Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lechia Sędziszów Małopolski 13 28 8 4 1 44 14 30
2 Chemik Pustków 12 28 9 1 2 30 14 16
3 Piast Wolica Piaskowa 13 27 9 0 4 44 21 23
4 Smoczanka Mielec 12 23 7 2 3 33 20 13
5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 23 7 2 3 34 23 11
6 Wisłoka II Dębica 13 22 7 1 5 21 14 7
7 Sokół II Kolbuszowa Dolna 12 21 6 3 3 45 22 23
8 Sparta Chorzelów 12 20 6 2 4 21 16 5
9 Kamieniarz Golemki 12 19 6 1 5 30 29 1
10 Victoria Czermin 12 18 5 3 4 33 24 9
11 Czarnovia Czarna 12 18 4 6 2 24 20 4
12 Atut Podborze 13 17 5 2 6 19 20 -1
13 Korona Majdan Królewski 13 14 4 2 7 18 35 -17
14 Kolorado Wola Chorzelowska 13 13 4 1 8 23 30 -7
15 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 12 11 3 2 7 30 43 -13
16 Płomień Zagorzyce 12 10 3 1 8 27 40 -13
17 LKS Głowaczowa 12 9 3 0 9 22 34 -12
18 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 9 3 0 9 17 54 -37
19 Team Przecław 12 4 1 1 10 19 61 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 sierpnia
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec 2 - 5 LKS Głowaczowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0 - 3 Piast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 1 - 1 Atut Podborze
Chemik Pustków 2 - 0 Wisłoka II Dębica
Victoria Czermin 3 - 1 Korona Majdan Królewski
Team Przecław 2 - 3 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 7 Lechia Sędziszów Małopolski
Płomień Zagorzyce 5 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa 3 - 0 * Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 6 - 0 * Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kamieniarz Golemki 2 - 5 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 2 - 0 Victoria Czermin
Korona Majdan Królewski 2 - 0 Team Przecław
Atut Podborze 1 - 2 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 2 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 25 sierpnia
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 6 Piast Wolica Piaskowa
Chemik Pustków 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin 2 - 1 Atut Podborze
Wisłoka II Dębica 2 - 0 Team Przecław
Smoczanka Mielec 3 - 3 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2 - 4 Kamieniarz Golemki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 1 Sparta Chorzelów
Czarnovia Czarna 3 - 3 Kolorado Wola Chorzelowska
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 - 1 LKS Głowaczowa
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 sierpnia
Kamieniarz Golemki 2 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 3 Victoria Czermin
Korona Majdan Królewski 3 - 3 Płomień Zagorzyce
Wisłoka II Dębica 0 - 2 Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa 1 - 4 Czarnovia Czarna
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 5 - 1 Team Przecław
Sparta Chorzelów 1 - 0 LKS Głowaczowa
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 2 Chemik Pustków
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 1 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Chemik Pustków 5 - 0 Piast Wolica Piaskowa
Victoria Czermin 3 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław 1 - 6 Lechia Sędziszów Małopolski
Smoczanka Mielec 2 - 1 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 1 - 3 Wisłoka II Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 - 1 Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa 1 - 4 Kamieniarz Golemki
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Sparta Chorzelów
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 4/5 września
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 1 Smoczanka Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 1 Team Przecław
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 3 Czarnovia Czarna
Sparta Chorzelów 3 - 1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 2 - 1 LKS Głowaczowa
Piast Wolica Piaskowa 5 - 0 Victoria Czermin
Wisłoka II Dębica 2 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Atut Podborze 3 - 1 Płomień Zagorzyce
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 8 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 5 Sparta Chorzelów
Czarnovia Czarna 0 - 0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Chemik Pustków 5 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Team Przecław 3 - 5 Piast Wolica Piaskowa
Smoczanka Mielec 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Płomień Zagorzyce 0 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 - 1 Atut Podborze
LKS Głowaczowa 1 - 4 Wisłoka II Dębica
Kamieniarz Golemki 5 - 1 Korona Majdan Królewski

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 11/12 września
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 4 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 2 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 2 - 1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 4 - 1 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 5 Czarnovia Czarna
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 4 Chemik Pustków
Atut Podborze 2 - 0 LKS Głowaczowa
Sparta Chorzelów 2 - 1 Korona Majdan Królewski
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 18/19 września
Chemik Pustków 3 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Victoria Czermin 2 - 2 Sokół II Kolbuszowa Dolna
LKS Głowaczowa 1 - 4 Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna 1 - 0 Sparta Chorzelów
Team Przecław 2 - 10 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kamieniarz Golemki 3 - 0 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 2 - 4 Piast Wolica Piaskowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Korona Majdan Królewski 2 - 1 Wisłoka II Dębica
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 22 września
Sparta Chorzelów 1 - 1 Wisłoka II Dębica
Atut Podborze 2 - 1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 1 Kamieniarz Golemki
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 1 LKS Głowaczowa
Piast Wolica Piaskowa 2 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół II Kolbuszowa Dolna 18 - 2 Team Przecław
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 10 Victoria Czermin
Czarnovia Czarna 3 - 0 Chemik Pustków
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0 - 5 Smoczanka Mielec
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 25/26 września
Chemik Pustków 1 - 0 Sparta Chorzelów
Team Przecław 2 - 4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Smoczanka Mielec 1 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Korona Majdan Królewski 0 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin 5 - 0 Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0 - 1 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 7 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa 0 - 6 Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki 4 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 października
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 0 Korona Majdan Królewski
Chemik Pustków 4 - 2 Victoria Czermin
Piast Wolica Piaskowa 4 - 0 Kamieniarz Golemki
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna 3 - 3 Team Przecław
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 6 Smoczanka Mielec
Sparta Chorzelów 3 - 1 Atut Podborze
Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 - 1 Płomień Zagorzyce
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9/10 października
LKS Głowaczowa 8 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Smoczanka Mielec 2 - 0 Czarnovia Czarna
Team Przecław 2 - 1 Chemik Pustków
Korona Majdan Królewski 1 - 0 Piast Wolica Piaskowa
Victoria Czermin 1 - 3 Sparta Chorzelów
Wisłoka II Dębica 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Płomień Zagorzyce 3 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Atut Podborze 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 3 Sokół II Kolbuszowa Dolna

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 16/17 października
Sparta Chorzelów ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Atut Podborze
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Wisłoka II Dębica
Czarnovia Czarna ? - ? Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków ? - ? Smoczanka Mielec
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Kamieniarz Golemki
Sokół II Kolbuszowa Dolna ? - ? LKS Głowaczowa
Victoria Czermin ? - ? Team Przecław
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 23/24 października
Team Przecław ? - ? Sparta Chorzelów
Smoczanka Mielec ? - ? Victoria Czermin
Płomień Zagorzyce ? - ? Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kamieniarz Golemki ? - ? Sokół II Kolbuszowa Dolna
Korona Majdan Królewski ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Atut Podborze ? - ? Piast Wolica Piaskowa
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
16. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 30/31 października
Sparta Chorzelów ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Wisłoka II Dębica
Sokół II Kolbuszowa Dolna ? - ? Korona Majdan Królewski
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Głowaczowa
Chemik Pustków ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin ? - ? Płomień Zagorzyce
Team Przecław ? - ? Smoczanka Mielec
17. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 6/7 listopada
Smoczanka Mielec ? - ? Sparta Chorzelów
Płomień Zagorzyce ? - ? Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Victoria Czermin
LKS Głowaczowa ? - ? Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki ? - ? Czarnovia Czarna
Korona Majdan Królewski ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wisłoka II Dębica ? - ? Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Piast Wolica Piaskowa
18. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 13/14 listopada
Sparta Chorzelów ? - ? Piast Wolica Piaskowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół II Kolbuszowa Dolna ? - ? Atut Podborze
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Wisłoka II Dębica
Czarnovia Czarna ? - ? Korona Majdan Królewski
Chemik Pustków ? - ? Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin ? - ? LKS Głowaczowa
Team Przecław ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Smoczanka Mielec ? - ? Płomień Zagorzyce
19. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 20/21 listopada
Płomień Zagorzyce ? - ? Sparta Chorzelów
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa ? - ? Team Przecław
Kamieniarz Golemki ? - ? Victoria Czermin
Korona Majdan Królewski ? - ? Chemik Pustków
Wisłoka II Dębica ? - ? Czarnovia Czarna
Atut Podborze ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Inne terminarze / wyniki