Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
27. kolejka - I liga · sezon 2026/2027 2027-04-10

Na tej stronie zostanie przeprowadzona relacja na żywo z meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów. Zajrzyj tutaj w trakcie spotkania i śledź wynik LIVE.


Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów w ramach 27. kolejki - I liga. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs. Chrobry Głogów, informacje o pozostałych meczach 27. kolejki - I liga oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 2 bezpośrednich spotkań

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 wygranych (0%)
Chrobry Głogów 1 wygrana (50%)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 remis (50%) Chrobry Głogów
2025/2026
19:30 07.03.2026
Chrobry Głogów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19:30 23.08.2025
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chrobry Głogów
I liga - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 5 11 3 2 0 8-3
2 5 10 3 1 1 8-2
3 5 10 3 1 1 10-5
4 5 10 3 1 1 8-4
5 5 9 3 0 2 8-4
6 5 9 3 0 2 10-8
7 5 8 2 2 1 11-11
8 5 7 2 1 2 8-5
9 5 7 2 1 2 6-6
10 5 7 2 1 2 3-5
11 5 6 2 0 3 7-8
12 5 6 2 0 3 5-8
13 5 5 0 5 0 8-8
14 5 5 1 2 2 5-6
15 5 5 1 2 2 11-14
16 5 4 1 1 3 3-9
17 5 3 1 0 4 3-7
18 5 2 0 2 3 3-12
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
I liga - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 4 9 3 0 1 9-4
2 2 6 2 0 0 7-0
3 3 5 1 2 0 9-6
4 3 5 1 2 0 8-7
5 2 4 1 1 0 4-2
6 3 4 1 1 1 3-2
7 2 4 1 1 0 2-1
8 3 4 1 1 1 3-3
9 2 3 1 0 1 3-2
10 3 3 1 0 2 3-3
11 3 3 1 0 2 4-5
12 2 3 1 0 1 1-2
13 3 3 1 0 2 3-5
14 3 3 1 0 2 1-6
15 2 2 0 2 0 3-3
16 3 1 0 1 2 1-3
17 0 0 0 0 0 0-0
18 2 0 0 0 2 1-6
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
I liga - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 5 9 3 0 2 10-8
2 3 7 2 1 0 6-2
3 2 6 2 0 0 7-2
4 2 6 2 0 0 5-0
5 3 6 2 0 1 4-2
6 3 4 1 1 1 3-4
7 3 4 1 1 1 2-3
8 3 3 0 3 0 5-5
9 2 3 1 0 1 3-3
10 2 3 1 0 1 2-3
11 2 3 1 0 1 2-5
12 3 3 1 0 2 1-4
13 3 2 0 2 1 2-6
14 1 1 0 1 0 1-1
15 2 1 0 1 1 2-3
16 2 1 0 1 1 2-3
17 2 0 0 0 2 3-7
18 2 0 0 0 2 0-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ostatnie mecze
2026/2027 · I liga
15:30 22.08.2026
Polonia Bytom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
R
18:00 14.08.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów
R
15:30 08.08.2026
Miedź Legnica
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
W
19:30 02.08.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Puszcza Niepołomice
W
15:30 25.07.2026
Lechia Gdańsk
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
W
2026/2027 · Mecze sparingowe
13:00 18.07.2026
Legia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
P
15:00 17.07.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki
P

Chrobry Głogów - ostatnie mecze
2026/2027 · I liga
18:00 21.08.2026
Chrobry Głogów
Warta Poznań
P
15:30 15.08.2026
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
R
14:30 09.08.2026
ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
W
19:00 03.08.2026
Chrobry Głogów
Odra Opole
P
15:30 25.07.2026
Stal Rzeszów
Chrobry Głogów
W
2026/2027 · Mecze sparingowe
17:30 18.07.2026
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
P
14:15 18.07.2026
Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
P

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · I liga
18:00 14.08.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów
R
19:30 02.08.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Puszcza Niepołomice
W
2026/2027 · Mecze sparingowe
15:00 17.07.2026
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki
P
Chrobry Głogów - ostatnie mecze na wyjezdzie
2026/2027 · I liga
14:30 09.08.2026
ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
W
15:30 25.07.2026
Stal Rzeszów
Chrobry Głogów
W
2026/2027 · Mecze sparingowe
14:15 18.07.2026
Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
P

Mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów (I liga)

Spotkanie pomiędzy Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Chrobry Głogów rozegrane zostanie w ramach I liga (27. kolejki - I liga).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs Chrobry Głogów

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: I liga - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Pogoń Grodzisk Mazowiecki lub Chrobry Głogów - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs Chrobry Głogów

Mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów odbędzie się w ramach 27. kolejki - I liga. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 10 kwietnia 2027. Początek meczu o godz. 17:00.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek I liga przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Chrobry Głogów.

I liga - sytuacja w tabeli

Przed meczami 27. kolejki - I liga gospodarze (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) zajmują 2. miejsce w tabeli. Goście (Chrobry Głogów) plasują się na 3. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs. Chrobry Głogów - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chrobry Głogów znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs. Chrobry Głogów - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs. Chrobry Głogów albo innych spotkań I liga na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.