Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa · sezon 2026/2027 2026-10-17

Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie w ramach 11. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Włókniarz Rakszawa vs. KS Zaczernie, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 16 bezpośrednich spotkań

Włókniarz Rakszawa 6 wygranych (38%)
KS Zaczernie 8 wygranych (49%)
Włókniarz Rakszawa 2 remisy (13%) KS Zaczernie
2025/2026
17:00 13.06.2026
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
18:00 14.11.2025
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
2024/2025
12:00 01.05.2025
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
18:30 04.10.2024
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
2023/2024
18:00 08.06.2024
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
11:00 11.11.2023
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
2022/2023
18:00 12.05.2023
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
11:00 08.10.2022
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
2021/2022
11:00 23.04.2022
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
16:30 15.09.2021
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
2020/2021
18:30 06.07.2021
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
11:00 11.11.2020
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
2018/2019
17:00 18.05.2019
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie
14:00 14.10.2018
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
2012/2013
18:00 15.05.2013
KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa
15:00 14.10.2012
Włókniarz Rakszawa
KS Zaczernie

Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 12-3
2 2 6 2 0 0 7-1
3 2 6 2 0 0 7-1
4 2 6 2 0 0 8-4
5 2 4 1 1 0 5-1
6 2 4 1 1 0 4-1
7 2 3 1 0 1 7-2
8 2 3 1 0 1 5-3
9 2 3 1 0 1 4-3
10 2 3 1 0 1 2-2
11 2 3 1 0 1 2-5
12 0 0 0 0 0 0-0
13 2 0 0 0 2 2-7
14 2 0 0 0 2 0-5
15 2 0 0 0 2 5-13
16 2 0 0 0 2 0-8
17 2 0 0 0 2 0-11
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Rzeszów > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 4 1 1 0 5-1
2 1 3 1 0 0 7-0
3 1 3 1 0 0 8-3
4 1 3 1 0 0 5-1
5 2 3 1 0 1 5-3
6 1 3 1 0 0 2-0
7 1 3 1 0 0 3-2
8 2 3 1 0 1 2-2
9 2 3 1 0 1 2-5
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
13 0 0 0 0 0 0-0
14 0 0 0 0 0 0-0
15 1 0 0 0 1 2-5
16 1 0 0 0 1 0-3
17 1 0 0 0 1 0-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Rzeszów > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 7-1
2 2 4 1 1 0 4-1
3 1 3 1 0 0 4-0
4 1 3 1 0 0 5-2
5 1 3 1 0 0 2-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 1 0 0 0 1 2-3
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 0-2
14 1 0 0 0 1 0-4
15 1 0 0 0 1 3-8
16 2 0 0 0 2 2-7
17 2 0 0 0 2 0-11
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Włókniarz Rakszawa - ostatnie mecze
2026/2027 · Rzeszów > Klasa Okręgowa
18:00 22.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa
W
18:00 16.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Rzemieślnik Strażów
R
2026/2027 · Mecze sparingowe
10:00 01.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Pogoń Leżajsk
P
19:00 29.07.2026
Włókniarz Rakszawa
Legion Pilzno
P
10:00 11.07.2026
Włókniarz Rakszawa
Stal Łańcut
P
KS Zaczernie - ostatnie mecze
2026/2027 · Rzeszów > Klasa Okręgowa
17:00 23.08.2026
KS Zaczernie
GKS Trzebownisko
P
11:00 15.08.2026
KS Zaczernie
Jedność Niechobrz
W
Włókniarz Rakszawa - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Rzeszów > Klasa Okręgowa
18:00 22.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa
W
18:00 16.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Rzemieślnik Strażów
R
2026/2027 · Mecze sparingowe
10:00 01.08.2026
Włókniarz Rakszawa
Pogoń Leżajsk
P
19:00 29.07.2026
Włókniarz Rakszawa
Legion Pilzno
P
10:00 11.07.2026
Włókniarz Rakszawa
Stal Łańcut
P

Mecz Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie (Rzeszów > Klasa Okręgowa)

Spotkanie pomiędzy Włókniarz Rakszawa i KS Zaczernie rozegrane zostanie w ramach Rzeszów > Klasa Okręgowa (11. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Włókniarz Rakszawa vs KS Zaczernie

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Rzeszów > Klasa Okręgowa - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Włókniarz Rakszawa lub KS Zaczernie - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Włókniarz Rakszawa vs KS Zaczernie

Mecz Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie odbędzie się w ramach 11. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 17 października 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Włókniarz Rakszawa przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Rzeszów > Klasa Okręgowa przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub KS Zaczernie.

Rzeszów > Klasa Okręgowa - sytuacja w tabeli

Przed meczami 11. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa gospodarze (Włókniarz Rakszawa) zajmują 6. miejsce w tabeli. Goście (KS Zaczernie) plasują się na 8. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Włókniarz Rakszawa vs. KS Zaczernie - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Włókniarz Rakszawa - KS Zaczernie znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Włókniarz Rakszawa vs. KS Zaczernie - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Włókniarz Rakszawa vs. KS Zaczernie albo innych spotkań Rzeszów > Klasa Okręgowa na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.