Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SMS Rzeszów | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 37 | 15 | 22 | |
2 | Jawor Krzemienica | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 33 | 11 | 22 | |
3 | Start Brzóza Stadnicka | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35 | 18 | 17 | |
4 | ŁKS Łukawiec | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 34 | 7 | 27 | |
5 | KS Terliczka | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 27 | 11 | 16 | |
6 | Włókniarz II Rakszawa | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 24 | 17 | 7 | |
7 | LKS Stobierna Krzywe | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 20 | 34 | -14 | |
8 | Wisłok Czarna | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 31 | -17 | |
9 | Palkovia Palikówka | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 23 | 40 | -17 | |
10 | Głuchowianka Głuchów | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 12 | 33 | -21 | |
11 | LKS Łąka | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 7 | 49 | -42 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. IV (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Wisłok Czarna | 5 - 1 | Palkovia Palikówka | |
LKS Łąka | 0 - 5 | LKS Stobierna Krzywe | |
Jawor Krzemienica | 1 - 1 | Start Brzóza Stadnicka | |
Włókniarz II Rakszawa | 1 - 0 | ŁKS Łukawiec | |
KS Terliczka | 3 - 2 | Głuchowianka Głuchów |
2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Palkovia Palikówka | 3 - 1 | UKS SMS Rzeszów | |
ŁKS Łukawiec | 6 - 0 | Głuchowianka Głuchów | |
Start Brzóza Stadnicka | 2 - 4 | Włókniarz II Rakszawa | |
LKS Stobierna Krzywe | 0 - 2 | Jawor Krzemienica | |
Wisłok Czarna | 3 - 1 | LKS Łąka |
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Łąka | 0 - 9 | Palkovia Palikówka | |
Jawor Krzemienica | 5 - 0 | Wisłok Czarna | |
Głuchowianka Głuchów | 1 - 5 | Start Brzóza Stadnicka | |
UKS SMS Rzeszów | 2 - 1 | KS Terliczka | |
LKS Stobierna Krzywe | 2 - 1 | Włókniarz II Rakszawa |
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Palkovia Palikówka | 0 - 3 | KS Terliczka | |
ŁKS Łukawiec | 2 - 0 | UKS SMS Rzeszów | |
LKS Stobierna Krzywe | 1 - 1 | Głuchowianka Głuchów | |
Wisłok Czarna | 2 - 1 | Włókniarz II Rakszawa | |
LKS Łąka | 1 - 4 | Jawor Krzemienica |
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Głuchowianka Głuchów | 0 - 0 | Wisłok Czarna | |
UKS SMS Rzeszów | 6 - 1 | Start Brzóza Stadnicka | |
KS Terliczka | 0 - 0 | ŁKS Łukawiec | |
LKS Łąka | 2 - 8 | Włókniarz II Rakszawa | |
Jawor Krzemienica | 10 - 0 | Palkovia Palikówka |
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Start Brzóza Stadnicka | 2 - 2 | KS Terliczka | |
Palkovia Palikówka | 1 - 9 | ŁKS Łukawiec | |
LKS Łąka | 1 - 3 | Głuchowianka Głuchów | |
LKS Stobierna Krzywe | 3 - 7 | UKS SMS Rzeszów | |
Jawor Krzemienica | 1 - 0 | Włókniarz II Rakszawa |
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
UKS SMS Rzeszów | 6 - 2 | Wisłok Czarna | |
Palkovia Palikówka | 4 - 2 | Włókniarz II Rakszawa | |
Głuchowianka Głuchów | 1 - 5 | Jawor Krzemienica | |
KS Terliczka | 4 - 1 | LKS Stobierna Krzywe | |
ŁKS Łukawiec | 0 - 1 | Start Brzóza Stadnicka |
8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Wisłok Czarna | 1 - 7 | KS Terliczka | |
LKS Łąka | 0 - 3 | UKS SMS Rzeszów | |
Głuchowianka Głuchów | 2 - 4 | Włókniarz II Rakszawa | |
LKS Stobierna Krzywe | 2 - 8 | ŁKS Łukawiec | |
Palkovia Palikówka | 2 - 5 | Start Brzóza Stadnicka |
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Głuchowianka Głuchów | 2 - 0 | Palkovia Palikówka | |
KS Terliczka | 3 - 0 | LKS Łąka | |
UKS SMS Rzeszów | 2 - 2 | Jawor Krzemienica | |
ŁKS Łukawiec | 4 - 0 | Wisłok Czarna | |
Start Brzóza Stadnicka | 7 - 0 | LKS Stobierna Krzywe |
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Palkovia Palikówka | 3 - 3 | LKS Stobierna Krzywe | |
Wisłok Czarna | 0 - 3 | Start Brzóza Stadnicka | |
LKS Łąka | 0 - 3 | ŁKS Łukawiec | |
Jawor Krzemienica | 1 - 4 | KS Terliczka | |
UKS SMS Rzeszów | 2 - 1 | Włókniarz II Rakszawa |
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
ŁKS Łukawiec | 2 - 2 | Jawor Krzemienica | |
UKS SMS Rzeszów | 8 - 0 | Głuchowianka Głuchów | |
KS Terliczka | 0 - 2 | Włókniarz II Rakszawa | |
Start Brzóza Stadnicka | 8 - 2 | LKS Łąka | |
LKS Stobierna Krzywe | 3 - 1 | Wisłok Czarna |