Terminarz: IV liga podkarpacka (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - IV liga podkarpacka

Wybierz sezon:

Tabela: IV liga podkarpacka Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 17 38 12 2 3 42 17 25
2 Stal Łańcut 17 37 11 4 2 41 21 20
3 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 35 10 5 2 29 9 20
4 Legion Pilzno 17 34 10 4 3 29 19 10
5 Głogovia Głogów Małopolski 17 30 9 3 5 24 20 4
6 Sokół Kamień 17 29 8 5 4 35 28 7
7 Igloopol Dębica 17 27 8 3 6 31 24 7
8 Ekoball Stal Sanok 17 26 8 2 7 25 21 4
9 JKS Jarosław 17 26 8 2 7 24 18 6
10 Izolator Boguchwała 17 26 8 2 7 33 24 9
11 Wisłok Wiśniowa 17 23 6 5 6 32 28 4
12 Resovia II 17 22 7 1 9 23 35 -12
13 Stal II Rzeszów 17 20 6 2 9 34 32 2
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 18 5 3 9 28 28 0
15 Błękitni Ropczyce 17 16 4 4 9 24 35 -11
16 Polonia Przemyśl 17 16 4 4 9 23 29 -6
17 Lechia Sędziszów Małopolski 17 9 3 0 14 12 49 -37
18 Korona Rzeszów 17 1 0 1 16 11 63 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: IV liga podkarpacka (sezon 2023/2024)


1. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 sierpnia
JKS Jarosław 1 - 1 Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Korona Rzeszów
Cosmos Nowotaniec 4 - 1 Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Stal II Rzeszów
Stal Łańcut 4 - 1 Resovia II
Sokół Kamień 2 - 2 Izolator Boguchwała

2. kolejka - IV liga podkarpacka 16 sierpnia
Izolator Boguchwała 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Stal II Rzeszów
Igloopol Dębica 3 - 1 JKS Jarosław
Cosmos Nowotaniec 3 - 2 Sokół Kamień
Polonia Przemyśl 2 - 0 Korona Rzeszów
Legion Pilzno 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Wisłok Wiśniowa
Resovia II 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Stal Łańcut
3. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa 4 - 0 Resovia II
Korona Rzeszów 0 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl 0 - 2 Sokół Kamień
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok 3 - 4 Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut 2 - 1 Stal II Rzeszów
JKS Jarosław 3 - 1 Izolator Boguchwała
4. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 sierpnia
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała 5 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl 3 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Rzeszów 3 - 3 Ekoball Stal Sanok
Legion Pilzno 3 - 1 Stal Łańcut
Igloopol Dębica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec 5 - 2 JKS Jarosław
Resovia II 6 - 0 Korona Rzeszów
Sokół Kamień 0 - 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
5. kolejka - IV liga podkarpacka 30 sierpnia
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 1 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 3 - 0 Sokół Kamień
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Izolator Boguchwała
Stal Łańcut 2 - 1 Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 5 Stal II Rzeszów
Korona Rzeszów 1 - 5 Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Resovia II
6. kolejka - IV liga podkarpacka 2/3 września
Izolator Boguchwała 0 - 2 Stal Łańcut
Legion Pilzno 2 - 1 Wisłok Wiśniowa
Stal II Rzeszów 4 - 0 Korona Rzeszów
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl 0 - 1 Resovia II
Igloopol Dębica 1 - 3 Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień 5 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
7. kolejka - IV liga podkarpacka 9/10 września
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Izolator Boguchwała
Stal Łańcut 4 - 3 Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Igloopol Dębica
Resovia II 4 - 3 Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów 3 - 3 Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Stal II Rzeszów
JKS Jarosław 3 - 2 Polonia Przemyśl

8. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 września
Legion Pilzno 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała 3 - 1 Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl 1 - 2 Błękitni Ropczyce
Stal II Rzeszów 3 - 1 Resovia II
Igloopol Dębica 1 - 0 Korona Rzeszów
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kamień 2 - 2 Stal Łańcut
JKS Jarosław 2 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
9. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 września
Stal Łańcut 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 JKS Jarosław
Ekoball Stal Sanok 0 - 3 Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Igloopol Dębica
Resovia II 0 - 1 Legion Pilzno
Korona Rzeszów 4 - 8 Izolator Boguchwała
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Polonia Przemyśl
10. kolejka - IV liga podkarpacka 30 września/1 października
Izolator Boguchwała 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl 2 - 2 Stal II Rzeszów
Igloopol Dębica 3 - 0 Resovia II
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Korona Rzeszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
Legion Pilzno 1 - 0 Błękitni Ropczyce
Sokół Kamień 2 - 1 Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław 0 - 1 Stal Łańcut
11. kolejka - IV liga podkarpacka 7/8 października
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 JKS Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Igloopol Dębica
Stal II Rzeszów 2 - 1 Legion Pilzno
Resovia II 0 - 1 Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Korona Rzeszów 1 - 4 Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Cosmos Nowotaniec
Stal Łańcut 3 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
12. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 października
Izolator Boguchwała 6 - 1 Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl 2 - 3 Legion Pilzno
Igloopol Dębica 2 - 1 Stal II Rzeszów
JKS Jarosław 2 - 0 Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 2 Stal Łańcut
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 0 Korona Rzeszów
Sokół Kamień 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Cosmos Nowotaniec 8 - 0 Resovia II
13. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 października
Legion Pilzno 0 - 2 Igloopol Dębica
Korona Rzeszów 0 - 1 JKS Jarosław
Resovia II 1 - 1 Sokół Kamień
Stal Łańcut 2 - 0 Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Rzeszów 3 - 1 Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa 6 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski

14. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 października
Polonia Przemyśl 2 - 2 Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała 1 - 0 Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Korona Rzeszów
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Stal II Rzeszów
Stal Łańcut 2 - 0 Ekoball Stal Sanok
Resovia II 2 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Wisłok Wiśniowa
Sokół Kamień 1 - 0 Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
15. kolejka - IV liga podkarpacka 4/5 listopada
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Rzeszów 3 - 4 Sokół Kamień
Legion Pilzno 1 - 0 Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa 5 - 5 Stal Łańcut
Korona Rzeszów 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II 1 - 0 JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce 0 - 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica 0 - 1 Izolator Boguchwała
16. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 listopada
Stal Łańcut 6 - 0 Korona Rzeszów
JKS Jarosław 4 - 1 Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl 1 - 0 Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Stal II Rzeszów
Sokół Kamień 2 - 2 Legion Pilzno
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 2 Resovia II
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Wisłok Wiśniowa
17. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 listopada
Izolator Boguchwała 1 - 2 Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów 0 - 8 Ekoball Stal Sanok
Resovia II 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Legion Pilzno 3 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Igloopol Dębica 3 - 0 Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 2 Stal Łańcut
JKS Jarosław 2 - 0 Stal II Rzeszów

Pozostałe terminarze: