Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. V (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. V

Wybierz sezon:

Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. V Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Florian Ostrowy Tuszowskie 12 34 11 1 0 41 10 31
2 LKS Babicha 13 33 11 0 2 48 9 39
3 Strażak Grochowe 13 27 9 0 4 35 18 17
4 Wisła Gliny Małe 13 23 7 2 4 32 23 9
5 Jutrzenka Ławnica 13 23 7 2 4 24 17 7
6 Grunwald Padew Narodowa 13 19 5 4 4 22 21 1
7 LKS Dębiaki 13 17 5 2 6 40 39 1
8 Błysk Górki 13 15 4 3 6 27 30 -3
9 Rzędzian Rzędzianowice 13 15 3 6 4 26 33 -7
10 Kolorado Wola Chorzelowska 13 15 5 0 8 30 41 -11
11 Grom Krzemienica 13 10 3 1 9 21 42 -21
12 Wiśnia Trzciana 12 10 2 4 6 24 38 -14
13 Złotniczanka Złotniki 13 9 2 3 8 18 37 -19
14 Sokół Malinie 13 5 1 2 10 13 43 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. V (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 19/20 sierpnia
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 3 Florian Ostrowy Tuszowskie
Sokół Malinie 2 - 5 Wiśnia Trzciana
LKS Babicha 4 - 0 Wisła Gliny Małe
Złotniczanka Złotniki 2 - 1 Jutrzenka Ławnica
Grunwald Padew Narodowa 2 - 2 Rzędzian Rzędzianowice
LKS Dębiaki 6 - 0 Grom Krzemienica
Błysk Górki 1 - 6 Strażak Grochowe

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 26/27 sierpnia
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 0 Błysk Górki
Grom Krzemienica 2 - 4 Strażak Grochowe
Rzędzian Rzędzianowice 2 - 2 LKS Dębiaki
Jutrzenka Ławnica 2 - 1 Grunwald Padew Narodowa
Wisła Gliny Małe 1 - 2 Złotniczanka Złotniki
Wiśnia Trzciana 0 - 6 LKS Babicha
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 0 Sokół Malinie
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 2/3 września
Sokół Malinie 0 - 5 Florian Ostrowy Tuszowskie
LKS Babicha 5 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Złotniczanka Złotniki 3 - 3 Wiśnia Trzciana
Grunwald Padew Narodowa 2 - 0 Wisła Gliny Małe
LKS Dębiaki 1 - 3 Jutrzenka Ławnica
Błysk Górki 3 - 0 Grom Krzemienica
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 2 Strażak Grochowe
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 9/10 września
Florian Ostrowy Tuszowskie 5 - 1 Grom Krzemienica
Rzędzian Rzędzianowice 2 - 2 Błysk Górki
Jutrzenka Ławnica 2 - 1 Strażak Grochowe
Wisła Gliny Małe 5 - 4 LKS Dębiaki
Wiśnia Trzciana 2 - 2 Grunwald Padew Narodowa
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 0 Złotniczanka Złotniki
Sokół Malinie 1 - 3 LKS Babicha
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 16/17 września
LKS Babicha 1 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Złotniczanka Złotniki 1 - 2 Sokół Malinie
Grunwald Padew Narodowa 3 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Dębiaki 2 - 2 Wiśnia Trzciana
Błysk Górki 3 - 0 Jutrzenka Ławnica
Grom Krzemienica 2 - 4 Rzędzian Rzędzianowice
Wisła Gliny Małe 2 - 1 Strażak Grochowe
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 23/24 września
Wiśnia Trzciana 1 - 3 Strażak Grochowe
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 7 LKS Dębiaki
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 0 Rzędzian Rzędzianowice
Jutrzenka Ławnica 2 - 1 Grom Krzemienica
Wisła Gliny Małe 2 - 2 Błysk Górki
Sokół Malinie 2 - 2 Grunwald Padew Narodowa
LKS Babicha 6 - 0 Złotniczanka Złotniki
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 30 września/1 października
LKS Dębiaki 3 - 1 Sokół Malinie
Błysk Górki 2 - 0 Wiśnia Trzciana
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 1 Strażak Grochowe
Florian Ostrowy Tuszowskie 7 - 2 Złotniczanka Złotniki
Grunwald Padew Narodowa 0 - 3 LKS Babicha
Grom Krzemienica 1 - 5 Wisła Gliny Małe
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 1 Jutrzenka Ławnica

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 7/8 października
Sokół Malinie 1 - 4 Strażak Grochowe
Wiśnia Trzciana 3 - 4 Grom Krzemienica
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Błysk Górki
Złotniczanka Złotniki 0 - 2 Grunwald Padew Narodowa
Jutrzenka Ławnica 0 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Wisła Gliny Małe 4 - 0 Rzędzian Rzędzianowice
LKS Babicha 3 - 1 LKS Dębiaki
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 14/15 października
Błysk Górki 7 - 2 Sokół Malinie
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Grunwald Padew Narodowa
LKS Dębiaki 4 - 2 Złotniczanka Złotniki
Grom Krzemienica 2 - 3 Kolorado Wola Chorzelowska
Rzędzian Rzędzianowice 3 - 3 Wiśnia Trzciana
Jutrzenka Ławnica 2 - 2 Wisła Gliny Małe
LKS Babicha 1 - 2 Strażak Grochowe
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 21/22 października
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 1 Wisła Gliny Małe
Wiśnia Trzciana 1 - 6 Jutrzenka Ławnica
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 6 Rzędzian Rzędzianowice
Złotniczanka Złotniki 2 - 4 Strażak Grochowe
Sokół Malinie 1 - 3 Grom Krzemienica
LKS Babicha 5 - 2 Błysk Górki
Grunwald Padew Narodowa 3 - 2 LKS Dębiaki
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 28/29 października
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 2 LKS Dębiaki
Błysk Górki 0 - 0 Złotniczanka Złotniki
Wisła Gliny Małe 3 - 0 Wiśnia Trzciana
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 1 Sokół Malinie
Grom Krzemienica 0 - 2 LKS Babicha
Jutrzenka Ławnica 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Grunwald Padew Narodowa 0 - 2 Strażak Grochowe
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 4/5 listopada
Sokół Malinie 0 - 2 Jutrzenka Ławnica
LKS Dębiaki 1 - 5 Strażak Grochowe
Florian Ostrowy Tuszowskie ? - ? Wiśnia Trzciana
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 5 Wisła Gliny Małe
Złotniczanka Złotniki 2 - 2 Grom Krzemienica
Grunwald Padew Narodowa 1 - 0 Błysk Górki
LKS Babicha 6 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 11 listopada
Rzędzian Rzędzianowice 3 - 2 Złotniczanka Złotniki
Sokół Malinie 0 - 2 Wisła Gliny Małe
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 0 Strażak Grochowe
Błysk Górki 3 - 5 LKS Dębiaki
Wiśnia Trzciana 4 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Grom Krzemienica 3 - 2 Grunwald Padew Narodowa
Jutrzenka Ławnica 0 - 3 LKS Babicha

Pozostałe terminarze: