https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

Terminarze / wyniki - III liga, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - III liga, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla III liga, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 2 6 2 0 0 5 1 4
2 Wisła Sandomierz 2 6 2 0 0 5 1 4
3 Sokół Sieniawa 2 6 2 0 0 6 3 3
4 Wisła Puławy 2 6 2 0 0 5 2 3
5 Podhale Nowy Targ 2 6 2 0 0 3 0 3
6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Orlęta Radzyń Podlaski 2 3 1 0 1 2 3 -1
8 Podlasie Biała Podlaska 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Stal Kraśnik 2 3 1 0 1 2 2 0
10 Cracovia II 2 3 1 0 1 1 1 0
11 Jutrzenka Giebułtów 2 3 1 0 1 2 3 -1
12 ŁKS Łagów 2 3 1 0 1 2 1 1
13 Korona II Kielce 2 3 1 0 1 2 3 -1
14 Wisłoka Dębica 2 3 1 0 1 1 2 -1
15 Siarka Tarnobrzeg 2 1 0 1 1 0 1 -1
16 Lewart Lubartów 2 1 0 1 1 0 1 -1
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 0 0 0 2 3 5 -2
18 Chełmianka Chełm 2 0 0 0 2 2 5 -3
19 Avia Świdnik 2 0 0 0 2 0 3 -3
20 Hetman Zamość 2 0 0 0 2 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - III liga, gr. IV 1/2 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II 1 - 0 Avia Świdnik
Wisła Puławy 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik 1 - 2 Korona II Kielce
ŁKS Łagów 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz 3 - 1 Chełmianka Chełm
KS Wiązownica 3 - 0 Hetman Zamość

2. kolejka - III liga, gr. IV 8/9 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Wisła Puławy
Korona II Kielce 0 - 2 ŁKS Łagów
Lewart Lubartów 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm 1 - 2 KS Wiązownica
Hetman Zamość 0 - 1 Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Cracovia II
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica 0 - 2 Wisła Sandomierz
Avia Świdnik ? - ? Stal Stalowa Wola
3. kolejka - III liga, gr. IV 12 sierpnia
Stal Kraśnik ? - ? Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów ? - ? Hetman Zamość
Sokół Sieniawa ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz ? - ? Lewart Lubartów
KS Wiązownica ? - ? Wisłoka Dębica
Wisła Puławy ? - ? Korona II Kielce
4. kolejka - III liga, gr. IV 15/16 sierpnia
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Cracovia II
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce ? - ? Sokół Sieniawa
Hetman Zamość ? - ? Wisła Puławy
Chełmianka Chełm ? - ? ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Kraśnik
Lewart Lubartów ? - ? KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Stal Stalowa Wola
5. kolejka - III liga, gr. IV 22/23 sierpnia
Avia Świdnik ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz ? - ? Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik ? - ? Lewart Lubartów
ŁKS Łagów ? - ? Wisłoka Dębica
Wisła Puławy ? - ? Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa ? - ? Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Korona II Kielce
Cracovia II ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Stal Stalowa Wola ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
6. kolejka - III liga, gr. IV 26 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Stal Stalowa Wola
Wisła Sandomierz ? - ? KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Stal Kraśnik
Lewart Lubartów ? - ? ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica ? - ? Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ ? - ? Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Avia Świdnik
Korona II Kielce ? - ? Cracovia II
Hetman Zamość ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm ? - ? Sokół Sieniawa
7. kolejka - III liga, gr. IV 29/30 sierpnia
Avia Świdnik ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica ? - ? Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik ? - ? Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy ? - ? Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa ? - ? Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Chełmianka Chełm
Cracovia II ? - ? Hetman Zamość
Stal Stalowa Wola ? - ? Korona II Kielce

8. kolejka - III liga, gr. IV 5/6 września
Podhale Nowy Targ ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Avia Świdnik
Chełmianka Chełm ? - ? Cracovia II
Wisłoka Dębica ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów ? - ? Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Wisła Puławy
Wisła Sandomierz ? - ? ŁKS Łagów
KS Wiązownica ? - ? Stal Kraśnik
Hetman Zamość ? - ? Stal Stalowa Wola
9. kolejka - III liga, gr. IV 12/13 września
Avia Świdnik ? - ? Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik ? - ? Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów ? - ? KS Wiązownica
Wisła Puławy ? - ? Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Lewart Lubartów
Cracovia II ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola ? - ? Chełmianka Chełm
10. kolejka - III liga, gr. IV 19/20 września
Hetman Zamość ? - ? Avia Świdnik
Korona II Kielce ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Lewart Lubartów ? - ? Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz ? - ? Sokół Sieniawa
KS Wiązownica ? - ? Wisła Puławy
Stal Kraśnik ? - ? ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Stalowa Wola
11. kolejka - III liga, gr. IV 26/27 wrześna
Wisła Puławy ? - ? Stal Kraśnik
ŁKS Łagów ? - ? Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik ? - ? Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Hetman Zamość
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Korona II Kielce
Sokół Sieniawa ? - ? KS Wiązownica
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wisła Sandomierz
Cracovia II ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola ? - ? Lewart Lubartów
12. kolejka - III liga, gr. IV 3/4 października
Podhale Nowy Targ ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica ? - ? Avia Świdnik
Wisła Sandomierz ? - ? Cracovia II
KS Wiązownica ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik ? - ? Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów ? - ? Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Stal Stalowa Wola
13. kolejka - III liga, gr. IV 10/11 października
Avia Świdnik ? - ? Lewart Lubartów
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Wisłoka Dębica
Wisła Puławy ? - ? Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Korona II Kielce
Sokół Sieniawa ? - ? ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Stal Kraśnik
Cracovia II ? - ? KS Wiązownica
Stal Stalowa Wola ? - ? Wisła Sandomierz

14. kolejka - III liga, gr. IV 17/18 października
Wisła Puławy ? - ? Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik ? - ? Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Avia Świdnik
Lewart Lubartów ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ ? - ? Korona II Kielce
Hetman Zamość ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica ? - ? Stal Stalowa Wola
15. kolejka - III liga, gr. IV 24/25 października
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Chełmianka Chełm
Avia Świdnik ? - ? Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Siarka Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Wisłoka Dębica
Korona II Kielce ? - ? Hetman Zamość
Sokół Sieniawa ? - ? Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wisła Puławy
Cracovia II ? - ? ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola ? - ? Stal Kraśnik
16. kolejka - III liga, gr. IV 31 października
Podhale Nowy Targ ? - ? Hetman Zamość
Chełmianka Chełm ? - ? Korona II Kielce
Wisłoka Dębica ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz ? - ? Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica ? - ? Avia Świdnik
Wisła Puławy ? - ? Cracovia II
Sokół Sieniawa ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów ? - ? Stal Stalowa Wola
17. kolejka - III liga, gr. IV 7/8 listopada
Hetman Zamość ? - ? Chełmianka Chełm
Korona II Kielce ? - ? Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Lewart Lubartów
Avia Świdnik ? - ? Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? KS Wiązownica
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Podhale Nowy Targ
Cracovia II ? - ? Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola ? - ? Wisła Puławy
18. kolejka - III liga, gr. IV 11 listopada
Podhale Nowy Targ ? - ? Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica ? - ? Hetman Zamość
Lewart Lubartów ? - ? Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik ? - ? Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów ? - ? Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Cracovia II
Sokół Sieniawa ? - ? Stal Stalowa Wola
19. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 listopada
Avia Świdnik ? - ? Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska ? - ? ŁKS Łagów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Wisła Sandomierz
Korona II Kielce ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość ? - ? Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm ? - ? Wisłoka Dębica
Cracovia II ? - ? Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski

20. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 listopada
Podhale Nowy Targ ? - ? Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów ? - ? Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Hetman Zamość
Wisła Sandomierz ? - ? Korona II Kielce
KS Wiązownica ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Avia Świdnik
Cracovia II ? - ? Stal Stalowa Wola
21. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 listopada
Avia Świdnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Sokół Sieniawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Stal Kraśnik
Korona II Kielce ? - ? KS Wiązownica
Hetman Zamość ? - ? Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica ? - ? Lewart Lubartów
Stal Stalowa Wola ? - ? Podhale Nowy Targ

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem