Tabela: Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Jasienica Rosielna | 12 | 32 | 10 | 2 | 0 | 34 | 9 | 25 | |
2 | Wisłok Sieniawa | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 43 | 17 | 26 | |
3 | Sokół Domaradz | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 50 | 13 | 37 | |
4 | LKS Kombornia | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 35 | 27 | 8 | |
5 | LKS Głębokie | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 37 | 21 | 16 | |
6 | LKS Wesoła | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 25 | 22 | 3 | |
7 | Florian Rymanów Zdrój | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 19 | 34 | -15 | |
8 | LKS Milcza | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 22 | 36 | -14 | |
9 | Górnik II Grabownica Starzeńska | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 26 | 38 | -12 | |
10 | JKS Jasionów | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 35 | 42 | -7 | |
11 | Iskra Przysietnica | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 19 | 39 | -20 | |
12 | LKS Trześniów | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 13 | 28 | -15 | |
13 | Orzeł Pustyny | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 16 | 48 | -32 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. III (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Iskra Przysietnica | 1 - 1 | LKS Milcza | |
LKS Trześniów | 0 - 1 | Wisłok Sieniawa | |
JKS Jasionów | 3 - 3 | LKS Głębokie | |
Florian Rymanów Zdrój | 2 - 1 | Orzeł Pustyny | |
LKS Wesoła | 1 - 4 | Sokół Domaradz | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 0 - 5 | Błękitni Jasienica Rosielna |
2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Orzeł Pustyny | 1 - 2 | LKS Wesoła | |
LKS Głębokie | 2 - 0 | Florian Rymanów Zdrój | |
Wisłok Sieniawa | 5 - 1 | JKS Jasionów | |
LKS Milcza | 4 - 0 | LKS Trześniów | |
Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 1 | Iskra Przysietnica | |
LKS Kombornia | 5 - 2 | Górnik II Grabownica Starzeńska |
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Iskra Przysietnica | 1 - 1 | LKS Kombornia | |
LKS Trześniów | 0 - 1 | Błękitni Jasienica Rosielna | |
JKS Jasionów | 3 - 4 | LKS Milcza | |
Florian Rymanów Zdrój | 0 - 5 | Wisłok Sieniawa | |
LKS Wesoła | 3 - 2 | LKS Głębokie | |
Sokół Domaradz | 7 - 1 | Orzeł Pustyny |
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
LKS Głębokie | 2 - 2 | Sokół Domaradz | |
Wisłok Sieniawa | 2 - 2 | LKS Wesoła | |
LKS Milcza | 0 - 3 | Florian Rymanów Zdrój | |
Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 2 | JKS Jasionów | |
LKS Kombornia | 3 - 0 * | LKS Trześniów | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 1 - 4 | Iskra Przysietnica |
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
JKS Jasionów | 5 - 4 | LKS Kombornia | |
Florian Rymanów Zdrój | 1 - 6 | Błękitni Jasienica Rosielna | |
LKS Wesoła | 4 - 1 | LKS Milcza | |
Sokół Domaradz | 0 - 2 | Wisłok Sieniawa | |
Orzeł Pustyny | 3 - 3 | LKS Głębokie | |
LKS Trześniów | 1 - 4 | Górnik II Grabownica Starzeńska |
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Wisłok Sieniawa | 6 - 2 | Orzeł Pustyny | |
LKS Milcza | 0 - 9 | Sokół Domaradz | |
Błękitni Jasienica Rosielna | 1 - 0 | LKS Wesoła | |
LKS Kombornia | 4 - 1 | Florian Rymanów Zdrój | |
Iskra Przysietnica | 2 - 0 | LKS Trześniów | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 8 - 1 | JKS Jasionów |
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Orzeł Pustyny | 2 - 6 | LKS Milcza | |
LKS Głębokie | 8 - 0 | Wisłok Sieniawa | |
Florian Rymanów Zdrój | 1 - 3 | Górnik II Grabownica Starzeńska | |
LKS Kombornia | 3 - 0 | LKS Wesoła | |
JKS Jasionów | 10 - 2 | Iskra Przysietnica | |
Sokół Domaradz | 2 - 2 | Błękitni Jasienica Rosielna |
8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 1 | Orzeł Pustyny | |
LKS Milcza | 1 - 4 | LKS Głębokie | |
LKS Trześniów | 2 - 1 | JKS Jasionów | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 0 - 4 | LKS Wesoła | |
LKS Kombornia | 1 - 6 | Sokół Domaradz | |
Iskra Przysietnica | 3 - 2 | Florian Rymanów Zdrój |
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Florian Rymanów Zdrój | 3 - 0 | LKS Trześniów | |
LKS Wesoła | 5 - 1 | Iskra Przysietnica | |
LKS Głębokie | 1 - 2 | Błękitni Jasienica Rosielna | |
Sokół Domaradz | 3 - 0 * | Górnik II Grabownica Starzeńska | |
Wisłok Sieniawa | 5 - 0 | LKS Milcza | |
Orzeł Pustyny | 1 - 7 | LKS Kombornia |
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Błękitni Jasienica Rosielna | 1 - 1 | Wisłok Sieniawa | |
LKS Trześniów | 4 - 1 | LKS Wesoła | |
JKS Jasionów | 4 - 4 | Florian Rymanów Zdrój | |
LKS Kombornia | 3 - 0 | LKS Głębokie | |
Iskra Przysietnica | 1 - 4 | Sokół Domaradz | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 6 - 1 | Orzeł Pustyny |
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
LKS Wesoła | 2 - 1 | JKS Jasionów | |
Sokół Domaradz | 5 - 3 | LKS Trześniów | |
Orzeł Pustyny | 1 - 0 | Iskra Przysietnica | |
Wisłok Sieniawa | 5 - 2 | LKS Kombornia | |
LKS Milcza | 0 - 2 | Błękitni Jasienica Rosielna | |
LKS Głębokie | 3 - 0 | Górnik II Grabownica Starzeńska |
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
LKS Trześniów | 2 - 0 | Orzeł Pustyny | |
Florian Rymanów Zdrój | 2 - 1 | LKS Wesoła | |
LKS Kombornia | 2 - 1 | LKS Milcza | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 1 - 6 | Wisłok Sieniawa | |
Iskra Przysietnica | 3 - 6 | LKS Głębokie | |
JKS Jasionów | 0 - 3 | Sokół Domaradz |
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
LKS Głębokie | 3 - 1 | LKS Trześniów | |
Sokół Domaradz | 5 - 0 | Florian Rymanów Zdrój | |
Orzeł Pustyny | 2 - 4 | JKS Jasionów | |
Błękitni Jasienica Rosielna | 5 - 0 | LKS Kombornia | |
LKS Milcza | 4 - 1 | Górnik II Grabownica Starzeńska | |
Wisłok Sieniawa | 5 - 0 | Iskra Przysietnica |