Terminarz: Stalowa Wola > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Tabela: Stalowa Wola > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strzelec Dąbrowica 21 54 17 3 1 83 19 64
2 Płomień Trześń 21 51 16 3 2 84 32 52
3 Koniczynka Ocice 21 46 15 1 5 85 28 57
4 OKS Wielowieś 21 43 12 7 2 65 25 40
5 Łęg Kopcie 21 38 12 2 7 53 27 26
6 KS Żupawa 22 31 9 4 9 58 53 5
7 LZS Krzątka 21 26 8 2 11 43 51 -8
8 KS Cygany 21 25 7 4 10 55 51 4
9 LZS Tarnowska Wola 21 21 7 0 14 40 71 -31
10 Wspólnota Serbinów 21 20 6 2 13 35 68 -33
11 Iskra Sobów 22 19 5 4 13 36 82 -46
12 KS Wola Baranowska 22 16 3 7 12 26 98 -72
13 KS Wydrza 22 7 2 1 19 32 87 -55
14 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Stalowa Wola > Klasa B, gr. I (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 12/13 sierpnia
KS Cygany ? - ? Płomień Chmielów
KS Żupawa 1 - 4 Płomień Trześń
KS Wydrza 0 - 2 Strzelec Dąbrowica
KS Wola Baranowska 1 - 1 OKS Wielowieś
Iskra Sobów 0 - 3 Koniczynka Ocice
Wspólnota Serbinów 0 - 3 LZS Tarnowska Wola
Łęg Kopcie 0 - 2 LZS Krzątka

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 19/20 sierpnia
LZS Tarnowska Wola 0 - 3 Łęg Kopcie
Płomień Chmielów ? - ? Wspólnota Serbinów
Płomień Trześń 7 - 0 Iskra Sobów
OKS Wielowieś 2 - 2 Strzelec Dąbrowica
LZS Krzątka 4 - 1 KS Wydrza
Koniczynka Ocice 5 - 1 KS Cygany
KS Wola Baranowska 3 - 3 KS Żupawa
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 26/27 sierpnia
KS Cygany 1 - 2 Płomień Trześń
Łęg Kopcie ? - ? Płomień Chmielów
KS Żupawa 1 - 1 OKS Wielowieś
Iskra Sobów 1 - 1 KS Wola Baranowska
Wspólnota Serbinów 2 - 7 Koniczynka Ocice
KS Wydrza 0 - 2 LZS Tarnowska Wola
Strzelec Dąbrowica 6 - 0 LZS Krzątka
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 2/3 września
Płomień Chmielów 0 - 3 * KS Wydrza
OKS Wielowieś 3 - 0 LZS Krzątka
Koniczynka Ocice 0 - 2 Łęg Kopcie
KS Wola Baranowska 0 - 7 KS Cygany
Iskra Sobów 0 - 6 KS Żupawa
LZS Tarnowska Wola 1 - 9 Strzelec Dąbrowica
Płomień Trześń 4 - 0 Wspólnota Serbinów
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 9/10 września
Łęg Kopcie 0 - 1 Płomień Trześń
LZS Krzątka 4 - 1 LZS Tarnowska Wola
KS Wydrza 0 - 7 Koniczynka Ocice
Strzelec Dąbrowica ? - ? Płomień Chmielów
Iskra Sobów 2 - 3 OKS Wielowieś
KS Cygany 2 - 2 KS Żupawa
Wspólnota Serbinów 1 - 1 KS Wola Baranowska
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 16/17 września
OKS Wielowieś 8 - 0 LZS Tarnowska Wola
Płomień Trześń 4 - 2 KS Wydrza
Płomień Chmielów ? - ? LZS Krzątka
KS Wola Baranowska 1 - 1 Łęg Kopcie
KS Żupawa 4 - 0 Wspólnota Serbinów
Iskra Sobów 1 - 0 KS Cygany
Koniczynka Ocice 2 - 3 Strzelec Dąbrowica
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 23/24 września
Łęg Kopcie 2 - 1 KS Żupawa
LZS Krzątka 4 - 1 Koniczynka Ocice
LZS Tarnowska Wola ? - ? Płomień Chmielów
KS Cygany 1 - 1 OKS Wielowieś
Wspólnota Serbinów 2 - 2 Iskra Sobów
KS Wydrza 4 - 4 KS Wola Baranowska
Strzelec Dąbrowica 5 - 2 Płomień Trześń

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 30 września/1 października
Płomień Trześń 2 - 1 LZS Krzątka
OKS Wielowieś ? - ? Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice 8 - 0 LZS Tarnowska Wola
KS Wola Baranowska 1 - 1 Strzelec Dąbrowica
KS Żupawa 4 - 0 KS Wydrza
Iskra Sobów 0 - 4 Łęg Kopcie
KS Cygany 8 - 0 Wspólnota Serbinów
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 7/8 października
Wspólnota Serbinów 1 - 4 OKS Wielowieś
Strzelec Dąbrowica 3 - 0 KS Żupawa
LZS Krzątka 6 - 0 KS Wola Baranowska
LZS Tarnowska Wola 3 - 5 Płomień Trześń
Płomień Chmielów ? - ? Koniczynka Ocice
KS Wydrza 1 - 3 Iskra Sobów
Łęg Kopcie 1 - 0 KS Cygany
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 14/15 października
Iskra Sobów 2 - 7 Strzelec Dąbrowica
Płomień Trześń ? - ? Płomień Chmielów
OKS Wielowieś 1 - 0 Koniczynka Ocice
KS Wola Baranowska 3 - 5 LZS Tarnowska Wola
KS Żupawa 4 - 0 LZS Krzątka
KS Cygany 4 - 2 KS Wydrza
Wspólnota Serbinów 4 - 0 Łęg Kopcie
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 21/22 października
Łęg Kopcie 2 - 1 OKS Wielowieś
Płomień Chmielów ? - ? KS Wola Baranowska
Koniczynka Ocice 3 - 3 Płomień Trześń
KS Wydrza 2 - 3 Wspólnota Serbinów
LZS Krzątka 1 - 3 Iskra Sobów
LZS Tarnowska Wola 3 - 5 KS Żupawa
Strzelec Dąbrowica 6 - 1 KS Cygany
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 28/29 października
Iskra Sobów 0 - 3 LZS Tarnowska Wola
KS Żupawa ? - ? Płomień Chmielów
KS Wola Baranowska 0 - 8 Koniczynka Ocice
OKS Wielowieś 3 - 3 Płomień Trześń
KS Cygany 3 - 6 LZS Krzątka
Łęg Kopcie 8 - 0 KS Wydrza
Wspólnota Serbinów 0 - 3 Strzelec Dąbrowica
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 4/5 listopada
LZS Tarnowska Wola 2 - 3 KS Cygany
Strzelec Dąbrowica 4 - 0 Łęg Kopcie
LZS Krzątka 1 - 2 Wspólnota Serbinów
Koniczynka Ocice 4 - 3 KS Żupawa
Płomień Chmielów ? - ? Iskra Sobów
KS Wydrza 3 - 6 OKS Wielowieś
Płomień Trześń 12 - 0 KS Wola Baranowska

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 23/24 marca
OKS Wielowieś 7 - 0 KS Wola Baranowska
LZS Tarnowska Wola 4 - 1 Wspólnota Serbinów
Płomień Trześń 5 - 1 KS Żupawa
LZS Krzątka 1 - 1 Łęg Kopcie
Koniczynka Ocice 7 - 1 Iskra Sobów
Strzelec Dąbrowica 3 - 0 KS Wydrza
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 30 marca
KS Wydrza 1 - 3 LZS Krzątka
Iskra Sobów 2 - 2 Płomień Trześń
KS Żupawa 7 - 0 KS Wola Baranowska
KS Cygany 0 - 5 Koniczynka Ocice
Strzelec Dąbrowica 1 - 1 OKS Wielowieś
Łęg Kopcie 4 - 1 LZS Tarnowska Wola
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 6/7 kwietnia
Płomień Trześń 5 - 1 KS Cygany
LZS Krzątka 0 - 3 Strzelec Dąbrowica
KS Wola Baranowska 3 - 8 Iskra Sobów
LZS Tarnowska Wola 3 - 0 KS Wydrza
OKS Wielowieś 6 - 1 KS Żupawa
Koniczynka Ocice 4 - 0 Wspólnota Serbinów
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 13/14 kwietnia
Wspólnota Serbinów 5 - 9 Płomień Trześń
LZS Krzątka 2 - 2 OKS Wielowieś
Łęg Kopcie 0 - 3 Koniczynka Ocice
KS Cygany 8 - 1 KS Wola Baranowska
Strzelec Dąbrowica 6 - 3 LZS Tarnowska Wola
KS Żupawa 2 - 1 Iskra Sobów
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 20/21 kwietnia
OKS Wielowieś 1 - 0 Iskra Sobów
KS Wola Baranowska 0 - 4 Wspólnota Serbinów
Koniczynka Ocice 7 - 2 KS Wydrza
LZS Tarnowska Wola 4 - 1 LZS Krzątka
KS Żupawa 1 - 1 KS Cygany
Płomień Trześń 1 - 2 Łęg Kopcie
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 27/28 kwietnia
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 OKS Wielowieś
Strzelec Dąbrowica 2 - 0 Koniczynka Ocice
Wspólnota Serbinów 2 - 3 KS Żupawa
KS Wydrza 0 - 3 Płomień Trześń
Łęg Kopcie 10 - 0 KS Wola Baranowska
KS Cygany 2 - 2 Iskra Sobów

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 4/5 maja
KS Wola Baranowska 2 - 1 KS Wydrza
Koniczynka Ocice 5 - 2 LZS Krzątka
Płomień Trześń 2 - 0 Strzelec Dąbrowica
OKS Wielowieś 5 - 0 KS Cygany
Iskra Sobów 0 - 6 Wspólnota Serbinów
KS Żupawa 3 - 1 Łęg Kopcie
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 11/12 maja
LZS Tarnowska Wola 0 - 2 Koniczynka Ocice
LZS Krzątka 1 - 5 Płomień Trześń
KS Wydrza 5 - 2 KS Żupawa
Wspólnota Serbinów 0 - 4 KS Cygany
Strzelec Dąbrowica 3 - 0 * KS Wola Baranowska
Łęg Kopcie 9 - 1 Iskra Sobów
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 18/19 maja
KS Cygany 1 - 3 Łęg Kopcie
Iskra Sobów 6 - 4 KS Wydrza
Płomień Trześń 3 - 1 LZS Tarnowska Wola
OKS Wielowieś 5 - 0 Wspólnota Serbinów
KS Żupawa 1 - 6 Strzelec Dąbrowica
KS Wola Baranowska 1 - 0 LZS Krzątka
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 25/26 maja
KS Wydrza 1 - 7 KS Cygany
Koniczynka Ocice 4 - 2 OKS Wielowieś
LZS Tarnowska Wola 0 - 4 KS Wola Baranowska
LZS Krzątka 4 - 3 KS Żupawa
Strzelec Dąbrowica 8 - 1 Iskra Sobów
Łęg Kopcie 0 - 2 Wspólnota Serbinów
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 1/2 czerwca
KS Cygany ? - ? Strzelec Dąbrowica
Wspólnota Serbinów ? - ? KS Wydrza
Płomień Trześń ? - ? Koniczynka Ocice
OKS Wielowieś ? - ? Łęg Kopcie
Iskra Sobów ? - ? LZS Krzątka
KS Żupawa ? - ? LZS Tarnowska Wola
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 8/9 czerwca
Płomień Trześń ? - ? OKS Wielowieś
Koniczynka Ocice ? - ? KS Wola Baranowska
LZS Tarnowska Wola ? - ? Iskra Sobów
LZS Krzątka ? - ? KS Cygany
Strzelec Dąbrowica ? - ? Wspólnota Serbinów
KS Wydrza ? - ? Łęg Kopcie

26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 15/16 czerwca
OKS Wielowieś ? - ? KS Wydrza
Łęg Kopcie ? - ? Strzelec Dąbrowica
Wspólnota Serbinów ? - ? LZS Krzątka
KS Cygany ? - ? LZS Tarnowska Wola
KS Żupawa ? - ? Koniczynka Ocice
KS Wola Baranowska ? - ? Płomień Trześń

Pozostałe terminarze: