Terminarze / wyniki - III liga, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - III liga, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla III liga, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 15 38 12 2 1 40 17 23
2 Sokół Sieniawa 15 31 8 7 0 29 10 19
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 29 9 2 3 37 20 17
4 Wisła Sandomierz 14 29 8 5 1 25 13 12
5 Stal Stalowa Wola 14 26 8 2 4 29 16 13
6 ŁKS Łagów 15 25 7 4 4 24 19 5
7 Avia Świdnik 14 24 7 3 4 35 15 20
8 Siarka Tarnobrzeg 14 21 6 3 5 22 16 6
9 Podhale Nowy Targ 13 21 6 3 4 21 15 6
10 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 19 6 1 7 22 16 6
11 Chełmianka Chełm 14 18 5 3 6 15 19 -4
12 Wisłoka Dębica 14 16 4 4 6 13 17 -4
13 Cracovia II 15 15 4 3 8 14 17 -3
14 Stal Kraśnik 15 15 4 3 8 16 25 -9
15 Orlęta Radzyń Podlaski 15 15 4 3 8 14 32 -18
16 Lewart Lubartów 14 15 3 6 5 17 18 -1
17 Podlasie Biała Podlaska 13 14 4 2 7 20 35 -15
18 Korona II Kielce 13 13 4 1 8 22 26 -4
19 Jutrzenka Giebułtów 13 12 3 3 7 12 34 -22
20 KS Wiązownica 14 11 3 2 9 14 34 -20
21 Hetman Zamość 14 4 0 4 10 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - III liga, gr. IV 1/2 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II 1 - 0 Avia Świdnik
Wisła Puławy 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik 1 - 2 Korona II Kielce
ŁKS Łagów 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz 3 - 1 Chełmianka Chełm
KS Wiązownica 3 - 0 Hetman Zamość

2. kolejka - III liga, gr. IV 8/9 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Wisła Puławy
Korona II Kielce 0 - 2 ŁKS Łagów
Lewart Lubartów 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm 1 - 2 KS Wiązownica
Hetman Zamość 0 - 1 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Cracovia II
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica 0 - 2 Wisła Sandomierz
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Stalowa Wola
3. kolejka - III liga, gr. IV 12 sierpnia
Stal Kraśnik 1 - 2 Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów 2 - 1 Hetman Zamość
Cracovia II 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 4 - 0 Lewart Lubartów
KS Wiązownica 2 - 3 Wisłoka Dębica
Wisła Puławy 3 - 2 Korona II Kielce
Sokół Sieniawa 8 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 6 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Podhale Nowy Targ
4. kolejka - III liga, gr. IV 15/16 sierpnia
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Avia Świdnik
Hetman Zamość 1 - 5 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica 1 - 2 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 1 - 1 ŁKS Łagów
Korona II Kielce 1 - 2 Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Cracovia II
Lewart Lubartów 4 - 1 KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Stal Stalowa Wola
5. kolejka - III liga, gr. IV 22/23 sierpnia
Stal Kraśnik 0 - 3 Lewart Lubartów
Avia Świdnik 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy 2 - 1 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Korona II Kielce
KS Wiązownica 1 - 7 Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łagów 3 - 1 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 3 - 0 Hetman Zamość
Stal Stalowa Wola 4 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz 2 - 1 Podhale Nowy Targ
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Cracovia II
6. kolejka - III liga, gr. IV 26 sierpnia
Wisła Sandomierz 1 - 1 KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Stal Kraśnik
Lewart Lubartów 2 - 2 ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica 0 - 2 Wisła Puławy
Korona II Kielce 3 - 0 Cracovia II
Hetman Zamość 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 1 Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów 3 - 2 Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ ? - ? Podlasie Biała Podlaska
7. kolejka - III liga, gr. IV 29/30 sierpnia
Podlasie Biała Podlaska 3 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Chełmianka Chełm
Cracovia II 2 - 1 Hetman Zamość
KS Wiązownica 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik 3 - 4 Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 3 - 2 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 1 - 1 Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Korona II Kielce

8. kolejka - III liga, gr. IV 5/6 września
Jutrzenka Giebułtów 0 - 6 Avia Świdnik
Wisłoka Dębica 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 2 - 2 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 0 - 0 Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 3 Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Wisła Puławy
Hetman Zamość 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 1 - 1 ŁKS Łagów
KS Wiązownica 0 - 1 Stal Kraśnik
9. kolejka - III liga, gr. IV 12/13 września
Avia Świdnik 6 - 1 Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Lewart Lubartów
Cracovia II 0 - 1 Wisłoka Dębica
Wisła Puławy 3 - 2 Wisła Sandomierz
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów 2 - 0 KS Wiązownica
10. kolejka - III liga, gr. IV 19/20 września
Korona II Kielce 8 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 1 - 2 ŁKS Łagów
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Jutrzenka Giebułtów 0 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica 1 - 4 Wisła Puławy
Wisła Sandomierz 0 - 0 Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów 1 - 1 Cracovia II
11. kolejka - III liga, gr. IV 26/27 wrześna
Podlasie Biała Podlaska 5 - 2 Hetman Zamość
Wisła Puławy 2 - 0 Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik 5 - 1 Chełmianka Chełm
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Cracovia II
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Lewart Lubartów
ŁKS Łagów 3 - 2 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 0 - 0 KS Wiązownica
12. kolejka - III liga, gr. IV 3/4 października
Hetman Zamość 1 - 4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik 0 - 0 Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg 1 - 4 Stal Stalowa Wola
Korona II Kielce 1 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz 2 - 1 Cracovia II
KS Wiązownica 1 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów 1 - 3 Wisła Puławy
13. kolejka - III liga, gr. IV 10/11 października
KS Wiązownica 2 - 1 Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Wisłoka Dębica
Avia Świdnik 0 - 0 Lewart Lubartów
Wisła Puławy 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska 6 - 1 Hetman Zamość
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa 2 - 0 ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 3 Stal Kraśnik
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Korona II Kielce

14. kolejka - III liga, gr. IV 17/18 października
Hetman Zamość 2 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy 1 - 1 Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik 0 - 3 Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica 0 - 6 Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ 3 - 0 Korona II Kielce
Wisłoka Dębica 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łagów 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
15. kolejka - III liga, gr. IV 24/25 października
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Chełmianka Chełm
Korona II Kielce 1 - 1 Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Wisła Puławy
Cracovia II 2 - 0 ŁKS Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 1 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 2 - 1 Podhale Nowy Targ
16. kolejka - III liga, gr. IV 31 października
Lewart Lubartów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ ? - ? Hetman Zamość
Chełmianka Chełm ? - ? Korona II Kielce
Wisłoka Dębica ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy ? - ? Cracovia II
Wisła Sandomierz ? - ? Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica ? - ? Avia Świdnik
Sokół Sieniawa ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów ? - ? Stal Stalowa Wola
17. kolejka - III liga, gr. IV 7/8 listopada
Hetman Zamość ? - ? Chełmianka Chełm
Korona II Kielce ? - ? Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Lewart Lubartów
Avia Świdnik ? - ? Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? KS Wiązownica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Podhale Nowy Targ
Cracovia II ? - ? Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola ? - ? Wisła Puławy
18. kolejka - III liga, gr. IV 11 listopada
Podhale Nowy Targ ? - ? Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica ? - ? Hetman Zamość
Lewart Lubartów ? - ? Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik ? - ? Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów ? - ? Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Cracovia II
Sokół Sieniawa ? - ? Stal Stalowa Wola
19. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 listopada
Avia Świdnik ? - ? Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska ? - ? ŁKS Łagów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Wisła Sandomierz
Korona II Kielce ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość ? - ? Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm ? - ? Wisłoka Dębica
Cracovia II ? - ? Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski

20. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 listopada
Podhale Nowy Targ ? - ? Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów ? - ? Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Hetman Zamość
Wisła Sandomierz ? - ? Korona II Kielce
KS Wiązownica ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Avia Świdnik
Cracovia II ? - ? Stal Stalowa Wola
21. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 listopada
Avia Świdnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Stal Kraśnik
Korona II Kielce ? - ? KS Wiązownica
Hetman Zamość ? - ? Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica ? - ? Lewart Lubartów
Stal Stalowa Wola ? - ? Podhale Nowy Targ

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem