Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. III (sezon 2023/2024)

Zobacz też: Ligowe statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Pawłokoma 9 20 6 2 1 22 7 15
2 Polonia Hyżne 9 19 6 1 2 26 14 12
3 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 18 6 0 3 17 8 9
4 Czarni Kraczkowa 9 16 5 1 3 21 20 1
5 Dąb Kosina 9 14 4 2 3 15 16 -1
6 Arka Albigowa 9 11 3 2 4 14 20 -6
7 Pogórze Bachórz 9 10 2 4 3 19 24 -5
8 Galicja Chmielnik 9 6 1 3 5 18 30 -12
9 Grom Handzlówka 9 6 1 3 5 14 18 -4
10 Orzeł Harta 9 5 1 2 6 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. III (sezon 2023/2024)


1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 26/27 sierpnia
KS Pawłokoma 5 - 0 Arka Albigowa
Pogórze Bachórz 4 - 1 Grom Handzlówka
Polonia Hyżne 4 - 3 Czarni Kraczkowa
Galicja Chmielnik 2 - 2 Orzeł Harta

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 2/3 września
Grom Handzlówka 1 - 1 Polonia Hyżne
Arka Albigowa 2 - 2 Pogórze Bachórz
Galicja Chmielnik 3 - 3 Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 1 KS Pawłokoma
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 9/10 września
Polonia Hyżne 6 - 3 Arka Albigowa
Galicja Chmielnik 4 - 2 Grom Handzlówka
Dąb Kosina 2 - 1 Orzeł Harta
Pogórze Bachórz 3 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 16/17 września
Czarni Kraczkowa 2 - 1 Dąb Kosina
Arka Albigowa 2 - 0 Galicja Chmielnik
KS Pawłokoma 5 - 2 Pogórze Bachórz
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 0 Polonia Hyżne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 23/24 września
Orzeł Harta 2 - 3 Czarni Kraczkowa
Polonia Hyżne 0 - 2 KS Pawłokoma
Galicja Chmielnik 2 - 5 Orzeł Wysoka Łańcucka
Dąb Kosina 1 - 0 Grom Handzlówka
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 30 września/1 października
KS Pawłokoma 5 - 1 Galicja Chmielnik
Grom Handzlówka 4 - 0 Orzeł Harta
Arka Albigowa 0 - 1 Dąb Kosina
Pogórze Bachórz 0 - 5 Polonia Hyżne
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 7/8 października
Galicja Chmielnik 4 - 4 Pogórze Bachórz
Orzeł Harta 2 - 3 Arka Albigowa
Czarni Kraczkowa 3 - 2 Grom Handzlówka
Dąb Kosina 0 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 14/15 października
Arka Albigowa 1 - 2 Czarni Kraczkowa
KS Pawłokoma 1 - 1 Dąb Kosina
Orzeł Harta 0 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Polonia Hyżne 2 - 1 Galicja Chmielnik
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 21/22 października
Orzeł Harta 1 - 0 KS Pawłokoma
Czarni Kraczkowa 0 - 3 Orzeł Wysoka Łańcucka
Dąb Kosina 2 - 2 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 2 - 2 Arka Albigowa
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 28/29 października
KS Pawłokoma 2 - 1 Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 1 Grom Handzlówka
Polonia Hyżne 7 - 2 Dąb Kosina
Pogórze Bachórz 0 - 0 Orzeł Harta
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 4/5 listopada
Czarni Kraczkowa 4 - 2 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 1 - 1 KS Pawłokoma
Dąb Kosina 5 - 1 Galicja Chmielnik
Orzeł Harta 0 - 1 Polonia Hyżne
Arka Albigowa 1 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka

Pozostałe terminarze: