Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Hermanowa 6 13 4 1 1 21 9 12
2 Grom Mogielnica 6 13 4 1 1 21 10 11
3 Czarni Czudec 6 13 4 1 1 19 8 11
4 Płomyk Lutoryż 6 13 4 1 1 20 10 10
5 Grunwald Połomia 6 13 4 1 1 11 13 -2
6 Diament Pstrągowa 6 12 4 0 2 23 16 7
7 Sokół Grodzisko 6 12 4 0 2 14 7 7
8 Granit Wysoka Strzyżowska 6 9 3 0 3 15 11 4
9 Start Lubenia 6 7 2 1 3 10 9 1
10 Rotar Węglówka 6 6 1 3 2 17 21 -4
11 Huragan Kozłówek 6 4 1 1 4 13 25 -12
12 Orły Pstrągówka 6 3 1 0 5 8 24 -16
13 Korona Dobrzechów 6 2 0 2 4 11 23 -12
14 KS II Bystrzyca 6 0 0 0 6 6 23 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 20/21 sierpnia
Diament Pstrągowa 6 - 4 Korona Dobrzechów
Płomyk Lutoryż 6 - 0 Rotar Węglówka
Grom Mogielnica 2 - 3 Sokół Grodzisko
KS II Bystrzyca 2 - 3 LKS Hermanowa
Huragan Kozłówek 3 - 6 Czarni Czudec
Start Lubenia 3 - 0 * Granit Wysoka Strzyżowska
Grunwald Połomia 2 - 1 Orły Pstrągówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 27/28 sierpnia
LKS Hermanowa 3 - 0 Huragan Kozłówek
Korona Dobrzechów 1 - 4 Orły Pstrągówka
Granit Wysoka Strzyżowska 1 - 2 Grunwald Połomia
Czarni Czudec 4 - 1 Start Lubenia
Diament Pstrągowa 3 - 4 Płomyk Lutoryż
Sokół Grodzisko 4 - 1 KS II Bystrzyca
Rotar Węglówka 4 - 4 Grom Mogielnica
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 3/4 września
Grom Mogielnica 3 - 1 Diament Pstrągowa
Start Lubenia 1 - 1 LKS Hermanowa
Grunwald Połomia 1 - 0 Czarni Czudec
Orły Pstrągówka 1 - 7 Granit Wysoka Strzyżowska
KS II Bystrzyca 0 - 5 Rotar Węglówka
Huragan Kozłówek 2 - 1 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 2 - 2 Korona Dobrzechów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 10/11 września
LKS Hermanowa 8 - 2 Grunwald Połomia
Korona Dobrzechów 2 - 4 Granit Wysoka Strzyżowska
Diament Pstrągowa 5 - 2 KS II Bystrzyca
Sokół Grodzisko 2 - 1 Start Lubenia
Płomyk Lutoryż 1 - 4 Grom Mogielnica
Rotar Węglówka 5 - 5 Huragan Kozłówek
Czarni Czudec 5 - 0 Orły Pstrągówka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 17/18 września
Korona Dobrzechów 0 - 5 Grom Mogielnica
Start Lubenia 3 - 0 Rotar Węglówka
Grunwald Połomia 1 - 0 Sokół Grodzisko
Orły Pstrągówka 2 - 5 LKS Hermanowa
Granit Wysoka Strzyżowska 1 - 2 Czarni Czudec
KS II Bystrzyca 0 - 3 Płomyk Lutoryż
Huragan Kozłówek 2 - 6 Diament Pstrągowa
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 24/25 września
Korona Dobrzechów 2 - 2 Czarni Czudec
Diament Pstrągowa 2 - 1 Start Lubenia
Płomyk Lutoryż 4 - 1 Huragan Kozłówek
Grom Mogielnica 3 - 1 KS II Bystrzyca
Sokół Grodzisko 4 - 0 Orły Pstrągówka
LKS Hermanowa 1 - 2 Granit Wysoka Strzyżowska
Rotar Węglówka 3 - 3 Grunwald Połomia
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 1/2 października
KS II Bystrzyca ? - ? Korona Dobrzechów
Huragan Kozłówek ? - ? Grom Mogielnica
Start Lubenia ? - ? Płomyk Lutoryż
Grunwald Połomia ? - ? Diament Pstrągowa
Orły Pstrągówka ? - ? Rotar Węglówka
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Sokół Grodzisko
Czarni Czudec ? - ? LKS Hermanowa

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 8/9 października
Korona Dobrzechów ? - ? LKS Hermanowa
Sokół Grodzisko ? - ? Czarni Czudec
Rotar Węglówka ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
Diament Pstrągowa ? - ? Orły Pstrągówka
Płomyk Lutoryż ? - ? Grunwald Połomia
Grom Mogielnica ? - ? Start Lubenia
KS II Bystrzyca ? - ? Huragan Kozłówek
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 15/16 października
Huragan Kozłówek ? - ? Korona Dobrzechów
Start Lubenia ? - ? KS II Bystrzyca
Grunwald Połomia ? - ? Grom Mogielnica
Orły Pstrągówka ? - ? Płomyk Lutoryż
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Diament Pstrągowa
Czarni Czudec ? - ? Rotar Węglówka
LKS Hermanowa ? - ? Sokół Grodzisko
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 22/23 października
Korona Dobrzechów ? - ? Sokół Grodzisko
Rotar Węglówka ? - ? LKS Hermanowa
Diament Pstrągowa ? - ? Czarni Czudec
Płomyk Lutoryż ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
Grom Mogielnica ? - ? Orły Pstrągówka
KS II Bystrzyca ? - ? Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek ? - ? Start Lubenia
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 29/30 października
Start Lubenia ? - ? Korona Dobrzechów
Grunwald Połomia ? - ? Huragan Kozłówek
Orły Pstrągówka ? - ? KS II Bystrzyca
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Grom Mogielnica
Czarni Czudec ? - ? Płomyk Lutoryż
LKS Hermanowa ? - ? Diament Pstrągowa
Sokół Grodzisko ? - ? Rotar Węglówka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 5/6 listopada
Korona Dobrzechów ? - ? Rotar Węglówka
Diament Pstrągowa ? - ? Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż ? - ? LKS Hermanowa
Grom Mogielnica ? - ? Czarni Czudec
KS II Bystrzyca ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
Huragan Kozłówek ? - ? Orły Pstrągówka
Start Lubenia ? - ? Grunwald Połomia
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 12/13 listopada
Grunwald Połomia ? - ? Korona Dobrzechów
Orły Pstrągówka ? - ? Start Lubenia
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Huragan Kozłówek
Czarni Czudec ? - ? KS II Bystrzyca
LKS Hermanowa ? - ? Grom Mogielnica
Sokół Grodzisko ? - ? Płomyk Lutoryż
Rotar Węglówka ? - ? Diament Pstrągowa

Inne terminarze / wyniki