Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Alabaster Łopuszka Wielka 7 18 6 0 1 25 5 20
2 Promyk Urzejowice 6 15 5 0 1 31 3 28
3 Błyskawica Rożniatów 6 15 5 0 1 17 9 8
4 Gorliczanka Gorliczyna 7 14 4 2 1 21 11 10
5 Cresovia Krzeczowice 7 14 4 2 1 18 8 10
6 Wisełka Siennów 7 14 4 2 1 23 15 8
7 Piast Nowosielce 8 12 4 0 4 11 21 -10
8 PKS UNUM Babice 7 11 3 2 2 9 10 -1
9 Zorza Jagiełła 8 8 2 2 4 10 21 -11
10 Błękitni Grzęska 7 6 2 0 5 11 18 -7
11 Błyskawica Rozbórz 7 6 2 0 5 9 26 -17
12 GKS Majdan Sieniawski 7 5 1 2 4 7 13 -6
13 Błękitni Wierzbna 7 2 0 2 5 8 24 -16
14 Iskra Cieszacin Wielki 7 0 0 0 7 6 22 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 8/9 sierpnia
Promyk Urzejowice ? - ? Błyskawica Rożniatów
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
PKS UNUM Babice 1 - 0 GKS Majdan Sieniawski
Piast Nowosielce 0 - 3 Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła 0 - 3 * Błękitni Grzęska
Wisełka Siennów 5 - 2 Błyskawica Rozbórz
Błękitni Wierzbna 2 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 15/16 sierpnia
Alabaster Łopuszka Wielka 3 - 0 Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice 3 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
PKS UNUM Babice 0 - 0 Błękitni Wierzbna
GKS Majdan Sieniawski 1 - 1 Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rożniatów 2 - 3 Piast Nowosielce
Błyskawica Rozbórz 0 - 6 Promyk Urzejowice
Błękitni Grzęska 3 - 4 Wisełka Siennów
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 22/23 sierpnia
Zorza Jagiełła 1 - 2 PKS UNUM Babice
Błękitni Wierzbna 2 - 3 GKS Majdan Sieniawski
Wisełka Siennów 1 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka
Promyk Urzejowice 3 - 0 Błękitni Grzęska
Piast Nowosielce 0 - 2 Błyskawica Rozbórz
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 3 Błyskawica Rożniatów
Cresovia Krzeczowice 4 - 4 Gorliczanka Gorliczyna
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 29/30 sierpnia
Błękitni Grzęska 2 - 3 Piast Nowosielce
Błękitni Wierzbna 1 - 1 Zorza Jagiełła
PKS UNUM Babice 2 - 2 Wisełka Siennów
GKS Majdan Sieniawski 0 - 0 Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rożniatów 2 - 1 Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rozbórz 3 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Alabaster Łopuszka Wielka 1 - 0 Promyk Urzejowice
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 5/6 września
Zorza Jagiełła 1 - 0 GKS Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice 5 - 0 PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów 7 - 2 Błękitni Wierzbna
Piast Nowosielce 0 - 6 Alabaster Łopuszka Wielka
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 2 Błękitni Grzęska
Błyskawica Rozbórz 1 - 5 Gorliczanka Gorliczyna
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 12/13 września
Błękitni Grzęska 1 - 6 Gorliczanka Gorliczyna
Alabaster Łopuszka Wielka 6 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Zorza Jagiełła 1 - 1 Wisełka Siennów
PKS UNUM Babice 1 - 2 Piast Nowosielce
GKS Majdan Sieniawski 2 - 5 Błyskawica Rożniatów
Błyskawica Rozbórz 0 - 7 Cresovia Krzeczowice
Błękitni Wierzbna 0 - 7 Promyk Urzejowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 19/20 września
Alabaster Łopuszka Wielka 1 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 10 - 2 Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów 3 - 1 GKS Majdan Sieniawski
Piast Nowosielce 2 - 1 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 0 - 3 PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 1 - 0 Błękitni Grzęska
Błyskawica Rożniatów 3 - 1 Błyskawica Rozbórz

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 26/27 września
Zorza Jagiełła 4 - 1 Piast Nowosielce
PKS UNUM Babice ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
GKS Majdan Sieniawski ? - ? Błyskawica Rozbórz
Błękitni Grzęska ? - ? Błyskawica Rożniatów
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Cresovia Krzeczowice
Błękitni Wierzbna ? - ? Iskra Cieszacin Wielki
Wisełka Siennów ? - ? Promyk Urzejowice
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 3/4 października
Promyk Urzejowice ? - ? GKS Majdan Sieniawski
Piast Nowosielce ? - ? Wisełka Siennów
Iskra Cieszacin Wielki ? - ? Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Błękitni Wierzbna
Cresovia Krzeczowice ? - ? PKS UNUM Babice
Błyskawica Rożniatów ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
Błyskawica Rozbórz ? - ? Błękitni Grzęska
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 10/11 października
GKS Majdan Sieniawski ? - ? Błękitni Grzęska
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Błyskawica Rozbórz
PKS UNUM Babice ? - ? Błyskawica Rożniatów
Błękitni Wierzbna ? - ? Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
Wisełka Siennów ? - ? Iskra Cieszacin Wielki
Promyk Urzejowice ? - ? Piast Nowosielce
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 17/18 października
Piast Nowosielce ? - ? GKS Majdan Sieniawski
Iskra Cieszacin Wielki ? - ? Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Wisełka Siennów
Cresovia Krzeczowice ? - ? Zorza Jagiełła
Błyskawica Rożniatów ? - ? Błękitni Wierzbna
Błyskawica Rozbórz ? - ? PKS UNUM Babice
Błękitni Grzęska ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 24/25 października
GKS Majdan Sieniawski ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
PKS UNUM Babice ? - ? Błękitni Grzęska
Błękitni Wierzbna ? - ? Błyskawica Rozbórz
Zorza Jagiełła ? - ? Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów ? - ? Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
Piast Nowosielce ? - ? Iskra Cieszacin Wielki
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 31 października
Iskra Cieszacin Wielki ? - ? GKS Majdan Sieniawski
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Piast Nowosielce
Cresovia Krzeczowice ? - ? Promyk Urzejowice
Błyskawica Rożniatów ? - ? Wisełka Siennów
Błyskawica Rozbórz ? - ? Zorza Jagiełła
Błękitni Grzęska ? - ? Błękitni Wierzbna
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? PKS UNUM Babice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem