Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grunwald Połomia 7 14 4 2 1 20 7 13
2 KS Godowa 7 12 3 3 1 22 17 5
3 Albatros Szufnarowa 7 12 3 3 1 29 13 16
4 Płomyk Lutoryż 8 12 3 3 2 20 12 8
5 Huragan Kozłówek 8 11 3 2 3 18 19 -1
6 Grunwald II Rzeszów 7 11 3 2 2 19 18 1
7 Grom Mogielnica 7 10 3 1 3 19 11 8
8 Granit Wysoka Strzyżowska 7 10 3 1 3 19 16 3
9 Korona Dobrzechów 8 10 3 1 4 17 23 -6
10 Diament Pstrągowa 7 8 2 2 3 15 18 -3
11 KS II Bystrzyca 7 7 2 1 4 14 32 -18
12 Sokół Grodzisko 7 7 2 1 4 9 19 -10
13 Orły Pstrągówka 7 5 1 2 4 12 28 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 21/22 sierpnia
Korona Dobrzechów 2 - 8 KS II Bystrzyca
Płomyk Lutoryż 2 - 1 Grom Mogielnica
Orły Pstrągówka 3 - 3 Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko 0 - 3 Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek 4 - 2 KS Godowa
Granit Wysoka Strzyżowska 0 - 3 Grunwald II Rzeszów

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 28/29 sierpnia
KS II Bystrzyca 0 - 8 Płomyk Lutoryż
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 1 Korona Dobrzechów
KS Godowa 3 - 2 Albatros Szufnarowa
Grunwald Połomia 4 - 1 Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek 5 - 2 Grunwald II Rzeszów
Grom Mogielnica 3 - 0 Sokół Grodzisko
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 4/5 września
Korona Dobrzechów 3 - 1 Huragan Kozłówek
Płomyk Lutoryż 2 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
Diament Pstrągowa 2 - 0 Grom Mogielnica
Orły Pstrągówka 0 - 4 Grunwald Połomia
Sokół Grodzisko 2 - 2 KS II Bystrzyca
KS Godowa 6 - 2 Grunwald II Rzeszów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 11/12 września
Grunwald Połomia 1 - 1 Albatros Szufnarowa
Granit Wysoka Strzyżowska 4 - 0 Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów 0 - 2 Grunwald II Rzeszów
Grom Mogielnica 8 - 1 Orły Pstrągówka
Huragan Kozłówek 2 - 1 Płomyk Lutoryż
KS II Bystrzyca 0 - 1 Diament Pstrągowa
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 18/19 września
Korona Dobrzechów 3 - 5 KS Godowa
Diament Pstrągowa 3 - 5 Granit Wysoka Strzyżowska
Orły Pstrągówka 1 - 4 KS II Bystrzyca
Huragan Kozłówek 1 - 3 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 2 - 2 Grunwald II Rzeszów
Albatros Szufnarowa 4 - 2 Grom Mogielnica
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 25/26 września
Grunwald II Rzeszów ? - ? Sokół Grodzisko
KS II Bystrzyca 0 - 12 Albatros Szufnarowa
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 4 Orły Pstrągówka
Korona Dobrzechów 1 - 1 Płomyk Lutoryż
KS Godowa 2 - 2 Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek 2 - 2 Diament Pstrągowa
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 2/3 października
Płomyk Lutoryż 2 - 2 KS Godowa
Diament Pstrągowa 4 - 4 Grunwald II Rzeszów
Orły Pstrągówka 2 - 2 Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa 3 - 3 Granit Wysoka Strzyżowska
Grunwald Połomia 0 - 3 Grom Mogielnica
Sokół Grodzisko 1 - 4 Korona Dobrzechów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 9/10 października
KS II Bystrzyca 0 - 6 Grunwald Połomia
Korona Dobrzechów 3 - 2 Diament Pstrągowa
Płomyk Lutoryż 2 - 3 Sokół Grodzisko
KS Godowa 2 - 2 Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek 1 - 4 Albatros Szufnarowa
Grunwald II Rzeszów 4 - 1 Orły Pstrągówka
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 16/17 października
Diament Pstrągowa ? - ? Płomyk Lutoryż
Orły Pstrągówka ? - ? Korona Dobrzechów
Grunwald Połomia ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
Sokół Grodzisko ? - ? KS Godowa
Grom Mogielnica ? - ? KS II Bystrzyca
Albatros Szufnarowa ? - ? Grunwald II Rzeszów
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 23/24 października
KS Godowa ? - ? KS II Bystrzyca
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek ? - ? Grunwald Połomia
Korona Dobrzechów ? - ? Albatros Szufnarowa
Płomyk Lutoryż ? - ? Orły Pstrągówka
Sokół Grodzisko ? - ? Diament Pstrągowa
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 30/31 października
Diament Pstrągowa ? - ? KS Godowa
Orły Pstrągówka ? - ? Sokół Grodzisko
Albatros Szufnarowa ? - ? Płomyk Lutoryż
Grunwald Połomia ? - ? Grunwald II Rzeszów
Grom Mogielnica ? - ? Huragan Kozłówek
KS II Bystrzyca ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 6/7 listopada
KS Godowa ? - ? Granit Wysoka Strzyżowska
Huragan Kozłówek ? - ? KS II Bystrzyca
Grunwald II Rzeszów ? - ? Grom Mogielnica
Korona Dobrzechów ? - ? Grunwald Połomia
Sokół Grodzisko ? - ? Albatros Szufnarowa
Diament Pstrągowa ? - ? Orły Pstrągówka
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 13/14 listopada
Orły Pstrągówka ? - ? KS Godowa
Albatros Szufnarowa ? - ? Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia ? - ? Płomyk Lutoryż
Grom Mogielnica ? - ? Korona Dobrzechów
KS II Bystrzyca ? - ? Grunwald II Rzeszów
Granit Wysoka Strzyżowska ? - ? Huragan Kozłówek

Inne terminarze / wyniki