Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV · sezon 2026/2027 2026-11-07

LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka w ramach 13. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. IV. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań LKS Brzezówka vs. Rędzinianka Wojaszówka, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. IV oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 13 bezpośrednich spotkań

LKS Brzezówka 3 wygrane (23%)
Rędzinianka Wojaszówka 7 wygranych (54%)
LKS Brzezówka 3 remisy (23%) Rędzinianka Wojaszówka
2019/2020
11:00 29.09.2019
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
2018/2019
11:00 09.06.2019
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka
11:00 21.10.2018
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
2017/2018
13:00 29.04.2018
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka
11:00 03.09.2017
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
2016/2017
13:00 30.04.2017
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka
13:00 04.09.2016
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
2015/2016
13:00 15.05.2016
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka
11:00 20.09.2015
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
2014/2015
11:00 24.05.2015
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
17:00 21.09.2014
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka
2010/2011
17:00 12.06.2011
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
13:00 31.10.2010
LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka

Krosno > Klasa B, gr. IV - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 8-1
2 2 6 2 0 0 6-2
3 2 4 1 1 0 4-3
4 2 3 1 0 1 6-3
5 1 3 1 0 0 3-0
6 2 3 1 0 1 6-4
7 2 3 1 0 1 4-3
8 2 3 1 0 1 4-3
9 2 3 1 0 1 4-4
10 2 1 0 1 1 2-5
11 2 0 0 0 2 1-5
12 1 0 0 0 1 0-4
13 2 0 0 0 2 1-12
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa B, gr. IV - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 6 2 0 0 8-1
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 3 1 0 0 3-0
4 1 3 1 0 0 4-2
5 1 3 1 0 0 3-1
6 1 3 1 0 0 2-0
7 1 3 1 0 0 3-2
8 1 3 1 0 0 2-1
9 1 1 0 1 0 2-2
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 1 0 0 0 1 0-2
13 1 0 0 0 1 1-6
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Krosno > Klasa B, gr. IV - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 2 3 1 0 1 6-3
2 1 3 1 0 0 2-0
3 1 1 0 1 0 2-2
4 0 0 0 0 0 0-0
5 0 0 0 0 0 0-0
6 1 0 0 0 1 2-3
7 1 0 0 0 1 1-2
8 1 0 0 0 1 1-2
9 1 0 0 0 1 2-4
10 1 0 0 0 1 1-3
11 1 0 0 0 1 0-3
12 1 0 0 0 1 0-4
13 1 0 0 0 1 0-6
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
LKS Brzezówka - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa B, gr. IV
11:00 23.08.2026
LKS Brzezówka
Orzeł Faliszówka
W
17:30 15.08.2026
Rotar Węglówka
LKS Brzezówka
W
Rędzinianka Wojaszówka - ostatnie mecze
2026/2027 · Krosno > Klasa B, gr. IV
11:00 23.08.2026
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie
W
11:00 16.08.2026
Rędzinianka Wojaszówka
Huragan Jasionka
W
LKS Brzezówka - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Krosno > Klasa B, gr. IV
11:00 23.08.2026
LKS Brzezówka
Orzeł Faliszówka
W

Mecz LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka (Krosno > Klasa B, gr. IV)

Spotkanie pomiędzy LKS Brzezówka i Rędzinianka Wojaszówka rozegrane zostanie w ramach Krosno > Klasa B, gr. IV (13. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. IV).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu LKS Brzezówka vs Rędzinianka Wojaszówka

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Krosno > Klasa B, gr. IV - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu LKS Brzezówka lub Rędzinianka Wojaszówka - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: LKS Brzezówka vs Rędzinianka Wojaszówka

Mecz LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka odbędzie się w ramach 13. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. IV. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 07 listopada 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

LKS Brzezówka przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Krosno > Klasa B, gr. IV przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Rędzinianka Wojaszówka.

Krosno > Klasa B, gr. IV - sytuacja w tabeli

Przed meczami 13. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. IV gospodarze (LKS Brzezówka) zajmują 2. miejsce w tabeli. Goście (Rędzinianka Wojaszówka) plasują się na 4. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

LKS Brzezówka vs. Rędzinianka Wojaszówka - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu LKS Brzezówka - Rędzinianka Wojaszówka znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: LKS Brzezówka vs. Rędzinianka Wojaszówka - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu LKS Brzezówka vs. Rędzinianka Wojaszówka albo innych spotkań Krosno > Klasa B, gr. IV na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.