Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hetman Laszki 11 33 11 0 0 49 3 46
2 Wiraż Chłopice 11 28 9 1 1 57 14 43
3 Dąb Dobkowice 11 28 9 1 1 39 10 29
4 Błękitni Pełkinie 11 23 7 2 2 31 13 18
5 LKS Manasterz 11 22 7 1 3 30 17 13
6 Victoria Kidałowice 11 18 5 3 3 27 19 8
7 Fredro Surochów 11 14 4 2 5 25 28 -3
8 Wisznia Nienowice 11 14 4 2 5 17 25 -8
9 KS Węgierka 11 13 4 1 6 19 28 -9
10 Łęg Łowce 11 12 4 0 7 24 23 1
11 Korona Tuchla 11 12 3 3 5 17 30 -13
12 Wietlin 11 12 4 0 7 14 39 -25
13 Szkło Młyny 11 9 3 0 8 26 32 -6
14 Delin Munina 11 9 3 0 8 17 43 -26
15 Przedmieście Jarosław 11 5 1 2 8 11 28 -17
16 Pogórze Rokietnica 11 2 0 2 9 7 58 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A 7/8 sierpnia
Łęg Łowce 0 - 3 * Hetman Laszki
Korona Tuchla 3 - 1 Szkło Młyny
Wisznia Nienowice 0 - 6 Wiraż Chłopice
Dąb Dobkowice 9 - 2 Delin Munina
Przedmieście Jarosław 1 - 4 LKS Manasterz
Fredro Surochów 2 - 2 Victoria Kidałowice
Błękitni Pełkinie 6 - 1 Wietlin
KS Węgierka 6 - 0 Pogórze Rokietnica

2. kolejka - Jarosław > Klasa A 14/15 sierpnia
LKS Manasterz 5 - 0 Fredro Surochów
Wiraż Chłopice 2 - 1 Łęg Łowce
Victoria Kidałowice 3 - 1 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 4 - 1 Wisznia Nienowice
Delin Munina 0 - 7 Szkło Młyny
Pogórze Rokietnica 1 - 1 Korona Tuchla
Wietlin 2 - 1 KS Węgierka
Hetman Laszki 4 - 0 Przedmieście Jarosław
3. kolejka - Jarosław > Klasa A 21/22 sierpnia
Korona Tuchla 3 - 0 * Wietlin
Wisznia Nienowice 3 - 1 Delin Munina
Łęg Łowce 0 - 3 Dąb Dobkowice
Przedmieście Jarosław 1 - 3 Wiraż Chłopice
Fredro Surochów 0 - 4 Hetman Laszki
Błękitni Pełkinie 5 - 0 LKS Manasterz
KS Węgierka 3 - 3 Victoria Kidałowice
Szkło Młyny 6 - 2 * Pogórze Rokietnica
4. kolejka - Jarosław > Klasa A 28/29 sierpnia
Hetman Laszki 2 - 1 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 2 - 1 Przedmieście Jarosław
Wiraż Chłopice 7 - 2 Fredro Surochów
Victoria Kidałowice 2 - 2 Korona Tuchla
LKS Manasterz 0 - 3 * KS Węgierka
Delin Munina 1 - 0 Pogórze Rokietnica
Wietlin 3 - 5 Szkło Młyny
Wisznia Nienowice 1 - 0 Łęg Łowce
5. kolejka - Jarosław > Klasa A 4/5 września
Korona Tuchla 1 - 1 LKS Manasterz
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Wisznia Nienowice
Fredro Surochów 1 - 2 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 2 - 2 Wiraż Chłopice
KS Węgierka 0 - 5 Hetman Laszki
Szkło Młyny 2 - 3 Victoria Kidałowice
Pogórze Rokietnica 1 - 2 Wietlin
Łęg Łowce 3 - 4 Delin Munina
6. kolejka - Jarosław > Klasa A 11/12 września
Wisznia Nienowice 2 - 5 Fredro Surochów
Hetman Laszki 6 - 0 Korona Tuchla
Wiraż Chłopice 6 - 0 KS Węgierka
Victoria Kidałowice 8 - 0 Pogórze Rokietnica
Delin Munina 1 - 2 Wietlin
LKS Manasterz 2 - 0 Szkło Młyny
Dąb Dobkowice 1 - 1 Błękitni Pełkinie
Łęg Łowce 3 - 1 Przedmieście Jarosław
7. kolejka - Jarosław > Klasa A 18/19 września
Przedmieście Jarosław 2 - 4 Delin Munina
Korona Tuchla 2 - 8 Wiraż Chłopice
Wietlin 1 - 0 Victoria Kidałowice
Fredro Surochów 4 - 0 Łęg Łowce
KS Węgierka 2 - 1 Dąb Dobkowice
Szkło Młyny 1 - 5 Hetman Laszki
Pogórze Rokietnica 1 - 9 LKS Manasterz
Błękitni Pełkinie 2 - 1 Wisznia Nienowice

8. kolejka - Jarosław > Klasa A 25/26 września
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Fredro Surochów
Delin Munina 1 - 2 Victoria Kidałowice
LKS Manasterz 5 - 0 Wietlin
Hetman Laszki 11 - 0 Pogórze Rokietnica
Wiraż Chłopice 4 - 0 Szkło Młyny
Dąb Dobkowice 2 - 1 Korona Tuchla
Wisznia Nienowice 1 - 2 KS Węgierka
Łęg Łowce 2 - 4 Błękitni Pełkinie
9. kolejka - Jarosław > Klasa A 2/3 października
Victoria Kidałowice 1 - 2 LKS Manasterz
Korona Tuchla 1 - 3 Wisznia Nienowice
Fredro Surochów 8 - 2 Delin Munina
Błękitni Pełkinie 2 - 1 Przedmieście Jarosław
KS Węgierka 0 - 6 Łęg Łowce
Szkło Młyny 1 - 4 Dąb Dobkowice
Pogórze Rokietnica 1 - 4 Wiraż Chłopice
Wietlin 1 - 2 Hetman Laszki
10. kolejka - Jarosław > Klasa A 9/10 października
Przedmieście Jarosław 2 - 1 KS Węgierka
Hetman Laszki 3 - 0 * Victoria Kidałowice
Delin Munina 1 - 2 * LKS Manasterz
Wiraż Chłopice 13 - 2 Wietlin
Dąb Dobkowice 9 - 0 Pogórze Rokietnica
Wisznia Nienowice 3 - 2 Szkło Młyny
Łęg Łowce 6 - 0 Korona Tuchla
Fredro Surochów 0 - 2 Błękitni Pełkinie
11. kolejka - Jarosław > Klasa A 16/17 października
KS Węgierka 1 - 2 Fredro Surochów
Korona Tuchla 3 - 0 Przedmieście Jarosław
Victoria Kidałowice 3 - 2 Wiraż Chłopice
Wietlin 0 - 2 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 5 - 0 Delin Munina
Szkło Młyny 1 - 3 Łęg Łowce
Pogórze Rokietnica 1 - 1 Wisznia Nienowice
LKS Manasterz 0 - 4 Hetman Laszki
12. kolejka - Jarosław > Klasa A 23/24 października
Wisznia Nienowice ? - ? Wietlin
Przedmieście Jarosław ? - ? Szkło Młyny
Wiraż Chłopice ? - ? LKS Manasterz
Delin Munina ? - ? Hetman Laszki
Dąb Dobkowice ? - ? Victoria Kidałowice
Łęg Łowce ? - ? Pogórze Rokietnica
Fredro Surochów ? - ? Korona Tuchla
Błękitni Pełkinie ? - ? KS Węgierka
13. kolejka - Jarosław > Klasa A 30/31 października
KS Węgierka ? - ? Delin Munina
Korona Tuchla ? - ? Błękitni Pełkinie
Szkło Młyny ? - ? Fredro Surochów
Pogórze Rokietnica ? - ? Przedmieście Jarosław
Wietlin ? - ? Łęg Łowce
Victoria Kidałowice ? - ? Wisznia Nienowice
LKS Manasterz ? - ? Dąb Dobkowice
Hetman Laszki ? - ? Wiraż Chłopice

14. kolejka - Jarosław > Klasa A 6/7 listopada
Delin Munina ? - ? Wiraż Chłopice
Dąb Dobkowice ? - ? Hetman Laszki
Wisznia Nienowice ? - ? LKS Manasterz
Łęg Łowce ? - ? Victoria Kidałowice
Przedmieście Jarosław ? - ? Wietlin
Fredro Surochów ? - ? Pogórze Rokietnica
Błękitni Pełkinie ? - ? Szkło Młyny
KS Węgierka ? - ? Korona Tuchla
15. kolejka - Jarosław > Klasa A 13/14 listopada
Korona Tuchla ? - ? Delin Munina
Szkło Młyny ? - ? KS Węgierka
Pogórze Rokietnica ? - ? Błękitni Pełkinie
Wietlin ? - ? Fredro Surochów
Victoria Kidałowice ? - ? Przedmieście Jarosław
LKS Manasterz ? - ? Łęg Łowce
Hetman Laszki ? - ? Wisznia Nienowice
Wiraż Chłopice ? - ? Dąb Dobkowice

Inne terminarze / wyniki