Tabela: Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Golcowa | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 46 | 12 | 34 | |
2 | Victoria Pakoszówka | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 50 | 11 | 39 | |
3 | Szarotka Nowosielce | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 47 | 15 | 32 | |
4 | LKS Hłudno | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 27 | 20 | 7 | |
5 | Orkan Markowce | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 33 | 18 | 15 | |
6 | Orion Pielnia | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 42 | 20 | 22 | |
7 | LKS Wzdów | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 26 | 24 | 2 | |
8 | ULKS Czerteż | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 25 | 26 | -1 | |
9 | Jutrzenka Jaćmierz | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 26 | 27 | -1 | |
10 | Victoria Niebocko | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 30 | 43 | -13 | |
11 | Zryw Dydnia | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 19 | 50 | -31 | |
12 | LKS Odrzechowa | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 13 | 63 | -50 | |
13 | Orły Jabłonka | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 15 | 70 | -55 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. II (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
ULKS Czerteż | 2 - 1 | Jutrzenka Jaćmierz | |
LKS Golcowa | 3 - 1 | Orły Jabłonka | |
LKS Wzdów | 1 - 3 | Szarotka Nowosielce | |
Victoria Niebocko | 1 - 2 | Orkan Markowce | |
Victoria Pakoszówka | 4 - 3 | Orion Pielnia | |
LKS Odrzechowa | 1 - 3 | LKS Hłudno |
2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Orion Pielnia | 4 - 0 | LKS Odrzechowa | |
Szarotka Nowosielce | 4 - 0 | Victoria Niebocko | |
Orły Jabłonka | 2 - 3 | LKS Wzdów | |
Jutrzenka Jaćmierz | 0 - 5 | LKS Golcowa | |
Zryw Dydnia | 1 - 3 | ULKS Czerteż | |
Victoria Pakoszówka | ? - ? | Orkan Markowce |
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Golcowa | 9 - 2 | Zryw Dydnia | |
LKS Wzdów | 0 - 3 | Jutrzenka Jaćmierz | |
Victoria Niebocko | 3 - 3 | Orły Jabłonka | |
Victoria Pakoszówka | 3 - 0 | Szarotka Nowosielce | |
LKS Odrzechowa | 1 - 9 | Orkan Markowce | |
LKS Hłudno | 3 - 2 | Orion Pielnia |
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Orkan Markowce | 3 - 1 | LKS Hłudno | |
Szarotka Nowosielce | 9 - 1 | LKS Odrzechowa | |
Orły Jabłonka | 2 - 11 | Victoria Pakoszówka | |
Jutrzenka Jaćmierz | 3 - 3 | Victoria Niebocko | |
Zryw Dydnia | 0 - 2 | LKS Wzdów | |
ULKS Czerteż | 0 - 2 | LKS Golcowa |
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Wzdów | 4 - 3 | ULKS Czerteż | |
Victoria Niebocko | 6 - 2 | Zryw Dydnia | |
Victoria Pakoszówka | 4 - 0 | Jutrzenka Jaćmierz | |
LKS Odrzechowa | 3 - 1 | Orły Jabłonka | |
LKS Hłudno | 1 - 3 | Szarotka Nowosielce | |
Orion Pielnia | 2 - 1 | Orkan Markowce |
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Szarotka Nowosielce | 4 - 1 | Orion Pielnia | |
Orły Jabłonka | 1 - 5 | LKS Hłudno | |
Jutrzenka Jaćmierz | 7 - 1 | LKS Odrzechowa | |
Zryw Dydnia | 0 - 4 | Victoria Pakoszówka | |
ULKS Czerteż | 4 - 3 | Victoria Niebocko | |
LKS Golcowa | 2 - 1 | LKS Wzdów |
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
LKS Hłudno | 3 - 0 | Jutrzenka Jaćmierz | |
LKS Odrzechowa | 3 - 3 | Zryw Dydnia | |
Orion Pielnia | 9 - 0 | Orły Jabłonka | |
LKS Golcowa | 6 - 2 | Victoria Niebocko | |
Victoria Pakoszówka | 6 - 1 | ULKS Czerteż | |
Orkan Markowce | 4 - 1 | Szarotka Nowosielce |
8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Orły Jabłonka | 2 - 4 | Orkan Markowce | |
LKS Wzdów | 4 - 2 | Victoria Niebocko | |
Jutrzenka Jaćmierz | 0 - 7 | Orion Pielnia | |
Zryw Dydnia | 1 - 2 | LKS Hłudno | |
LKS Golcowa | 2 - 1 | Victoria Pakoszówka | |
ULKS Czerteż | 4 - 1 | LKS Odrzechowa |
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
LKS Hłudno | 2 - 1 | ULKS Czerteż | |
LKS Odrzechowa | 0 - 7 | LKS Golcowa | |
Orion Pielnia | 3 - 1 | Zryw Dydnia | |
Szarotka Nowosielce | 13 - 0 | Orły Jabłonka | |
Victoria Pakoszówka | 3 - 0 | LKS Wzdów | |
Orkan Markowce | 0 - 0 | Jutrzenka Jaćmierz |
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
LKS Wzdów | 4 - 0 | LKS Odrzechowa | |
LKS Golcowa | 2 - 2 | LKS Hłudno | |
Jutrzenka Jaćmierz | 0 - 1 | Szarotka Nowosielce | |
Zryw Dydnia | 2 - 4 | Orkan Markowce | |
Victoria Niebocko | 3 - 3 | Victoria Pakoszówka | |
ULKS Czerteż | 1 - 2 | Orion Pielnia |
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Orły Jabłonka | 0 - 7 | Jutrzenka Jaćmierz | |
LKS Odrzechowa | 2 - 6 | Victoria Niebocko | |
Orion Pielnia | 1 - 2 | LKS Golcowa | |
Szarotka Nowosielce | 7 - 1 | Zryw Dydnia | |
LKS Hłudno | 3 - 1 | LKS Wzdów | |
Orkan Markowce | 2 - 1 | ULKS Czerteż |
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
LKS Wzdów | 3 - 0 | Orion Pielnia | |
Zryw Dydnia | 5 - 2 | Orły Jabłonka | |
LKS Golcowa | 4 - 1 | Orkan Markowce | |
Victoria Niebocko | 0 - 2 | LKS Hłudno | |
ULKS Czerteż | 1 - 1 | Szarotka Nowosielce | |
Victoria Pakoszówka | 6 - 0 | LKS Odrzechowa |
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Orion Pielnia | 8 - 1 | Victoria Niebocko | |
Orkan Markowce | 3 - 3 | LKS Wzdów | |
LKS Hłudno | 0 - 5 | Victoria Pakoszówka | |
Orły Jabłonka | 1 - 4 | ULKS Czerteż | |
Szarotka Nowosielce | 1 - 2 | LKS Golcowa | |
Jutrzenka Jaćmierz | 5 - 1 | Zryw Dydnia |