Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podlesianka Kamień | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 27 | 10 | 17 | |
2 | LKS Brzyska Wola | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 28 | 14 | 14 | |
3 | Unia Nowa Sarzyna | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 41 | 20 | 21 | |
4 | Górnovia Górno | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 27 | 13 | 14 | |
5 | Łęg Stany | 13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 34 | 20 | 14 | |
6 | KS Podwolina | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 38 | 22 | 16 | |
7 | Staromieszczanka Stare Miasto | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 21 | 23 | -2 | |
8 | PUKS Francesco Jelna | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 28 | 26 | 2 | |
9 | KS Sarzyna | 12 | 18 | 4 | 6 | 2 | 17 | 9 | 8 | |
10 | Advit Łętownia | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 18 | 29 | -11 | |
11 | Retman Ulanów | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 20 | 38 | -18 | |
12 | Sokół Hucisko | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 17 | 37 | -20 | |
13 | Tanew Harasiuki | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 19 | 45 | -26 | |
14 | San Wierzawice | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 17 | 46 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 1 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 3 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
KS Podwolina | 7 - 0 | Retman Ulanów | |
San Wierzawice | 3 - 4 | Advit Łętownia | |
Podlesianka Kamień | 2 - 0 | Unia Nowa Sarzyna | |
Sokół Hucisko | 1 - 6 | Łęg Stany | |
KS Sarzyna | 1 - 1 | PUKS Francesco Jelna |
2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 1 - 3 | KS Podwolina | |
Górnovia Górno | 3 - 0 | San Wierzawice | |
LKS Brzyska Wola | 1 - 0 | Tanew Harasiuki | |
Retman Ulanów | 3 - 2 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Łęg Stany | 1 - 1 | KS Sarzyna | |
Advit Łętownia | 0 - 2 | Podlesianka Kamień | |
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 1 | Sokół Hucisko |
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KS Podwolina | 1 - 3 | Łęg Stany | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 5 - 3 | PUKS Francesco Jelna | |
Tanew Harasiuki | 5 - 1 | Retman Ulanów | |
Podlesianka Kamień | 2 - 3 | Górnovia Górno | |
Sokół Hucisko | 1 - 2 | Advit Łętownia | |
KS Sarzyna | 0 - 0 | Unia Nowa Sarzyna | |
San Wierzawice | 0 - 2 | LKS Brzyska Wola |
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 6 - 0 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 4 - 1 | Sokół Hucisko | |
LKS Brzyska Wola | 6 - 1 | Retman Ulanów | |
San Wierzawice | 0 - 3 | Podlesianka Kamień | |
Łęg Stany | 3 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Advit Łętownia | 1 - 1 | KS Sarzyna | |
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 0 | KS Podwolina |
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
KS Podwolina | 5 - 4 | Advit Łętownia | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 1 | Unia Nowa Sarzyna | |
Podlesianka Kamień | 1 - 1 | LKS Brzyska Wola | |
Sokół Hucisko | 3 - 2 | San Wierzawice | |
KS Sarzyna | 1 - 0 | Górnovia Górno | |
Retman Ulanów | 1 - 5 | PUKS Francesco Jelna | |
Tanew Harasiuki | 1 - 1 | Łęg Stany |
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 6 - 2 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 2 - 2 | KS Podwolina | |
San Wierzawice | 0 - 7 | KS Sarzyna | |
Advit Łętownia | 2 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
LKS Brzyska Wola | 0 - 3 | PUKS Francesco Jelna | |
Łęg Stany | 3 - 1 | Retman Ulanów | |
Podlesianka Kamień | 6 - 1 | Sokół Hucisko |
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
KS Sarzyna | 0 - 0 | Podlesianka Kamień | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 0 | Górnovia Górno | |
PUKS Francesco Jelna | 0 - 0 | Łęg Stany | |
KS Podwolina | 1 - 2 | San Wierzawice | |
Sokół Hucisko | 0 - 4 | LKS Brzyska Wola | |
Tanew Harasiuki | 2 - 4 | Advit Łętownia | |
Retman Ulanów | 4 - 4 | Unia Nowa Sarzyna |
8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 9 - 1 | PUKS Francesco Jelna | |
Advit Łętownia | 0 - 2 | Retman Ulanów | |
LKS Brzyska Wola | 2 - 0 | Łęg Stany | |
Górnovia Górno | 2 - 0 | Tanew Harasiuki | |
San Wierzawice | 1 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Podlesianka Kamień | 1 - 0 | KS Podwolina | |
Sokół Hucisko | 0 - 0 | KS Sarzyna |
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 2 - 0 | Advit Łętownia | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 2 | Podlesianka Kamień | |
KS Sarzyna | 1 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
KS Podwolina | 3 - 3 | Sokół Hucisko | |
Tanew Harasiuki | 4 - 3 | San Wierzawice | |
Retman Ulanów | 2 - 1 | Górnovia Górno | |
Łęg Stany | 2 - 3 | Unia Nowa Sarzyna |
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Górnovia Górno | 4 - 0 | PUKS Francesco Jelna | |
Podlesianka Kamień | 6 - 1 | Tanew Harasiuki | |
Advit Łętownia | 1 - 2 | Łęg Stany | |
LKS Brzyska Wola | 5 - 3 | Unia Nowa Sarzyna | |
San Wierzawice | 3 - 3 | Retman Ulanów | |
Sokół Hucisko | 0 - 1 | Staromieszczanka Stare Miasto |
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 5 - 0 | Advit Łętownia | |
KS Podwolina | 2 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
Retman Ulanów | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 0 | KS Sarzyna | |
Tanew Harasiuki | 1 - 3 | Sokół Hucisko | |
PUKS Francesco Jelna | 2 - 0 | San Wierzawice | |
Łęg Stany | 3 - 3 | Górnovia Górno |
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
San Wierzawice | 3 - 8 | Łęg Stany | |
Górnovia Górno | 1 - 1 | Unia Nowa Sarzyna | |
LKS Brzyska Wola | 3 - 0 | Advit Łętownia | |
Podlesianka Kamień | 2 - 1 | PUKS Francesco Jelna | |
Sokół Hucisko | 2 - 2 | Retman Ulanów | |
KS Sarzyna | 3 - 1 | Tanew Harasiuki | |
KS Podwolina | 3 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto |
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 0 | San Wierzawice | |
PUKS Francesco Jelna | 3 - 1 | Sokół Hucisko | |
Advit Łętownia | 0 - 1 | Górnovia Górno | |
Retman Ulanów | ? - ? | KS Sarzyna | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 0 - 4 | LKS Brzyska Wola | |
Tanew Harasiuki | 1 - 8 | KS Podwolina | |
Łęg Stany | 2 - 0 | Podlesianka Kamień |