Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III · sezon 2026/2027 2026-11-14

Czarni Trześń - LKS Dębiaki (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Czarni Trześń - LKS Dębiaki w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Czarni Trześń - LKS Dębiaki, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Czarni Trześń vs. LKS Dębiaki, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 2 bezpośrednich spotkań

Czarni Trześń 1 wygrana (50%)
LKS Dębiaki 1 wygrana (50%)
Czarni Trześń 0 remisów (0%) LKS Dębiaki
2009/2010
11:00 09.05.2010
Czarni Trześń
LKS Dębiaki
16:00 20.09.2009
LKS Dębiaki
Czarni Trześń
Rzeszów > Klasa A, gr. III - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 5-0
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 3 1 0 0 3-0
4 1 3 1 0 0 2-0
5 1 3 1 0 0 2-1
6 1 1 0 1 0 2-2
7 1 1 0 1 0 2-2
8 1 1 0 1 0 1-1
9 1 1 0 1 0 1-1
10 1 0 0 0 1 1-2
11 1 0 0 0 1 0-2
12 1 0 0 0 1 0-3
13 1 0 0 0 1 0-4
14 1 0 0 0 1 0-5
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Rzeszów > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 5-0
2 1 3 1 0 0 4-0
3 1 1 0 1 0 2-2
4 1 1 0 1 0 1-1
5 0 0 0 0 0 0-0
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 1 0 0 0 1 1-2
13 1 0 0 0 1 0-2
14 1 0 0 0 1 0-3
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Rzeszów > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 1 3 1 0 0 3-0
2 1 3 1 0 0 2-0
3 1 3 1 0 0 2-1
4 1 1 0 1 0 2-2
5 1 1 0 1 0 1-1
6 0 0 0 0 0 0-0
7 0 0 0 0 0 0-0
8 0 0 0 0 0 0-0
9 0 0 0 0 0 0-0
10 0 0 0 0 0 0-0
11 0 0 0 0 0 0-0
12 0 0 0 0 0 0-0
13 1 0 0 0 1 0-4
14 1 0 0 0 1 0-5
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Czarni Trześń - ostatnie mecze
2026/2027 · Rzeszów > Klasa A, gr. III
17:00 22.08.2026
Czarni Trześń
Potok Dobrynin
W
LKS Dębiaki - ostatnie mecze
2026/2027 · Rzeszów > Klasa A, gr. III
17:00 22.08.2026
LKS Dębiaki
Błękitni Siedlanka
P
Czarni Trześń - ostatnie mecze u siebie
2026/2027 · Rzeszów > Klasa A, gr. III
17:00 22.08.2026
Czarni Trześń
Potok Dobrynin
W

Mecz Czarni Trześń - LKS Dębiaki (Rzeszów > Klasa A, gr. III)

Spotkanie pomiędzy Czarni Trześń i LKS Dębiaki rozegrane zostanie w ramach Rzeszów > Klasa A, gr. III (13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Czarni Trześń vs LKS Dębiaki

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Rzeszów > Klasa A, gr. III - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Czarni Trześń lub LKS Dębiaki - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: Czarni Trześń vs LKS Dębiaki

Mecz Czarni Trześń - LKS Dębiaki odbędzie się w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 14 listopada 2026. Początek meczu o godz. 17:00.

Czarni Trześń przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2026/2027 rozgrywek Rzeszów > Klasa A, gr. III przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub LKS Dębiaki.

Rzeszów > Klasa A, gr. III - sytuacja w tabeli

Przed meczami 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III gospodarze (Czarni Trześń) zajmują 6. miejsce w tabeli. Goście (LKS Dębiaki) plasują się na 11. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

Czarni Trześń vs. LKS Dębiaki - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu Czarni Trześń - LKS Dębiaki znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: Czarni Trześń vs. LKS Dębiaki - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu Czarni Trześń vs. LKS Dębiaki albo innych spotkań Rzeszów > Klasa A, gr. III na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.