Tabela: Jarosław > Klasa B Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Tuchla | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 39 | 10 | 29 | |
2 | Wisznia Nienowice | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 50 | 4 | 46 | |
3 | Tęcza Wysock | 13 | 32 | 10 | 2 | 1 | 50 | 19 | 31 | |
4 | Łęg Łowce | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 38 | 16 | 22 | |
5 | Makovia Makowisko | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 28 | 15 | 13 | |
6 | Przedmieście Jarosław | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 32 | 35 | -3 | |
7 | LKS Duńkowice | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 29 | 22 | 7 | |
8 | Wesoła Zadąbrowie | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 24 | 29 | -5 | |
9 | Piast II Tuczempy | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 37 | 32 | 5 | |
10 | Strażak Sośnica | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 16 | 24 | -8 | |
11 | Sanovia Michałówka | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 27 | -7 | |
12 | Victoria Kidałowice | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 71 | -64 | |
13 | Łazowianka Łazy | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 9 | 75 | -66 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa B (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa B | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Wisznia Nienowice | 13 - 0 | Łazowianka Łazy | |
LKS Duńkowice | 0 - 2 | Korona Tuchla | |
Tęcza Wysock | 0 - 3 * | Sanovia Michałówka | |
Victoria Kidałowice | 0 - 3 | Przedmieście Jarosław | |
Strażak Sośnica | 0 - 0 | Łęg Łowce | |
Piast II Tuczempy | 2 - 3 | Wesoła Zadąbrowie |
2. kolejka - Jarosław > Klasa B | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Wesoła Zadąbrowie | 0 - 2 | Makovia Makowisko | |
Łęg Łowce | 1 - 1 | Piast II Tuczempy | |
Przedmieście Jarosław | 2 - 0 | Strażak Sośnica | |
Łazowianka Łazy | 2 - 10 | Tęcza Wysock | |
LKS Duńkowice | 0 - 1 | Wisznia Nienowice | |
Sanovia Michałówka | 7 - 0 | Victoria Kidałowice |
3. kolejka - Jarosław > Klasa B | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Wisznia Nienowice | 0 - 1 | Korona Tuchla | |
LKS Duńkowice | 2 - 3 | Tęcza Wysock | |
Victoria Kidałowice | 3 - 2 | Łazowianka Łazy | |
Strażak Sośnica | 3 - 2 | Sanovia Michałówka | |
Piast II Tuczempy | 8 - 1 | Przedmieście Jarosław | |
Makovia Makowisko | 2 - 3 | Łęg Łowce |
4. kolejka - Jarosław > Klasa B | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Duńkowice | 7 - 1 | Victoria Kidałowice | |
Korona Tuchla | 5 - 1 | Wesoła Zadąbrowie | |
Przedmieście Jarosław | 1 - 6 | Makovia Makowisko | |
Wisznia Nienowice | 1 - 1 | Tęcza Wysock | |
Sanovia Michałówka | 0 - 0 | Piast II Tuczempy | |
Łazowianka Łazy | 1 - 3 | Strażak Sośnica |
5. kolejka - Jarosław > Klasa B | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Victoria Kidałowice | 0 - 6 | Wisznia Nienowice | |
Strażak Sośnica | 4 - 2 | LKS Duńkowice | |
Piast II Tuczempy | 11 - 0 | Łazowianka Łazy | |
Makovia Makowisko | 1 - 1 | Sanovia Michałówka | |
Wesoła Zadąbrowie | 0 - 2 | Łęg Łowce | |
Tęcza Wysock | 3 - 2 | Korona Tuchla |
6. kolejka - Jarosław > Klasa B | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | 2 - 2 | Łęg Łowce | |
Przedmieście Jarosław | 6 - 3 | Wesoła Zadąbrowie | |
Łazowianka Łazy | 1 - 2 | Makovia Makowisko | |
LKS Duńkowice | 7 - 1 | Piast II Tuczempy | |
Wisznia Nienowice | 4 - 0 | Strażak Sośnica | |
Tęcza Wysock | 3 - 1 | Victoria Kidałowice |
7. kolejka - Jarosław > Klasa B | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Piast II Tuczempy | 0 - 1 | Wisznia Nienowice | |
Victoria Kidałowice | 0 - 8 | Korona Tuchla | |
Strażak Sośnica | 0 - 1 | Tęcza Wysock | |
Makovia Makowisko | 2 - 0 | LKS Duńkowice | |
Wesoła Zadąbrowie | 1 - 1 | Sanovia Michałówka | |
Łęg Łowce | 5 - 3 | Przedmieście Jarosław |
8. kolejka - Jarosław > Klasa B | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Tęcza Wysock | 12 - 3 | Piast II Tuczempy | |
Korona Tuchla | 4 - 2 | Przedmieście Jarosław | |
Sanovia Michałówka | 0 - 5 | Łęg Łowce | |
Łazowianka Łazy | 2 - 3 | Wesoła Zadąbrowie | |
Victoria Kidałowice | 1 - 5 | Strażak Sośnica | |
Wisznia Nienowice | 1 - 0 | Makovia Makowisko |
9. kolejka - Jarosław > Klasa B | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Piast II Tuczempy | 5 - 0 | Victoria Kidałowice | |
Strażak Sośnica | 0 - 1 | Korona Tuchla | |
Makovia Makowisko | 1 - 1 | Tęcza Wysock | |
Wesoła Zadąbrowie | 1 - 3 | LKS Duńkowice | |
Łęg Łowce | 6 - 0 | Łazowianka Łazy | |
Przedmieście Jarosław | 3 - 1 | Sanovia Michałówka |
10. kolejka - Jarosław > Klasa B | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | 5 - 1 | Sanovia Michałówka | |
Łazowianka Łazy | 0 - 4 | Przedmieście Jarosław | |
LKS Duńkowice | 1 - 1 | Łęg Łowce | |
Wisznia Nienowice | 2 - 1 | Wesoła Zadąbrowie | |
Victoria Kidałowice | 1 - 5 | Makovia Makowisko | |
Strażak Sośnica | 1 - 1 | Piast II Tuczempy |
11. kolejka - Jarosław > Klasa B | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Wesoła Zadąbrowie | 1 - 3 | Tęcza Wysock | |
Łęg Łowce | 1 - 3 | Wisznia Nienowice | |
Przedmieście Jarosław | 0 - 2 | LKS Duńkowice | |
Sanovia Michałówka | 1 - 1 | Łazowianka Łazy | |
Piast II Tuczempy | 0 - 2 | Korona Tuchla | |
Makovia Makowisko | 5 - 0 | Strażak Sośnica |
12. kolejka - Jarosław > Klasa B | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | 2 - 0 | Łazowianka Łazy | |
LKS Duńkowice | 2 - 3 | Sanovia Michałówka | |
Wisznia Nienowice | 1 - 0 | Przedmieście Jarosław | |
Tęcza Wysock | 4 - 1 | Łęg Łowce | |
Victoria Kidałowice | 0 - 7 | Wesoła Zadąbrowie | |
Piast II Tuczempy | 4 - 2 | Makovia Makowisko |
13. kolejka - Jarosław > Klasa B | 11 listopada | ||
---|---|---|---|
Przedmieście Jarosław | 2 - 5 | Tęcza Wysock | |
Makovia Makowisko | 0 - 2 | Korona Tuchla | |
Wesoła Zadąbrowie | 1 - 0 | Strażak Sośnica | |
Łęg Łowce | 8 - 0 | Victoria Kidałowice | |
Sanovia Michałówka | 0 - 2 | Wisznia Nienowice | |
Łazowianka Łazy | 0 - 2 | LKS Duńkowice |
14. kolejka - Jarosław > Klasa B | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Łęg Łowce | 3 - 0 | Strażak Sośnica | |
Korona Tuchla | 3 - 1 | LKS Duńkowice | |
Łazowianka Łazy | 0 - 15 | Wisznia Nienowice | |
Sanovia Michałówka | 0 - 4 | Tęcza Wysock | |
Przedmieście Jarosław | 5 - 0 | Victoria Kidałowice | |
Wesoła Zadąbrowie | 2 - 1 | Piast II Tuczempy |
15. kolejka - Jarosław > Klasa B | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Makovia Makowisko | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie | |
Piast II Tuczempy | ? - ? | Łęg Łowce | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Przedmieście Jarosław | |
Victoria Kidałowice | ? - ? | Sanovia Michałówka | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Łazowianka Łazy | |
Wisznia Nienowice | ? - ? | LKS Duńkowice |
16. kolejka - Jarosław > Klasa B | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Tęcza Wysock | ? - ? | LKS Duńkowice | |
Korona Tuchla | ? - ? | Wisznia Nienowice | |
Łazowianka Łazy | ? - ? | Victoria Kidałowice | |
Sanovia Michałówka | ? - ? | Strażak Sośnica | |
Przedmieście Jarosław | ? - ? | Piast II Tuczempy | |
Łęg Łowce | ? - ? | Makovia Makowisko |
17. kolejka - Jarosław > Klasa B | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Wesoła Zadąbrowie | ? - ? | Korona Tuchla | |
Makovia Makowisko | ? - ? | Przedmieście Jarosław | |
Piast II Tuczempy | ? - ? | Sanovia Michałówka | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Łazowianka Łazy | |
Victoria Kidałowice | ? - ? | LKS Duńkowice | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Wisznia Nienowice |
18. kolejka - Jarosław > Klasa B | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | ? - ? | Tęcza Wysock | |
Wisznia Nienowice | ? - ? | Victoria Kidałowice | |
LKS Duńkowice | ? - ? | Strażak Sośnica | |
Łazowianka Łazy | ? - ? | Piast II Tuczempy | |
Sanovia Michałówka | ? - ? | Makovia Makowisko | |
Łęg Łowce | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie |
19. kolejka - Jarosław > Klasa B | 1 maja | ||
---|---|---|---|
Łęg Łowce | ? - ? | Korona Tuchla | |
Wesoła Zadąbrowie | ? - ? | Przedmieście Jarosław | |
Makovia Makowisko | ? - ? | Łazowianka Łazy | |
Piast II Tuczempy | ? - ? | LKS Duńkowice | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Wisznia Nienowice | |
Victoria Kidałowice | ? - ? | Tęcza Wysock |
20. kolejka - Jarosław > Klasa B | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | ? - ? | Victoria Kidałowice | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Strażak Sośnica | |
Wisznia Nienowice | ? - ? | Piast II Tuczempy | |
LKS Duńkowice | ? - ? | Makovia Makowisko | |
Sanovia Michałówka | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie | |
Przedmieście Jarosław | ? - ? | Łęg Łowce |
21. kolejka - Jarosław > Klasa B | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Przedmieście Jarosław | ? - ? | Korona Tuchla | |
Łęg Łowce | ? - ? | Sanovia Michałówka | |
Wesoła Zadąbrowie | ? - ? | Łazowianka Łazy | |
Makovia Makowisko | ? - ? | Wisznia Nienowice | |
Piast II Tuczempy | ? - ? | Tęcza Wysock | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Victoria Kidałowice |
22. kolejka - Jarosław > Klasa B | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | ? - ? | Strażak Sośnica | |
Victoria Kidałowice | ? - ? | Piast II Tuczempy | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Makovia Makowisko | |
LKS Duńkowice | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie | |
Łazowianka Łazy | ? - ? | Łęg Łowce | |
Sanovia Michałówka | ? - ? | Przedmieście Jarosław |
23. kolejka - Jarosław > Klasa B | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Sanovia Michałówka | ? - ? | Korona Tuchla | |
Przedmieście Jarosław | ? - ? | Łazowianka Łazy | |
Łęg Łowce | ? - ? | LKS Duńkowice | |
Wesoła Zadąbrowie | ? - ? | Wisznia Nienowice | |
Makovia Makowisko | ? - ? | Victoria Kidałowice | |
Piast II Tuczempy | ? - ? | Strażak Sośnica |
24. kolejka - Jarosław > Klasa B | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | ? - ? | Piast II Tuczempy | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Makovia Makowisko | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie | |
Wisznia Nienowice | ? - ? | Łęg Łowce | |
LKS Duńkowice | ? - ? | Przedmieście Jarosław | |
Łazowianka Łazy | ? - ? | Sanovia Michałówka |
25. kolejka - Jarosław > Klasa B | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Łazowianka Łazy | ? - ? | Korona Tuchla | |
Sanovia Michałówka | ? - ? | LKS Duńkowice | |
Przedmieście Jarosław | ? - ? | Wisznia Nienowice | |
Łęg Łowce | ? - ? | Tęcza Wysock | |
Wesoła Zadąbrowie | ? - ? | Victoria Kidałowice | |
Makovia Makowisko | ? - ? | Piast II Tuczempy |
26. kolejka - Jarosław > Klasa B | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Korona Tuchla | ? - ? | Makovia Makowisko | |
Strażak Sośnica | ? - ? | Wesoła Zadąbrowie | |
Victoria Kidałowice | ? - ? | Łęg Łowce | |
Tęcza Wysock | ? - ? | Przedmieście Jarosław | |
Wisznia Nienowice | ? - ? | Sanovia Michałówka | |
LKS Duńkowice | ? - ? | Łazowianka Łazy |