2 Lechia II Sędziszów Małopolski

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 14/15 października
Gród Będziemyśl 1 - 0 Olimpia Nockowa
Victoria Ocieka 3 - 0 Borkovia Borek Wielki
Płomień Zagorzyce 1 - 6 Lechia II Sędziszów Małopolski
Plon Klęczany 4 - 2 Korona Góra Ropczycka
LZS Mała 2 - 5 Inter Gnojnica
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 21/22 października
Inter Gnojnica 8 - 0 Gród Będziemyśl
Olimpia Nockowa 1 - 2 Plon Klęczany
Korona Góra Ropczycka 8 - 0 Płomień Zagorzyce
Borkovia Borek Wielki 0 - 2 LZS Mała
Lechia II Sędziszów Małopolski 1 - 9 Victoria Ocieka
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 13/14 kwietnia
Płomień Zagorzyce 0 - 3 * Victoria Ocieka
Lechia II Sędziszów Małopolski 2 - 2 LZS Mała
Borkovia Borek Wielki 1 - 5 Gród Będziemyśl
Inter Gnojnica 5 - 2 Plon Klęczany
Olimpia Nockowa 2 - 5 Korona Góra Ropczycka
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 20/21 kwietnia
Gród Będziemyśl 8 - 5 Lechia II Sędziszów Małopolski
Olimpia Nockowa 3 - 0 * Płomień Zagorzyce
LZS Mała 2 - 2 Victoria Ocieka
Plon Klęczany 4 - 1 Borkovia Borek Wielki
Korona Góra Ropczycka 1 - 1 Inter Gnojnica
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 27/28 kwietnia
Płomień Zagorzyce 0 - 3 * LZS Mała
Victoria Ocieka 5 - 0 Gród Będziemyśl
Lechia II Sędziszów Małopolski 2 - 1 Plon Klęczany
Borkovia Borek Wielki 3 - 4 Korona Góra Ropczycka
Inter Gnojnica 8 - 0 Olimpia Nockowa
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 4/5 maja
Inter Gnojnica 3 - 0 * Płomień Zagorzyce
Korona Góra Ropczycka 5 - 3 Lechia II Sędziszów Małopolski
Plon Klęczany 1 - 2 Victoria Ocieka
Olimpia Nockowa 2 - 1 Borkovia Borek Wielki
Gród Będziemyśl 4 - 0 LZS Mała

14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 11/12 maja
LZS Mała 0 - 3 * Plon Klęczany
Płomień Zagorzyce 0 - 3 * Gród Będziemyśl
Victoria Ocieka 2 - 1 Korona Góra Ropczycka
Lechia II Sędziszów Małopolski 4 - 2 Olimpia Nockowa
Borkovia Borek Wielki 0 - 5 Inter Gnojnica
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 18/19 maja
Borkovia Borek Wielki 3 - 0 * Płomień Zagorzyce
Plon Klęczany 2 - 1 Gród Będziemyśl
Olimpia Nockowa 1 - 5 Victoria Ocieka
Korona Góra Ropczycka 8 - 0 LZS Mała
Inter Gnojnica 3 - 3 Lechia II Sędziszów Małopolski
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 25/26 maja
Gród Będziemyśl 3 - 5 Korona Góra Ropczycka
Płomień Zagorzyce 0 - 3 * Plon Klęczany
LZS Mała 3 - 4 Olimpia Nockowa
Lechia II Sędziszów Małopolski 7 - 0 Borkovia Borek Wielki
Victoria Ocieka 2 - 2 Inter Gnojnica
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 1/2 czerwca
Olimpia Nockowa 2 - 1 Gród Będziemyśl
Lechia II Sędziszów Małopolski 3 - 0 * Płomień Zagorzyce
Korona Góra Ropczycka 3 - 1 Plon Klęczany
Borkovia Borek Wielki 1 - 5 Victoria Ocieka
Inter Gnojnica 9 - 0 LZS Mała
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 8/9 czerwca
Plon Klęczany 2 - 2 Olimpia Nockowa
Victoria Ocieka 4 - 2 Lechia II Sędziszów Małopolski
Gród Będziemyśl 1 - 1 Inter Gnojnica
LZS Mała 6 - 3 Borkovia Borek Wielki
Płomień Zagorzyce 0 - 3 * Korona Góra Ropczycka

Pozostałe terminarze: