Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Krosno > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Tabela: Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 11 25 8 1 2 28 22 6
2 Nelson Polańczyk 11 25 8 1 2 30 13 17
3 Lotniarz Bezmiechowa 11 23 6 5 0 18 9 9
4 Osława Zagórz 11 17 5 2 4 41 25 16
5 San Mrzygłód 11 15 5 0 6 23 25 -2
6 LKS Tarnawa 11 15 4 3 4 27 22 5
7 Otryt Lutowiska 11 13 4 1 6 24 23 1
8 Pogórze Srogów Górny 11 13 4 1 6 21 27 -6
9 LKS Czaszyn 11 13 4 1 6 27 33 -6
10 Zalew Myczkowce 11 12 3 3 5 32 28 4
11 Juventus Poraż 11 11 3 2 6 23 28 -5
12 Gabry Łukowe 11 6 2 0 9 19 58 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 12/13 sierpnia
Juventus Poraż 1 - 3 Osława Zagórz
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 1 Otryt Lutowiska
Zalew Myczkowce 3 - 6 LKS Czaszyn
San Mrzygłód 3 - 1 LKS Tarnawa
Pogórze Srogów Górny 3 - 0 * MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
Gabry Łukowe 3 - 8 Nelson Polańczyk

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 19/20 sierpnia
Osława Zagórz 0 - 2 Nelson Polańczyk
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 5 - 3 Gabry Łukowe
LKS Tarnawa 4 - 4 Pogórze Srogów Górny
LKS Czaszyn 4 - 1 San Mrzygłód
Otryt Lutowiska 1 - 3 Zalew Myczkowce
Juventus Poraż 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 26/27 sierpnia
Lotniarz Bezmiechowa 3 - 2 Osława Zagórz
Zalew Myczkowce 2 - 2 Juventus Poraż
San Mrzygłód 3 - 2 Otryt Lutowiska
Pogórze Srogów Górny 5 - 2 LKS Czaszyn
Gabry Łukowe 0 - 6 LKS Tarnawa
Nelson Polańczyk 1 - 3 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 2/3 września
Osława Zagórz 9 - 2 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
LKS Tarnawa 1 - 2 Nelson Polańczyk
LKS Czaszyn 2 - 3 Gabry Łukowe
Juventus Poraż 3 - 2 San Mrzygłód
Lotniarz Bezmiechowa 3 - 2 Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska 3 - 0 * Pogórze Srogów Górny
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 9/10 września
Zalew Myczkowce 3 - 3 Osława Zagórz
San Mrzygłód 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Pogórze Srogów Górny 2 - 1 Juventus Poraż
Gabry Łukowe 4 - 3 Otryt Lutowiska
Nelson Polańczyk 1 - 3 LKS Czaszyn
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 5 - 0 LKS Tarnawa
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 16/17 września
Osława Zagórz 1 - 3 LKS Tarnawa
Otryt Lutowiska 1 - 2 Nelson Polańczyk
Juventus Poraż 4 - 3 Gabry Łukowe
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 0 Pogórze Srogów Górny
Zalew Myczkowce 2 - 3 San Mrzygłód
LKS Czaszyn 1 - 2 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 23/24 września
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 2 - 1 Otryt Lutowiska
San Mrzygłód 4 - 5 Osława Zagórz
Gabry Łukowe 0 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Nelson Polańczyk 3 - 0 Juventus Poraż
LKS Tarnawa 7 - 1 LKS Czaszyn
Pogórze Srogów Górny 2 - 4 Zalew Myczkowce

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 30 września/1 października
Juventus Poraż 2 - 3 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
Otryt Lutowiska 3 - 1 LKS Tarnawa
Osława Zagórz 2 - 2 LKS Czaszyn
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 1 Nelson Polańczyk
San Mrzygłód 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
Zalew Myczkowce 9 - 1 Gabry Łukowe
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 7/8 października
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 0 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Czaszyn 3 - 2 Otryt Lutowiska
Gabry Łukowe 1 - 4 San Mrzygłód
Nelson Polańczyk 2 - 1 Zalew Myczkowce
LKS Tarnawa 3 - 2 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny 1 - 4 Osława Zagórz
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 14/15 października
Juventus Poraż 4 - 2 LKS Czaszyn
Osława Zagórz 1 - 3 Otryt Lutowiska
Lotniarz Bezmiechowa 0 - 0 LKS Tarnawa
San Mrzygłód 0 - 2 Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce 2 - 4 MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne
Pogórze Srogów Górny 3 - 0 * Gabry Łukowe
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 21/22 października
LKS Tarnawa 1 - 1 Zalew Myczkowce
Gabry Łukowe 1 - 11 Osława Zagórz
MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne 2 - 0 San Mrzygłód
LKS Czaszyn 1 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Otryt Lutowiska 4 - 3 Juventus Poraż
Nelson Polańczyk 6 - 0 * Pogórze Srogów Górny

Pozostałe terminarze: