Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Galicja Chmielnik 8 21 7 0 1 25 4 21
2 Jawor Krzemienica 9 20 6 2 1 15 9 6
3 Dąb Kosina 8 16 5 1 2 15 13 2
4 Arka Albigowa 8 13 4 1 3 12 7 5
5 Polonia Hyżne 8 12 3 3 2 15 16 -1
6 Czarni Kraczkowa 8 12 3 3 2 8 7 1
7 Orzeł Wysoka Łańcucka 9 10 3 1 5 24 20 4
8 Orzeł Harta 8 9 3 0 5 13 16 -3
9 Iskra II Jawornik Polski 8 5 1 2 5 8 20 -12
10 HALO Hyżne 8 4 0 4 4 6 15 -9
11 Pogórze Bachórz 8 4 1 1 6 10 24 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 21/22 sierpnia
Pogórze Bachórz 1 - 2 Dąb Kosina
Orzeł Wysoka Łańcucka 6 - 0 Iskra II Jawornik Polski
Czarni Kraczkowa 0 - 2 Galicja Chmielnik
Jawor Krzemienica 2 - 2 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 1 - 2 Orzeł Harta

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 28/29 sierpnia
Dąb Kosina 3 - 0 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 4 - 3 Orzeł Harta
Jawor Krzemienica 4 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Pogórze Bachórz 0 - 6 Galicja Chmielnik
Iskra II Jawornik Polski 1 - 3 Arka Albigowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 4/5 września
Czarni Kraczkowa 2 - 2 Iskra II Jawornik Polski
Orzeł Wysoka Łańcucka 4 - 1 Polonia Hyżne
Arka Albigowa 0 - 1 Jawor Krzemienica
Orzeł Harta 1 - 2 Dąb Kosina
HALO Hyżne 1 - 4 Galicja Chmielnik
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 11/12 września
Jawor Krzemienica 1 - 0 Czarni Kraczkowa
Polonia Hyżne 5 - 1 Dąb Kosina
Iskra II Jawornik Polski 3 - 2 Pogórze Bachórz
Orzeł Harta 0 - 2 Galicja Chmielnik
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 3 Arka Albigowa
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 18/19 września
Arka Albigowa 0 - 1 Polonia Hyżne
Czarni Kraczkowa 1 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
Pogórze Bachórz 1 - 3 Jawor Krzemienica
Dąb Kosina 3 - 2 Galicja Chmielnik
HALO Hyżne 1 - 1 Iskra II Jawornik Polski
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 25/26 września
Polonia Hyżne 0 - 4 Galicja Chmielnik
Orzeł Wysoka Łańcucka 3 - 4 Pogórze Bachórz
Iskra II Jawornik Polski 0 - 2 Orzeł Harta
Arka Albigowa 0 - 1 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 0 - 0 HALO Hyżne
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 2/3 października
Czarni Kraczkowa 1 - 1 Polonia Hyżne
Pogórze Bachórz 0 - 3 Arka Albigowa
Orzeł Harta 1 - 2 Jawor Krzemienica
Dąb Kosina 3 - 1 Iskra II Jawornik Polski
HALO Hyżne 3 - 5 Orzeł Wysoka Łańcucka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 9/10 października
Iskra II Jawornik Polski 0 - 1 Galicja Chmielnik
Czarni Kraczkowa 3 - 1 Pogórze Bachórz
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 3 Orzeł Harta
Jawor Krzemienica 2 - 0 Dąb Kosina
Arka Albigowa 0 - 0 HALO Hyżne
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 16/17 października
Pogórze Bachórz 1 - 1 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 0 - 0 Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta 1 - 3 Arka Albigowa
Dąb Kosina 1 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Jawor Krzemienica 0 - 4 Galicja Chmielnik
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 23/24 października
Czarni Kraczkowa ? - ? Orzeł Harta
Pogórze Bachórz ? - ? HALO Hyżne
Polonia Hyżne ? - ? Iskra II Jawornik Polski
Orzeł Wysoka Łańcucka ? - ? Galicja Chmielnik
Arka Albigowa ? - ? Dąb Kosina
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 30/31 października
HALO Hyżne ? - ? Polonia Hyżne
Orzeł Harta ? - ? Pogórze Bachórz
Dąb Kosina ? - ? Czarni Kraczkowa
Galicja Chmielnik ? - ? Arka Albigowa
Iskra II Jawornik Polski ? - ? Jawor Krzemienica

Inne terminarze / wyniki