https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Najbliższe mecze - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

Rzeszów > Klasa A, gr. III 4 września
koniec Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 0 Tempo Cmolas
koniec Start Wola Mielecka 3 - 2 Barka Breń Osuchowski
koniec KS Dzikowiec 4 - 0 Pitmark Jaślany

Rzeszów > Klasa A, gr. III 5 września
koniec LKS Babicha 2 - 0 Raniżovia Raniżów
koniec Zacisze Trześń 3 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
koniec Piast Wadowice Górne 0 - 3 Dromader Chrząstów
koniec Wisłoka Borowa 0 - 2 Strażak Grochowe
koniec Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 Orły Ruda
Rzeszów > Klasa A, gr. III 11 września
koniec Raniżovia Raniżów 4 - 0 Pitmark Jaślany
koniec Strażak Grochowe 2 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
koniec Barka Breń Osuchowski 5 - 2 Wisłoka Borowa
Rzeszów > Klasa A, gr. III 12 września
koniec Dromader Chrząstów 1 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
koniec Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 1 Piast Wadowice Górne
koniec Tempo Cmolas 0 - 3 KS Dzikowiec
koniec Orły Ruda 0 - 4 Błękitni Siedlanka
koniec LKS Babicha 2 - 1 Zacisze Trześń

Rzeszów > Klasa A, gr. III 15 września
koniec Zacisze Trześń 2 - 2 Raniżovia Raniżów
koniec Piast Wadowice Górne 2 - 3 LKS Babicha
koniec Jamnica Dulcza Wielka 3 - 2 Hetman Dąbrówka Wisłocka
koniec Start Wola Mielecka 3 - 1 Orły Ruda
koniec Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4 - 1 Barka Breń Osuchowski
koniec KS Dzikowiec 3 - 1 Strażak Grochowe
koniec Pitmark Jaślany 2 - 4 Tempo Cmolas
Rzeszów > Klasa A, gr. III 18 września
16:00 Strażak Grochowe ? - ? Pitmark Jaślany
Rzeszów > Klasa A, gr. III 19 września
11:00 Barka Breń Osuchowski ? - ? KS Dzikowiec
11:00 Dromader Chrząstów ? - ? Start Wola Mielecka
11:00 Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Błękitni Siedlanka
11:00 Zacisze Trześń ? - ? Piast Wadowice Górne
11:30 Orły Ruda ? - ? Wisłoka Borowa
16:00 Raniżovia Raniżów ? - ? Tempo Cmolas
16:00 LKS Babicha ? - ? Jamnica Dulcza Wielka

Rzeszów > Klasa A, gr. III 22 września
17:00 Błękitni Siedlanka ? - ? Dromader Chrząstów