Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bratek Bratkowice 11 31 10 1 0 37 8 29
2 Mrowlanka Mrowla 11 28 9 1 1 39 8 31
3 Trzcianka Trzciana 11 24 8 0 3 28 9 19
4 KS Baranówka Rzeszów 11 21 7 0 4 35 21 14
5 Rudnianka Rudna Wielka 11 19 5 4 2 25 10 15
6 Resovia III 11 16 5 1 5 46 18 28
7 Świlczanka Świlcza 11 16 5 1 5 23 31 -8
8 Victoria Budy Głogowskie 11 15 5 0 6 26 21 5
9 Dąb Dąbrowa 11 10 3 1 7 11 38 -27
10 Rudzik Rudna Mała 11 8 2 2 7 17 28 -11
11 Orzeł Wysoka Głogowska 11 4 1 1 9 7 30 -23
12 KS Biała Rzeszów 11 0 0 0 11 7 79 -72
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 27/28 sierpnia
Mrowlanka Mrowla 5 - 1 Dąb Dąbrowa
KS Baranówka Rzeszów 4 - 1 Resovia III
Trzcianka Trzciana 2 - 0 Rudzik Rudna Mała
Victoria Budy Głogowskie 1 - 3 Świlczanka Świlcza
Bratek Bratkowice 5 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
KS Biała Rzeszów 0 - 5 Rudnianka Rudna Wielka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 3/4 września
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 3 Victoria Budy Głogowskie
Rudzik Rudna Mała 2 - 3 Dąb Dąbrowa
Świlczanka Świlcza 1 - 7 Bratek Bratkowice
Resovia III 13 - 0 KS Biała Rzeszów
Trzcianka Trzciana 2 - 3 KS Baranówka Rzeszów
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 10/11 września
Bratek Bratkowice 1 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 1 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 3 - 0 Świlczanka Świlcza
KS Biała Rzeszów 0 - 9 Trzcianka Trzciana
Victoria Budy Głogowskie 2 - 0 Resovia III
KS Baranówka Rzeszów 2 - 1 Rudzik Rudna Mała
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 17/18 września
Świlczanka Świlcza 5 - 0 Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała 1 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
KS Baranówka Rzeszów 6 - 0 KS Biała Rzeszów
Trzcianka Trzciana 1 - 0 Victoria Budy Głogowskie
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 2 Mrowlanka Mrowla
Resovia III 2 - 3 Bratek Bratkowice
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 24/25 września
Dąb Dąbrowa 0 - 0 Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla 5 - 2 Resovia III
Orzeł Wysoka Głogowska 1 - 2 Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie 3 - 4 KS Baranówka Rzeszów
Bratek Bratkowice 1 - 0 Trzcianka Trzciana
KS Biała Rzeszów 0 - 8 Rudzik Rudna Mała
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 1/2 października
Rudzik Rudna Mała 1 - 1 Świlczanka Świlcza
Rudnianka Rudna Wielka 4 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Resovia III 5 - 1 Dąb Dąbrowa
Trzcianka Trzciana 0 - 4 Mrowlanka Mrowla
KS Baranówka Rzeszów 2 - 4 Bratek Bratkowice
KS Biała Rzeszów 3 - 9 Victoria Budy Głogowskie
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 8/9 października
Mrowlanka Mrowla 1 - 0 KS Baranówka Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 Resovia III
Świlczanka Świlcza 0 - 4 Rudnianka Rudna Wielka
Victoria Budy Głogowskie 0 - 3 Rudzik Rudna Mała
Bratek Bratkowice 6 - 2 KS Biała Rzeszów
Dąb Dąbrowa 0 - 3 Trzcianka Trzciana

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 15/16 października
Rudzik Rudna Mała 0 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Victoria Budy Głogowskie 0 - 2 Bratek Bratkowice
Resovia III 12 - 0 Świlczanka Świlcza
Trzcianka Trzciana 6 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
KS Biała Rzeszów 0 - 8 Mrowlanka Mrowla
KS Baranówka Rzeszów 7 - 1 Dąb Dąbrowa
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 22/23 października
Mrowlanka Mrowla 2 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Orzeł Wysoka Głogowska 1 - 6 KS Baranówka Rzeszów
Świlczanka Świlcza 0 - 2 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 1 Resovia III
Bratek Bratkowice 2 - 0 Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa 3 - 2 KS Biała Rzeszów
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 29/30 października
Trzcianka Trzciana 1 - 0 Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała 0 - 8 Resovia III
Bratek Bratkowice 1 - 0 Mrowlanka Mrowla
KS Baranówka Rzeszów 0 - 2 Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie 4 - 1 Dąb Dąbrowa
KS Biała Rzeszów 0 - 3 Orzeł Wysoka Głogowska
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 5/6 listopada
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 3 Victoria Budy Głogowskie
Mrowlanka Mrowla 8 - 1 Rudzik Rudna Mała
Świlczanka Świlcza 9 - 0 KS Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 5 - 1 KS Baranówka Rzeszów
Dąb Dąbrowa 0 - 5 Bratek Bratkowice
Resovia III 1 - 2 Trzcianka Trzciana

Inne terminarze / wyniki