Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. VI (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Wybierz sezon:

Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Madras Goleszów 13 32 10 2 1 37 16 21
2 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 13 29 9 2 2 36 20 16
3 Janovia Janowiec 13 28 8 4 1 41 23 18
4 KS SMP Tuszyma 13 27 9 0 4 44 23 21
5 Piast Wadowice Górne 13 25 8 1 4 51 24 27
6 Hetman Dąbrówka Wisłocka 13 22 6 4 3 35 26 9
7 Orły Ruda 13 18 5 3 5 53 30 23
8 LKS Wierzchowiny 13 16 4 4 5 22 30 -8
9 Iskra Łączki Brzeskie 13 13 4 1 8 26 34 -8
10 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
11 KS Zgórsko 13 10 3 1 9 18 49 -31
12 Apollo Dulcza Mała 13 8 2 2 9 23 42 -19
13 Potok Dobrynin 13 0 0 0 13 11 67 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. VI (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 19/20 sierpnia
LKS Wierzchowiny 4 - 2 Potok Dobrynin
Orły Ruda 1 - 0 KS SMP Tuszyma
Apollo Dulcza Mała 2 - 2 KS Zgórsko
Janovia Janowiec 1 - 1 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Piast Wadowice Górne 5 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Madras Goleszów 1 - 0 Iskra Łączki Brzeskie

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 26/27 sierpnia
Hetman Dąbrówka Wisłocka 0 - 6 Madras Goleszów
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 4 - 1 Piast Wadowice Górne
KS Zgórsko 2 - 8 Janovia Janowiec
KS SMP Tuszyma 3 - 0 Apollo Dulcza Mała
Potok Dobrynin 0 - 13 Orły Ruda
Sprint Żarówka 2 - 2 LKS Wierzchowiny
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 2/3 września
Orły Ruda 3 - 3 Sprint Żarówka
Apollo Dulcza Mała 6 - 1 Potok Dobrynin
Janovia Janowiec 3 - 2 KS SMP Tuszyma
Piast Wadowice Górne 3 - 0 KS Zgórsko
Madras Goleszów 3 - 1 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Iskra Łączki Brzeskie 0 - 3 Hetman Dąbrówka Wisłocka
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 9/10 września
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 6 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
KS Zgórsko 2 - 4 Madras Goleszów
KS SMP Tuszyma 1 - 3 Piast Wadowice Górne
Potok Dobrynin 0 - 2 Janovia Janowiec
Sprint Żarówka 5 - 1 Apollo Dulcza Mała
LKS Wierzchowiny 2 - 1 Orły Ruda
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 16/17 września
Apollo Dulcza Mała 2 - 2 LKS Wierzchowiny
Janovia Janowiec 3 - 2 Sprint Żarówka
Piast Wadowice Górne 7 - 0 Potok Dobrynin
Madras Goleszów 3 - 0 KS SMP Tuszyma
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 1 KS Zgórsko
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 2 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 23/24 września
Potok Dobrynin 3 - 5 Madras Goleszów
LKS Wierzchowiny 1 - 4 Janovia Janowiec
Sprint Żarówka 0 - 7 Piast Wadowice Górne
Orły Ruda 6 - 1 Apollo Dulcza Mała
KS Zgórsko 0 - 4 Hetman Dąbrówka Wisłocka
KS SMP Tuszyma 5 - 4 Iskra Łączki Brzeskie
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 30 września/1 października
Piast Wadowice Górne 7 - 2 LKS Wierzchowiny
Iskra Łączki Brzeskie 7 - 1 Potok Dobrynin
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 3 KS SMP Tuszyma
Janovia Janowiec 4 - 2 Orły Ruda
Madras Goleszów 3 - 0 * Sprint Żarówka
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 4 - 1 KS Zgórsko

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 7/8 października
LKS Wierzchowiny 1 - 1 Madras Goleszów
Orły Ruda 4 - 4 Piast Wadowice Górne
Potok Dobrynin 1 - 5 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Apollo Dulcza Mała 2 - 4 Janovia Janowiec
Sprint Żarówka 3 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
KS SMP Tuszyma 5 - 1 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 14/15 października
Piast Wadowice Górne 3 - 0 Apollo Dulcza Mała
Iskra Łączki Brzeskie 0 - 1 LKS Wierzchowiny
Hetman Dąbrówka Wisłocka 5 - 0 Sprint Żarówka
Madras Goleszów 4 - 3 Orły Ruda
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 1 - 0 Potok Dobrynin
KS Zgórsko 0 - 5 KS SMP Tuszyma
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 21/22 października
Sprint Żarówka 2 - 4 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Orły Ruda 5 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
Apollo Dulcza Mała 0 - 3 Madras Goleszów
Potok Dobrynin 1 - 2 KS Zgórsko
LKS Wierzchowiny 1 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Janovia Janowiec 6 - 4 Piast Wadowice Górne
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 28/29 października
Madras Goleszów 0 - 0 Janovia Janowiec
Hetman Dąbrówka Wisłocka 3 - 3 Orły Ruda
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 3 - 0 LKS Wierzchowiny
KS SMP Tuszyma 5 - 1 Potok Dobrynin
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 1 Apollo Dulcza Mała
KS Zgórsko 3 - 2 Sprint Żarówka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 4/5 listopada
Sprint Żarówka 2 - 8 KS SMP Tuszyma
LKS Wierzchowiny 3 - 4 KS Zgórsko
Orły Ruda 3 - 4 Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Apollo Dulcza Mała 2 - 5 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Janovia Janowiec 4 - 4 Iskra Łączki Brzeskie
Piast Wadowice Górne 5 - 2 Madras Goleszów
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 11 listopada
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 4 - 2 Apollo Dulcza Mała
Potok Dobrynin 0 - 7 Sprint Żarówka
KS SMP Tuszyma 2 - 0 LKS Wierzchowiny
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 1 Piast Wadowice Górne
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 2 Janovia Janowiec
KS Zgórsko 0 - 6 Orły Ruda

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 6/7 kwietnia
Potok Dobrynin 1 - 3 LKS Wierzchowiny
KS SMP Tuszyma 5 - 3 Orły Ruda
KS Zgórsko 1 - 4 Apollo Dulcza Mała
Radomyślanka II Radomyśl Wielki 1 - 0 Janovia Janowiec
Hetman Dąbrówka Wisłocka 3 - 1 Piast Wadowice Górne
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 2 Madras Goleszów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 13/14 kwietnia
Piast Wadowice Górne ? - ? Iskra Łączki Brzeskie
Orły Ruda ? - ? KS Zgórsko
Potok Dobrynin ? - ? KS SMP Tuszyma
Apollo Dulcza Mała ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Madras Goleszów ? - ? LKS Wierzchowiny
Janovia Janowiec ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 20/21 kwietnia
KS Zgórsko ? - ? Potok Dobrynin
Radomyślanka II Radomyśl Wielki ? - ? Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Apollo Dulcza Mała
Iskra Łączki Brzeskie ? - ? Janovia Janowiec
Madras Goleszów ? - ? Piast Wadowice Górne
LKS Wierzchowiny ? - ? KS SMP Tuszyma
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 27/28 kwietnia
LKS Wierzchowiny ? - ? Piast Wadowice Górne
Potok Dobrynin ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
KS SMP Tuszyma ? - ? KS Zgórsko
Janovia Janowiec ? - ? Madras Goleszów
Apollo Dulcza Mała ? - ? Iskra Łączki Brzeskie
Orły Ruda ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 4/5 maja
Radomyślanka II Radomyśl Wielki ? - ? KS SMP Tuszyma
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Potok Dobrynin
Iskra Łączki Brzeskie ? - ? Orły Ruda
Madras Goleszów ? - ? Apollo Dulcza Mała
Piast Wadowice Górne ? - ? Janovia Janowiec
KS Zgórsko ? - ? LKS Wierzchowiny
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 11/12 maja
Janovia Janowiec ? - ? LKS Wierzchowiny
Potok Dobrynin ? - ? Iskra Łączki Brzeskie
KS SMP Tuszyma ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
KS Zgórsko ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Apollo Dulcza Mała ? - ? Piast Wadowice Górne
Orły Ruda ? - ? Madras Goleszów

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 18/19 maja
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? KS Zgórsko
Iskra Łączki Brzeskie ? - ? KS SMP Tuszyma
Madras Goleszów ? - ? Potok Dobrynin
Piast Wadowice Górne ? - ? Orły Ruda
Janovia Janowiec ? - ? Apollo Dulcza Mała
LKS Wierzchowiny ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 25/26 maja
LKS Wierzchowiny ? - ? Apollo Dulcza Mała
Potok Dobrynin ? - ? Piast Wadowice Górne
KS SMP Tuszyma ? - ? Madras Goleszów
KS Zgórsko ? - ? Iskra Łączki Brzeskie
Radomyślanka II Radomyśl Wielki ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Orły Ruda ? - ? Janovia Janowiec
Potok Dobrynin ? - ? Apollo Dulcza Mała
KS SMP Tuszyma ? - ? Janovia Janowiec
KS Zgórsko ? - ? Piast Wadowice Górne
Radomyślanka II Radomyśl Wielki ? - ? Madras Goleszów
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Iskra Łączki Brzeskie
Orły Ruda ? - ? LKS Wierzchowiny
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 1/2 czerwca
Iskra Łączki Brzeskie ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Madras Goleszów ? - ? KS Zgórsko
Piast Wadowice Górne ? - ? KS SMP Tuszyma
Janovia Janowiec ? - ? Potok Dobrynin
Apollo Dulcza Mała ? - ? Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? LKS Wierzchowiny
Madras Goleszów ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Piast Wadowice Górne ? - ? Radomyślanka II Radomyśl Wielki
Janovia Janowiec ? - ? KS Zgórsko
Apollo Dulcza Mała ? - ? KS SMP Tuszyma
Orły Ruda ? - ? Potok Dobrynin
LKS Wierzchowiny ? - ? Iskra Łączki Brzeskie

Pozostałe terminarze: