Tabela: Jarosław > Klasa A Lubaczów Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 93 | 13 | 80 | |
2 | Zdrój Horyniec | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 73 | 9 | 64 | |
3 | LKS Miękisz Nowy | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 57 | 26 | 31 | |
4 | Gwiazda Wielkie Oczy | 15 | 30 | 10 | 0 | 5 | 44 | 28 | 16 | |
5 | Zryw Młodów | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 36 | 32 | 4 | |
6 | Huragan Basznia Dolna | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 47 | 24 | 23 | |
7 | Czerwoni Cewków | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 30 | 39 | -9 | |
8 | Rolnik Wólka Krowicka | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 31 | 53 | -22 | |
9 | Błękitni Futory | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 35 | 50 | -15 | |
10 | Roztocze Narol | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 38 | 25 | 13 | |
11 | Graniczni Krowica | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 32 | 45 | -13 | |
12 | Zalew Stary Lubliniec | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 24 | 45 | -21 | |
13 | Czarni Oleszyce | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 18 | 61 | -43 | |
14 | Juwenia Cieszanów | 16 | 7 | 2 | 1 | 13 | 12 | 50 | -38 | |
15 | Unia Łukawiec | 16 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 80 | -70 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa A Lubaczów (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | 10 - 0 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Zryw Młodów | 0 - 1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
LKS Miękisz Nowy | 8 - 2 | Graniczni Krowica | |
Unia Łukawiec | 1 - 5 | Roztocze Narol | |
Czarni Oleszyce | 2 - 0 | Juwenia Cieszanów | |
Czerwoni Cewków | 2 - 2 | Zalew Stary Lubliniec | |
Błękitni Futory | 0 - 5 | Pogoń-Sokół II Lubaczów |
2. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 15 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | 3 - 1 | Zryw Młodów | |
Błękitni Futory | 3 - 2 | Huragan Basznia Dolna | |
Zalew Stary Lubliniec | 0 - 3 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Juwenia Cieszanów | 0 - 3 | Czerwoni Cewków | |
Roztocze Narol | 3 - 2 | Czarni Oleszyce | |
Graniczni Krowica | 5 - 0 | Unia Łukawiec | |
Rolnik Wólka Krowicka | 0 - 5 | LKS Miękisz Nowy |
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | 4 - 1 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Unia Łukawiec | 0 - 0 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Czarni Oleszyce | 1 - 0 | Graniczni Krowica | |
Czerwoni Cewków | 1 - 0 | Roztocze Narol | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 6 - 2 | Juwenia Cieszanów | |
Huragan Basznia Dolna | 1 - 0 | Zalew Stary Lubliniec | |
LKS Miękisz Nowy | 0 - 1 | Zryw Młodów |
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 - 0 | Błękitni Futory | |
Zdrój Horyniec | 9 - 0 | LKS Miękisz Nowy | |
Juwenia Cieszanów | 1 - 1 | Huragan Basznia Dolna | |
Roztocze Narol | 1 - 1 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Graniczni Krowica | 3 - 4 | Czerwoni Cewków | |
Rolnik Wólka Krowicka | 4 - 1 | Czarni Oleszyce | |
Zryw Młodów | 3 - 0 | Unia Łukawiec |
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | 7 - 0 | Unia Łukawiec | |
Czerwoni Cewków | 4 - 3 | Rolnik Wólka Krowicka | |
LKS Miękisz Nowy | 2 - 0 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Czarni Oleszyce | 1 - 2 | Zryw Młodów | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 5 - 1 | Graniczni Krowica | |
Huragan Basznia Dolna | 2 - 0 | Roztocze Narol | |
Błękitni Futory | 4 - 4 | Zalew Stary Lubliniec |
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Graniczni Krowica | 2 - 1 | Huragan Basznia Dolna | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 - 1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Juwenia Cieszanów | 2 - 1 | Błękitni Futory | |
Rolnik Wólka Krowicka | 1 - 7 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Zryw Młodów | 2 - 2 | Czerwoni Cewków | |
LKS Miękisz Nowy | 5 - 1 | Unia Łukawiec | |
Czarni Oleszyce | 0 - 6 | Zdrój Horyniec |
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Unia Łukawiec | 3 - 4 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Czarni Oleszyce | 1 - 8 | LKS Miękisz Nowy | |
Czerwoni Cewków | 0 - 2 | Zdrój Horyniec | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 11 - 0 | Zryw Młodów | |
Huragan Basznia Dolna | 5 - 2 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Błękitni Futory | 3 - 2 | Roztocze Narol | |
Zalew Stary Lubliniec | 2 - 1 | Juwenia Cieszanów |
8. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Roztocze Narol | 3 - 1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 6 - 0 | Juwenia Cieszanów | |
Graniczni Krowica | 1 - 3 | Błękitni Futory | |
Zryw Młodów | 4 - 3 | Huragan Basznia Dolna | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 4 - 0 | Zdrój Horyniec | |
LKS Miękisz Nowy | 5 - 0 | Czerwoni Cewków | |
Unia Łukawiec | 1 - 3 | Czarni Oleszyce |
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Huragan Basznia Dolna | 2 - 4 | Zdrój Horyniec | |
Czerwoni Cewków | 5 - 0 | Unia Łukawiec | |
Czarni Oleszyce | 1 - 2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 1 - 2 | LKS Miękisz Nowy | |
Błękitni Futory | 1 - 3 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Zalew Stary Lubliniec | 2 - 1 | Graniczni Krowica | |
Juwenia Cieszanów | 0 - 3 | Roztocze Narol |
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Rolnik Wólka Krowicka | 4 - 2 | Zalew Stary Lubliniec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 4 - 1 | Roztocze Narol | |
Graniczni Krowica | 4 - 0 | Juwenia Cieszanów | |
Zryw Młodów | 3 - 0 * | Błękitni Futory | |
LKS Miękisz Nowy | 2 - 2 | Huragan Basznia Dolna | |
Unia Łukawiec | 0 - 8 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Czarni Oleszyce | 0 - 3 * | Czerwoni Cewków |
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Czerwoni Cewków | 1 - 4 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 11 - 1 | Czarni Oleszyce | |
Huragan Basznia Dolna | 10 - 1 | Unia Łukawiec | |
Błękitni Futory | 0 - 6 | Zdrój Horyniec | |
Zalew Stary Lubliniec | 1 - 1 | Zryw Młodów | |
Juwenia Cieszanów | 1 - 2 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Roztocze Narol | 3 - 2 | Graniczni Krowica |
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 2 - 1 | Graniczni Krowica | |
Rolnik Wólka Krowicka | 3 - 2 | Roztocze Narol | |
Zryw Młodów | 5 - 1 | Juwenia Cieszanów | |
LKS Miękisz Nowy | 4 - 5 | Błękitni Futory | |
Czarni Oleszyce | 1 - 7 | Huragan Basznia Dolna | |
Czerwoni Cewków | 1 - 7 | Pogoń-Sokół II Lubaczów |
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Roztocze Narol | 1 - 2 | Zryw Młodów | |
Huragan Basznia Dolna | 5 - 0 | Czerwoni Cewków | |
Błękitni Futory | 7 - 0 | Unia Łukawiec | |
Zalew Stary Lubliniec | 0 - 5 | LKS Miękisz Nowy | |
Juwenia Cieszanów | 0 - 7 | Zdrój Horyniec | |
Graniczni Krowica | 2 - 1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 7 - 2 | Gwiazda Wielkie Oczy |
14. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Roztocze Narol | |
Zryw Młodów | 6 - 1 | Graniczni Krowica | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 3 - 1 | Rolnik Wólka Krowicka | |
LKS Miękisz Nowy | 6 - 0 | Juwenia Cieszanów | |
Unia Łukawiec | 2 - 3 | Zalew Stary Lubliniec | |
Czarni Oleszyce | 1 - 4 | Błękitni Futory | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 1 - 1 | Huragan Basznia Dolna |
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Huragan Basznia Dolna | 3 - 2 | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Juwenia Cieszanów | 0 - 1 | Unia Łukawiec | |
Graniczni Krowica | 0 - 7 | Zdrój Horyniec | |
Błękitni Futory | 3 - 0 | Czerwoni Cewków | |
Rolnik Wólka Krowicka | 4 - 3 | Zryw Młodów | |
Roztocze Narol | 0 - 2 | LKS Miękisz Nowy | |
Zalew Stary Lubliniec | 2 - 2 | Czarni Oleszyce |
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 9 - 0 | Błękitni Futory | |
Roztocze Narol | 10 - 0 | Unia Łukawiec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | 1 - 3 | Zryw Młodów | |
Rolnik Wólka Krowicka | 1 - 6 | Zdrój Horyniec | |
Graniczni Krowica | 2 - 2 | LKS Miękisz Nowy | |
Juwenia Cieszanów | 4 - 0 | Czarni Oleszyce | |
Zalew Stary Lubliniec | 3 - 3 | Czerwoni Cewków |
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Czarni Oleszyce | 1 - 4 | Roztocze Narol | |
Zryw Młodów | 0 - 2 | Zdrój Horyniec | |
Huragan Basznia Dolna | 2 - 1 | Błękitni Futory | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | 7 - 1 | Zalew Stary Lubliniec | |
Czerwoni Cewków | 1 - 0 | Juwenia Cieszanów | |
Unia Łukawiec | 0 - 5 | Graniczni Krowica | |
LKS Miękisz Nowy | 1 - 2 | Rolnik Wólka Krowicka |
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Zdrój Horyniec | |
Zryw Młodów | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Unia Łukawiec | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Roztocze Narol | ? - ? | Czerwoni Cewków |
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Błękitni Futory | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | Juwenia Cieszanów | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | ? - ? | Roztocze Narol | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | Graniczni Krowica | |
Czarni Oleszyce | ? - ? | Rolnik Wólka Krowicka | |
Unia Łukawiec | ? - ? | Zryw Młodów | |
LKS Miękisz Nowy | ? - ? | Zdrój Horyniec |
20. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Unia Łukawiec | ? - ? | Zdrój Horyniec | |
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Zryw Młodów | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Czerwoni Cewków | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Roztocze Narol | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Błękitni Futory |
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Błękitni Futory | ? - ? | Juwenia Cieszanów | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | Graniczni Krowica | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | ? - ? | Rolnik Wólka Krowicka | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | Zryw Młodów | |
Unia Łukawiec | ? - ? | LKS Miękisz Nowy |
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Unia Łukawiec | |
LKS Miękisz Nowy | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Zdrój Horyniec | ? - ? | Czerwoni Cewków | |
Zryw Młodów | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Roztocze Narol | ? - ? | Błękitni Futory | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec |
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Roztocze Narol | |
Błękitni Futory | ? - ? | Graniczni Krowica | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | Zryw Młodów | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Czarni Oleszyce | ? - ? | Unia Łukawiec |
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Unia Łukawiec | ? - ? | Czerwoni Cewków | |
LKS Miękisz Nowy | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Zdrój Horyniec | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Błękitni Futory | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Roztocze Narol | ? - ? | Juwenia Cieszanów |
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Roztocze Narol | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | Graniczni Krowica | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Rolnik Wólka Krowicka | |
Błękitni Futory | ? - ? | Zryw Młodów | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | ? - ? | Unia Łukawiec | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | Czarni Oleszyce |
26. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Czerwoni Cewków | |
Czarni Oleszyce | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Unia Łukawiec | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Zdrój Horyniec | ? - ? | Błękitni Futory | |
Zryw Młodów | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Juwenia Cieszanów | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Roztocze Narol |
27. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 29 maja | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Roztocze Narol | ? - ? | Rolnik Wólka Krowicka | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | Zryw Młodów | |
Błękitni Futory | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Pogoń-Sokół II Lubaczów | ? - ? | Czerwoni Cewków |
28. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Unia Łukawiec | ? - ? | Błękitni Futory | |
LKS Miękisz Nowy | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Zdrój Horyniec | ? - ? | Juwenia Cieszanów | |
Zryw Młodów | ? - ? | Roztocze Narol | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Graniczni Krowica |
29. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Zdrój Horyniec | ? - ? | Roztocze Narol | |
Rolnik Wólka Krowicka | ? - ? | Gwiazda Wielkie Oczy | |
Graniczni Krowica | ? - ? | Zryw Młodów | |
Juwenia Cieszanów | ? - ? | LKS Miękisz Nowy | |
Zalew Stary Lubliniec | ? - ? | Unia Łukawiec | |
Błękitni Futory | ? - ? | Czarni Oleszyce | |
Huragan Basznia Dolna | ? - ? | Pogoń-Sokół II Lubaczów |
30. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Gwiazda Wielkie Oczy | ? - ? | Huragan Basznia Dolna | |
Czerwoni Cewków | ? - ? | Błękitni Futory | |
Czarni Oleszyce | ? - ? | Zalew Stary Lubliniec | |
Unia Łukawiec | ? - ? | Juwenia Cieszanów | |
LKS Miękisz Nowy | ? - ? | Roztocze Narol | |
Zdrój Horyniec | ? - ? | Graniczni Krowica | |
Zryw Młodów | ? - ? | Rolnik Wólka Krowicka |