Terminarz: Jarosław > Klasa B (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Jarosław > Klasa B

Wybierz sezon:

Tabela: Jarosław > Klasa B Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisznia Nienowice 24 57 18 3 3 68 10 58
2 Tęcza Wysock 24 55 17 4 3 89 34 55
3 Łęg Łowce 24 54 16 6 2 73 25 48
4 Korona Tuchla 24 53 17 2 5 67 30 37
5 Wesoła Zadąbrowie 24 41 12 5 7 64 39 25
6 Strażak Sośnica 24 35 10 5 9 44 40 4
7 LKS Duńkowice 24 34 10 4 10 53 36 17
8 Przedmieście Jarosław 24 28 8 4 12 51 62 -11
9 Makovia Makowisko 24 27 8 3 13 49 51 -2
10 Piast II Tuczempy 24 23 6 5 13 61 59 2
11 Sanovia Michałówka 24 23 6 5 13 40 66 -26
12 Łazowianka Łazy 24 10 3 1 20 26 134 -108
13 Victoria Kidałowice 24 4 1 1 22 18 117 -99
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Jarosław > Klasa B (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Jarosław > Klasa B 19/20 sierpnia
Wisznia Nienowice 13 - 0 Łazowianka Łazy
LKS Duńkowice 0 - 2 Korona Tuchla
Tęcza Wysock 0 - 3 * Sanovia Michałówka
Victoria Kidałowice 0 - 3 Przedmieście Jarosław
Strażak Sośnica 0 - 0 Łęg Łowce
Piast II Tuczempy 2 - 3 Wesoła Zadąbrowie

2. kolejka - Jarosław > Klasa B 26/27 sierpnia
Wesoła Zadąbrowie 0 - 2 Makovia Makowisko
Łęg Łowce 1 - 1 Piast II Tuczempy
Przedmieście Jarosław 2 - 0 Strażak Sośnica
Łazowianka Łazy 2 - 10 Tęcza Wysock
LKS Duńkowice 0 - 1 Wisznia Nienowice
Sanovia Michałówka 7 - 0 Victoria Kidałowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B 2/3 września
Wisznia Nienowice 0 - 1 Korona Tuchla
LKS Duńkowice 2 - 3 Tęcza Wysock
Victoria Kidałowice 3 - 2 Łazowianka Łazy
Strażak Sośnica 3 - 2 Sanovia Michałówka
Piast II Tuczempy 8 - 1 Przedmieście Jarosław
Makovia Makowisko 2 - 3 Łęg Łowce
4. kolejka - Jarosław > Klasa B 9/10 września
LKS Duńkowice 7 - 1 Victoria Kidałowice
Korona Tuchla 5 - 1 Wesoła Zadąbrowie
Przedmieście Jarosław 1 - 6 Makovia Makowisko
Wisznia Nienowice 1 - 1 Tęcza Wysock
Sanovia Michałówka 0 - 0 Piast II Tuczempy
Łazowianka Łazy 1 - 3 Strażak Sośnica
5. kolejka - Jarosław > Klasa B 16/17 września
Victoria Kidałowice 0 - 6 Wisznia Nienowice
Strażak Sośnica 4 - 2 LKS Duńkowice
Piast II Tuczempy 11 - 0 Łazowianka Łazy
Makovia Makowisko 1 - 1 Sanovia Michałówka
Wesoła Zadąbrowie 0 - 2 Łęg Łowce
Tęcza Wysock 3 - 2 Korona Tuchla
6. kolejka - Jarosław > Klasa B 23/24 września
Korona Tuchla 2 - 2 Łęg Łowce
Przedmieście Jarosław 6 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Łazowianka Łazy 1 - 2 Makovia Makowisko
LKS Duńkowice 7 - 1 Piast II Tuczempy
Wisznia Nienowice 4 - 0 Strażak Sośnica
Tęcza Wysock 3 - 1 Victoria Kidałowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa B 30 września/1 października
Piast II Tuczempy 0 - 1 Wisznia Nienowice
Victoria Kidałowice 0 - 8 Korona Tuchla
Strażak Sośnica 0 - 1 Tęcza Wysock
Makovia Makowisko 2 - 0 LKS Duńkowice
Wesoła Zadąbrowie 1 - 1 Sanovia Michałówka
Łęg Łowce 5 - 3 Przedmieście Jarosław

8. kolejka - Jarosław > Klasa B 7/8 października
Tęcza Wysock 12 - 3 Piast II Tuczempy
Korona Tuchla 4 - 2 Przedmieście Jarosław
Sanovia Michałówka 0 - 5 Łęg Łowce
Łazowianka Łazy 2 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Victoria Kidałowice 1 - 5 Strażak Sośnica
Wisznia Nienowice 1 - 0 Makovia Makowisko
9. kolejka - Jarosław > Klasa B 14/15 października
Piast II Tuczempy 5 - 0 Victoria Kidałowice
Strażak Sośnica 0 - 1 Korona Tuchla
Makovia Makowisko 1 - 1 Tęcza Wysock
Wesoła Zadąbrowie 1 - 3 LKS Duńkowice
Łęg Łowce 6 - 0 Łazowianka Łazy
Przedmieście Jarosław 3 - 1 Sanovia Michałówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B 21/22 października
Korona Tuchla 5 - 1 Sanovia Michałówka
Łazowianka Łazy 0 - 4 Przedmieście Jarosław
LKS Duńkowice 1 - 1 Łęg Łowce
Wisznia Nienowice 2 - 1 Wesoła Zadąbrowie
Victoria Kidałowice 1 - 5 Makovia Makowisko
Strażak Sośnica 1 - 1 Piast II Tuczempy
11. kolejka - Jarosław > Klasa B 28/29 października
Wesoła Zadąbrowie 1 - 3 Tęcza Wysock
Łęg Łowce 1 - 3 Wisznia Nienowice
Przedmieście Jarosław 0 - 2 LKS Duńkowice
Sanovia Michałówka 1 - 1 Łazowianka Łazy
Piast II Tuczempy 0 - 2 Korona Tuchla
Makovia Makowisko 5 - 0 Strażak Sośnica
12. kolejka - Jarosław > Klasa B 4/5 listopada
Korona Tuchla 2 - 0 Łazowianka Łazy
LKS Duńkowice 2 - 3 Sanovia Michałówka
Wisznia Nienowice 1 - 0 Przedmieście Jarosław
Tęcza Wysock 4 - 1 Łęg Łowce
Victoria Kidałowice 0 - 7 Wesoła Zadąbrowie
Piast II Tuczempy 4 - 2 Makovia Makowisko
13. kolejka - Jarosław > Klasa B 11 listopada
Przedmieście Jarosław 2 - 5 Tęcza Wysock
Makovia Makowisko 0 - 2 Korona Tuchla
Wesoła Zadąbrowie 1 - 0 Strażak Sośnica
Łęg Łowce 8 - 0 Victoria Kidałowice
Sanovia Michałówka 0 - 2 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy 0 - 2 LKS Duńkowice

14. kolejka - Jarosław > Klasa B 23/24 marca
Łęg Łowce 3 - 0 Strażak Sośnica
Korona Tuchla 3 - 1 LKS Duńkowice
Łazowianka Łazy 0 - 15 Wisznia Nienowice
Sanovia Michałówka 0 - 4 Tęcza Wysock
Przedmieście Jarosław 5 - 0 Victoria Kidałowice
Wesoła Zadąbrowie 2 - 1 Piast II Tuczempy
15. kolejka - Jarosław > Klasa B 6/7 kwietnia
Makovia Makowisko 0 - 4 Wesoła Zadąbrowie
Piast II Tuczempy 0 - 2 Łęg Łowce
Strażak Sośnica 1 - 1 Przedmieście Jarosław
Victoria Kidałowice 0 - 6 Sanovia Michałówka
Tęcza Wysock 11 - 1 Łazowianka Łazy
Wisznia Nienowice 1 - 0 LKS Duńkowice
16. kolejka - Jarosław > Klasa B 13/14 kwietnia
Tęcza Wysock 3 - 1 LKS Duńkowice
Korona Tuchla 0 - 1 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy 2 - 0 Victoria Kidałowice
Sanovia Michałówka 1 - 1 Strażak Sośnica
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Piast II Tuczempy
Łęg Łowce 4 - 1 Makovia Makowisko
17. kolejka - Jarosław > Klasa B 20/21 kwietnia
Wesoła Zadąbrowie 4 - 0 Korona Tuchla
Makovia Makowisko 1 - 3 Przedmieście Jarosław
Piast II Tuczempy 8 - 1 Sanovia Michałówka
Strażak Sośnica 5 - 0 Łazowianka Łazy
Victoria Kidałowice 1 - 1 LKS Duńkowice
Tęcza Wysock 0 - 2 Wisznia Nienowice
18. kolejka - Jarosław > Klasa B 27/28 kwietnia
LKS Duńkowice 3 - 1 Strażak Sośnica
Wisznia Nienowice 3 - 1 Victoria Kidałowice
Korona Tuchla 1 - 1 Tęcza Wysock
Łazowianka Łazy 5 - 3 Piast II Tuczempy
Sanovia Michałówka 1 - 6 Makovia Makowisko
Łęg Łowce 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
19. kolejka - Jarosław > Klasa B 1 maja
Victoria Kidałowice 2 - 3 Tęcza Wysock
Łęg Łowce 3 - 1 Korona Tuchla
Wesoła Zadąbrowie 6 - 0 Przedmieście Jarosław
Piast II Tuczempy 1 - 2 LKS Duńkowice
Strażak Sośnica 1 - 0 Wisznia Nienowice
Makovia Makowisko 2 - 3 Łazowianka Łazy

20. kolejka - Jarosław > Klasa B 4/5 maja
Tęcza Wysock 4 - 2 Strażak Sośnica
Wisznia Nienowice 3 - 0 * Piast II Tuczempy
Korona Tuchla 4 - 2 Victoria Kidałowice
LKS Duńkowice 3 - 0 Makovia Makowisko
Sanovia Michałówka 0 - 4 Wesoła Zadąbrowie
Przedmieście Jarosław 1 - 3 Łęg Łowce
21. kolejka - Jarosław > Klasa B 11/12 maja
Piast II Tuczempy 0 - 3 * Tęcza Wysock
Strażak Sośnica 3 - 1 Victoria Kidałowice
Przedmieście Jarosław 1 - 3 Korona Tuchla
Łęg Łowce 6 - 1 Sanovia Michałówka
Makovia Makowisko 0 - 2 Wisznia Nienowice
Wesoła Zadąbrowie 8 - 2 Łazowianka Łazy
22. kolejka - Jarosław > Klasa B 18/19 maja
LKS Duńkowice 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
Korona Tuchla 1 - 4 Strażak Sośnica
Łazowianka Łazy 0 - 4 Łęg Łowce
Victoria Kidałowice 2 - 8 Piast II Tuczempy
Tęcza Wysock 5 - 1 Makovia Makowisko
Sanovia Michałówka 3 - 1 Przedmieście Jarosław
23. kolejka - Jarosław > Klasa B 25/26 maja
Sanovia Michałówka 1 - 3 Korona Tuchla
Przedmieście Jarosław 8 - 0 Łazowianka Łazy
Łęg Łowce 2 - 0 LKS Duńkowice
Wesoła Zadąbrowie 0 - 0 Wisznia Nienowice
Makovia Makowisko 6 - 0 Victoria Kidałowice
Piast II Tuczempy 1 - 5 Strażak Sośnica
24. kolejka - Jarosław > Klasa B 1/2 czerwca
Łazowianka Łazy 2 - 5 Sanovia Michałówka
Korona Tuchla 2 - 1 Piast II Tuczempy
Strażak Sośnica 3 - 2 Makovia Makowisko
Tęcza Wysock 2 - 4 Wesoła Zadąbrowie
Wisznia Nienowice 0 - 2 Łęg Łowce
LKS Duńkowice 2 - 2 Przedmieście Jarosław
25. kolejka - Jarosław > Klasa B 8/9 czerwca
Sanovia Michałówka 0 - 3 LKS Duńkowice
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Wisznia Nienowice
Łęg Łowce 1 - 1 Tęcza Wysock
Wesoła Zadąbrowie 4 - 0 Victoria Kidałowice
Makovia Makowisko 1 - 1 Piast II Tuczempy
Łazowianka Łazy 1 - 6 Korona Tuchla

26. kolejka - Jarosław > Klasa B 15/16 czerwca
Korona Tuchla 7 - 1 Makovia Makowisko
Strażak Sośnica 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
Victoria Kidałowice 2 - 6 Łęg Łowce
Tęcza Wysock 6 - 0 Przedmieście Jarosław
Wisznia Nienowice 5 - 1 Sanovia Michałówka
LKS Duńkowice 7 - 1 Łazowianka Łazy

Pozostałe terminarze: