Terminarz: Jarosław > Klasa B Przemyśl (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Jarosław > Klasa B Przemyśl

Wybierz sezon:

Tabela: Jarosław > Klasa B Przemyśl Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Arłamów 24 59 19 2 3 109 24 85
2 Grom Wyszatyce 24 59 19 2 3 84 24 60
3 Czarni Bolestraszyce 24 48 14 6 4 71 25 46
4 LKS Ujkowice 24 44 13 5 6 60 28 32
5 Jawor Nehrybka 24 43 14 1 9 70 52 18
6 Artmax Pikulice 24 38 12 2 10 55 43 12
7 Rada Orzechowce 24 33 9 6 9 38 46 -8
8 Bizon Medyka 24 32 9 5 10 60 52 8
9 Wiar Huwniki 24 32 10 2 12 58 68 -10
10 Fort Jaksmanice 24 30 7 9 8 50 64 -14
11 Walawianka Walawa 24 11 3 2 19 29 120 -91
12 LKS Niziny 24 10 3 1 20 26 81 -55
13 LKS Olszynka 24 6 1 3 20 29 112 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Jarosław > Klasa B Przemyśl (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 19/20 sierpnia
LKS Olszynka 1 - 5 Artmax Pikulice
LKS Ujkowice 2 - 1 KS Arłamów
Walawianka Walawa 2 - 3 Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce 1 - 1 Fort Jaksmanice
Jawor Nehrybka 8 - 1 LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce 2 - 1 Wiar Huwniki

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 26/27 sierpnia
Artmax Pikulice 2 - 6 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 0 - 3 Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 2 - 0 Jawor Nehrybka
Grom Wyszatyce 7 - 1 Rada Orzechowce
KS Arłamów 10 - 2 Walawianka Walawa
LKS Olszynka 0 - 9 LKS Ujkowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 2/3 września
Walawianka Walawa 5 - 1 LKS Olszynka
Wiar Huwniki 5 - 3 Bizon Medyka
LKS Ujkowice 1 - 2 Artmax Pikulice
Rada Orzechowce 3 - 3 KS Arłamów
Jawor Nehrybka 1 - 1 Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce 8 - 0 LKS Niziny
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 9/10 września
Artmax Pikulice 3 - 1 Bizon Medyka
LKS Ujkowice 5 - 0 Walawianka Walawa
LKS Niziny 0 - 2 Wiar Huwniki
KS Arłamów 4 - 1 Jawor Nehrybka
LKS Olszynka 2 - 2 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 1 - 1 Czarni Bolestraszyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 16/17 września
Walawianka Walawa 1 - 2 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 2 - 2 Grom Wyszatyce
Wiar Huwniki 1 - 1 Fort Jaksmanice
Bizon Medyka 3 - 1 LKS Niziny
Rada Orzechowce 0 - 4 LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka 4 - 2 LKS Olszynka
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 23/24 września
Grom Wyszatyce 2 - 1 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 6 - 0 LKS Niziny
Fort Jaksmanice 1 - 1 Bizon Medyka
KS Arłamów 3 - 2 Czarni Bolestraszyce
Walawianka Walawa 0 - 5 Rada Orzechowce
LKS Ujkowice 1 - 0 Jawor Nehrybka
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 30 września/1 października
Jawor Nehrybka 5 - 0 Walawianka Walawa
Czarni Bolestraszyce 8 - 1 LKS Olszynka
Bizon Medyka 2 - 5 Grom Wyszatyce
LKS Niziny 0 - 3 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 1 - 4 Artmax Pikulice
Wiar Huwniki 0 - 3 KS Arłamów

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 7/8 października
Artmax Pikulice 3 - 1 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 3 - 0 LKS Niziny
LKS Olszynka 1 - 6 Wiar Huwniki
Rada Orzechowce 1 - 2 Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice 1 - 1 Czarni Bolestraszyce
KS Arłamów 0 - 1 Bizon Medyka
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 14/15 października
Jawor Nehrybka 3 - 0 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 3 - 0 Walawianka Walawa
Wiar Huwniki 1 - 0 LKS Ujkowice
LKS Niziny 0 - 5 KS Arłamów
Fort Jaksmanice 1 - 6 Grom Wyszatyce
Bizon Medyka 5 - 0 LKS Olszynka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 21/22 października
Walawianka Walawa 4 - 2 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 1 - 2 Grom Wyszatyce
KS Arłamów 7 - 0 Fort Jaksmanice
LKS Olszynka 2 - 1 LKS Niziny
Rada Orzechowce 0 - 2 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 6 - 1 Bizon Medyka
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 28/29 października
Czarni Bolestraszyce 0 - 1 Jawor Nehrybka
Bizon Medyka 6 - 0 Walawianka Walawa
LKS Niziny 2 - 3 LKS Ujkowice
Fort Jaksmanice 4 - 3 LKS Olszynka
Grom Wyszatyce 2 - 3 KS Arłamów
Wiar Huwniki 2 - 1 Rada Orzechowce
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 4/5 listopada
Artmax Pikulice 1 - 2 KS Arłamów
LKS Olszynka 0 - 4 Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce 2 - 2 Bizon Medyka
Jawor Nehrybka 5 - 1 Wiar Huwniki
Walawianka Walawa 3 - 2 LKS Niziny
LKS Ujkowice 1 - 1 Fort Jaksmanice
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 11 listopada
Grom Wyszatyce 1 - 2 LKS Ujkowice
Bizon Medyka 5 - 1 Jawor Nehrybka
LKS Niziny 0 - 3 Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce 2 - 0 Artmax Pikulice
Fort Jaksmanice 5 - 3 Walawianka Walawa
KS Arłamów 2 - 0 LKS Olszynka

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 23/24 marca
Artmax Pikulice 6 - 2 LKS Olszynka
KS Arłamów 4 - 0 LKS Ujkowice
Grom Wyszatyce 5 - 1 Walawianka Walawa
Fort Jaksmanice 1 - 3 Rada Orzechowce
LKS Niziny 4 - 3 Jawor Nehrybka
Wiar Huwniki 3 - 3 Czarni Bolestraszyce
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 6/7 kwietnia
Wiar Huwniki 1 - 3 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 3 - 0 Bizon Medyka
Jawor Nehrybka 5 - 2 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 0 - 4 Grom Wyszatyce
Walawianka Walawa 0 - 10 KS Arłamów
LKS Ujkowice 4 - 0 LKS Olszynka
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 13/14 kwietnia
Bizon Medyka 3 - 0 Wiar Huwniki
LKS Olszynka 2 - 2 Walawianka Walawa
Artmax Pikulice 1 - 2 LKS Ujkowice
KS Arłamów 4 - 0 Rada Orzechowce
Grom Wyszatyce 3 - 0 Jawor Nehrybka
LKS Niziny 0 - 4 Czarni Bolestraszyce
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 20/21 kwietnia
Bizon Medyka 3 - 0 Artmax Pikulice
Wiar Huwniki 2 - 1 LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce 1 - 0 Fort Jaksmanice
Jawor Nehrybka 0 - 7 KS Arłamów
Rada Orzechowce 4 - 2 LKS Olszynka
Walawianka Walawa 0 - 5 LKS Ujkowice
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 27/28 kwietnia
Artmax Pikulice 4 - 0 Walawianka Walawa
LKS Ujkowice 0 - 1 Rada Orzechowce
Grom Wyszatyce 2 - 0 Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 7 - 3 Wiar Huwniki
LKS Niziny 1 - 1 Bizon Medyka
LKS Olszynka 2 - 4 Jawor Nehrybka
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 1 maja
Jawor Nehrybka 2 - 1 LKS Ujkowice
Bizon Medyka 1 - 1 Fort Jaksmanice
Czarni Bolestraszyce 2 - 1 KS Arłamów
Rada Orzechowce 4 - 1 Walawianka Walawa
LKS Niziny 0 - 5 Artmax Pikulice
Wiar Huwniki 0 - 5 Grom Wyszatyce

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 4/5 maja
Grom Wyszatyce 5 - 0 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 0 - 0 Rada Orzechowce
Walawianka Walawa 0 - 7 Jawor Nehrybka
LKS Olszynka 1 - 2 Czarni Bolestraszyce
KS Arłamów 12 - 1 Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice 3 - 1 LKS Niziny
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 11/12 maja
Bizon Medyka 1 - 5 KS Arłamów
Wiar Huwniki 6 - 0 LKS Olszynka
Jawor Nehrybka 3 - 1 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 5 - 1 Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce 2 - 2 LKS Ujkowice
LKS Niziny 1 - 3 Grom Wyszatyce
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 18/19 maja
KS Arłamów 3 - 0 LKS Niziny
Grom Wyszatyce 10 - 0 Fort Jaksmanice
Artmax Pikulice 1 - 2 Jawor Nehrybka
Walawianka Walawa 1 - 13 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 4 - 1 Wiar Huwniki
LKS Olszynka 1 - 9 Bizon Medyka
23. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 25/26 maja
Grom Wyszatyce 4 - 1 Artmax Pikulice
Fort Jaksmanice 2 - 4 KS Arłamów
LKS Niziny 4 - 1 LKS Olszynka
Bizon Medyka 1 - 1 LKS Ujkowice
Wiar Huwniki 8 - 1 Walawianka Walawa
Czarni Bolestraszyce 1 - 1 Rada Orzechowce
24. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 1/2 czerwca
KS Arłamów 5 - 1 Grom Wyszatyce
Jawor Nehrybka 2 - 5 Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce 1 - 0 Wiar Huwniki
Walawianka Walawa 0 - 8 Bizon Medyka
LKS Olszynka 4 - 4 Fort Jaksmanice
LKS Ujkowice 4 - 3 LKS Niziny
25. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 8/9 czerwca
Grom Wyszatyce 3 - 0 LKS Olszynka
KS Arłamów 2 - 2 Artmax Pikulice
Fort Jaksmanice 2 - 2 LKS Ujkowice
LKS Niziny 3 - 1 Walawianka Walawa
Bizon Medyka 0 - 1 Rada Orzechowce
Wiar Huwniki 5 - 4 Jawor Nehrybka

26. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 15/16 czerwca
Artmax Pikulice 2 - 1 Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce 2 - 1 LKS Niziny
Jawor Nehrybka 7 - 3 Bizon Medyka
Walawianka Walawa 2 - 2 Fort Jaksmanice
LKS Ujkowice 0 - 1 Grom Wyszatyce
LKS Olszynka 1 - 9 KS Arłamów

Pozostałe terminarze: