Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa · sezon 2026/2027 2026-10-31

Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba w ramach 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Siarka II Tarnobrzeg vs. Stal Nowa Dęba, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 15 bezpośrednich spotkań

Siarka II Tarnobrzeg 8 wygranych (53%)
Stal Nowa Dęba 6 wygranych (40%)
Siarka II Tarnobrzeg 1 remis (7%) Stal Nowa Dęba
2025/2026
11:00 26.04.2026
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
13:00 06.09.2025
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
2024/2025
12:00 31.05.2025
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
11:00 27.10.2024
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
2023/2024
11:00 02.06.2024
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
14:00 28.10.2023
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
2022/2023
16:00 07.05.2023
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
16:00 24.09.2022
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
2021/2022
16:00 22.05.2022
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
11:00 17.10.2021
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
2020/2021
17:00 03.06.2021
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg
11:00 31.10.2020
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
2019/2020
11:00 15.08.2019
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
2018/2019
11:00 19.05.2019
Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba
16:00 23.09.2018
Stal Nowa Dęba
Siarka II Tarnobrzeg

Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 8-1
2 2 6 2 0 0 9-4
3 2 4 1 1 0 5-2
4 2 3 1 0 1 8-2
5 2 3 1 0 1 7-4
6 2 3 1 0 1 6-4
7 2 3 1 0 1 4-3
8 2 3 1 0 1 2-2
9 2 3 1 0 1 4-5
10 2 3 1 0 1 4-5
11 2 3 1 0 1 3-4
12 2 3 1 0 1 4-6
13 2 3 1 0 1 3-5
14 2 1 0 1 1 4-8
15 2 0 0 0 2 0-4
16 2 0 0 0 2 2-14
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 4-1
2 1 3 1 0 0 4-1
3 1 3 1 0 0 3-1
4 1 3 1 0 0 3-2
5 1 3 1 0 0 2-1
6 1 3 1 0 0 1-0
7 1 1 0 1 0 2-2
8 0 0 0 0 0 0-0
9 1 0 0 0 1 1-2
10 1 0 0 0 1 0-1
11 1 0 0 0 1 3-5
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 1-4
14 1 0 0 0 1 0-3
15 1 0 0 0 1 2-6
16 2 0 0 0 2 2-14
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 8-1
2 1 3 1 0 0 8-1
3 1 3 1 0 0 6-2
4 1 3 1 0 0 4-1
5 1 3 1 0 0 3-0
6 1 3 1 0 0 5-3
7 1 3 1 0 0 2-1
8 1 3 1 0 0 1-0
9 1 1 0 1 0 2-2
10 0 0 0 0 0 0-0
11 1 0 0 0 1 2-3
12 1 0 0 0 1 1-2
13 1 0 0 0 1 0-1
14 1 0 0 0 1 1-3
15 1 0 0 0 1 1-4
16 1 0 0 0 1 1-4
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Siarka II Tarnobrzeg - ostatnie mecze
2026/2027 · Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
18:00 21.08.2026
Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica
R
17:00 16.08.2026
Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg
W
Stal Nowa Dęba - ostatnie mecze
2026/2027 · Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
18:00 21.08.2026
LZS Zdziary
Stal Nowa Dęba
W
17:00 15.08.2026
Stal Nowa Dęba
LZS Kotowa Wola
W
Siarka II Tarnobrzeg - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
18:00 21.08.2026
Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica
R
Stal Nowa Dęba - ostatnie mecze na wyjezdzie
2026/2027 · Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
18:00 21.08.2026
LZS Zdziary
Stal Nowa Dęba
W

Mecz Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba (Stalowa Wola > Klasa Okręgowa)

Spotkanie pomiędzy Siarka II Tarnobrzeg i Stal Nowa Dęba rozegrane zostanie w ramach Stalowa Wola > Klasa Okręgowa (13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Siarka II Tarnobrzeg vs Stal Nowa Dęba

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Siarka II Tarnobrzeg lub Stal Nowa Dęba - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Siarka II Tarnobrzeg vs Stal Nowa Dęba

Mecz Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba odbędzie się w ramach 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 31 października 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Siarka II Tarnobrzeg przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Stalowa Wola > Klasa Okręgowa przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Stal Nowa Dęba.

Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - sytuacja w tabeli

Przed meczami 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa gospodarze (Siarka II Tarnobrzeg) zajmują 5. miejsce w tabeli. Goście (Stal Nowa Dęba) plasują się na 6. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Siarka II Tarnobrzeg vs. Stal Nowa Dęba - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Siarka II Tarnobrzeg vs. Stal Nowa Dęba - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Siarka II Tarnobrzeg vs. Stal Nowa Dęba albo innych spotkań Stalowa Wola > Klasa Okręgowa na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.