Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Niebocko 9 27 9 0 0 37 1 36
2 Victoria Pakoszówka 10 24 8 0 2 45 14 31
3 LKS Głębokie 10 24 8 0 2 34 10 24
4 Orion Pielnia 10 19 6 1 3 34 24 10
5 LKS Golcowa 9 18 6 0 3 29 14 15
6 LKS Hłudno 9 15 5 0 4 24 12 12
7 Orkan Markowce 9 14 4 2 3 30 20 10
8 Pogórze Srogów Górny 9 12 3 3 3 32 28 4
9 Jutrzenka Jaćmierz 9 7 2 1 6 10 31 -21
10 LKS Odrzechowa 9 6 2 0 7 7 34 -27
11 Zryw Dydnia 9 5 1 2 6 12 26 -14
12 Orły Jabłonka 9 3 1 0 8 8 62 -54
13 Szarotka Nowosielce 9 1 0 1 8 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 14/15 sierpnia
Victoria Niebocko 3 - 0 * LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 1 Zryw Dydnia
LKS Odrzechowa 3 - 0 Szarotka Nowosielce
Orion Pielnia 4 - 7 LKS Golcowa
Victoria Pakoszówka 10 - 0 Orły Jabłonka
LKS Hłudno 6 - 0 * Pogórze Srogów Górny

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 21/22 sierpnia
Orły Jabłonka 0 - 7 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 4 - 3 Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce 0 - 3 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 1 - 3 LKS Odrzechowa
Orkan Markowce 0 - 2 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 8 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 28/29 sierpnia
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 2 Orkan Markowce
Orion Pielnia 4 - 4 Pogórze Srogów Górny
LKS Golcowa 9 - 0 Orły Jabłonka
LKS Odrzechowa 0 - 1 LKS Głębokie
LKS Hłudno 4 - 0 Zryw Dydnia
Victoria Pakoszówka 4 - 1 Szarotka Nowosielce
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 4/5 września
Pogórze Srogów Górny 1 - 2 LKS Golcowa
Szarotka Nowosielce 2 - 3 Orion Pielnia
Zryw Dydnia 2 - 5 Victoria Pakoszówka
LKS Głębokie 3 - 1 LKS Hłudno
Orkan Markowce 5 - 0 LKS Odrzechowa
Victoria Niebocko 5 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 11/12 września
LKS Odrzechowa 0 - 6 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 0 - 2 Orkan Markowce
Orion Pielnia 3 - 0 Zryw Dydnia
LKS Golcowa 1 - 0 Szarotka Nowosielce
Orły Jabłonka 3 - 8 Pogórze Srogów Górny
Victoria Pakoszówka 1 - 0 LKS Głębokie
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 18/19 września
Szarotka Nowosielce 1 - 2 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 0 - 3 * LKS Golcowa
LKS Głębokie 5 - 1 Orion Pielnia
Orkan Markowce 3 - 5 Victoria Pakoszówka
Victoria Niebocko 4 - 0 LKS Hłudno
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 1 LKS Odrzechowa
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 25/26 września
LKS Hłudno 7 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Orion Pielnia 6 - 4 Orkan Markowce
LKS Golcowa 3 - 4 LKS Głębokie
Orły Jabłonka 0 - 3 Zryw Dydnia
Victoria Pakoszówka 0 - 3 Victoria Niebocko
Pogórze Srogów Górny 9 - 1 Szarotka Nowosielce

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 2/3 października
Orkan Markowce 1 - 0 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 3 - 3 Pogórze Srogów Górny
LKS Głębokie 3 - 0 * Orły Jabłonka
Victoria Niebocko 2 - 0 Orion Pielnia
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 3 Victoria Pakoszówka
LKS Odrzechowa 0 - 2 LKS Hłudno
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 9/10 października
Pogórze Srogów Górny 1 - 4 LKS Głębokie
Orion Pielnia 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Golcowa 1 - 2 Victoria Niebocko
Orły Jabłonka 3 - 11 Orkan Markowce
Szarotka Nowosielce 2 - 2 Zryw Dydnia
Victoria Pakoszówka 11 - 0 LKS Odrzechowa
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 16/17 października
LKS Głębokie 6 - 0 Szarotka Nowosielce
Orkan Markowce 2 - 2 Pogórze Srogów Górny
Victoria Niebocko 10 - 0 Orły Jabłonka
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 3 LKS Golcowa
LKS Odrzechowa 0 - 5 Orion Pielnia
LKS Hłudno 1 - 3 Victoria Pakoszówka
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 23/24 października
Pogórze Srogów Górny ? - ? Victoria Niebocko
Orion Pielnia ? - ? LKS Hłudno
LKS Golcowa ? - ? LKS Odrzechowa
Orły Jabłonka ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
Szarotka Nowosielce ? - ? Orkan Markowce
Zryw Dydnia ? - ? LKS Głębokie
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 30/31 października
Orkan Markowce ? - ? Zryw Dydnia
Victoria Niebocko ? - ? Szarotka Nowosielce
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa ? - ? Orły Jabłonka
LKS Hłudno ? - ? LKS Golcowa
Victoria Pakoszówka ? - ? Orion Pielnia
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 6/7 listopada
LKS Golcowa ? - ? Victoria Pakoszówka
Orły Jabłonka ? - ? LKS Hłudno
Pogórze Srogów Górny ? - ? LKS Odrzechowa
Szarotka Nowosielce ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia ? - ? Victoria Niebocko
LKS Głębokie ? - ? Orkan Markowce

Inne terminarze / wyniki