http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Skołoszów 20 47 15 2 3 51 20 31
2 MKS Kańczuga 20 45 13 6 1 43 10 33
3 Płomień Morawsko 20 43 13 4 3 57 20 37
4 Czuwaj Przemyśl 20 42 12 6 2 61 27 34
5 MKS Radymno 19 41 13 2 4 38 16 22
6 Granica Stubno 20 34 9 7 4 24 17 7
7 Pogoń-Sokół Lubaczów 20 31 9 4 7 42 29 13
8 Sanoczanka Święte 20 31 9 4 7 37 31 6
9 Łęk Ostrów 20 31 9 4 7 22 25 -3
10 Czarni Pawłosiów 20 31 8 7 5 35 25 10
11 GKS Orły 20 29 9 2 9 33 38 -5
12 Huragan Gniewczyna 20 27 9 0 11 41 48 -7
13 Fenix Leszno 20 24 7 3 10 31 41 -10
14 Biało-Czerwoni Kaszyce 20 23 7 2 11 19 28 -9
15 San Gorzyce 20 19 6 1 13 39 53 -14
16 KS Szówsko 19 18 4 6 9 26 38 -12
17 Zorza Zarzecze 19 16 5 1 13 27 56 -29
18 Motor Grochowce 20 13 4 1 15 20 53 -33
19 Roztocze Narol 19 12 3 3 13 25 47 -22
20 Zryw Młodów 20 4 1 1 18 16 65 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 25/26 lipca
Granica Stubno 0 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Szówsko 0 - 4 Roztocze Narol
MKS Radymno 2 - 0 Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko 2 - 2 Czarni Pawłosiów
Zryw Młodów 2 - 6 Czuwaj Przemyśl
Motor Grochowce 0 - 4 MKS Kańczuga
Fenix Leszno 2 - 0 Sanoczanka Święte
San Gorzyce 3 - 0 Łęk Ostrów
Huragan Gniewczyna 2 - 0 GKS Orły
LKS Skołoszów 2 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów

2. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 29 lipca
Roztocze Narol 0 - 0 MKS Kańczuga
GKS Orły 3 - 0 Motor Grochowce
Łęk Ostrów 3 - 2 Huragan Gniewczyna
Czuwaj Przemyśl 6 - 1 San Gorzyce
Czarni Pawłosiów 4 - 1 Zryw Młodów
Sanoczanka Święte 0 - 4 Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 1 Granica Stubno
Zorza Zarzecze 1 - 5 LKS Skołoszów
KS Szówsko 2 - 2 MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce 3 - 1 Fenix Leszno
3. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 1/2 sierpnia
LKS Skołoszów 2 - 1 KS Szówsko
MKS Kańczuga 2 - 0 GKS Orły
Płomień Morawsko 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Radymno 1 - 0 Roztocze Narol
Fenix Leszno 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zryw Młodów 0 - 3 * Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna 2 - 4 Czuwaj Przemyśl
Motor Grochowce 0 - 1 Łęk Ostrów
Granica Stubno 2 - 0 Zorza Zarzecze
San Gorzyce 3 - 2 Czarni Pawłosiów
4. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 8/9 sierpnia
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 0 Zryw Młodów
Czuwaj Przemyśl 3 - 1 Motor Grochowce
Zorza Zarzecze 6 - 1 Fenix Leszno
Łęk Ostrów 0 - 5 MKS Kańczuga
Roztocze Narol 0 - 2 GKS Orły
Czarni Pawłosiów 1 - 0 Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte 3 - 1 San Gorzyce
KS Szówsko 1 - 1 Granica Stubno
MKS Radymno 1 - 2 LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 Płomień Morawsko
5. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 15/16 sierpnia
San Gorzyce 3 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Kańczuga 0 - 0 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 1 - 0 MKS Radymno
Fenix Leszno 1 - 3 KS Szówsko
Zryw Młodów 1 - 5 Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce 0 - 0 Czarni Pawłosiów
Płomień Morawsko 5 - 0 Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna 3 - 2 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 1 - 0 Roztocze Narol
GKS Orły 1 - 2 Łęk Ostrów
6. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 22/23 sierpnia
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 2 San Gorzyce
LKS Skołoszów 2 - 0 Granica Stubno
Biało-Czerwoni Kaszyce 4 - 1 Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze 4 - 1 Zryw Młodów
KS Szówsko 0 - 4 Płomień Morawsko
MKS Radymno 2 - 1 Fenix Leszno
Czuwaj Przemyśl 3 - 0 GKS Orły
Roztocze Narol 0 - 2 Łęk Ostrów
Czarni Pawłosiów 0 - 0 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 3 - 1 Motor Grochowce
7. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 29/30 sierpnia
Płomień Morawsko 1 - 2 MKS Radymno
Zryw Młodów 3 - 3 KS Szówsko
Motor Grochowce 0 - 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Kańczuga 2 - 1 Sanoczanka Święte
GKS Orły 2 - 1 Czarni Pawłosiów
Fenix Leszno 1 - 3 LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna 2 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Łęk Ostrów 4 - 1 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 1 - 0 Roztocze Narol
San Gorzyce 2 - 3 Zorza Zarzecze

8. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 września
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 0 Motor Grochowce
LKS Skołoszów 2 - 0 Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów 2 - 4 Łęk Ostrów
MKS Radymno 6 - 0 Zryw Młodów
Granica Stubno 1 - 2 Fenix Leszno
Zorza Zarzecze 1 - 3 Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte 3 - 4 GKS Orły
Roztocze Narol 0 - 5 Czuwaj Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 1 MKS Kańczuga
KS Szówsko 1 - 0 San Gorzyce
9. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 12/13 września
MKS Kańczuga 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zryw Młodów 0 - 5 LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl 2 - 0 Czarni Pawłosiów
Huragan Gniewczyna 1 - 0 KS Szówsko
Motor Grochowce 3 - 2 Zorza Zarzecze
Fenix Leszno 1 - 1 Roztocze Narol
Płomień Morawsko 3 - 1 Granica Stubno
San Gorzyce 1 - 5 MKS Radymno
GKS Orły 3 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Łęk Ostrów 0 - 0 Sanoczanka Święte
10. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19/20 września
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 2 GKS Orły
KS Szówsko 4 - 1 Motor Grochowce
MKS Radymno 3 - 1 Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów 8 - 1 San Gorzyce
Fenix Leszno 1 - 3 Płomień Morawsko
Roztocze Narol 1 - 1 Czarni Pawłosiów
Sanoczanka Święte 4 - 4 Czuwaj Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 0 Łęk Ostrów
Zorza Zarzecze 0 - 5 MKS Kańczuga
Granica Stubno 2 - 0 Zryw Młodów
11. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 26/27 wrześna
Płomień Morawsko 6 - 1 Roztocze Narol
Zryw Młodów 1 - 3 Fenix Leszno
Motor Grochowce 0 - 1 MKS Radymno
GKS Orły 5 - 2 Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga 5 - 0 KS Szówsko
Łęk Ostrów 1 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
San Gorzyce 1 - 2 Granica Stubno
Huragan Gniewczyna 2 - 4 LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl 4 - 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów 1 - 2 Sanoczanka Święte
12. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3/4 października
LKS Skołoszów 4 - 0 Motor Grochowce
Roztocze Narol 0 - 2 Sanoczanka Święte
KS Szówsko 3 - 3 GKS Orły
MKS Radymno 0 - 1 MKS Kańczuga
Fenix Leszno 3 - 1 San Gorzyce
Zorza Zarzecze 0 - 0 Łęk Ostrów
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 3 Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko 3 - 0 Zryw Młodów
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 2 Czarni Pawłosiów
Granica Stubno 3 - 2 Huragan Gniewczyna
13. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 10/11 października
Zryw Młodów 1 - 2 Roztocze Narol
San Gorzyce 1 - 3 Płomień Morawsko
Motor Grochowce 1 - 2 Granica Stubno
MKS Kańczuga 0 - 0 LKS Skołoszów
GKS Orły 1 - 3 MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl 4 - 0 Zorza Zarzecze
Czarni Pawłosiów 5 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna 5 - 0 Fenix Leszno
Łęk Ostrów 2 - 0 KS Szówsko
Sanoczanka Święte 1 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce

14. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 października
LKS Skołoszów 3 - 0 GKS Orły
Płomień Morawsko 6 - 1 Huragan Gniewczyna
Roztocze Narol 2 - 3 Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Szówsko 2 - 2 Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno 3 - 0 Łęk Ostrów
Zryw Młodów 2 - 1 San Gorzyce
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze 0 - 1 Czarni Pawłosiów
Granica Stubno 1 - 1 MKS Kańczuga
Fenix Leszno 6 - 1 Motor Grochowce
15. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 24/25 października
Czuwaj Przemyśl 3 - 1 MKS Radymno
Czarni Pawłosiów 2 - 1 KS Szówsko
Huragan Gniewczyna 3 - 2 Zryw Młodów
MKS Kańczuga 1 - 1 Fenix Leszno
Motor Grochowce 1 - 3 Płomień Morawsko
San Gorzyce 7 - 4 Roztocze Narol
GKS Orły 1 - 0 Granica Stubno
Łęk Ostrów 0 - 1 LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte 4 - 1 Zorza Zarzecze
16. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 31 października
Płomień Morawsko 3 - 1 MKS Kańczuga
Roztocze Narol 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Zorza Zarzecze 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Szówsko 2 - 2 Sanoczanka Święte
MKS Radymno 1 - 1 Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów 3 - 1 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 3 - 0 Łęk Ostrów
Fenix Leszno 2 - 0 GKS Orły
Zryw Młodów 1 - 2 Motor Grochowce
San Gorzyce 6 - 0 Huragan Gniewczyna
17. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 7/8 listopada
Czarni Pawłosiów 3 - 0 LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna 3 - 1 Roztocze Narol
Motor Grochowce 3 - 2 San Gorzyce
MKS Kańczuga 3 - 0 Zryw Młodów
GKS Orły 1 - 4 Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte 1 - 2 MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl 1 - 1 Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów 8 - 1 Zorza Zarzecze
Łęk Ostrów 1 - 2 Fenix Leszno
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 2 KS Szówsko
18. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 11 listopada
Roztocze Narol 4 - 2 Zorza Zarzecze
KS Szówsko 0 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Skołoszów 0 - 3 Sanoczanka Święte
Granica Stubno 1 - 1 Czarni Pawłosiów
Płomień Morawsko 0 - 1 Łęk Ostrów
Zryw Młodów 1 - 2 GKS Orły
San Gorzyce 1 - 3 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 2 - 0 Motor Grochowce
Fenix Leszno 1 - 1 Czuwaj Przemyśl
19. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 14/15 listopada
Czarni Pawłosiów 3 - 0 Fenix Leszno
Sanoczanka Święte 0 - 0 Granica Stubno
Motor Grochowce 6 - 4 Roztocze Narol
MKS Kańczuga 5 - 3 Huragan Gniewczyna
GKS Orły 3 - 2 San Gorzyce
Łęk Ostrów 1 - 0 Zryw Młodów
Czuwaj Przemyśl 2 - 2 Płomień Morawsko
Zorza Zarzecze 2 - 1 KS Szówsko
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 1 LKS Skołoszów

20. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 13/14 marca
Roztocze Narol ? - ? KS Szówsko
Zorza Zarzecze ? - ? MKS Radymno
Sanoczanka Święte 2 - 1 Fenix Leszno
Czarni Pawłosiów 3 - 3 Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl 6 - 0 Zryw Młodów
Łęk Ostrów 0 - 0 San Gorzyce
GKS Orły 0 - 3 Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 - 3 LKS Skołoszów
MKS Kańczuga 3 - 0 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 1 Granica Stubno
21. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 20/21 marca
MKS Kańczuga ? - ? Roztocze Narol
Płomień Morawsko ? - ? Sanoczanka Święte
Motor Grochowce ? - ? GKS Orły
San Gorzyce ? - ? Czuwaj Przemyśl
Zryw Młodów ? - ? Czarni Pawłosiów
Granica Stubno ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno ? - ? KS Szówsko
LKS Skołoszów ? - ? Zorza Zarzecze
Fenix Leszno ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Huragan Gniewczyna ? - ? Łęk Ostrów
22. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 27/28 marca
Roztocze Narol ? - ? MKS Radymno
KS Szówsko ? - ? LKS Skołoszów
Zorza Zarzecze ? - ? Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Fenix Leszno
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte ? - ? Zryw Młodów
Czarni Pawłosiów ? - ? San Gorzyce
Czuwaj Przemyśl ? - ? Huragan Gniewczyna
Łęk Ostrów ? - ? Motor Grochowce
GKS Orły ? - ? MKS Kańczuga
23. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3 kwietnia
MKS Kańczuga ? - ? Łęk Ostrów
Motor Grochowce ? - ? Czuwaj Przemyśl
Huragan Gniewczyna ? - ? Czarni Pawłosiów
Zryw Młodów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno ? - ? KS Szówsko
LKS Skołoszów ? - ? MKS Radymno
Płomień Morawsko ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
GKS Orły ? - ? Roztocze Narol
San Gorzyce ? - ? Sanoczanka Święte
Fenix Leszno ? - ? Zorza Zarzecze
24. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 10/11 kwietnia
MKS Radymno ? - ? Granica Stubno
KS Szówsko ? - ? Fenix Leszno
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? San Gorzyce
Sanoczanka Święte ? - ? Huragan Gniewczyna
Czarni Pawłosiów ? - ? Motor Grochowce
Czuwaj Przemyśl ? - ? MKS Kańczuga
Łęk Ostrów ? - ? GKS Orły
Roztocze Narol ? - ? LKS Skołoszów
Zorza Zarzecze ? - ? Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Zryw Młodów
25. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 kwietnia
Łęk Ostrów ? - ? Roztocze Narol
GKS Orły ? - ? Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga ? - ? Czarni Pawłosiów
Motor Grochowce ? - ? Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
San Gorzyce ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Zryw Młodów ? - ? Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko ? - ? KS Szówsko
Fenix Leszno ? - ? MKS Radymno
Granica Stubno ? - ? LKS Skołoszów

26. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 21 kwietnia
Roztocze Narol ? - ? Granica Stubno
LKS Skołoszów ? - ? Fenix Leszno
MKS Radymno ? - ? Płomień Morawsko
KS Szówsko ? - ? Zryw Młodów
Zorza Zarzecze ? - ? San Gorzyce
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Huragan Gniewczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Motor Grochowce
Sanoczanka Święte ? - ? MKS Kańczuga
Czarni Pawłosiów ? - ? GKS Orły
Czuwaj Przemyśl ? - ? Łęk Ostrów
27. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 24/25 kwietnia
Czuwaj Przemyśl ? - ? Roztocze Narol
Łęk Ostrów ? - ? Czarni Pawłosiów
GKS Orły ? - ? Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna ? - ? Zorza Zarzecze
San Gorzyce ? - ? KS Szówsko
Zryw Młodów ? - ? MKS Radymno
Płomień Morawsko ? - ? LKS Skołoszów
Fenix Leszno ? - ? Granica Stubno
28. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 1 maja
Roztocze Narol ? - ? Fenix Leszno
Granica Stubno ? - ? Płomień Morawsko
LKS Skołoszów ? - ? Zryw Młodów
MKS Radymno ? - ? San Gorzyce
KS Szówsko ? - ? Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze ? - ? Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? GKS Orły
Sanoczanka Święte ? - ? Łęk Ostrów
Czarni Pawłosiów ? - ? Czuwaj Przemyśl
29. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3 maja
Czarni Pawłosiów ? - ? Roztocze Narol
Czuwaj Przemyśl ? - ? Sanoczanka Święte
Łęk Ostrów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
GKS Orły ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga ? - ? Zorza Zarzecze
Motor Grochowce ? - ? KS Szówsko
Huragan Gniewczyna ? - ? MKS Radymno
San Gorzyce ? - ? LKS Skołoszów
Zryw Młodów ? - ? Granica Stubno
Płomień Morawsko ? - ? Fenix Leszno
30. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 8/9 maja
Roztocze Narol ? - ? Płomień Morawsko
Fenix Leszno ? - ? Zryw Młodów
Granica Stubno ? - ? San Gorzyce
LKS Skołoszów ? - ? Huragan Gniewczyna
MKS Radymno ? - ? Motor Grochowce
KS Szówsko ? - ? MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze ? - ? GKS Orły
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Łęk Ostrów
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Czuwaj Przemyśl
Sanoczanka Święte ? - ? Czarni Pawłosiów
31. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 15/16 maja
Sanoczanka Święte ? - ? Roztocze Narol
Czarni Pawłosiów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj Przemyśl ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Łęk Ostrów ? - ? Zorza Zarzecze
GKS Orły ? - ? KS Szówsko
MKS Kańczuga ? - ? MKS Radymno
Motor Grochowce ? - ? LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna ? - ? Granica Stubno
San Gorzyce ? - ? Fenix Leszno
Zryw Młodów ? - ? Płomień Morawsko

32. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19 maja
Roztocze Narol ? - ? Zryw Młodów
Płomień Morawsko ? - ? San Gorzyce
Fenix Leszno ? - ? Huragan Gniewczyna
Granica Stubno ? - ? Motor Grochowce
LKS Skołoszów ? - ? MKS Kańczuga
MKS Radymno ? - ? GKS Orły
KS Szówsko ? - ? Łęk Ostrów
Zorza Zarzecze ? - ? Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Czarni Pawłosiów
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Sanoczanka Święte
33. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 22/23 maja
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Roztocze Narol
Sanoczanka Święte ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Czarni Pawłosiów ? - ? Zorza Zarzecze
Czuwaj Przemyśl ? - ? KS Szówsko
Łęk Ostrów ? - ? MKS Radymno
GKS Orły ? - ? LKS Skołoszów
MKS Kańczuga ? - ? Granica Stubno
Motor Grochowce ? - ? Fenix Leszno
Huragan Gniewczyna ? - ? Płomień Morawsko
San Gorzyce ? - ? Zryw Młodów
34. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 29/30 maja
Roztocze Narol ? - ? San Gorzyce
Zryw Młodów ? - ? Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko ? - ? Motor Grochowce
Fenix Leszno ? - ? MKS Kańczuga
Granica Stubno ? - ? GKS Orły
LKS Skołoszów ? - ? Łęk Ostrów
MKS Radymno ? - ? Czuwaj Przemyśl
KS Szówsko ? - ? Czarni Pawłosiów
Zorza Zarzecze ? - ? Sanoczanka Święte
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
35. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 2/3 czerwca
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Roztocze Narol
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte ? - ? KS Szówsko
Czarni Pawłosiów ? - ? MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl ? - ? LKS Skołoszów
Łęk Ostrów ? - ? Granica Stubno
GKS Orły ? - ? Fenix Leszno
MKS Kańczuga ? - ? Płomień Morawsko
Motor Grochowce ? - ? Zryw Młodów
Huragan Gniewczyna ? - ? San Gorzyce
36. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 czerwca
Roztocze Narol ? - ? Huragan Gniewczyna
San Gorzyce ? - ? Motor Grochowce
Zryw Młodów ? - ? MKS Kańczuga
Płomień Morawsko ? - ? GKS Orły
Fenix Leszno ? - ? Łęk Ostrów
Granica Stubno ? - ? Czuwaj Przemyśl
LKS Skołoszów ? - ? Czarni Pawłosiów
MKS Radymno ? - ? Sanoczanka Święte
KS Szówsko ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Zorza Zarzecze ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
37. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 12/13 czerwca
Zorza Zarzecze ? - ? Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? KS Szówsko
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? MKS Radymno
Sanoczanka Święte ? - ? LKS Skołoszów
Czarni Pawłosiów ? - ? Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl ? - ? Fenix Leszno
Łęk Ostrów ? - ? Płomień Morawsko
GKS Orły ? - ? Zryw Młodów
MKS Kańczuga ? - ? San Gorzyce
Motor Grochowce ? - ? Huragan Gniewczyna

38. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19/20 czerwca
Roztocze Narol ? - ? Motor Grochowce
Huragan Gniewczyna ? - ? MKS Kańczuga
San Gorzyce ? - ? GKS Orły
Zryw Młodów ? - ? Łęk Ostrów
Płomień Morawsko ? - ? Czuwaj Przemyśl
Fenix Leszno ? - ? Czarni Pawłosiów
Granica Stubno ? - ? Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Radymno ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Szówsko ? - ? Zorza Zarzecze

Inne terminarze / wyniki