Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Jadachy 10 25 8 1 1 55 16 39
2 KS Żupawa 9 25 8 1 0 51 13 38
3 Kolejarz Knapy 9 18 6 0 3 26 16 10
4 Koniczynka Ocice 8 16 5 1 2 20 11 9
5 LZS Tarnowska Wola 9 16 5 1 3 21 12 9
6 Płomień Trześń 9 14 4 2 3 43 22 21
7 LZS Krzątka 8 13 4 1 3 21 16 5
8 Iskra Sobów 10 11 3 2 5 17 22 -5
9 KS Wydrza 9 9 3 0 6 19 47 -28
10 KS Cygany 10 8 2 2 6 12 22 -10
11 Wspólnota II Serbinów 8 7 2 1 5 22 39 -17
12 Płomień Chmielów 9 6 2 0 7 12 39 -27
13 KS Wola Baranowska 8 0 0 0 8 6 50 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 14/15 sierpnia
LZS Krzątka 4 - 1 Płomień Chmielów
LZS Jadachy 3 - 1 KS Cygany
Kolejarz Knapy 5 - 2 Płomień Trześń
KS Wydrza 1 - 11 KS Żupawa
KS Wola Baranowska 2 - 7 Wspólnota II Serbinów
Koniczynka Ocice 3 - 0 Iskra Sobów

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 21/22 sierpnia
LZS Jadachy 4 - 0 LZS Tarnowska Wola
KS Cygany 5 - 0 KS Wola Baranowska
KS Żupawa 7 - 1 Wspólnota II Serbinów
Płomień Trześń 5 - 4 KS Wydrza
Płomień Chmielów 1 - 5 Kolejarz Knapy
Iskra Sobów 2 - 5 LZS Krzątka
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 28/29 sierpnia
Kolejarz Knapy 3 - 0 Iskra Sobów
Wspólnota II Serbinów 4 - 4 Płomień Trześń
Koniczynka Ocice 4 - 3 LZS Jadachy
KS Wydrza 3 - 1 Płomień Chmielów
KS Wola Baranowska 1 - 10 KS Żupawa
LZS Tarnowska Wola 1 - 0 KS Cygany
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 4/5 września
Płomień Trześń 9 - 0 KS Wola Baranowska
Płomień Chmielów 4 - 2 Wspólnota II Serbinów
Iskra Sobów 2 - 3 KS Wydrza
LZS Jadachy 5 - 3 LZS Krzątka
LZS Tarnowska Wola 1 - 1 Koniczynka Ocice
KS Cygany 1 - 5 KS Żupawa
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 11/12 września
KS Żupawa 5 - 3 Płomień Trześń
LZS Krzątka 1 - 0 LZS Tarnowska Wola
Koniczynka Ocice 5 - 0 KS Cygany
Wspólnota II Serbinów 0 - 3 Iskra Sobów
Kolejarz Knapy 1 - 3 LZS Jadachy
KS Wola Baranowska 2 - 3 Płomień Chmielów
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 18/19 września
Koniczynka Ocice 3 - 0 LZS Krzątka
Płomień Chmielów 1 - 4 KS Żupawa
Iskra Sobów 3 - 0 * KS Wola Baranowska
LZS Tarnowska Wola 3 - 2 Kolejarz Knapy
LZS Jadachy 11 - 0 KS Wydrza
KS Cygany 0 - 5 Płomień Trześń
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 25/26 września
KS Żupawa 3 - 0 Iskra Sobów
Wspólnota II Serbinów 3 - 12 LZS Jadachy
Kolejarz Knapy 2 - 0 Koniczynka Ocice
KS Wydrza 1 - 4 LZS Tarnowska Wola
Płomień Trześń 12 - 0 Płomień Chmielów
LZS Krzątka 0 - 0 KS Cygany

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 2/3 października
LZS Krzątka 5 - 0 Kolejarz Knapy
KS Cygany 4 - 0 Płomień Chmielów
Iskra Sobów 3 - 3 Płomień Trześń
LZS Jadachy 9 - 0 KS Wola Baranowska
LZS Tarnowska Wola 7 - 0 Wspólnota II Serbinów
Koniczynka Ocice 4 - 0 KS Wydrza
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 9/10 października
Wspólnota II Serbinów 5 - 0 Koniczynka Ocice
Kolejarz Knapy 2 - 0 KS Cygany
KS Wydrza 5 - 3 LZS Krzątka
KS Wola Baranowska 1 - 4 LZS Tarnowska Wola
KS Żupawa 4 - 4 LZS Jadachy
Płomień Chmielów 1 - 3 Iskra Sobów
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 16/17 października
LZS Krzątka ? - ? Wspólnota II Serbinów
KS Cygany 1 - 1 Iskra Sobów
LZS Jadachy 1 - 0 Płomień Trześń
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 KS Żupawa
Koniczynka Ocice ? - ? KS Wola Baranowska
Kolejarz Knapy 6 - 2 KS Wydrza
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 23/24 października
Wspólnota II Serbinów ? - ? Kolejarz Knapy
KS Wydrza ? - ? KS Cygany
KS Wola Baranowska ? - ? LZS Krzątka
KS Żupawa ? - ? Koniczynka Ocice
Płomień Trześń ? - ? LZS Tarnowska Wola
Płomień Chmielów ? - ? LZS Jadachy
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 30/31 października
LZS Jadachy ? - ? Iskra Sobów
LZS Tarnowska Wola ? - ? Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice ? - ? Płomień Trześń
LZS Krzątka ? - ? KS Żupawa
Kolejarz Knapy ? - ? KS Wola Baranowska
KS Wydrza ? - ? Wspólnota II Serbinów
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 6/7 listopada
Wspólnota II Serbinów ? - ? KS Cygany
KS Wola Baranowska ? - ? KS Wydrza
KS Żupawa ? - ? Kolejarz Knapy
Płomień Trześń ? - ? LZS Krzątka
Płomień Chmielów ? - ? Koniczynka Ocice
Iskra Sobów ? - ? LZS Tarnowska Wola

Inne terminarze / wyniki