Centrum meczowe
2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 2026-08-22

Osława Zagórz - Nelson Polańczyk (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Osława Zagórz - Nelson Polańczyk w ramach 2. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. I. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Osława Zagórz - Nelson Polańczyk, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Osława Zagórz vs. Nelson Polańczyk, informacje o pozostałych meczach 2. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 12 bezpośrednich spotkań

Osława Zagórz 6 wygranych (50%)
Nelson Polańczyk 1 wygrana (8%)
Osława Zagórz 5 remisów (42%) Nelson Polańczyk
2024/2025
16:30 21.06.2025
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
14:00 20.10.2024
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz
2023/2024
14:00 21.04.2024
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz
17:00 19.08.2023
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
2022/2023
14:00 18.06.2023
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
14:00 16.10.2022
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz
2020/2021
17:00 20.03.2021
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
16:30 09.08.2020
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz
2018/2019
15:00 12.05.2019
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz
12:00 23.09.2018
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
2017/2018
13:00 29.04.2018
Osława Zagórz
Nelson Polańczyk
16:30 03.09.2017
Nelson Polańczyk
Osława Zagórz

Krosno > Klasa B, gr. I - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 0 0 0 0 0 0-0
2 0 0 0 0 0 0-0
3 0 0 0 0 0 0-0
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa B, gr. I - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 0 0 0 0 0 0-0
2 0 0 0 0 0 0-0
3 0 0 0 0 0 0-0
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa B, gr. I - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 0 0 0 0 0 0-0
2 0 0 0 0 0 0-0
3 0 0 0 0 0 0-0
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Mecz Osława Zagórz - Nelson Polańczyk (Krosno > Klasa B, gr. I)

Spotkanie pomiędzy Osława Zagórz i Nelson Polańczyk rozegrane zostanie w ramach Krosno > Klasa B, gr. I (2. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. I).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Osława Zagórz vs Nelson Polańczyk

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Krosno > Klasa B, gr. I - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Osława Zagórz lub Nelson Polańczyk - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!