Terminarz: Rzeszów > Klasa A, gr. I (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Tabela: Rzeszów > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Plantator Nienadówka 16 42 13 3 0 60 17 43
2 Piast Nowa Wieś 16 40 13 1 2 56 13 43
3 Wisłok Strzyżów 16 34 10 4 2 37 14 23
4 Novi Nosówka 16 32 9 5 2 40 18 22
5 GKS Niebylec 16 30 10 0 6 42 29 13
6 Heiro Rzeszów 16 23 7 2 7 35 35 0
7 Zimowit Rzeszów 15 22 7 1 7 41 31 10
8 TS Noverra Głogów Małopolski 15 17 4 5 6 30 31 -1
9 Junak Rzeszów 16 15 4 3 9 19 40 -21
10 Sokół Grodzisko 16 14 4 2 10 23 62 -39
11 Grunwald Połomia 16 12 3 3 10 23 50 -27
12 Bratek Bratkowice 16 12 3 3 10 19 37 -18
13 Trzcianka Trzciana 16 11 3 2 11 23 54 -31
14 Albatros Szufnarowa 16 11 3 2 11 24 41 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Rzeszów > Klasa A, gr. I (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 19/20 sierpnia
Novi Nosówka 5 - 0 Albatros Szufnarowa
Wisłok Strzyżów 3 - 1 Trzcianka Trzciana
Grunwald Połomia 1 - 6 Piast Nowa Wieś
Junak Rzeszów 0 - 2 Plantator Nienadówka
Bratek Bratkowice 0 - 5 Heiro Rzeszów
GKS Niebylec 4 - 0 Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów 2 - 3 TS Noverra Głogów Małopolski

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 26/27 sierpnia
Albatros Szufnarowa 6 - 1 Grunwald Połomia
Piast Nowa Wieś 0 - 1 Wisłok Strzyżów
Heiro Rzeszów 0 - 4 Plantator Nienadówka
Sokół Grodzisko 1 - 5 Novi Nosówka
Trzcianka Trzciana 0 - 9 Zimowit Rzeszów
Bratek Bratkowice 3 - 1 GKS Niebylec
TS Noverra Głogów Małopolski 3 - 3 Junak Rzeszów
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 2/3 września
Wisłok Strzyżów 4 - 2 Albatros Szufnarowa
Grunwald Połomia 5 - 0 Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów 1 - 3 Piast Nowa Wieś
Junak Rzeszów 1 - 4 Trzcianka Trzciana
Novi Nosówka 1 - 0 Bratek Bratkowice
GKS Niebylec 4 - 2 Heiro Rzeszów
Plantator Nienadówka 4 - 2 TS Noverra Głogów Małopolski
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 9/10 września
Piast Nowa Wieś 6 - 0 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 1 - 6 Plantator Nienadówka
Albatros Szufnarowa 0 - 4 Zimowit Rzeszów
Heiro Rzeszów 4 - 2 TS Noverra Głogów Małopolski
Sokół Grodzisko 1 - 6 Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice 1 - 3 Grunwald Połomia
GKS Niebylec 1 - 3 Novi Nosówka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 16/17 września
Novi Nosówka 5 - 1 Heiro Rzeszów
Wisłok Strzyżów 3 - 0 Bratek Bratkowice
TS Noverra Głogów Małopolski 3 - 1 Trzcianka Trzciana
Grunwald Połomia 2 - 5 GKS Niebylec
Zimowit Rzeszów 6 - 0 Sokół Grodzisko
Junak Rzeszów 2 - 1 Albatros Szufnarowa
Plantator Nienadówka 3 - 2 Piast Nowa Wieś
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 23/24 września
Piast Nowa Wieś 2 - 0 TS Noverra Głogów Małopolski
Novi Nosówka 4 - 1 Grunwald Połomia
Albatros Szufnarowa 2 - 4 Plantator Nienadówka
Bratek Bratkowice 1 - 4 Zimowit Rzeszów
Sokół Grodzisko 2 - 0 Junak Rzeszów
Heiro Rzeszów 2 - 2 Trzcianka Trzciana
GKS Niebylec 1 - 0 Wisłok Strzyżów
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 30 września/1 października
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Novi Nosówka
Plantator Nienadówka 7 - 0 Sokół Grodzisko
TS Noverra Głogów Małopolski 1 - 1 Albatros Szufnarowa
Grunwald Połomia 2 - 2 Heiro Rzeszów
Zimowit Rzeszów 0 - 2 GKS Niebylec
Junak Rzeszów 2 - 2 Bratek Bratkowice
Trzcianka Trzciana 3 - 8 Piast Nowa Wieś

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 7/8 października
Heiro Rzeszów 0 - 2 Piast Nowa Wieś
Novi Nosówka 4 - 1 Zimowit Rzeszów
Grunwald Połomia 0 - 0 Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice 2 - 3 Plantator Nienadówka
GKS Niebylec 3 - 1 Junak Rzeszów
Sokół Grodzisko 2 - 1 TS Noverra Głogów Małopolski
Albatros Szufnarowa 3 - 3 Trzcianka Trzciana
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 14/15 października
Piast Nowa Wieś 2 - 0 Albatros Szufnarowa
TS Noverra Głogów Małopolski 4 - 1 Bratek Bratkowice
Junak Rzeszów 3 - 1 Novi Nosówka
Wisłok Strzyżów 2 - 1 Heiro Rzeszów
Zimowit Rzeszów 2 - 1 Grunwald Połomia
Trzcianka Trzciana 3 - 0 Sokół Grodzisko
Plantator Nienadówka 3 - 1 GKS Niebylec
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 21/22 października
Novi Nosówka 1 - 1 Plantator Nienadówka
Grunwald Połomia 2 - 4 Junak Rzeszów
Sokół Grodzisko 1 - 6 Piast Nowa Wieś
Heiro Rzeszów 5 - 0 Albatros Szufnarowa
Bratek Bratkowice 2 - 1 Trzcianka Trzciana
Wisłok Strzyżów 7 - 3 Zimowit Rzeszów
GKS Niebylec 5 - 0 TS Noverra Głogów Małopolski
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 28/29 października
Piast Nowa Wieś 4 - 1 Bratek Bratkowice
Junak Rzeszów 1 - 4 Wisłok Strzyżów
Trzcianka Trzciana 0 - 4 GKS Niebylec
Zimowit Rzeszów 2 - 1 Heiro Rzeszów
Plantator Nienadówka 7 - 1 Grunwald Połomia
TS Noverra Głogów Małopolski 1 - 2 Novi Nosówka
Albatros Szufnarowa 5 - 2 Sokół Grodzisko
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 4/5 listopada
Novi Nosówka 3 - 1 Trzcianka Trzciana
Wisłok Strzyżów 0 - 0 Plantator Nienadówka
Heiro Rzeszów 4 - 0 Sokół Grodzisko
Bratek Bratkowice 2 - 0 Albatros Szufnarowa
GKS Niebylec 2 - 5 Piast Nowa Wieś
Zimowit Rzeszów 0 - 0 Junak Rzeszów
Grunwald Połomia 1 - 1 TS Noverra Głogów Małopolski
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 11 listopada
Trzcianka Trzciana 2 - 0 Grunwald Połomia
Albatros Szufnarowa 2 - 3 GKS Niebylec
Plantator Nienadówka 6 - 3 Zimowit Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 2 Heiro Rzeszów
Piast Nowa Wieś 0 - 0 Novi Nosówka
TS Noverra Głogów Małopolski 1 - 1 Wisłok Strzyżów
Sokół Grodzisko 3 - 3 Bratek Bratkowice

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 23/24 marca
Albatros Szufnarowa 2 - 1 Novi Nosówka
Piast Nowa Wieś 5 - 0 Grunwald Połomia
Heiro Rzeszów 1 - 0 Bratek Bratkowice
Sokół Grodzisko 3 - 2 GKS Niebylec
Plantator Nienadówka 1 - 0 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 0 - 4 Wisłok Strzyżów
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? Zimowit Rzeszów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 30 marca
Zimowit Rzeszów 4 - 0 Trzcianka Trzciana
Plantator Nienadówka 7 - 0 Heiro Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 6 TS Noverra Głogów Małopolski
Grunwald Połomia 1 - 0 Albatros Szufnarowa
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Piast Nowa Wieś
Novi Nosówka 3 - 3 Sokół Grodzisko
GKS Niebylec 1 - 0 Bratek Bratkowice
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 6/7 kwietnia
Albatros Szufnarowa 0 - 1 Wisłok Strzyżów
Piast Nowa Wieś 3 - 0 Zimowit Rzeszów
Heiro Rzeszów 5 - 3 GKS Niebylec
Sokół Grodzisko 5 - 2 Grunwald Połomia
Bratek Bratkowice 1 - 1 Novi Nosówka
Trzcianka Trzciana 1 - 2 Junak Rzeszów
TS Noverra Głogów Małopolski 2 - 2 Plantator Nienadówka
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 13/14 kwietnia
Novi Nosówka ? - ? GKS Niebylec
Wisłok Strzyżów ? - ? Sokół Grodzisko
Junak Rzeszów ? - ? Piast Nowa Wieś
Grunwald Połomia ? - ? Bratek Bratkowice
Zimowit Rzeszów ? - ? Albatros Szufnarowa
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? Heiro Rzeszów
Plantator Nienadówka ? - ? Trzcianka Trzciana
18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 20/21 kwietnia
Heiro Rzeszów ? - ? Novi Nosówka
GKS Niebylec ? - ? Grunwald Połomia
Bratek Bratkowice ? - ? Wisłok Strzyżów
Sokół Grodzisko ? - ? Zimowit Rzeszów
Albatros Szufnarowa ? - ? Junak Rzeszów
Piast Nowa Wieś ? - ? Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana ? - ? TS Noverra Głogów Małopolski
19. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 27/28 kwietnia
Trzcianka Trzciana ? - ? Heiro Rzeszów
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? Piast Nowa Wieś
Plantator Nienadówka ? - ? Albatros Szufnarowa
Junak Rzeszów ? - ? Sokół Grodzisko
Zimowit Rzeszów ? - ? Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów ? - ? GKS Niebylec
Grunwald Połomia ? - ? Novi Nosówka

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 4/5 maja
Heiro Rzeszów ? - ? Grunwald Połomia
Novi Nosówka ? - ? Wisłok Strzyżów
GKS Niebylec ? - ? Zimowit Rzeszów
Bratek Bratkowice ? - ? Junak Rzeszów
Sokół Grodzisko ? - ? Plantator Nienadówka
Albatros Szufnarowa ? - ? TS Noverra Głogów Małopolski
Piast Nowa Wieś ? - ? Trzcianka Trzciana
21. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 11/12 maja
Piast Nowa Wieś ? - ? Heiro Rzeszów
Trzcianka Trzciana ? - ? Albatros Szufnarowa
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? Sokół Grodzisko
Plantator Nienadówka ? - ? Bratek Bratkowice
Junak Rzeszów ? - ? GKS Niebylec
Zimowit Rzeszów ? - ? Novi Nosówka
Wisłok Strzyżów ? - ? Grunwald Połomia
22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 18/19 maja
Heiro Rzeszów ? - ? Wisłok Strzyżów
Grunwald Połomia ? - ? Zimowit Rzeszów
Novi Nosówka ? - ? Junak Rzeszów
GKS Niebylec ? - ? Plantator Nienadówka
Bratek Bratkowice ? - ? TS Noverra Głogów Małopolski
Sokół Grodzisko ? - ? Trzcianka Trzciana
Albatros Szufnarowa ? - ? Piast Nowa Wieś
23. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 25/26 maja
Albatros Szufnarowa ? - ? Heiro Rzeszów
Piast Nowa Wieś ? - ? Sokół Grodzisko
Trzcianka Trzciana ? - ? Bratek Bratkowice
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? GKS Niebylec
Plantator Nienadówka ? - ? Novi Nosówka
Junak Rzeszów ? - ? Grunwald Połomia
Zimowit Rzeszów ? - ? Wisłok Strzyżów
24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 1/2 czerwca
Heiro Rzeszów ? - ? Zimowit Rzeszów
Wisłok Strzyżów ? - ? Junak Rzeszów
Grunwald Połomia ? - ? Plantator Nienadówka
Novi Nosówka ? - ? TS Noverra Głogów Małopolski
GKS Niebylec ? - ? Trzcianka Trzciana
Bratek Bratkowice ? - ? Piast Nowa Wieś
Sokół Grodzisko ? - ? Albatros Szufnarowa
25. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 8/9 czerwca
Sokół Grodzisko ? - ? Heiro Rzeszów
Albatros Szufnarowa ? - ? Bratek Bratkowice
Piast Nowa Wieś ? - ? GKS Niebylec
Trzcianka Trzciana ? - ? Novi Nosówka
TS Noverra Głogów Małopolski ? - ? Grunwald Połomia
Plantator Nienadówka ? - ? Wisłok Strzyżów
Junak Rzeszów ? - ? Zimowit Rzeszów

26. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 15/16 czerwca
Heiro Rzeszów ? - ? Junak Rzeszów
Zimowit Rzeszów ? - ? Plantator Nienadówka
Wisłok Strzyżów ? - ? TS Noverra Głogów Małopolski
Grunwald Połomia ? - ? Trzcianka Trzciana
Novi Nosówka ? - ? Piast Nowa Wieś
GKS Niebylec ? - ? Albatros Szufnarowa
Bratek Bratkowice ? - ? Sokół Grodzisko

Pozostałe terminarze: