Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Głowienka 12 30 10 0 2 42 13 29
2 LKS Trześniów 12 28 9 1 2 27 15 12
3 Błękitni Jasienica Rosielna 12 25 8 1 3 39 17 22
4 Sokół Domaradz 12 24 8 0 4 29 19 10
5 LKS Kombornia 12 23 7 2 3 32 21 11
6 LKS Lubatowa 12 20 6 2 4 37 25 12
7 JKS Jasionów 12 17 5 2 5 22 22 0
8 KS Szczepańcowa 12 16 5 1 6 19 28 -9
9 LKS Milcza 12 11 3 2 7 24 37 -13
10 Orzeł Pustyny 12 10 3 1 8 15 38 -23
11 Florian Rymanów Zdrój 12 8 2 2 8 16 29 -13
12 LKS Wesoła 12 7 2 1 9 14 32 -18
13 Piastovia Miejsce Piastowe 12 6 1 3 8 9 29 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 13/14 sierpnia
KS Szczepańcowa 1 - 8 LKS Głowienka
Florian Rymanów Zdrój 4 - 0 Orzeł Pustyny
JKS Jasionów 3 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Milcza 3 - 5 Sokół Domaradz
LKS Lubatowa 3 - 2 LKS Wesoła
Błękitni Jasienica Rosielna 3 - 4 LKS Trześniów

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 20/21 sierpnia
Orzeł Pustyny 3 - 2 JKS Jasionów
Sokół Domaradz 2 - 1 KS Szczepańcowa
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 4 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Kombornia 5 - 1 LKS Milcza
LKS Głowienka 4 - 1 LKS Lubatowa
LKS Wesoła 4 - 1 Florian Rymanów Zdrój
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 27/28 sierpnia
KS Szczepańcowa 3 - 3 LKS Kombornia
LKS Trześniów 3 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Lubatowa 4 - 2 Sokół Domaradz
JKS Jasionów 3 - 0 LKS Wesoła
Błękitni Jasienica Rosielna 2 - 1 Orzeł Pustyny
Florian Rymanów Zdrój 1 - 3 LKS Głowienka
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3/4 września
Orzeł Pustyny 1 - 2 LKS Trześniów
Sokół Domaradz 3 - 0 Florian Rymanów Zdrój
LKS Wesoła 0 - 6 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Kombornia 1 - 3 LKS Lubatowa
LKS Milcza 2 - 1 KS Szczepańcowa
LKS Głowienka 1 - 0 JKS Jasionów
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 10/11 września
Florian Rymanów Zdrój 3 - 3 LKS Kombornia
LKS Lubatowa 4 - 0 LKS Milcza
JKS Jasionów 3 - 1 Sokół Domaradz
Błękitni Jasienica Rosielna 3 - 2 LKS Głowienka
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 1 Orzeł Pustyny
LKS Trześniów 1 - 0 LKS Wesoła
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 17/18 września
Sokół Domaradz 2 - 1 Błękitni Jasienica Rosielna
KS Szczepańcowa 2 - 1 LKS Lubatowa
LKS Kombornia 5 - 2 JKS Jasionów
LKS Milcza 4 - 1 Florian Rymanów Zdrój
LKS Wesoła 1 - 1 Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Głowienka 3 - 0 * LKS Trześniów
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 24/25 września
Florian Rymanów Zdrój 2 - 3 KS Szczepańcowa
LKS Trześniów 4 - 3 Sokół Domaradz
Orzeł Pustyny 2 - 0 LKS Wesoła
JKS Jasionów 2 - 1 LKS Milcza
Błękitni Jasienica Rosielna 2 - 1 LKS Kombornia
Piastovia Miejsce Piastowe 0 - 2 LKS Głowienka

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 1/2 października
Sokół Domaradz 2 - 0 Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Kombornia 2 - 0 LKS Trześniów
LKS Milcza 0 - 5 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Lubatowa 0 - 2 Florian Rymanów Zdrój
LKS Głowienka 4 - 0 Orzeł Pustyny
KS Szczepańcowa 3 - 2 JKS Jasionów
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 8/9 października
Orzeł Pustyny 1 - 5 Sokół Domaradz
JKS Jasionów 2 - 2 LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna 1 - 2 KS Szczepańcowa
Piastovia Miejsce Piastowe 1 - 2 LKS Kombornia
LKS Wesoła 3 - 7 LKS Głowienka
LKS Trześniów 2 - 1 LKS Milcza
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 15/16 października
Florian Rymanów Zdrój 0 - 1 JKS Jasionów
Sokół Domaradz 2 - 0 LKS Wesoła
KS Szczepańcowa 0 - 3 LKS Trześniów
LKS Lubatowa 3 - 3 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Kombornia 5 - 0 Orzeł Pustyny
LKS Milcza 3 - 3 Piastovia Miejsce Piastowe
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 22/23 października
Błękitni Jasienica Rosielna 3 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orzeł Pustyny 4 - 4 LKS Milcza
LKS Wesoła 2 - 3 LKS Kombornia
LKS Głowienka 0 - 1 Sokół Domaradz
Piastovia Miejsce Piastowe 1 - 0 KS Szczepańcowa
LKS Trześniów 5 - 2 LKS Lubatowa
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 29/30 października
LKS Milcza 2 - 0 LKS Wesoła
KS Szczepańcowa 2 - 1 Orzeł Pustyny
LKS Lubatowa 6 - 1 Piastovia Miejsce Piastowe
Florian Rymanów Zdrój 0 - 3 LKS Trześniów
LKS Kombornia 0 - 3 LKS Głowienka
JKS Jasionów 2 - 6 Błękitni Jasienica Rosielna
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 5/6 listopada
LKS Głowienka 5 - 3 LKS Milcza
Orzeł Pustyny 1 - 8 LKS Lubatowa
Sokół Domaradz 1 - 2 LKS Kombornia
LKS Trześniów 0 - 0 JKS Jasionów
Piastovia Miejsce Piastowe 2 - 2 Florian Rymanów Zdrój
LKS Wesoła 2 - 1 KS Szczepańcowa

Inne terminarze / wyniki