Tabela: Jarosław > Klasa A Przemyśl Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Torki | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 56 | 9 | 47 | |
2 | GKS Orły | 17 | 41 | 13 | 2 | 2 | 39 | 13 | 26 | |
3 | Fenix Leszno | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 43 | 24 | 19 | |
4 | Pogórze Dubiecko | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 34 | 24 | 10 | |
5 | Cresovia Kalników | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 32 | 22 | 10 | |
6 | San Hureczko | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 39 | 38 | 1 | |
7 | Korona Trójczyce | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 34 | 29 | 5 | |
8 | Tęcza Kosienice | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 39 | 31 | 8 | |
9 | Gwiazda Maćkowice | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 41 | 41 | 0 | |
10 | Polonia II Przemyśl | 17 | 24 | 8 | 0 | 9 | 31 | 36 | -5 | |
11 | Granica Stubno | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 30 | 29 | 1 | |
12 | LKS Nakło | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 35 | 35 | 0 | |
13 | Korona Olszany | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 33 | 44 | -11 | |
14 | LKS Batycze | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 20 | 44 | -24 | |
15 | Żurawianka Żurawica | 17 | 10 | 3 | 1 | 13 | 18 | 43 | -25 | |
16 | Unia Fredropol | 17 | 3 | 0 | 3 | 14 | 14 | 76 | -62 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa A Przemyśl (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Batycze | 1 - 3 | GKS Orły | |
Granica Stubno | 0 - 1 | Orzeł Torki | |
Tęcza Kosienice | 5 - 0 | Żurawianka Żurawica | |
Korona Trójczyce | 5 - 4 | Gwiazda Maćkowice | |
Korona Olszany | 1 - 3 | Pogórze Dubiecko | |
Polonia II Przemyśl | 1 - 2 | LKS Nakło | |
Unia Fredropol | 1 - 4 | Cresovia Kalników | |
Fenix Leszno | 1 - 3 | San Hureczko |
2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 16 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | 1 - 3 | Orzeł Torki | |
GKS Orły | 2 - 1 | Granica Stubno | |
Cresovia Kalników | 0 - 2 | Fenix Leszno | |
LKS Nakło | 7 - 2 | Unia Fredropol | |
Pogórze Dubiecko | 4 - 0 | Polonia II Przemyśl | |
Tęcza Kosienice | 5 - 1 | Korona Olszany | |
Korona Trójczyce | 2 - 0 | Żurawianka Żurawica | |
San Hureczko | 4 - 1 | LKS Batycze |
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Granica Stubno | 0 - 1 | San Hureczko | |
Gwiazda Maćkowice | 1 - 3 | Żurawianka Żurawica | |
Korona Olszany | 4 - 5 | Korona Trójczyce | |
Tęcza Kosienice | 1 - 2 | Polonia II Przemyśl | |
Unia Fredropol | 1 - 5 | Pogórze Dubiecko | |
Fenix Leszno | 2 - 1 | LKS Nakło | |
LKS Batycze | 1 - 2 | Cresovia Kalników | |
Orzeł Torki | 0 - 1 | GKS Orły |
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Korona Olszany | 1 - 1 | Żurawianka Żurawica | |
Korona Trójczyce | 4 - 0 | Polonia II Przemyśl | |
LKS Nakło | 3 - 3 | LKS Batycze | |
Gwiazda Maćkowice | 1 - 2 | GKS Orły | |
San Hureczko | 1 - 2 | Orzeł Torki | |
Cresovia Kalników | 5 - 0 | Granica Stubno | |
Pogórze Dubiecko | 2 - 1 | Fenix Leszno | |
Tęcza Kosienice | 3 - 3 | Unia Fredropol |
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Unia Fredropol | 0 - 6 | Korona Trójczyce | |
GKS Orły | 0 - 1 | San Hureczko | |
Korona Olszany | 3 - 4 | Gwiazda Maćkowice | |
Polonia II Przemyśl | 4 - 0 | Żurawianka Żurawica | |
Fenix Leszno | 2 - 2 | Tęcza Kosienice | |
LKS Batycze | 1 - 1 | Pogórze Dubiecko | |
Granica Stubno | 1 - 1 | LKS Nakło | |
Orzeł Torki | 2 - 2 | Cresovia Kalników |
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Nakło | 0 - 2 | Orzeł Torki | |
Tęcza Kosienice | 3 - 0 | LKS Batycze | |
Korona Trójczyce | 1 - 2 | Fenix Leszno | |
Żurawianka Żurawica | 3 - 0 | Unia Fredropol | |
Korona Olszany | 3 - 2 | Polonia II Przemyśl | |
Cresovia Kalników | 1 - 1 | GKS Orły | |
Pogórze Dubiecko | 2 - 1 | Granica Stubno | |
Gwiazda Maćkowice | 4 - 2 | San Hureczko |
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Fenix Leszno | 6 - 2 | Żurawianka Żurawica | |
LKS Batycze | 0 - 1 | Korona Trójczyce | |
San Hureczko | 2 - 3 | Cresovia Kalników | |
Polonia II Przemyśl | 1 - 3 | Gwiazda Maćkowice | |
Granica Stubno | 4 - 2 | Tęcza Kosienice | |
Orzeł Torki | 1 - 0 | Pogórze Dubiecko | |
GKS Orły | 1 - 0 | LKS Nakło | |
Unia Fredropol | 1 - 3 | Korona Olszany |
8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Korona Olszany | 2 - 2 | Fenix Leszno | |
Gwiazda Maćkowice | 3 - 4 | Cresovia Kalników | |
Pogórze Dubiecko | 0 - 2 | GKS Orły | |
Tęcza Kosienice | 3 - 5 | Orzeł Torki | |
Korona Trójczyce | 1 - 1 | Granica Stubno | |
Żurawianka Żurawica | 0 - 2 | LKS Batycze | |
Polonia II Przemyśl | 5 - 1 | Unia Fredropol | |
LKS Nakło | 1 - 5 | San Hureczko |
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Unia Fredropol | 0 - 5 | Gwiazda Maćkowice | |
Fenix Leszno | 4 - 0 | Polonia II Przemyśl | |
LKS Batycze | 0 - 3 | Korona Olszany | |
San Hureczko | 2 - 1 | Pogórze Dubiecko | |
Orzeł Torki | 3 - 0 | Korona Trójczyce | |
Granica Stubno | 3 - 0 | Żurawianka Żurawica | |
GKS Orły | 1 - 1 | Tęcza Kosienice | |
Cresovia Kalników | 5 - 1 | LKS Nakło |
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Unia Fredropol | 1 - 8 | Fenix Leszno | |
Korona Olszany | 2 - 4 | Granica Stubno | |
Korona Trójczyce | 0 - 1 | GKS Orły | |
Gwiazda Maćkowice | 2 - 2 | LKS Nakło | |
Pogórze Dubiecko | 0 - 0 | Cresovia Kalników | |
Żurawianka Żurawica | 0 - 3 | Orzeł Torki | |
Polonia II Przemyśl | 2 - 1 | LKS Batycze | |
Tęcza Kosienice | 3 - 1 | San Hureczko |
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Granica Stubno | 3 - 0 | Polonia II Przemyśl | |
San Hureczko | 6 - 2 | Korona Trójczyce | |
Fenix Leszno | 4 - 0 | Gwiazda Maćkowice | |
LKS Nakło | 3 - 4 | Pogórze Dubiecko | |
LKS Batycze | 3 - 1 | Unia Fredropol | |
Orzeł Torki | 4 - 0 | Korona Olszany | |
GKS Orły | 2 - 1 | Żurawianka Żurawica | |
Cresovia Kalników | 2 - 0 | Tęcza Kosienice |
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Fenix Leszno | 3 - 0 | LKS Batycze | |
Unia Fredropol | 1 - 3 | Granica Stubno | |
Gwiazda Maćkowice | 3 - 0 | Pogórze Dubiecko | |
Tęcza Kosienice | 4 - 1 | LKS Nakło | |
Korona Trójczyce | 2 - 0 | Cresovia Kalników | |
Korona Olszany | 2 - 4 | GKS Orły | |
Polonia II Przemyśl | 0 - 1 | Orzeł Torki | |
Żurawianka Żurawica | 1 - 4 | San Hureczko |
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
GKS Orły | 2 - 3 | Polonia II Przemyśl | |
LKS Nakło | 1 - 0 | Korona Trójczyce | |
San Hureczko | 2 - 3 | Korona Olszany | |
Orzeł Torki | 7 - 0 | Unia Fredropol | |
LKS Batycze | 1 - 3 | Gwiazda Maćkowice | |
Granica Stubno | 3 - 1 | Fenix Leszno | |
Cresovia Kalników | 1 - 4 | Żurawianka Żurawica | |
Pogórze Dubiecko | 2 - 3 | Tęcza Kosienice |
14. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Korona Olszany | 2 - 3 | Cresovia Kalników | |
Fenix Leszno | 0 - 4 | Orzeł Torki | |
Unia Fredropol | 0 - 9 | GKS Orły | |
Gwiazda Maćkowice | 3 - 0 | Tęcza Kosienice | |
Korona Trójczyce | 0 - 4 | Pogórze Dubiecko | |
Żurawianka Żurawica | 1 - 3 | LKS Nakło | |
LKS Batycze | 3 - 1 | Granica Stubno | |
Polonia II Przemyśl | 7 - 0 | San Hureczko |
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 11 listopada | ||
---|---|---|---|
Granica Stubno | 4 - 0 | Gwiazda Maćkowice | |
Orzeł Torki | 8 - 0 | LKS Batycze | |
GKS Orły | 3 - 0 | Fenix Leszno | |
Cresovia Kalników | 0 - 1 | Polonia II Przemyśl | |
LKS Nakło | 0 - 1 | Korona Olszany | |
Pogórze Dubiecko | 2 - 1 | Żurawianka Żurawica | |
San Hureczko | 1 - 1 | Unia Fredropol | |
Tęcza Kosienice | 0 - 2 | Korona Trójczyce |
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | 3 - 1 | Korona Trójczyce | |
Cresovia Kalników | 0 - 0 | Unia Fredropol | |
San Hureczko | 0 - 5 | Fenix Leszno | |
GKS Orły | 2 - 0 | LKS Batycze | |
Żurawianka Żurawica | 1 - 2 | Tęcza Kosienice | |
Pogórze Dubiecko | 2 - 1 | Korona Olszany | |
LKS Nakło | 5 - 0 | Polonia II Przemyśl | |
Orzeł Torki | 4 - 0 | Granica Stubno |
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Fenix Leszno | 0 - 0 | Cresovia Kalników | |
Granica Stubno | 1 - 3 | GKS Orły | |
Orzeł Torki | 6 - 1 | Gwiazda Maćkowice | |
LKS Batycze | 3 - 4 | San Hureczko | |
Unia Fredropol | 1 - 4 | LKS Nakło | |
Polonia II Przemyśl | 3 - 2 | Pogórze Dubiecko | |
Korona Olszany | 1 - 2 | Tęcza Kosienice | |
Żurawianka Żurawica | 0 - 2 | Korona Trójczyce |
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
Korona Trójczyce | ? - ? | Korona Olszany | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | Unia Fredropol | |
LKS Nakło | ? - ? | Fenix Leszno | |
Cresovia Kalników | ? - ? | LKS Batycze | |
San Hureczko | ? - ? | Granica Stubno | |
GKS Orły | ? - ? | Orzeł Torki |
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Korona Olszany | |
GKS Orły | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
Orzeł Torki | ? - ? | San Hureczko | |
Granica Stubno | ? - ? | Cresovia Kalników | |
LKS Batycze | ? - ? | LKS Nakło | |
Fenix Leszno | ? - ? | Pogórze Dubiecko | |
Unia Fredropol | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Korona Trójczyce |
20. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | Korona Olszany | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Polonia II Przemyśl | |
Korona Trójczyce | ? - ? | Unia Fredropol | |
Tęcza Kosienice | ? - ? | Fenix Leszno | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | LKS Batycze | |
LKS Nakło | ? - ? | Granica Stubno | |
Cresovia Kalników | ? - ? | Orzeł Torki | |
San Hureczko | ? - ? | GKS Orły |
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
San Hureczko | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
GKS Orły | ? - ? | Cresovia Kalników | |
Orzeł Torki | ? - ? | LKS Nakło | |
Granica Stubno | ? - ? | Pogórze Dubiecko | |
LKS Batycze | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
Fenix Leszno | ? - ? | Korona Trójczyce | |
Unia Fredropol | ? - ? | Żurawianka Żurawica | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Korona Olszany |
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | Polonia II Przemyśl | |
Korona Olszany | ? - ? | Unia Fredropol | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Fenix Leszno | |
Korona Trójczyce | ? - ? | LKS Batycze | |
Tęcza Kosienice | ? - ? | Granica Stubno | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | Orzeł Torki | |
LKS Nakło | ? - ? | GKS Orły | |
Cresovia Kalników | ? - ? | San Hureczko |
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Cresovia Kalników | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
San Hureczko | ? - ? | LKS Nakło | |
GKS Orły | ? - ? | Pogórze Dubiecko | |
Orzeł Torki | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
Granica Stubno | ? - ? | Korona Trójczyce | |
LKS Batycze | ? - ? | Żurawianka Żurawica | |
Fenix Leszno | ? - ? | Korona Olszany | |
Unia Fredropol | ? - ? | Polonia II Przemyśl |
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | Unia Fredropol | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Fenix Leszno | |
Korona Olszany | ? - ? | LKS Batycze | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Granica Stubno | |
Korona Trójczyce | ? - ? | Orzeł Torki | |
Tęcza Kosienice | ? - ? | GKS Orły | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | San Hureczko | |
LKS Nakło | ? - ? | Cresovia Kalników |
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Nakło | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
Cresovia Kalników | ? - ? | Pogórze Dubiecko | |
San Hureczko | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
GKS Orły | ? - ? | Korona Trójczyce | |
Orzeł Torki | ? - ? | Żurawianka Żurawica | |
Granica Stubno | ? - ? | Korona Olszany | |
LKS Batycze | ? - ? | Polonia II Przemyśl | |
Fenix Leszno | ? - ? | Unia Fredropol |
26. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | Fenix Leszno | |
Unia Fredropol | ? - ? | LKS Batycze | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Granica Stubno | |
Korona Olszany | ? - ? | Orzeł Torki | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | GKS Orły | |
Korona Trójczyce | ? - ? | San Hureczko | |
Tęcza Kosienice | ? - ? | Cresovia Kalników | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | LKS Nakło |
27. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 29 maja | ||
---|---|---|---|
Pogórze Dubiecko | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
LKS Nakło | ? - ? | Tęcza Kosienice | |
Cresovia Kalników | ? - ? | Korona Trójczyce | |
San Hureczko | ? - ? | Żurawianka Żurawica | |
GKS Orły | ? - ? | Korona Olszany | |
Orzeł Torki | ? - ? | Polonia II Przemyśl | |
Granica Stubno | ? - ? | Unia Fredropol | |
LKS Batycze | ? - ? | Fenix Leszno |
28. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | LKS Batycze | |
Fenix Leszno | ? - ? | Granica Stubno | |
Unia Fredropol | ? - ? | Orzeł Torki | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | GKS Orły | |
Korona Olszany | ? - ? | San Hureczko | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Cresovia Kalników | |
Korona Trójczyce | ? - ? | LKS Nakło | |
Tęcza Kosienice | ? - ? | Pogórze Dubiecko |
29. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Tęcza Kosienice | ? - ? | Gwiazda Maćkowice | |
Pogórze Dubiecko | ? - ? | Korona Trójczyce | |
LKS Nakło | ? - ? | Żurawianka Żurawica | |
Cresovia Kalników | ? - ? | Korona Olszany | |
San Hureczko | ? - ? | Polonia II Przemyśl | |
GKS Orły | ? - ? | Unia Fredropol | |
Orzeł Torki | ? - ? | Fenix Leszno | |
Granica Stubno | ? - ? | LKS Batycze |
30. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Maćkowice | ? - ? | Granica Stubno | |
LKS Batycze | ? - ? | Orzeł Torki | |
Fenix Leszno | ? - ? | GKS Orły | |
Unia Fredropol | ? - ? | San Hureczko | |
Polonia II Przemyśl | ? - ? | Cresovia Kalników | |
Korona Olszany | ? - ? | LKS Nakło | |
Żurawianka Żurawica | ? - ? | Pogórze Dubiecko | |
Korona Trójczyce | ? - ? | Tęcza Kosienice |