Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 HALO Hyżne 10 26 8 2 0 37 10 27
2 Czarni Kraczkowa 10 18 5 3 2 27 25 2
3 Markovia Markowa 10 18 6 0 4 25 14 11
4 Jawor Krzemienica 10 17 5 2 3 27 20 7
5 Orzeł Wysoka Łańcucka 10 15 5 0 5 18 22 -4
6 Orzeł Harta 10 14 4 2 4 15 27 -12
7 Iskra II Jawornik Polski 10 13 4 1 5 25 26 -1
8 Dąb Kosina 10 11 3 2 5 20 16 4
9 Pogórze Bachórz 10 9 2 3 5 22 21 1
10 Tatyna Dylągówka 10 7 1 4 5 16 28 -12
11 Polonia Hyżne 10 7 2 1 7 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 27/28 sierpnia
Czarni Kraczkowa 3 - 2 Markovia Markowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 3 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 7 Jawor Krzemienica
Iskra II Jawornik Polski 5 - 3 Pogórze Bachórz
Dąb Kosina 1 - 2 Orzeł Harta

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3/4 września
Tatyna Dylągówka 2 - 2 Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta 1 - 1 Pogórze Bachórz
Jawor Krzemienica 0 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Markovia Markowa 3 - 1 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 3 - 0 Dąb Kosina
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 10/11 września
Polonia Hyżne 0 - 3 Tatyna Dylągówka
Pogórze Bachórz 3 - 4 HALO Hyżne
Iskra II Jawornik Polski 8 - 0 Orzeł Harta
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 3 Markovia Markowa
Dąb Kosina 1 - 3 Jawor Krzemienica
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 17/18 września
Tatyna Dylągówka 1 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Czarni Kraczkowa 5 - 0 Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica 1 - 0 Pogórze Bachórz
HALO Hyżne 6 - 0 Iskra II Jawornik Polski
Markovia Markowa 2 - 0 Dąb Kosina
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 24/25 września
Pogórze Bachórz 1 - 3 Markovia Markowa
Iskra II Jawornik Polski 3 - 3 Jawor Krzemienica
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 3 Czarni Kraczkowa
Dąb Kosina 0 - 0 Tatyna Dylągówka
Orzeł Harta 0 - 6 HALO Hyżne
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 1/2 października
Tatyna Dylągówka 2 - 5 Pogórze Bachórz
Czarni Kraczkowa 3 - 9 Dąb Kosina
Jawor Krzemienica 1 - 2 Orzeł Harta
Polonia Hyżne 1 - 6 Orzeł Wysoka Łańcucka
Markovia Markowa 1 - 2 Iskra II Jawornik Polski
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 8/9 października
Pogórze Bachórz 2 - 3 Czarni Kraczkowa
Iskra II Jawornik Polski 2 - 0 Tatyna Dylągówka
Dąb Kosina 0 - 1 Polonia Hyżne
Orzeł Harta 1 - 3 Markovia Markowa
HALO Hyżne 7 - 1 Jawor Krzemienica

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 15/16 października
Tatyna Dylągówka 2 - 2 Orzeł Harta
Czarni Kraczkowa 2 - 1 Iskra II Jawornik Polski
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 3 Dąb Kosina
Markovia Markowa 1 - 2 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 1 Pogórze Bachórz
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 22/23 października
Pogórze Bachórz 5 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
Iskra II Jawornik Polski 1 - 2 Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica 2 - 0 Markovia Markowa
Orzeł Harta 4 - 1 Czarni Kraczkowa
HALO Hyżne 2 - 2 Tatyna Dylągówka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 29/30 października
Tatyna Dylągówka 2 - 6 Jawor Krzemienica
Czarni Kraczkowa 2 - 2 HALO Hyżne
Orzeł Wysoka Łańcucka 4 - 2 Iskra II Jawornik Polski
Polonia Hyżne 0 - 2 Orzeł Harta
Dąb Kosina 1 - 1 Pogórze Bachórz
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 5/6 listopada
Iskra II Jawornik Polski 1 - 5 Dąb Kosina
Orzeł Harta 1 - 4 Orzeł Wysoka Łańcucka
HALO Hyżne 2 - 0 Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica 3 - 3 Czarni Kraczkowa
Markovia Markowa 7 - 2 Tatyna Dylągówka

Inne terminarze / wyniki