Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Pień 11 30 10 0 1 54 17 37
2 Jamnica Dulcza Wielka 11 25 7 4 0 43 21 22
3 Piast Wadowice Górne 11 25 8 1 2 37 13 24
4 KS Zgórsko 11 19 6 1 4 31 32 -1
5 Orły Ruda 11 17 5 2 4 23 16 7
6 Sprint Żarówka 11 16 5 1 5 18 20 -2
7 KS SMP Tuszyma 11 15 5 0 6 26 17 9
8 LKS Wierzchowiny 11 14 4 2 5 26 26 0
9 Iskra Łączki Brzeskie 11 10 3 1 7 19 35 -16
10 Sokół Partynia 11 8 2 2 7 24 46 -22
11 Madras Goleszów 11 5 1 2 8 8 24 -16
12 Apollo Dulcza Mała 11 5 1 2 8 7 49 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 27/28 sierpnia
Sprint Żarówka 0 - 1 Apollo Dulcza Mała
Orły Ruda 2 - 0 Madras Goleszów
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 0 KS SMP Tuszyma
Piast Wadowice Górne 6 - 0 KS Zgórsko
Sokół Pień 4 - 1 LKS Wierzchowiny
Jamnica Dulcza Wielka 5 - 4 Sokół Partynia

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 3/4 września
KS Zgórsko 5 - 5 Jamnica Dulcza Wielka
Sprint Żarówka 1 - 0 Orły Ruda
Sokół Partynia 2 - 9 Sokół Pień
Madras Goleszów 0 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
Apollo Dulcza Mała 1 - 1 LKS Wierzchowiny
KS SMP Tuszyma 3 - 0 * Piast Wadowice Górne
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 10/11 września
Piast Wadowice Górne 4 - 2 Madras Goleszów
Orły Ruda 5 - 0 Apollo Dulcza Mała
Sokół Pień 7 - 1 KS Zgórsko
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 KS SMP Tuszyma
Iskra Łączki Brzeskie 0 - 2 Sprint Żarówka
LKS Wierzchowiny 6 - 3 Sokół Partynia
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 17/18 września
Apollo Dulcza Mała 2 - 2 Sokół Partynia
Sprint Żarówka 1 - 2 Piast Wadowice Górne
Orły Ruda 3 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
KS Zgórsko 2 - 4 LKS Wierzchowiny
KS SMP Tuszyma 1 - 2 Sokół Pień
Madras Goleszów 1 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 24/25 września
Piast Wadowice Górne 2 - 0 Orły Ruda
Sokół Pień 3 - 0 * Madras Goleszów
LKS Wierzchowiny 4 - 1 KS SMP Tuszyma
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 1 Sprint Żarówka
Iskra Łączki Brzeskie 5 - 0 Apollo Dulcza Mała
Sokół Partynia 2 - 7 KS Zgórsko
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 1/2 października
Sprint Żarówka 2 - 6 Sokół Pień
Apollo Dulcza Mała 1 - 5 KS Zgórsko
Orły Ruda 4 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
Madras Goleszów 0 - 3 LKS Wierzchowiny
Iskra Łączki Brzeskie 0 - 8 Piast Wadowice Górne
KS SMP Tuszyma 4 - 3 Sokół Partynia
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 8/9 października
Piast Wadowice Górne 6 - 0 Apollo Dulcza Mała
Sokół Pień 4 - 2 Orły Ruda
KS Zgórsko 1 - 0 KS SMP Tuszyma
Jamnica Dulcza Wielka 6 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
LKS Wierzchowiny 1 - 2 Sprint Żarówka
Sokół Partynia 2 - 1 Madras Goleszów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 15/16 października
Apollo Dulcza Mała 1 - 8 KS SMP Tuszyma
Orły Ruda 3 - 2 LKS Wierzchowiny
Piast Wadowice Górne 1 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Sprint Żarówka 5 - 1 Sokół Partynia
Madras Goleszów 1 - 2 KS Zgórsko
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 7 Sokół Pień
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 22/23 października
Sokół Pień 5 - 1 Piast Wadowice Górne
Sokół Partynia 1 - 1 Orły Ruda
KS Zgórsko 4 - 1 Sprint Żarówka
Jamnica Dulcza Wielka 8 - 0 Apollo Dulcza Mała
LKS Wierzchowiny 2 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
KS SMP Tuszyma 5 - 0 Madras Goleszów
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 29/30 października
Apollo Dulcza Mała 0 - 3 Madras Goleszów
Sprint Żarówka 3 - 2 KS SMP Tuszyma
Orły Ruda 3 - 1 KS Zgórsko
Piast Wadowice Górne 4 - 1 LKS Wierzchowiny
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 1 Sokół Pień
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 4 Sokół Partynia
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 5/6 listopada
Sokół Pień 6 - 1 Apollo Dulcza Mała
Sokół Partynia 0 - 3 Piast Wadowice Górne
KS Zgórsko 3 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
LKS Wierzchowiny 1 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
KS SMP Tuszyma 1 - 0 Orły Ruda
Madras Goleszów 0 - 0 Sprint Żarówka

Inne terminarze / wyniki