Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos II Nowotaniec 13 37 12 1 0 95 11 84
2 LKS Głębokie 13 31 10 1 2 49 24 25
3 Wisłok Sieniawa 13 28 9 1 3 48 26 22
4 Victoria Pakoszówka 13 26 8 2 3 36 16 20
5 LKS Golcowa 13 23 7 2 4 34 22 12
6 LKS Hłudno 13 23 7 2 4 48 24 24
7 Orkan Markowce 13 20 6 2 5 47 34 13
8 Szarotka Nowosielce 13 18 5 3 5 37 34 3
9 LKS Odrzechowa 13 18 5 3 5 22 23 -1
10 Jutrzenka Jaćmierz 13 17 5 2 6 39 34 5
11 Orion Pielnia 13 13 4 1 8 28 29 -1
12 Zryw Dydnia 13 6 2 0 11 16 56 -40
13 Orły Jabłonka 13 3 1 0 12 13 90 -77
14 LKS Wzdów 13 0 0 0 13 6 95 -89
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13/14 sierpnia
LKS Wzdów 0 - 5 Zryw Dydnia
Cosmos II Nowotaniec 10 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Odrzechowa 3 - 3 Orkan Markowce
Orły Jabłonka 0 - 6 LKS Golcowa
LKS Głębokie 2 - 2 LKS Hłudno
Wisłok Sieniawa 4 - 2 Orion Pielnia
Szarotka Nowosielce 3 - 3 Victoria Pakoszówka

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20/21 sierpnia
Cosmos II Nowotaniec 6 - 0 LKS Odrzechowa
LKS Hłudno 13 - 0 LKS Wzdów
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 Victoria Pakoszówka
Orion Pielnia 1 - 1 Szarotka Nowosielce
Zryw Dydnia 0 - 10 Wisłok Sieniawa
LKS Golcowa 1 - 4 LKS Głębokie
Orły Jabłonka 0 - 3 * Orkan Markowce
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27/28 sierpnia
LKS Głębokie 2 - 4 Orkan Markowce
LKS Wzdów 0 - 4 LKS Golcowa
Orły Jabłonka 0 - 25 Cosmos II Nowotaniec
Wisłok Sieniawa 3 - 2 LKS Hłudno
Victoria Pakoszówka 4 - 0 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 4 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Szarotka Nowosielce 3 - 0 Zryw Dydnia
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3/4 września
Cosmos II Nowotaniec 4 - 1 LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 1 Orion Pielnia
Zryw Dydnia 0 - 3 Victoria Pakoszówka
LKS Golcowa 2 - 0 Wisłok Sieniawa
Orkan Markowce 16 - 0 LKS Wzdów
LKS Odrzechowa 3 - 0 * Orły Jabłonka
LKS Hłudno 2 - 1 Szarotka Nowosielce
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10/11 września
Orły Jabłonka 2 - 5 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów 0 - 12 Cosmos II Nowotaniec
Szarotka Nowosielce 2 - 3 LKS Golcowa
LKS Głębokie 3 - 1 LKS Odrzechowa
Wisłok Sieniawa 4 - 1 Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka 4 - 1 LKS Hłudno
Orion Pielnia 7 - 2 Zryw Dydnia
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 17/18 września
Orkan Markowce 4 - 4 Szarotka Nowosielce
Cosmos II Nowotaniec 8 - 2 Wisłok Sieniawa
Jutrzenka Jaćmierz 7 - 0 Zryw Dydnia
LKS Golcowa 2 - 4 Victoria Pakoszówka
LKS Odrzechowa 4 - 1 LKS Wzdów
Orły Jabłonka 2 - 10 LKS Głębokie
LKS Hłudno 1 - 0 Orion Pielnia
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 24/25 września
Cosmos II Nowotaniec 6 - 0 Szarotka Nowosielce
LKS Głębokie 4 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów 2 - 3 Orły Jabłonka
Wisłok Sieniawa 1 - 1 LKS Odrzechowa
Orion Pielnia 2 - 1 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 1 - 6 LKS Hłudno
Victoria Pakoszówka 3 - 0 Orkan Markowce

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 1/2 października
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 2 LKS Hłudno
LKS Golcowa 3 - 0 * Zryw Dydnia
Orkan Markowce 4 - 1 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 1 - 2 Szarotka Nowosielce
Orły Jabłonka 1 - 9 Wisłok Sieniawa
LKS Głębokie 3 - 0 * LKS Wzdów
Victoria Pakoszówka 0 - 3 Cosmos II Nowotaniec
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8/9 października
LKS Wzdów 1 - 12 Jutrzenka Jaćmierz
Szarotka Nowosielce 6 - 2 Orły Jabłonka
Wisłok Sieniawa 2 - 4 LKS Głębokie
Orion Pielnia 0 - 2 Cosmos II Nowotaniec
Zryw Dydnia 2 - 7 Orkan Markowce
LKS Hłudno 1 - 2 LKS Golcowa
Victoria Pakoszówka 1 - 0 LKS Odrzechowa
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15/16 października
LKS Wzdów 0 - 4 Wisłok Sieniawa
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 1 LKS Golcowa
Orkan Markowce 2 - 6 LKS Hłudno
Cosmos II Nowotaniec 3 - 0 * Zryw Dydnia
LKS Odrzechowa 1 - 0 Orion Pielnia
Orły Jabłonka 0 - 6 Victoria Pakoszówka
LKS Głębokie 4 - 1 Szarotka Nowosielce
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22/23 października
LKS Hłudno 1 - 6 Cosmos II Nowotaniec
Wisłok Sieniawa 2 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Orion Pielnia 4 - 1 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 0 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Golcowa 3 - 1 Orkan Markowce
Szarotka Nowosielce 6 - 1 LKS Wzdów
Victoria Pakoszówka 3 - 4 LKS Głębokie
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 29/30 października
LKS Głębokie 4 - 0 Orion Pielnia
LKS Wzdów 0 - 3 Victoria Pakoszówka
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 1 Orkan Markowce
Cosmos II Nowotaniec 4 - 4 LKS Golcowa
LKS Odrzechowa 1 - 3 LKS Hłudno
Orły Jabłonka 2 - 3 Zryw Dydnia
Wisłok Sieniawa 5 - 3 Szarotka Nowosielce
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 5/6 listopada
Szarotka Nowosielce 5 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia 3 - 4 LKS Głębokie
Orkan Markowce 1 - 6 Cosmos II Nowotaniec
Orion Pielnia 10 - 1 LKS Wzdów
LKS Hłudno 8 - 0 Orły Jabłonka
LKS Golcowa 2 - 2 LKS Odrzechowa
Victoria Pakoszówka 1 - 2 Wisłok Sieniawa

Inne terminarze / wyniki